Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-13 17:05:15

LOGOUT.hu

A Fallout 4 egy poszt-apokaliptikus szerepjáték, ami a többszörös díjnyertes Fallout 3 és Elder Srcolls: Skyrim játékok alkotóinak legújabb játéka, mely 2015. november 10-én jelent meg Xbox One, Playstation 4 és PC platformokra. A sorozat főbb kiadásai tekintetében ez a rész az ötödik, amellyel a Bethesda Games Studios új területeket kíván meghódítani a nyitott világú játékok terén.
A játék a Fallout játékok történetének legmeghatározóbb napján, a Nagy Háború idején veszi kezdetét, de egy váratlan esemény következtében egy nukleáris háború sújtotta világban találjuk magunkat több, mint kétszáz évvel később. Az események helyszíne ezúttal az Államközösség (The Commonwealth), ami Bostont és a titokzatos Intézetet (Institute) foglalja magába. A játék eseményei a Fallout 3 után tíz, és a New Vegas után hat évvel zajlanak.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) sagem


sagem
addikt

Basszus, sírok:( Azt írtátok páran, hogy megy 2560x1080as felbontásban, de én nem ezt tapasztalom:( Nincs is ilyen felbontás a beállítások között, és ami a legrosszabb, hogy az 1920x1080-at sem középre teszi, oldalt két fekete sávval, mint a többi olyan játék, amelyik nem támogatja a 2560-as felbontást, hanem ki jobb szélre.. ez így nagyon gáz:(

ATI kártyám van..de gondolom nem ettől függ.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1252) warcat válasza Csapoati (#1229) üzenetére


warcat
veterán

Én még tegnap vettem meg tőlük,trükközni kell,de a kulcs maga row volt.

EA: It's in the crate!

(#1253) csabsz13 válasza sagem (#1251) üzenetére


csabsz13
aktív tag

patch-t feltetted hozzá? úgy láttam, hogy bethesda oldalon jött már ki (ide is linkelte valaki) és azt írták benne, hogy felbontásokat is hozzátettek

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#1254) Csapoati válasza sagem (#1251) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De ott van feljebb a megoldás az egyedi felbontásra...
Belinkelem akkor harmadjára is...
"How to add 21:9 (ultrawide) support"

warcat: Tehát akkor simán tudtad aktiválni? Milyen az alapjátékod? Dobozos vagy valahonnan vett?

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1255) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Huh hát ez az építkezős téma egyelőre annyira még nem megy.

Live-Die-Respawn

(#1256) gyimger válasza csabsz13 (#1253) üzenetére


gyimger
őstag

A Steamen jobb gomb/tulajdonságok Béta fülön van egy béta patch. Ha gond lenne, felteszem.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#1257) sagem válasza Csapoati (#1254) üzenetére


sagem
addikt

Köszi megnézem..bár az ilyesmitől irtózom, illene egy AAA játéknak támogatnia az ilyesmit alapból..
Kipróbálom előtte a beta foltozást, hátha.

szerk: a beta nem segített, marad az átírás.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1258) macilaci23


macilaci23
csendes tag

Átvettem az 576-ban, még 50 perc és le is töltődik.
Kaptam mindent: érme,poszter,karkötő,cd.

(#1259) #96349952


#96349952
törölt tag

G4S Futárszolgálat: Felhívom őket a megadott számon. Párszor kicsöng, kinyomja. Felhívom újra, ki van kapcsolva a telefon. :C Istenkém ez az ország...

[ Szerkesztve ]

(#1260) NTonee


NTonee
veterán

megjött a csomag (videojatekbolt + G4S). Poszter, érme, zenei cd, tokon belül a perk poszter. Aztán pislogtam egyet, mikor kinyitottam a tokot, ott vigyorog benne egy Season Pass feliratú füzet. De persze csak reklám, mert olyat nem rendeltem. :) A steam kliens már tépi lefelé a fájlokat, max sebességgel szerencsére.

[ Szerkesztve ]

(#1261) Rexcor


Rexcor
őstag

Sziasztok!

