Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#416) DM-Fan válasza binary (#414) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát, lehet, hogy szerencsés vagy. Tiédbe több anyag került, vagy nem tudom. Csak itt a Ph!-n elég sokan vagyunk, akik így jártunk vele. De én is megnéznék egy ilyen felmérést. De sztem a Sony most mással van elfoglalva: készülnek a PS3 debütálására. Úgyis az fogja előrevinni a véget a közeljövőben. Baromi nagyot fog szólni a dolog. Egy olyat viszont lehet megnézek majd magamnak, és ha tényleg olyan nyerő lesz, mint amilyennek mondják, akkor lehet, hogy megveszem életem első konzolját. (amint egy kicsit esik az ára). Ezzel csak azt akartam mondani, hogy én sem írom le a Sony-t teljesen, de a fülesek terén nálam alaposan leszerepelt.

[Szerkesztve]

Get Moded!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.