Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#40951) MaxxDamage válasza matyee (#40949) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ez hogyan, hol?
Nekem is lehetne ilyet RTX masinával? :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#40952) KISDUCK válasza Mikulásbá (#40940) üzenetére


KISDUCK
addikt

A Modern Warfare az új nem? Az battleneten elérhető 60 ójróért, bár kicsit sokallom. Mondjuk elég sok játék jön mostanság ilyen árcédulával.

(#40953) Mikulásbá válasza KISDUCK (#40952) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Pedig ennyi lesz az ára itthon is-vagy már annyi,csak PC-re nincs még.
Még a gépemet nézegetem,hogy bőven legyen helyem,mert 175 GB-ot kér!

(#40954) Muveszur7


Muveszur7
csendes tag

Szisztok srácok!

Végül egy Scar 2 lett a választás RTX2060-nal. A kérdésem az lenne, hogy ha ramot akarok bővíteni az új gépen, akkor ugrik a gari? Már jártam az asus honlapján a garancia után olvasva, de nem találtam semmi egyértelműt.

Köszi a választ.

(#40955) KISDUCK válasza Mikulásbá (#40953) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát de a battlenet PC-re van és nekem azt írja megvehetem, szóval itthon is elérhető. Igaz hogy US-es accom van, de Németországban láttam dobozos CoD-ot szóval EU-ban is elérhető. Vagy te battleneten nem látod?

(#40956) matyee válasza Mikulásbá (#40950) üzenetére


matyee
őstag

Én megcsinálnám Neked, de pont nem megy RTX gépem :(

(#40957) KillHates


KillHates
nagyúr

Na! Erre kell az ertéikszes nótbúk:

:D :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#40958) MaxxDamage válasza matyee (#40956) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Mi a menete ennek? :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#40959) matyee válasza MaxxDamage (#40951) üzenetére


matyee
őstag

Veszel PH-n egy RTX kódot amit új NVIDIA kártyához adtak és bereggeled ennyi. Jópár ezret megspórolhatsz.

(#40960) Mikulásbá válasza KillHates (#40957) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Kiküldted járőrözni? :DDD

(#40961) KillHates válasza matyee (#40956) üzenetére


KillHates
nagyúr

Mit kell megcsinálni Mikinek?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#40962) KillHates válasza Mikulásbá (#40960) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szimulátorral nyomom, olcsóbb mint a madarat tördelni :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#40963) MaxxDamage válasza matyee (#40959) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszi, ezt nem tudtam.
Azt hittem jár valami hasonló RTX laposhoz is. :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#40964) matyee válasza Mikulásbá (#40950) üzenetére


matyee
őstag

Ha van bizodalmad userekbe, bereggelik Neked

(#40965) blue_23 válasza Myair (#40934) üzenetére


blue_23
senior tag

1660ti és 2060-nal Scar 3 is megbírkózik, helios 300 hűvösebb de egyben hangosabb is.

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#40966) Myair válasza blue_23 (#40965) üzenetére


Myair
tag

Webkamera miatt a Helios 300 lesz szerintem 2060 al. YouTube tesztek alapján is pár fokkal hűvösebb Helios. Ami még tetszik benne hogy két darab M2 SSD mehet bele Raid 0-ba. Már csak az a kérdésem, hogy vajon majd eladásnál melyik márka az értékállóbb szerinted?

(#40967) blue_23 válasza Myair (#40966) üzenetére


blue_23
senior tag

Szerintem a Scar 3 jelenleg kapósabb a dizájnja miatt, de ne ez alapján válassz. :)

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#40968) Frawly


Frawly
veterán

Ajánlást kérnék 15,6-17 colos gamer notira, ha tudnátok segíteni. A milyen laptopot vegyek topikból irányítottak ide. A rá szánt keret 300-350k, rugalmas, tudok fölé is menni, de jó lenne 400k alatt maradni. Ami a legfőbb szempont lenne, az a korrekt FullHD IPS kijelző lenne. 60 Hz-es elég, de a színei, kontrasztja legyen jó. A méret, súly, akkuidő nem érdekel, lehet 15,6 vagy 17 colos is.