Az számít valamit, hogy az elején én a csajt választottam karakternek? Két különböző story line lenne, vagy ez semmit nem befolyásol?

(#1262) Damage válasza #96349952 (#1259) üzenetére


Damage
senior tag

Vonalason hívd őket, ne a mail-ben található mobilon: +36-1-238-0222. Igaz, sokat nem fogsz elérni. Futár számát nem adják ki, mert veszélyes vezetés közben telefonálni (akkor használjon kihangosítót, vagy ne vegye fel és csörgessen meg, amikor megállt, visszahívom). Mondtam, hogy adják meg az én számomat a futárnak. A rendelésemben benne van, hogy 09:00 és 15:00 között kérem a kiszállítást. Amennyiben nem tudják tartani az időpontot, ne legyen olyan opció, ahol ezt be lehet állítani. Mondtam a diszpécsernek, hogy érte mennék, ennyivel is kevesebb dolga lenne a futárnak. Nem adják ki a számát, nem hív, így nem tudok egyeztetni vele. Írni fogok a boltnak, hogy gondolkozzanak el kivel szállíttatnak. G4S-sel nem az első problémám, más futárcégek futárjait fel lehet hívni. Lehet velük egyezkedni (amit anyagilag is szoktam honorálni). Most a borravaló ugrott...

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#1263) warcat


warcat
veterán

Amúgy nem az ingyenes szállítást igérő boltok csomagjaival van főleg probléma?
Nyilván leadják a melót a legolcsóbb árat kérő szolgálatnak.Tipikusan a túlterheltségnél jön elő (ha van) a szolgáltatás minősége és a profizmus.

EA: It's in the crate!

(#1264) Bad Pritt válasza Csapoati (#1241) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez másért is hasznos volt, nálam is előjött az invisible lockpicking bug, úgyhogy azt is beállítgattam, köszi. :R

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1265) #96349952 válasza Damage (#1262) üzenetére


#96349952
törölt tag

Hát nálam nem a borravaló ugrik, hanem viheti vissza okosan a rendelést. Most már az sem lesz, hogy este felhívom őket, hogy ne fáradjanak, hozzák csak ki, aztán elmondom a jóembernek, hogy miért is kanyarodhat vissza a kis csomagjával együtt. Aztán holnap hazafelé beugrok az 576-ba és megveszem személyesen, azzal - talán-talán... - nem lesz probléma meg nehézség...

(#1266) Csapoati válasza Bad Pritt (#1264) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nálad segített? Mert én akárhogy csűröm-csavarom, nem akar elmúlni. :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1267) Bad Pritt válasza Csapoati (#1266) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A lockpick? Nem tudom, mert nincs most lock amit pickelhetnék. Ha valaki tud egyet a játék elején Sanctuary-hoz közel, az leírhatná, hogy tesztelhessem. :)
Plusz épp bénázok a házépítéssel, nem igazán vágom, hogy is működik ez. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1268) Damage válasza warcat (#1263) üzenetére


Damage
senior tag

Megjött a csomag! :C Borravaló is volt, időn belül érkezett.

[ Szerkesztve ]

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#1269) #96349952 válasza Damage (#1268) üzenetére


#96349952
törölt tag

Na! Jó játékot! Ha pesti vagy, akkor merrefelé? Hátha akkor már felém is közeledik az ember. :DDD

(#1270) Nimriel


Nimriel
csendes újonc

Hülye kérdés lesz, de egyszerűen nem jövök rá, hogy hogyan lehet kimászni ebből a robot ruházatból (power armor)?

[ Szerkesztve ]

(#1271) Bad Pritt válasza Nimriel (#1270) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Interakció gombot kell hosszan nyomni. PC-n E, Xboxon tippre A vagy X.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1272) djculture válasza sagem (#1251) üzenetére


djculture
félisten

Ini fájl szerkesztés már írtam...

(#1273) Csapoati válasza Bad Pritt (#1267) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Közben rájöttem a megoldásra, visszaállítottam 1280x720-ra...

