Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#52531) RM007 válasza kdavid23 (#52527) üzenetére


RM007
addikt

Na akkor én is pár szót. :R
A design nekem nem jön be, olyan fapados a gt70-hez képest. A bill. kiosztás tök ugyanaz....egyesek mondhatnák nem igazi gamer, össze van sűrítve és nincsenek kiemelve a főbb funkciógombok. Igaz így nem csicsás, és nekem nem is hiányzik, csak hát egy gamer laptopnál lehetne. A touchpad és a két segédgomb alatta ronda, hiányoznak a felső dedikált funkciógombok a bekapcsológombnál a felső sorban, és kinézetre az burkolat anyaghasználata sem tűnik nyálcsorgatónak. Csak 2 audio jack port(nálam még 4 van). MicroSD helyet sem látok. Az akkumulátor beépítettsége mi manapság divat a helyspórolás okán sem jön be. Túl vastag minden, nagy kávák főleg az alsó részen......és még talán tudnék mondani pár dolgot miért nem érzek késztetést lecserélni a jelenlegi laposom.
Amíg nem fogom érezni fullHD mellett a jelenlegi legújabb stuffok futtatásánál hogy már nem mennek úgy mint korábban, addig marad az én (mai szemmel már)gyengus cpu-val felszerelt laptopom. Nálam jelenleg mint a leggyengébb pont a cpu, azt gondolom. Ráálltam a 60fps-re(persze lehet több használom is), és amíg azt high és ultra beállítással teljesíteni tudom addig nincs gond, pár új laptopgenerációt átugrok. :R

(#52530) MaxxDamage:
Ha nem tévedek nálad is az a 4magos sokak szerint már semmire nem való cpu van.
A ram.....nem mindegy? Szeretném azt már látni hogy 32GB kevés legyen. Még 16-ot sem láttam soha felhasználva. Én főleg itthon használom a lapost, és megy a minőségibb gamer kijelzőre. A G-Sync gondolata felejtős lett mióta vga-t cseréltem, minden más. (pl..van olyan játék benchmark amit korábban akadozás nélkül le sem tudtam futtatni, most ugyanúgy tökéletes) Hatalmas minőségbeli frissülést érzek. :R

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.