Annyira nem kell bika gép azért, ilyen 1060-RX580 szint között ha van, az elég GPU-ban. A proci mindegy, AMD-t ugyan preferálnám GPU-ban és CPU-ban is (nem fanboyság, de a jobb linuxos támogatás és a sebezhetőségek miatti lassulás elkerülése miatt), de tőlem lehet Intel + NV megoldás is, csak min. 4 magos legyen, és olyan, a GPU-t ki tudja normálisan hajtani 1080p-ben + 16 giga RAM elég. Az sem gond, ha néha vissza kell vennem a felbontást 720p-re, de akkor high detailnél alább nem akarom adni. A korrekt hűtés fontos lenne, ha hangossága annyira nem érdekel, nem vagyok csendsznob, meg úgyis fülessel játszom, a hatékonysága lenne érdekes, ne 90+ fokon főjön a CPU+GPU, meg ne a gyári alapórajele alá throttlingoljon lehetőleg.

Amit eddig néztem, és nagyon tetszik, az az Asus GL702ZC, 17 col, Ryzen 7 1700, RX580, 16 GB RAM, de a milyen laptopos topikban lebeszéltek róla, és netszerte azt írják, hogy hűtése elég rossz, mivel alul nem szellőzik, és emiatt hűtőpaddal sem lehet rajta segíteni.

(#40969) KFORboy válasza Frawly (#40968) üzenetére


KFORboy
senior tag

Asszondod alul nem szellőzik...?

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#40970) RiZool


RiZool
tag

Sziasztok!

Ígértem, hogy amint letesztelem az új notimat írok egy összefoglalót ide hátha valakinek segíthet.
Én is eléggé félve vettem meg a Scar III-as notit, mert itt fórumon elég rosszakat olvastam a hűtésről meg arról, hogy nagyon hangos. Végül egy i7-9750h procival és RTX 2070-es kártyával vettem, 32GB ram.

Pozitívum:
- Külsőleg nekem tetszik a gép és a műanyag ház ellenére szerintem egészen minőségi az összeszerelés és az anyaghasználat is. (persze van üzleti notebooknál jobb is viszont ott mások a szempontok).
- A kijelző az 240 Hz-es IPS kijelzővel szerintem kimagasló. Még böngészni is élmény vele :)
- A billentyűzete a gép kis mérete ellenére teljesen jól használható. Elütés nélkül tudok rajta vakon gépelni, szóval nekem ennyi elég. Valószínűleg köszönhető a touchpados numerikus billentyűzet megoldásnak (ami szerintem remek megoldás)

Negatívum:
- Itt a karácsonyfa világítást tudom megemlíteni. Viszont ami fontos, hogy itt is be lehet állítani normálisan, hogy igényes legyen :) Vagy teljesen ki is lehet kapcsolni igény szerint. Szóval ez is csak beállítás kérdése. (a szivárvány az katasztrófa :D )
- alapból a hűtés a játékoknál valóban hangos. (bár fejhallgatóval játszom...szóval ott nekem már nem volt zavaró)
- viszonylag kevés az USB port ...de azt hamar lehet orvosolni.

Teszt után:
Először is Battlefield 5 és Metro Exodus játékokkal teszteltem.
Nagyjából mind a két játéknál fél óra után érte el a maximális hőmérsékletet a noti ami 85-92 fok volt. Ilyenkor elég hangos is volt a gép.
Neten olvasgattam meg néztem teszteket és ezt így a "normál" besorolásba teszik, hogy teljesen normális. Nekem viszont az a fontos, hogy kitoljam a noti szavatosságát és kíméljem is amennyire lehet.

Szóval beszereztem egy Cooler Master NOTEPAL L1 hűtőpadot és elvittem pasztáztatni (Thermal Grizzly Kryonaut (5,55g/1,5ml)). -127mV a throttlestop progival.

Ezeket változtattam és utána jelentősen jobb lett minden.
- Sokkal halkabb lett a noti, nem is pörgeti teljes fokozaton a ventilátorokat a gép. (a vásárolt hűtőpad se túl hangos) Így már végképp nem zavaró. (fülessel meg pláne)
- Teljesítményben semmi gondot nem tapasztaltam. Mindkét játék tökéletesen ugyanazt hozta, mint előtte. 80-130 FPS között mozogtak az értékek ULTRA beállításokkal.
- Nekem ami szempont volt, hogy 80 fok alatt tartsam a proci hőmérsékletet és ez sikerült is. 3-4 óra játék után is 75-78 fok körül van mindíg a proci hőfok. (GPU-val előtte sem volt gond az is 75 körül van)