Itt vannak széfek: Magában Sanctuaryben két házban is, aztán a Red Rocket shop (vagy mi) alatti Mole Rat Den végén is van egy.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1274) Nimriel válasza Bad Pritt (#1271) üzenetére


Nimriel
csendes újonc

:R

(#1275) Damage válasza #96349952 (#1269) üzenetére


Damage
senior tag

M0 mellett Leshegy Ipari Parkban vagyok, Budapest mellett (XXI. kerülettől délre pár km). Még meló és majd csak utána jön a szórakozás.

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#1276) csabsz13


csabsz13
aktív tag

DunaPlaza 576-ban volt valaki a játékért? 2 óra múlva ott vagyok én is érte, csak már furdal a kíváncsiság, hogy ott mit adnak a dobozon kívül... :K :B
de lassan telik ez a munkanap, pedig bizisten dolgozom rendesen. csak a topikot nézem félszemmel ;]

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#1277) Scholes9 válasza #96349952 (#1259) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Biztos már sokan hívták a mai napom a Fallout miatt és elege van :D

csabsz13: Én is hasonlóan szoktam munka közben fórumozni amikor van egy kis szabadidőm. De a meló patentül el van végezve:)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1278) #96349952 válasza Damage (#1275) üzenetére


#96349952
törölt tag

Az a XX. kerülettől nincs olyan messze, akkor talán még van esélyem! :)

[ Szerkesztve ]

(#1279) -NRGyP- válasza csabsz13 (#1276) üzenetére


-NRGyP-
tag

Szia!

Én az Arénában voltam. Ott azt mondta a srác, hogy változik, hogy ki, mit kap. Én PC-re vettem, az előttem levő játékostárs PS4-re. Ő posztert, kulcstartót, szilikon karkötőt, és zenei CD-t kapott.
Én is ugyan ezeket, kivéve a zenei CD-t. Ahelyett egy külön fém Fallout 4 dobozt kaptam a rendes műanyag tok mellé. Tök jól néz ki, kicsit árnyalja a képet, hogy a fém dobozka blu-ray tok méretű (alacsonyabb), ezért a lemezen kívül az eredeti műanyag tokban található füzetek meg a plusz poszter nem fér bele :))

Mindenkinek jó kalandozást!

[ Szerkesztve ]

(#1280) Chabe89 válasza Scholes9 (#1277) üzenetére


Chabe89
addikt

Nekem még a BF3 megjelenésekor volt ilyen. Kérdezte a futár, hogy ez miez, mert ma mindenkinek ezt szállítja. :DDD

(#1281) Bad Pritt válasza Csapoati (#1273) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem se lett jó, remélem hamar patchelik...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1282) csabsz13


csabsz13
aktív tag

a korábban említett Conan O'Brian talkshow-s videót még nem néztem meg (félek a spoilertől), de ez az ahhoz kapcsolódó bevezető videó nagyon jó lett és nincs spoiler :))

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#1283) Csapoati válasza Bad Pritt (#1281) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A béta patch nem oldotta meg, szóval eddig az van, hogy mentek egy doboznál, átállítom 1280x720-ba, kinyitom a zárat, mentek és visszaállítom a felbontást. Profi. :D

El Nano: Te is XX. kerületi vagy? :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1284) #96349952 válasza Csapoati (#1283) üzenetére


#96349952
törölt tag

Jaja, akkor ezek szerint te is. Bár nem tőzsgyökeres, csak 6. éve és x év múlva húzunk át Budára, mert ez a miliő nem annyira fekszik. :D De ez már tényleg megaoff, bocs a többiektől!

(#1285) Csigavair


Csigavair
tag

Na ez a sorozatos tökölődés a mai bughalmazokkal kezd arra ösztökélni, hogy itt az ideje egy konzolnak...

