Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72401) f4lcon válasza Soybex (#72398) üzenetére


f4lcon
őstag

pont annyit ér. 1k-t

más: továbbra is agyalok, hogy mi a legjobb megoldás iPhone7 mellé
jó lenne elhagyni az Oppo-t, mert kényelmetlen :DDD
mivel "csak" AAC-t hallgatok, így mondjuk egyáltalán nem biztos, hogy az Oppora egyáltalán szükség van (tévedek?)
szóval most a következő opciók vannak egyelőre:
- mmcx BT kábel + random füles, ami rámegy
- BT füles gyári AAC supporttal (ez most tetszik Edifier W293BT
- BT adapter AAC supporttal + vezetékes füles (ha ez, akkor kicsi legyen!)
- Oppo vezetékes fülessel, sz.rjak a nehézségekre és vegyek egy K3003-at

[ Szerkesztve ]

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#72402) #16820480 válasza f4lcon (#72401) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk az itthoni kínálatot figyelembe véve szerintem simán megéri a 4-5k-t is. Ha azt nézem, hogy tök kényelmes, van rajta mikrofon, és hivatalosan beszerezhető bárhol szinte. Igen, egy Monk olcsóbb, és az is jól szól, de szerintem rohadt kényelmetlen és nincs mikrofonja se.

(#72403) Tulku válasza vicze (#72399) üzenetére


Tulku
veterán

Sajna a HD hiánya miatt nálam bukott, de jönnek végre ezek is...a forma miatt cserélni fogom az AK-t, de félek a többiek hangban el fognak maradni...de a remény hal meg utoljára...menni fog ez...

(#72404) kemcso válasza f4lcon (#72401) üzenetére


kemcso
Ármester

Szerintem tévedsz :) De ki is próbálhatod, közvetlenül az Iphone kontra oppo egy jobb fülessel: ha nincs különbség nem kell az oppo, de lesz :P

Attól függ mit szeretnél: a legjobb hang ezek közül az utolsóé lesz, ez biztos. A többinél bejön a képbe a BT, mint közvetítő csatorna ami az iPhone esetén igencsak korlátozott. Cserébe nincs nagy kábel (vagy Bragi), stb stb.

(#72405) la_cc


la_cc
addikt

Sziasztok!

Milyen kékfogas in-ear fülest tudnátok ajánlani a teló mellé? Hangzás tekintetében legyen benne tisztességes mély, mivel egy Sennheiser CX 300-II-ről váltanék. Ár mondjuk max. 20-40k-ig.

Köszi előre is! :R

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#72406) Tulku


Tulku
veterán

Részlet egy apró hirdetésből:
"Kihasználatlanság miatt eladó a világ egyik legjobb hangú fülhallgatója."

A füles pedig egy W40...

Nem tudom...lehet hogy van nála jobb ;]

(#72407) bucsher válasza Tulku (#72406) üzenetére


bucsher
őstag

Nana! Figyelek! :DD

In the pipe - five by five!

(#72408) szami777


szami777
addikt

Sziasztok 5-6 ezer forintig bezárólag keresek olyan fülhallgatót, aminek olyan a kaialakítása mint az apple earpodoknak, illetve az újabb samsung headseteknek. Valahol a sima és az agybadugós közötti megoldás kellene. Nincs sok ilyen, találtam párat, van ilyen, amit tudtok ajánlani?
Amiket kinéztem:
Philips SHE3200
JVC HA-ENR15
JBL Grip 100
JBL Yurbuds Inspire 100

Talán a Philips áll ehhez a legközelebb.

Köszi a válaszokat. :R

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72409) Tulku válasza bucsher (#72407) üzenetére


Tulku
veterán

Ilyet te sem írnál... :)

(#72410) #16820480 válasza la_cc (#72405) üzenetére


#16820480
törölt tag

A CX300-ban nincs tisztességes mély, csak sok van benne, de lágy, mosott, stb. Ilyesmi hangot egy Macaw T1000 is tud szerintem produkálni. De amúgy BT füleseknél számít, hogy milyen kodeket tud a telefonod (tehát milyen telefonnal használod), mert befolyásolja a hangminőséget.

(#72411) Spíler válasza szami777 (#72408) üzenetére


Spíler
őstag

Na,akkor jövök ide is egy kicsit rombolni a színvonalat :D
Nekem van egy ilyen is,meglepően jól szól.Persze nem tudom neked mi a jó és fordítva.

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#72412) szami777 válasza Spíler (#72411) üzenetére


szami777
addikt

Igen, a huawei headset is szóba jöhet, nekem p9 lite-hoz is hasonló van, bár szerintem ennél gagyibb darab.
Az a baj, hogy nem nekem kell, magamnak nem vennék ilyet, ajándékba lesz. :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72413) erikke17


erikke17
őstag

Sziasztok.