Szóval nagyjából ennyi :) Szerintem bátran válassza ezt a gépet bárki akinek bejön a megjelenése. Ennyi ráfordítással szerintem jó kis noti ez :) (bár tény, hogy nem vagyok akkora szaki...szóval ez csak egy amatőr vélemény)

Köszi a segítséget mindenkinek! :R
Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#40971) blue_23


blue_23
senior tag

Keresd a hibát. :D [Por megelőzés]

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#40972) MaxxDamage válasza blue_23 (#40971) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Teljes laptop fóliába csomagolva? :D
Meg az egeret érdekes mód (helyen) használja :))

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#40973) Frawly válasza KFORboy (#40969) üzenetére


Frawly
veterán

Nem tudom mit akarsz ezzel mondani. Nem értesz vele egyet? Mondom, nem tudom, olvastam csak, hogy gond van a hűtésével, amit néhány ember azzal hozott összefüggésbe, hogy az alján nincs elég szellőzőnyílás. Lehet nem igaz, nem tudom, nincs még ilyen gépem, nem tudtam élőben sem megfogdosni. Azért is kérdezek itt, hátha van ebben a topikban vele valakinek tapasztalata, vagy ebben az árkategóriában tudtok jobb gépet ajánlani, vagy némileg gyengébb specifikációkkal rendelkezőt, de akkor meg megbízhatóbbat, amivel van tapasztalat.

(#40974) vakablak93


vakablak93
őstag

hali, remélem jó topikba írok , adott egy clevo P751, másfél éve lett pasztázva, takarítva utoljára, ezért gondoltam ideje lenne, mostanában kezdett el meginnt hangoskodni meg melegedni -így se vészes de észlelem a külömbséget.

Ha pasztázni szeretném, szabad ezt magamtól vagy mindenképp forduljak valamilyen szakihoz?
Nem csináltam még ilyet-nem tudom a drága gépen merjek-e gyarkorolni :DDD
Illetve ha magamtól csinálnám, milyen pasztát és mekkora mennyiséget vegyek? -nem emlékszem mit tettek rá legutóbb de az a cucc bevált 1,5 évig .
Illetve sok különféle videó kering a neten ha tudnátok egy olyat linkelni amit jónak ítéltek, akkor az nagy segítség lenne - márha szabad egyedül nekiállni :))
Előre is köszi :B

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#40975) Mikulásbá válasza vakablak93 (#40974) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Itt keress rá Killhates pajtásra, ő tud segíteni.

(#40976) matyee válasza vakablak93 (#40974) üzenetére


matyee
őstag

Szia,
Ha minimális készséged van hozzá, meg tudod csinálni magad is. Pasztából MX4 a basic opció, de inkább Thermal Grizzly Kyronaut paszta az ajánlott. Elvileg alját leszereled 5-6 csavarral, majd leveszed a hűtőbordát további 9 csavarral és kész. Mivel joint a heatsink, így cpu-t és gpu-t is újra kell pasztázni. Viszont én javasolnám vidd el KillHates-hez, szétkapja előtted, megmutatja hogy kell, kicsit a lefogatáson is tud feszíteni, ill. lehet a gappad is szétment már, azt is tudja orvosolni.
üdv

(#40977) matyee válasza RiZool (#40970) üzenetére


matyee
őstag

Azért az UV-val csak óvatosan, láttunk már itt gondot belőle... ;]

(#40978) KillHates válasza Mikulásbá (#40975) üzenetére


KillHates
nagyúr

Köszönöm az ajánlást!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#40979) KillHates válasza matyee (#40976) üzenetére


KillHates
nagyúr

-Hogyan lehet ezt átpasztázni?
-Csak fogd meg a söröm!

:D :D

Én ma csináltam ezt drónnal. Ez lett belőle:

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#40980) RiZool válasza matyee (#40977) üzenetére


RiZool
tag

Milyen gondot ? :) Mondjuk most már mindegy gondolom ... :) hála a jó égnek 1 hét alatt nincs gond. Akkor már nem is lesz remélem :D

(#40981) echterion válasza RiZool (#40980) üzenetére


echterion
nagyúr

Olvass vissza, én voltam az áldozat. Illetve a Predator-om, de az ugyanaz. :))
Én azóta maximum -100mV-ot adok a masinának, nincs kedvem 2 havonta gariztatni.

