Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35699) raven12 válasza brumi1024 (#35693) üzenetére


raven12
senior tag

Ha az iphone sgs1 szerű (nem hallottam), akkor melegebb hangú, jó lesz neked. Csak azért, mert hallgattam B2-t, ami ugyanúgy TWFK-s, Cowonnal és Sony F-el, de azokon olyan nyers, száraz hangja volt... Nagyon nem tetszett.

Nekem a GR07 jobban tetszik, ezért vettem meg. Most járatom.
Vannak a hangon kívül azonban más tényezők is. Pl. a B2-n sokat sírtam eleinte, hogy milyen nehezen találom meg a megfelelő pozíciót, meg egy csomó harangot próbáltam hozzá. Most meg a GR07-en látom már, hogy lesz gond, végigpróbáltam a teljes szettet, és egyik se tökéletes. Csodával határos módon a B2-höz rendelt 3lamellás harangot rá tudtam tenni, de ennek meg nem áll jól a deep insertion, a rövid vetőcsőhossz miatt nem merevíti eléggé a szilikont és összecsuklik, nehéz behelyezni. Még szórakoznom kell ezzel elég sokat, ahogy nézem (elég problémásak a füleim). :DDD
Még kell 1-2 hónap, hogy eldöntsem, melyiket adom el, de bárhogy is döntsek, nem fogom megbánni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.