Xiaomi Hybrid Dual Drivers-hez milyen méretű memória habos illesztek kell? 5mm mértem de biztosra szeretnék menni, hátha van itt valaki olyan akinek volt már dolga ezzel :) Valahogy nem passzol egyik méret sem amiket hozzá kaptam ezért gondoltam memória habra.

Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#72414) Bukk900 válasza Bukk900 (#71979) üzenetére


Bukk900
őstag

Ma hozta a postás a Meizu Ep52-t, elsőre jónak tűnik, 11k-ért ennyi mindent adnak, meg egy szép dobozt.

(#72415) Kobe


Kobe
veterán

Eustockrol rendelt ismeros egy xiaomi headsetet, a dual drivers hybrid ajanlott fajtat, de az iphone nemigazan szeresse... Ugy remlik van vmi progi a storeban hozza, annak mi a neve?

(#72416) darvinya válasza Kobe (#72415) üzenetére


darvinya
titán

iPhone nem fogja szeretni Android fajta vezérlést, minden más működik minden nélkül.
Ha így is rossz, akkor eleve rossz a füles.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#72417) la_cc válasza #16820480 (#72410) üzenetére


la_cc
addikt

Most LG G3-am van, de váltani fogok valamikor Samu S8+-ra. Nagyon fontos lenne, hogy ne szakadozzon
a kékfog. Leginkább elektronikus zenéket, hallgatok, de sokszor befigyel 1-2 rap és rock is. :) Ahogy olvasgatom a topikot, ezek a nyakpántos kialakításúak szimpatikusak. Ha van EU-s raktár, valami "kínai" is jöhetne... :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#72418) bucsher


bucsher
őstag

B400-at ismerjük? Hallotta már valaki? Megéri a pénzét? Nekem ránézésre tetszik.

In the pipe - five by five!

(#72419) flash-


flash-
veterán

üdv!

egy olyan fülest keresek ami GR07 classic-körül van minőségben és árban, kiegyenlített a hangzása, de valamivel melegebb nem ez a full naturál..
ötlet?

a hangszeresebb, "minőségibb" hangzású metált(Dream theater,stb), hallgatok, és néha komolyzene, jazz..

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#72420) vicze válasza bucsher (#72418) üzenetére


vicze
félisten

Hát aki ismeri az lebukott hogy időutazó, mert holnaptól szállítják. ;]

(#72421) Tulku válasza flash- (#72419) üzenetére


Tulku
veterán

Soundmagic E80

(#72422) flash- válasza Tulku (#72421) üzenetére


flash-
veterán

ó köszi, itt az ajánlóban szerepel is bár írják hogy v karakter, nem tudom mennyire erős az a v karakterisztika?

illetve pont te írtad régebben hogy elég erős a mély-hangja...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#72423) bucsher válasza vicze (#72420) üzenetére


bucsher
őstag

Akkor kénytelen leszek én megrendelni :B

In the pipe - five by five!

(#72424) Tulku válasza flash- (#72422) üzenetére


Tulku
veterán

Nekem volt benne egy enyhe mélyközép brumm...de más erről nem számolt be, lehet hogy épp arra a frekire érzékeny vagyok...hangja egyébként édesebb mint a GR07, selymesebb...

(#72425) la_cc válasza la_cc (#72417) üzenetére


la_cc
addikt

Ahogy olvastam a véleményeket elég szimpatikus az RHA MA650. Ezt még mindig csak az Angliából éri meg megrendelni? Árukeresőn is csak 1 boltot listáz ki rá.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#72426) vicze válasza bucsher (#72423) üzenetére


vicze
félisten

Várjuk a véleményt. :)

(#72427) Tulku válasza bucsher (#72423) üzenetére


Tulku
veterán

Azért w40-hez képest nagy előre lépésre ne számíts...még az is lehet, hogy nem lesz semekkora :)

(#72428) Landor válasza vicze (#71589) üzenetére


Landor
tag

Most írtak rám Messengeren a ProStereotól, hogy kapható a H2! (HK$888) :)

(#72429) vicze válasza Landor (#72428) üzenetére


vicze
félisten

Köszi, azt is írták merre? :)

(#72430) Landor válasza vicze (#72429) üzenetére


Landor
tag

Hát én még csak itt láttam (illetve adtak egy hongkongi telefonszámot :D)
https://www.price.com.hk/trade_item.php?i=77098

Mondjuk ez a zsinór szín.. Ha ezt fogom választani, akkor az első lesz hogy befestem fekete alkoholos filccel :D
Na meg a fül résznél az a gumis ív.. :U

(#72431) vicze válasza Landor (#72430) üzenetére


vicze
félisten

Hát akkor várok amíg nyugatra szivárog. :)
Többi termék elég gyorsan elérhető lehet Muzix-nél, úgyhogy talán decemberre ez lesz a projektem. :P

Mivel FCC bevizsgálta, így van pár szedett kép róla, sajnos a fülesekben van az aksi(2x85mA), így csak a BT modult tudom felhasználni belőle, és az lesz összeházasítva a Tennmak többi részével. Jó móka lesz az biztos...