(#1286) Csapoati válasza Csigavair (#1285) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem biztos, hogy jobban jársz... Ott is tuti vannak bugok, a patchek meg heteket késnek a MS és a Sony miatt, PC-n meg kb azonnal tölthetők, amint elkészültek. Ráadásul a konzolos változat még csúnyább és rosszabbul is fut.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1287) Csigavair


Csigavair
tag

Hihetetlen, hogy a méregdrága gameben nekem kell baszakodni a config fájélokkal, hogy normálisan menjen... ne haragudjatok de ez röhej

(#1288) warcat


warcat
veterán

Komoly meló ez az építkezés,de másfél óra meló után már kezdi egy erőd benyomását kelteni,nekem nagyon bejön és még sok minden nem elérhető.
Ja és közben folyamatosan kapod az xpt,lvl 7 lettem úgy,hogy az első nagyobb küldit csináltam meg :))

EA: It's in the crate!

(#1289) Bad Pritt válasza Rexcor (#1261) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem, csak megcseréli a karaktereket.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1290) Tomek1102


Tomek1102
újonc

Sziasztok. Most szeretnék kártyát venni egy bizonyos játékhoz :DDD
Azért kérdem mert néha túllövik a gépigényt... itt mi a helyzet?
A lényeg min. 70fps-80fps, jó grafikával (nem kell a legjobb persze, de nem árt :) )
jelenleg a 950-et tudom megvenni, de ha kell spórolok.

MSI GTX 950 Gaming 2G OC 57K~
MSI GTX960 GAMING 2G 64K~
MSI GTX 960 Gaming 4G 74K~

Konfig:
Alaplap: msi 770-c45
Ram: Kingston HyperX DDR3-1600 2x4GB
Cpu: AMD Phenom II X6 1055T, 2.8 GHz (14 x 200), turbo: 3.3 GHz (14 x 240)

(#1291) djculture válasza Csigavair (#1285) üzenetére


djculture
félisten

Azon még rángat is a kép néha.. Ilyen call of duty feeling, régi motor agyonig telerakva effektekkel..

[ Szerkesztve ]

(#1292) Plazmacucci válasza Csigavair (#1287) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Jóreggelt! Ez már mióta így megy :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1293) Rexcor válasza Bad Pritt (#1289) üzenetére


Rexcor
őstag

Köszönöm.

(#1294) NTonee


NTonee
veterán

Erősen izgultam, hogy gtx 680m (2gb) kártyával a notiban mit fog tudni. FHD high beállításra lőtte meg magát automatikusan, 40-60fps között van, erősen ugrál.
Most jutottam ki a felszínre, eddig tetszik. :K

(#1295) Fitzgerald válasza warcat (#1263) üzenetére


Fitzgerald
veterán

De. Amúgy én pl. arra is mérget vennék, hogy nekem pl. azért nem hozták ki a csomagot, mert félreeső kerületben lakok, és nincs ide elég fuvarjuk mára. A holnapi nappal együtt viszont van, és akkor inkább egy körben lerendezik a két napot. Szaros zugfuvarcégek.

(#1296) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Valaki nem tudná feltölteni valahova a SWEET FX-es modot??

Nem engedi letölteni a rendes oldalról

(#1297) Csapoati válasza Tomek1102 (#1290) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mivel csak 7k van az általad írt 950 és 960 között, én az utóbbira mennék rá (4 gigás nem kell a te gépedhez). De az aprón sikerült vennem új 950-et 45500-ért is, szóval ott is nézelődhetsz.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1298) #96349952


#96349952
törölt tag

Hát szóval időzíteni tudni kell. Épp írtam egy szívhez szóló levelet a futárszolgálatnak, rányomok a küldés gombra, és komolyan, abban a pillanatban csöngetnek, hát a futár volt. :D

(#1299) Nissifer


Nissifer
tag

I3-4150 CPU
4 GB RAM !!!!
GTX 560Ti VGA
1366X768 felbontás
medium javasol beállítás + texture quality ultra, object fade max, actor fade max, item fade max
50-60 FPS

(#1300) Nissifer


Nissifer
tag

Tomek1102(#1290)
Erre van egy külön fórum, itt tedd fel a kérdésed. (Minimum GTX 960 4GB, ez alá ne menj.)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.