Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#39756) bzs73 válasza Medocsabi (#39755) üzenetére


bzs73
őstag

Eddig integrált vga volt inkább, régebben játszottam még asztali gép volt, aztán valahogy leálltam a játékokkal, és váltottam notira, asztali már rég nincs, de mivel nem nagyon volt fontos a játék, így inkább érthető módon nem költöttem dedikált vga-s notira. Amd nem volt soha, valahogy nvidia volt a szimpibb. A lényeg hogy mostanában kikapcsolódásként, szórakozásként még is jó lenne kicsit játszani, így vettem egy lenovo legion Y450 gépet, ami tudom hogy csak belépő szintű gép, de nekem elég ez. i59300h,gtx1650, tehát arra hogy kikapcsolódjon az ember néha egy kis játékkal, arra pont megfelelő. Teccik is a gép nagyon, csak pl ez az Experience is mindig feldobálja hogy nincs control panel telepítve. Menjek microsoft store áruházba, de hiába megyek mert nem engedi letölteni. Gondolom mert hd630 biosba letiltva, meg szerintem fel is van telepítve, mert 1x engedélyeztem a hd630-at, és akkor volt control panel, de láttam hogy proci is jobban melegszik, többet is eszik a vga-val, így letiltottam, mert gtx1650-el alacsonyabb a fogyasztás is idle, gondolom a 12nm miatt, meg ez a 1650 amugy is alacsony fogyasztású.

If a second or you are the first to lose.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.