Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35804) Madwe


Madwe
nagyúr

Sziasztok, keresnék egy olyan fülest ami max 50 000ből kijön (kúszhat feljebb is akár ha indokolt, max nem rögtön veszem meg, de ez az az ár ami rögtön veszem kategória most), itthon is kapható(újfent, ha nem az se baj, csak akkor e miatt kell várjak rá, ha lehet lehessen valahonnan beszerezni itthon is), iPhone gombos (mind3 van rajta) és jónak számít ár-érték arányban. Volt már jópár füleshez szerencsém, volt ami tönkrement (a legutóbbi klipsch image s4im pl...) volt amit elloptak (sennheiser ie8, akkor még fele ennyi volt! pedig most is ilyet vennék dehát 100 000 az azért már túlzás...) A sennheisert eddig semmi se verte, persze olyan hangzást nem is várok el egy ma max fele annyiba kerülő fülestől, de valami kis jószág csak akad amiről nem tudok és ti esetleg bátran ajánlanátok, mert jelenleg a klipsch s4i II (és az x10i - ez megéri a felárat szeintetek? főleg lossless a zenetáram) az amit kinéztem, de nem tudom mennyivel lett jobb a kábelezése mint a réginek, az nagyon hamar tönkrement, pedig nem voltam én oly kegyetlen hozzá... x10i pedig még veszélyesebbnek néz ki ilyen téren... s5i esetleg? annak mennyire máés a SQja mint a 4-esnek? Zenéből én aztán mindenevő vagyok - legrosszabb ilyen szempontból :) - a komolyzenétől kezdve a metal core-on át a minimal technoig, mondjuk az az igazság menet közben mindig valami bszatós 4/4edet hallgatok manaoság, kell a lendület és a kávé egyre kevésbé hajt itt a nagy nyüzsgések közepette, de attól még szeretném hogy szóljon valahogy a drága a visszafogottabb, normális zenék alatt is.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.