Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3808) Daweee válasza Szten Márs (#3807) üzenetére


Daweee
őstag

Hát annyira nem fejtette ki, azt mondta hogy a 100-as (típusú) nál kezdődik a használható kategória, de jót nem kapok 150-170K alatt, meg hogy csak a nevet fizetem meg. Még azt is említette, hogy míg az M600-ba 20K/db-os EMG-ket raknak, addig az epikbe ilyen 6-7K-s akármiket (mondjuk ez szerintem erősen a kereskedői kamuszöveg szekció volt) - mellesleg ez a bolt egy Cort viszonteladó (vagy hogy mondják) volt, azért ezt érdemes megjegyezni :D
Ezzel szemben a tanárom meg mindenképp Epit akart eladni nekem, szóval ebben a helyzetben hozz jó döntést :D
Azért mindenesetre többet adok a tanárom szavára mint a boltos srácéra, azért mégiscsak elég tapasztalt, meg helyi szinten nagyon jó gitáros, csak sajnos nem sikerült befutnia.

Megírom majd az egri tapasztalatokat is, de elöljáróban jegyzem meg, hogy ők is Cort-osok, már telefonba is nagyon ajánlották az M600-at ;]
Aztán több mint valószínű, hogy Vintage lesz, szvsz hangzásban sokkal jobb mint a Cort, (youtube vidikre alapozva :D ) aztán meglátjuk mennyire illik a kezeim közé :D

PS: amúgy szerintetek érdemes valami komolyabb tokot venni majd ehhez? Per pill egy alap puha tokom van, és hurcolászom rendesen, tanárhoz, haza, stb.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.