Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35872) gelbelex válasza AGE-T (#35861) üzenetére


gelbelex
őstag

Előre is köszönöm a(z ismételt) lehetőséget! :R
Nekem is az volt a legelső benyomásom (az AK-val...), hogy az Amperior a Westone 4R szintje.
Olyat szólt még a Wave II telefonomról is, hogy csak pislogtam. Azt nem tudom csak, mennyit "hagy benne" a Fuze.

Az Amperior feszessége találó kifejezés, nekem is ez tetszett benne és hiányzott még a t70p-ből is. Bakker, igyekeznem kéne, már nem gyártják. :W

Ati1979, #35867: A DT1350 jóval nagyobb impedanciájú, mint az Amperior (80 ohm vs 18 ohm).
A Fuze-zal elég halvány volt, nyilván nem hajtja ki eléggé.

raven12, #35868: Igen, az X3 még a 4R-ből sem hozott ki igazából többet, mint a Fuze.
Az SE425-ből lehet, hogy kihozott (pl. a nekem hiányzó magasakat), de nem hallottam együtt őket.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.