Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#66597) isti0308 válasza SeniorTilla (#66577) üzenetére


isti0308
csendes tag

Szia!

Figyelj!
Először is, egy refurb tehát újracsomagolt notit újként árulni, nem túl etikus,
a kettő nem egy kategória! Főleg, ha külföldi szürke importos, és nem él rá a garancia itthon, de a hírdetésben 2 év háztól házig garival hirdeted!
Tudom én is hibás vagyok, mert vásárláskor nem néztem ennek jobban utána, de én hittem annak ami a számlán volt!
Aztán mikor 2020 Januárjában gariztatni akartam ez jött az RMA kérelmemre:

Jeleztem feléd, erre ezt írtad:

"Szia,
a garancia nemzetközi, nem helyi. Nem tudom miért írták ezt, de butaság. Megpróbálhatom én is intézni a javítást, de attól félek, hogy ki fogunk csúszni az időből, mert én holnap indulok 1 hétre síelni külföldre"

Aztán természetesen küldtem a számla másolatát az asusnak, amire jött ez a válasz:

Szintén küldtem neked erre a reakciód 10 nappal az általad vállalt gari lejárata előtt:

"most nem tudok neked segteni, olaszországban vagyok sielni"

Szóval ez volt az a pillanat amikor 100%-ban tudatosult bennem, hogy benyeltem a "hosszúcicit"!

Drága tanulópénz volt, de legalább megtanultam, hogy olyantól, aki itt hirdeti rakat szám a cuccait, soha semmit! Újat csak boltból, használtat meg max megbízható embertől, vagy külföldről!

Ennyi, részemről lezárva, ezért nem is kerestelek azóta!

Csupán a tapasztalatomat osztottam meg LZs?! kollégával, nehogy ő is házhoz menjen a Lóf@szért!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.