Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-13 17:05:15

LOGOUT.hu

A Fallout 4 egy poszt-apokaliptikus szerepjáték, ami a többszörös díjnyertes Fallout 3 és Elder Srcolls: Skyrim játékok alkotóinak legújabb játéka, mely 2015. november 10-én jelent meg Xbox One, Playstation 4 és PC platformokra. A sorozat főbb kiadásai tekintetében ez a rész az ötödik, amellyel a Bethesda Games Studios új területeket kíván meghódítani a nyitott világú játékok terén.
A játék a Fallout játékok történetének legmeghatározóbb napján, a Nagy Háború idején veszi kezdetét, de egy váratlan esemény következtében egy nukleáris háború sújtotta világban találjuk magunkat több, mint kétszáz évvel később. Az események helyszíne ezúttal az Államközösség (The Commonwealth), ami Bostont és a titokzatos Intézetet (Institute) foglalja magába. A játék eseményei a Fallout 3 után tíz, és a New Vegas után hat évvel zajlanak.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Csapoati válasza Ryder62 (#1100) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Attól függ, mihez. Játszani biztos fogsz tudni vele, de nyilván nem FHD-ben maxon.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1102) #85552128 válasza Ryder62 (#1100) üzenetére


#85552128
törölt tag

Egész jól fut szerintem: [link]

"Here we bring PC into the mix, with Nvidia's sub-£100 GTX 750 Ti running at just above console settings. Stress tests show a consistent margin ahead of the console experience, staying ahead of the 30fps line."

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1103) Fitzgerald válasza Ryder62 (#1100) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Dehogy lesz, #1094-es hsz-ben az összehasonlító videó pont azzal készült. Jobb a framerate mint a két konzolon...

(#1104) djculture válasza Ryder62 (#1100) üzenetére


djculture
félisten

Kicsi a gépigénye de nincs is csoda látvány maradjunk annyiban..

[ Szerkesztve ]

(#1105) sszemtelen válasza djculture (#1104) üzenetére


sszemtelen
őstag

A Fallout játékok sosem a grafika miatt voltak érdekesek :/

(#1106) djculture válasza sszemtelen (#1105) üzenetére


djculture
félisten

Nem is mondtam hogy az fontos csak már jönnek itt a gépigény félelmekkel..

(#1107) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Megnyugodtam, 750 Ti abszolút elég lesz hozzá. Már le is csekkoltam Konzolok szervizénél, holnap nyitásra megyek érte, aztán elvonulok egy barlangba pár hétre. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1108) Nissifer válasza J.Hetfield (#1093) üzenetére


Nissifer
tag

J.Hetfield: Megnéztem néhány pc ultra videót nagyon szép a game!
Én sem bírtam magammal, csak az erőforrás használat miatt belenéztem egy videóba, és leesett az állam. Fallout 3 és Fallout New Vegas-on élek már hosszú évek óta, nagyon ki vagyok éhezve és még mindig nem hiszem el, hogy végre megjelent a Fallout 4! A grafika pedig csodálatosan - gyönyörűségesen szép! Az élénk színek, a világos környezet, a derűs égbolt... komolyan mondom teljesen kész vagyok, 12 másodpercnél nem is bírtam tovább nézni a videót, mert félő volt, rögtön megbolondulok! :Y Úgy érzem magam, mint egy sivár menhelyen nevelkedett vadállat, akit a szabadba visszaengedtek. Azonban, ha holnap az 576KB-osoktól valami miatt mégsem tudnám átvenni a Fallout 4-et, akkor ott patakokban fog folyni vér, a lot of vér... és nem az én vérem, az biztos. ;]

(#1109) Cheesus


Cheesus
senior tag

A vásárlással én még várok egy kicsit (Battlefront miatt fog halasztódni elméletileg), de ha sikerül azért apróról megpróbálom becserkészni azt a bevásárlókocsis érmés vackot :))

https://www.twitch.tv/csehla

(#1110) Ragnar_ válasza Nissifer (#1108) üzenetére


Ragnar_
addikt

:C

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#1111) Fitzgerald válasza Nissifer (#1108) üzenetére


Fitzgerald
veterán

(#1112) warcat


warcat
veterán

A nuuvemes season passon nincs régiózár,nem az évszázad üzlete,de 20 euróból megvan.

