Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23722) zack válasza #16820480 (#23720) üzenetére


zack
nagyúr

Kulcsszó..."Nagyapád". 34 vagyok. Ahhoz hogy "nagypapa" korba lépjek még 1x ennyit kellene élnem. Teljesen mindegy akkor hogy fogok hallani, egyrészt mert kicsi az esélye hogy az én korosztályom megéli ezt a kort, a fiatalabbaknál meg még kissebb az esélye.
Nem akarok politizálni, de én speciel nyugdíjat se fogok kapni, mert összességében jó ha van 1,5 év bejelentett munkaviszonyom. :U
Persze ettől még igazad van, de nem nagyon kalkulálok avval mi lesz 30-40 év múlva.
Igazából nem a fülhallgató+mp3 lejátszós hangos zene ami árt az esetemben, hanem a munkám alatt kötelezően elviselt horror dB. Főleg amikor egy hangfal mellett állok.

(#23721) Alg

Egy 1 hengeres 400ccm Yamaha Majesty-n mit hallgatsz? :DDD Amig GSXR-em volt az meg áthallatszott nagy hangerőnél is. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.