[ Szerkesztve ]

(#72432) Landor válasza vicze (#72431) üzenetére


Landor
tag

Szegény :-D

(#72433) Narxis


Narxis
nagyúr

Hali.

Mit szóltok a Beyerdynamic iDX 160 iE-hez?

Thanos was right.

(#72434) Tulku válasza vicze (#72431) üzenetére


Tulku
veterán

Mostan a hsz második részét fejtsed ki bővebben...mert számomra kissé filmszakadásos...

(#72435) bucsher válasza Tulku (#72427) üzenetére


bucsher
őstag

Harmadáron nem várok nagy csodára. De kicsire igen :)

In the pipe - five by five!

(#72436) monti0222w válasza flash- (#72419) üzenetére


monti0222w
addikt

Igaz nem hallotta még senki itt a topicból, de merem ajánlani az AF 78-at, simán felveszi vele a versenyt a GR-07-tel, szép részletes a basszus, plusz közép és magas tartomány, talán a magasnál érzem azt, hogy nem elégé szikrázó mint a GR-07-nél, viszont minden tartományban részletes, nagyon szép, nagy színpadtérrel és 3D hangzással. Egyértelműen kiegyenlített a hangzása, jó anyagokból építve a ház, a kábel is vastag, kevlárral bevont a belső része, a külseje Cordura nevű Nylon anyaggal borítót.
Azért írom le ezeket az infókat, hogy nem zsákba macska lenne a vétele.

(#72437) kemcso válasza bucsher (#72435) üzenetére


kemcso
Ármester

Fönt van aprón a W40-ed, ha erre rájön még az áfa biztos megéri az ismeretlen? :)

(#72438) tomp


tomp
félisten

Tudtok olyan helyet ahol ki lehet próbálni a Sony WI-H700-at?
Ami érdekelne: legalább mdr-ex650-es hangzását hozza e illetve az eltérő füles kialakítás jó e.

(#72439) Tulku válasza kemcso (#72437) üzenetére


Tulku
veterán

Neki lehet még engedne is...bár ha belegondolok hogy a világ legjobb hangú fülese... :D

(#72440) bucsher válasza kemcso (#72437) üzenetére


bucsher
őstag

Az is ismeretlen volt. Meg a GR07 is amikor rendeltem. Nem szoktam hibázni :B

In the pipe - five by five!

(#72441) kemcso válasza bucsher (#72440) üzenetére


kemcso
Ármester

W4R-et nem hallottad előtte?

(#72442) kk831228


kk831228
addikt

Füleshez nincs valami noname kemèny tok esetleg szivacsos belsejű, amibe egyszerüen bele tudnam rakni a fülest...? :U
Kaptam az ue900s mellè, de abba belegyömöszölni, olyan kìnlòdás, meg lehetne benne valami "bêlês" is...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#72443) Tulku válasza kk831228 (#72442) üzenetére


Tulku
veterán

Én szemüveg tokot használok...az alakok és méretek száma számtalan :)

(#72444) kk831228 válasza Tulku (#72443) üzenetére


kk831228
addikt

Úhh de hülye vagyok, tèèèènyleg... :R :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#72445) kk831228 válasza Tulku (#72443) üzenetére


kk831228
addikt

Na 3-at kosarba raktam, mondjuk nem szemüvegtok, de majd jò lesz valamelyik.. 😂 5 dolcsi a 3... :B

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#72446) Spíler válasza Tulku (#72443) üzenetére


Spíler
őstag

Én is szemüvegtokot használok,MP3 lejátszó+füles pont beleférnek kényelmesen. :K

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#72447) Tulku válasza Spíler (#72446) üzenetére


Tulku
veterán

Komolyabb fülest Pelikan 1010-ben tartom...az atombiztos...

(#72448) la_cc válasza Spíler (#72446) üzenetére


la_cc
addikt

Mp3 lejátszó 2017-ben? Wow! :R

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#72449) kk831228 válasza Tulku (#72447) üzenetére


kk831228
addikt

Nem is annyira draga ez a Pelikan... 🤔

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#72450) bucsher válasza kemcso (#72441) üzenetére


bucsher
őstag

De az nem ugyanaz. Vagy akkor még nem tudtuk :D

In the pipe - five by five!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.