EA: It's in the crate!

(#1113) Csapoati válasza Bad Pritt (#1107) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ne gyere nyitásra, úgyis mögém kerülsz a sorban. :D

warcat: A kérdés csak az, hogy vajon jó lesz-e a dobozosakhoz. Aktiváláskor meglátjuk, hogy mit ír ki (ROW, WHCP, egyéb).

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1114) J.Hetfield válasza Fitzgerald (#1111) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Besírtam.

(#1115) Bad Pritt válasza Csapoati (#1113) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hányra mész? Csak mert én nyitás előtt bőven ott fogok lófrálni, mert sajna 9-től nem lesz dolgom. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1116) mcmike


mcmike
őstag

Nem tud valaki olyan írást ahol összegyűjtik az egyes skill / perk információkat hogy addig is elő lehessen készülni, és ne holnap kelljen mindennek utánanézni?

Nyilván csak bizonyos mennyiségű spoiler tartalommal létezik ilyen, de egy egészséges szintig elfogadom.

;)

Addig is aki lélekben hangolódni szeretne: Fallout 4 wallpapers

:U

[ Szerkesztve ]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#1117) warcat válasza Csapoati (#1113) üzenetére


warcat
veterán

Ezen a ponton szerintem marad ami steamdbn látható.
Van 3 korlátos régió:Kína, Dél-Ázsia meg RU/CIS
A világ többi része ugyanannyiért kapja árban és közös/nem korlátozott

EA: It's in the crate!

(#1118) djculture válasza warcat (#1117) üzenetére


djculture
félisten

Nekünk meg RU/CIS a dobozos erre fogadok. new vegasnál már ezt eljátszották.

[ Szerkesztve ]

(#1119) Sonja válasza mcmike (#1116) üzenetére


Sonja
veterán

Perks ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1120) Csapoati válasza Bad Pritt (#1115) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem csak kb a nyitásra, mert előtte viszont dolgom van. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1121) Ptech


Ptech
őstag

Valaki egy Quantumot? :)

(#1122) Viper26


Viper26
nagyúr

Jól gondolom, hogy innen holnap már ki is hozza a futár?

Pixel 7 | FR955

(#1123) sszemtelen


sszemtelen
őstag

(#1124) Fitzgerald válasza Viper26 (#1122) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ha előrendelted és kaptál már értesítést, holnap hozzák. Én reggel 9-kor kaptam meg tőlük.

(#1125) Ptech válasza Viper26 (#1122) üzenetére


Ptech
őstag

Nekem azt mondták telefonban két napja hogy igen.

(#1126) gyimger válasza Viper26 (#1122) üzenetére


gyimger
őstag

Én meg három különböző csomagot várok a játékkal, Season Pass-el és a könyvvel. :C Lehet szavazni a sorrendre, mert mind holnapra ígérte.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#1127) demmer123


demmer123
őstag

Magyar Felirat nélkül mennyire élvezhető a játék?Fontos a sztori?

(#1128) Rossi válasza demmer123 (#1127) üzenetére


Rossi
addikt

Csak akkor fontos, ha érdekel, hogy miről szól. :(

A Fallout játékokban mindig is fontos volt a történet.

Mikor lesz már alapvető egy legalább középfokú angol nyelvtudás :F

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1129) tailor74


tailor74
őstag

Urak!
Lehet láma kérdés lesz, de mégis...
2560x1080 felbontás támogatás van a játékban? :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#1130) Nissifer válasza mcmike (#1116) üzenetére


Nissifer
tag

Már többen belinkelték, itt van:
[link]

(#1131) Sonja válasza tailor74 (#1129) üzenetére


Sonja
veterán

Az itt látható mod összehasonlító képei is 2560x1080-as felbontásban készültek, szóval tuti van.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1132) Nissifer válasza J.Hetfield (#1114) üzenetére


Nissifer
tag

Úgy látom, kínunkban nagyon megy a móka és kacagás. Ezt azoknak raktam össze, akiket hozzám hasonlóan halálra idegesít, ha mások leszólják a kedvenc játékukat. ;)
váratlan látogatás

[ Szerkesztve ]

(#1133) gyimger válasza sszemtelen (#1123) üzenetére


gyimger
őstag

Fosztogató hogy bepattant abba a páncélba! :DD Eddig szimpatikus az AI!