**********

(#40982) Mikulásbá válasza KillHates (#40978) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Szerintem itt mindenki téged ajánlana.Már leltári számod van itt a topikban. :P
Drón.Aha.Aki nem tud úszni,ne másszon fára mert elütheti a villamos. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40983) Myair


Myair
tag

Szép estét mindenkinek! Hosszú görcsölés után végül a rog mellett döntöttem. [link] Rendeltem még hozzá egy rog eye webkamerát. Remélem jó ideig nem lesz vele semmi problémám.

(#40984) Mikulásbá válasza Myair (#40983) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Remélem előtte lecsekkoltad a serialt!

(#40985) echterion válasza Myair (#40983) üzenetére


echterion
nagyúr

Lyézus, fél milla egy 2060-as laptop? Nem kell nekem új lapos ilyen árak mellett....rablás, pláne,hogy azért ez csak alsó kategória a laposok között. És ahogy azt mikibá írta előttem, a gari miatt kérdezd meg a serialt a konkrét gépnek és csekkoltasd le az Asus-szal, nehogy egy szürkeimportos masinát sózzanak rád, mert tőlük kitelik. Az meg gari intézéskor eléggé szívás tud lenni.

**********

(#40986) Mikulásbá válasza echterion (#40985) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Bár a Digiprime már hivatalos Asus viszonteladó,ritkább gépeknél még előfordulhat Móka-Miki variációk. :U

(#40987) vakablak93 válasza matyee (#40976) üzenetére


vakablak93
őstag

szia köszi a választ,
alapvetően egyszer már láttam hogy történik, mikor legutóbb megkenettem- csak nem tudtam van-e benne valami rejtett turpisság amire figyelni kell.

Időközben már lekaptam a hátlapot és látom a csavarokat 4 és 5 a chipek felett, hát ez maga egyszerűnek tűnik ..

-sajnos nem tudom elvinni senkihez :( mert holnap utazom, haza németbe- alapvetően csak ezért állnék neki magam.
-köszi a tippet a pasztát illetően, akkor Kryonaut lesz,
-akkor egyedül a felvitt mennyiség ami kérdéses maradt.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#40988) Myair válasza echterion (#40985) üzenetére


Myair
tag

Szívesebben vettem volna egy 2070s kártyával rendelkező deszkát én is, hidd el. De újat akartam, és 550k-tól nem nagyon akartam többet rászánni. Amire nekem kell arra tökéletes!

(#40989) dssport


dssport
tag

Sziasztok!

Megfordult a fejemben egy új laptop beszerzése. A felhasználói profilomban viszonylag kis százalékot tesz ki a játék, de vannak olyan elvárt tulajdonságok amik lehet, hogy racionálisan nézve a gamer kategória felé billentenék a mérleget. Ezért és mert a ,,milyen notebookot vegyek" fórumban nem kaptam választ, fordulok hozzátok. :D -fő az őszinteség- :D

Szóval az említett felhasználói profil: Net, film 30%, fotó szerkesztés 60%, game 10% (régebbi játékok semmi extra és nem is nagyon vágyok újakra ), Metro sorozat (exodus nem), Mafia 2, GTA V, Green hell, The long dark, Soma, ilyesmi, de ezek ultrán...)

Fontos a jó hűtés, mert kb. asztalon töltené a legkevesebb időt.
Kijelző: minimum 15,6" de 17" még jobb, FHD, IPS (fotó szerkesztés)
Processzor: i7 vagy AMD
Memória: minimum 16GB
Háttértár: SSD (minimum 256) + HDD (minimum 1TB)
Videó: Fogalmam sincs, egy jó öreg asztalit váltana (Gigabyte GTX660) legalább azt a teljesítményt kellene tudnia de inkább többet.
Egyéb: Világító billentyűzet, HDMI port, könnyű takarítás (gondolom ez álom)
Piszkos anyagiak: max 350; ha nagyon kell és indokolt akkor közelebb mehetünk 400-hoz. (szerencsére nem laptop vs. kaja a hónap végén kategória de egyszerűen nekem ennél többet nem ér)

Minden ötletet nagyon köszönök előre is!!!