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#1134) Nissifer válasza gyimger (#1133) üzenetére


Nissifer
tag

Wáááááá! Jó lesz ez, gyerekek! :D

(#1135) Bibgr0 válasza warcat (#1112) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Hali, vpn-el lehet megvenni? És beváltható lesz itthon?

(#1136) Peat;)


Peat;)
veterán

Várható volt hogy a nagy nyitott terével és régi motorjával megfekteti a konzolokat a játék, de azért játszható. Kb olyan mint a batman, ami meg konzolon ment simábban és elején szebben. Kár hogy arról született vagy 4-5 cikk a ph!-n, erről meg egy sem fog.

Az nvidia előnye szerintem túlzó sok kategóriában egyébként, nem jó ezt látni hogy csesztetik egymást a gyártók.

(#1137) warcat válasza Bibgr0 (#1135) üzenetére


warcat
veterán

Igen csak akkor tudod elindítani a fizetést ha Brazíliában lát.Ha sikerül kifizetni,akkor (jelenleg) simán aktiválható.

EA: It's in the crate!

(#1138) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Nekem mar tolti az elotoltes utani frissitest, elvileg 15 perc mulva kiderul minden :))

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#1139) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Jéger meg nukakóla, aztán kimegyek egy esti sétára a friss levegőre. Valaki kérte hogy írjam majd le, alsó-középkategóriás laptoppal lesz-e értelme nekiugrani a játéknak. Ezt meg is teszem még holnap, de aztán én eltűnök innen pár napra, kedvencek közül is törlöm a topikot. :P

(#1140) Bibgr0 válasza warcat (#1137) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Vettem egyet, meglátjuk holnap, hogy megy-e :-D

(#1141) Vikthor


Vikthor
nagyúr

azért az röhej, gofy a digitális verzió 60 euró -> 19 rongy míg itthon boltban a kézzel fogható dobozos változat meg 12900... Kérdés, ha veszek egyet, akkor azt lehet a steam accounttomhoz hozzávenni mint létező játék? Vagy csak azt fogadja el, amit a steamen vettem meg...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#1142) gyimger válasza Vikthor (#1141) üzenetére


gyimger
őstag

A játékhoz kötelező a Steames regisztráció. A lemezen nincs rajta a teljes játék, Steamről töltődik le egy része.

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#1143) Vikthor válasza gyimger (#1142) üzenetére


Vikthor
nagyúr

steames accountom van, csak azt kérdem, ha megveszem a rendes lemezes változatot, akkor az abban lévő cd kulcsot hozzáadhatom a steamen és digitálisan letölthetem? mert nincs DVD meghajtóm csak azért... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#1144) gyimger válasza Vikthor (#1143) üzenetére


gyimger
őstag

Elméletileg igen.
Teljes értékű játékként fog szerepelni a könyvtáradban, ez a lényeg. New Vegas nincs meg? Az is így működött.

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#1145) Vikthor válasza gyimger (#1144) üzenetére


Vikthor
nagyúr

azt pont direkt steamen vettem meg... :D és a hátam mögött van szerencsére. Fallout shelter is már kezd \yawn lenni... :)

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#1146) warcat válasza Vikthor (#1145) üzenetére


warcat
veterán

Linkeltem korábban egy digitálist 12850ért

EA: It's in the crate!

(#1147) Vikthor válasza warcat (#1146) üzenetére


Vikthor
nagyúr

köszi, leszaladok a sarki 576-ba veszek egyet, elhozom belőle a CD kulcsot és a többit meg otthagyom náluk, dobják ki a szemétbe... ^^

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#1148) #96349952


#96349952
törölt tag

Most kaptam levelet, hogy holnap 8 és 18 között hozza a futár, hát remélem, hogy tényleg hozni fogja. Bár annyi munkám van a héten, hogy szerintem éppen csak belekóstolni fogok, majd a lányom tolja helyettem. :D

(#1149) Vikthor


Vikthor
nagyúr

:Y

Available: 10 November
This game will unlock in approximately 1 hour

:C

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#1150) djculture


djculture
félisten

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.