(#40990) RiZool válasza echterion (#40981) üzenetére


RiZool
tag

Áh :) okés, köszi szépen. Most levettem én is egy picit (-85mV) aztán tesztelgetem. Igazából az lenne a jó ha 80 fok fölé nem menne.

(#40991) KillHates válasza dssport (#40989) üzenetére


KillHates
nagyúr

Keresd meg matyee felhasználót, neki vannak jó ajánlatai! Clevo-k brutál hűtéssel!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#40992) blue_23 válasza Myair (#40988) üzenetére


blue_23
senior tag

Helyedben megvártam volna fekete pénteket, már nincs egy hónap és könnyen lehet 20% akció. :)

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#40993) beer1


beer1
aktív tag

Sziasztok, ezt a notebookos csoportból másoltam be, hatha kapok kielégítő választ.
Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Napokban(vagy megvárom a black fridayt hatha ki fogok valami jo akciót )
(2) A gépre szánt összeg forintban?
350korul de ha nem muszaj ne menjünk felé.
(3) Felhasználás? irodai programok, játék,
netezés, filmezés, talán cham CAD és hasonló programok a jövőben
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Új és régi címek egyaránt, full HD high,médium high legyen meg
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
15vagy 17 full HD
A matt jobb elvileg ?!! Szóval inkább matt,de ezt úgyis jobban értitek.
Kep frissítésnél mennyire lehet érezni a 60/120/144hz et?
6) Mennyit lesz hordozva a gép?
Használnád-e utazás közben is?
hetente párszor, utazáskozben nagyon ritkán
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
win 10?!
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
ssd hdd legalább egy 256es 1tb
ha SSD csak akkor min 512
De gondolom lehet bővíteni is az nem jobb meg oldás ? Egyébként milyen árban vannak a hdd-k ssd-k laptopba ami jo is ?
optikau nem szükséges
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
Hdmi , USB, sd kártya is lehet de nem muszaj
illetve ami általában van az elég
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is?
Elso sorban új, de az adott típusra rakeresek hardverapron ha úgy van.
plusz valami bolt ahol érdemes nézegetni normális, megbízható.
koszi előre is

(#40994) Dhampir válasza KillHates (#40979) üzenetére


Dhampir
félisten

:O

(#40995) MR007RM


MR007RM
addikt

Keletkezett nálam egy hiba. A külső monitor (HDMI) használata közben egy idő után újraindul a gép. Anélkül, csak a laptop, semmi gond. Most már a hdmi sem megy...stabilan.
Szerintetek hardver vagy szoftver hiba lehet a háttérben?

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#40996) MR007RM válasza MR007RM (#40995) üzenetére


MR007RM
addikt

Még mindig egyedi gépem van, olykor egyedi nem tudással társítva. :D

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#40997) frame120 válasza MR007RM (#40996) üzenetére


frame120
tag

Olyan hibád van, hogy még a topic is lefagyott tőle :D

Így elsőre én azt mondanám, hogy hardveres lehet, de próbálj ki egy live ubuntut, hogy azzal mit csinál. Azt nem kell telepíteni vinyóra, futhat dvd-ről, vagy pendrive-ról(bár utóbbit nem próbáltam még). Ha ott is döglődik a hdmi, akkor hardveres hiba. Ha ott jó, akkor lehet hogy egy tiszta windows megoldja.

Live ubuntu pendrive-ra telepítéséhez itt van tutorial.

(#40998) KISDUCK


KISDUCK
addikt

20 perc WoT-ot rúgattam most ultrán vsync nélkül és nem is rossz a hőmérséklet alatta, lehet nem is veszem visszább a grafikát és ez még a gyári gittel van.

(#40999) MR007RM válasza frame120 (#40997) üzenetére


MR007RM
addikt

"Olyan hibád van, hogy még a topic is lefagyott tőle"

Észrevettem. :D Bár szerintem valami drón vírus lappang a háttérben. Kellett rákötnöm a méregdrága gamer laposomra. Szegény KillHatest is megtámadta a drónság. :O

Valami olyasmi lesz, bár elég kicserélnem az SSD-t egy másik mentett rendszerre, de lusta és elfoglalt vagyok, gondoltam ezt megspórolom, legutóbb a mester látta szétszedve a lapost több mint fél éve. :R Csak muszáj lesz meglátogatnom valamikor.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#41000) beer1 válasza beer1 (#40993) üzenetére


beer1
aktív tag

Erre valaki ?

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.