Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-13 17:05:15

LOGOUT.hu

A Fallout 4 egy poszt-apokaliptikus szerepjáték, ami a többszörös díjnyertes Fallout 3 és Elder Srcolls: Skyrim játékok alkotóinak legújabb játéka, mely 2015. november 10-én jelent meg Xbox One, Playstation 4 és PC platformokra. A sorozat főbb kiadásai tekintetében ez a rész az ötödik, amellyel a Bethesda Games Studios új területeket kíván meghódítani a nyitott világú játékok terén.
A játék a Fallout játékok történetének legmeghatározóbb napján, a Nagy Háború idején veszi kezdetét, de egy váratlan esemény következtében egy nukleáris háború sújtotta világban találjuk magunkat több, mint kétszáz évvel később. Az események helyszíne ezúttal az Államközösség (The Commonwealth), ami Bostont és a titokzatos Intézetet (Institute) foglalja magába. A játék eseményei a Fallout 3 után tíz, és a New Vegas után hat évvel zajlanak.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) Sonja


Sonja
veterán

Már van is hozzá béta patch! :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1152) djculture válasza Sonja (#1151) üzenetére


djculture
félisten

Nem csoda mert egy csomó felbontást nem ismer..

(#1153) Ryder62


Ryder62
őstag

Elérhető: november 10.
A játék feloldásáig körülbelül 1 óra van hátra.

Mindjárt itt a nuclear fallout!!

(#1154) tetris


tetris
tag

Itt van a hangrögzített nevek listája (nem teljes): NEVEK LISTÁJA

[ Szerkesztve ]

Fölösleges körök elkerülése végett: Igen, ami hirdetésem aktív, az még megvan. Posta csak vevő költségére és felelősségére.

(#1155) warcat válasza Ryder62 (#1153) üzenetére


warcat
veterán

Nálam most csomagolódik ki :)
Aki Steamen várja,relogoljon,hogy nekikezdjen,még SSD-n is pár perc azért.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#1156) warcat


warcat
veterán

Na lehet tolni végre....ez az intro baromi hangulatos volt,sikerült nem megnézni eddig :)

EA: It's in the crate!

(#1157) Klikodesh


Klikodesh
senior tag

Finally I am back. :DDD

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#1158) Fitzgerald válasza tetris (#1154) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Tele van Mad Max utalással. Rictus Erectus, Rockatansky, stb.

[ Szerkesztve ]

(#1159) tetris


tetris
tag

SLI még a game ready driverrel sem működik, enforceolva még rosszabb az fps... Kabaré.

Fölösleges körök elkerülése végett: Igen, ami hirdetésem aktív, az még megvan. Posta csak vevő költségére és felelősségére.

(#1160) keIdor


keIdor
titán

Toltam egyelőre egy 90 percet, nekem tetszik, de a Witcher 3 nincs veszélyben eddig.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1161) gyimger


gyimger
őstag

Itt a Clueless Gamer:
http://teamcoco.com/fallout4?playlist=featured-videos

A Cold Opennel együtt kell megnézni! :K

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#1162) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Na, kitolta már valaki és várja a Fallout 5-öt? :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1163) Bad Pritt válasza Fitzgerald (#1158) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Meg sok mással is, Ripley, Weyland, Yutani, Kirk, Scott, McCoy, Riddick és még sokan mások. Meg az Istvánok örülhetnek. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1164) gyimger válasza Csapoati (#1162) üzenetére


gyimger
őstag

A futárt basszus, a futárt! :U

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#1165) Vikthor


Vikthor
nagyúr

1óra 11 perc s indulok az 576 kByte üzletbe :Y

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#1166) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Komolyan kezdek én is elgondolkodni rajta, igaz a 3-at és a New Vegast is utólag pótoltam, de amennyi jót olvasni erről... Nameg reggel 8 és 290.000 játékos Steamen már, mi lesz még itt... :Y Ez csak jelent valamit. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#1167) Vikthor válasza laceszgamer (#1166) üzenetére


Vikthor
nagyúr

már a Fallout 1 és 2 anno akkora nagy szám volt, hogy húúúú hallod én volt, hogy lógtam egy napot suliból, hogy tolhassam stikibe a 2-t... érzel? :DDD

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#1168) Csapoati válasza laceszgamer (#1166) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ráadásul Very Positive eddig a megítélese. AAA címnél ez induláskor nagyon jó.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1169) Plazmacucci válasza Vikthor (#1165) üzenetére


Plazmacucci
félisten

De biztos hogy csak utánam kerülsz sorra. Na kivel fogok találkozni az alleeban? :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1171) gyimger válasza Sonja (#1170) üzenetére


gyimger
őstag

Ezt túl lehetett élni a 3-ban is.
Legyetek már egy kicsit pozitívabbak! :)
Mindenki csak károg! KÁRRR!!

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#1172) Vikthor válasza Sonja (#1170) üzenetére


Vikthor
nagyúr

az a térkép széle... még jó h nem megy ki. :W

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#1173) Vikthor válasza Plazmacucci (#1169) üzenetére


Vikthor
nagyúr

mammutba megyek nekem az allee már nincs a térképen! :DDD :DDD :DDD

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#1174) Plazmacucci válasza Vikthor (#1173) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem az esik útba. Megyek fosztogatni. Veszem is fel a raider armort.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1175) Csapoati válasza Sonja (#1170) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem tudom melyik jobb, ez vagy a mesterséges akadályok... Egyik se jó, végtelen világot akarunk! :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1176) Fitzgerald válasza Bad Pritt (#1163) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Istvan azért van benne, mert Pély Istvánnak hívják az art directort.

(#1177) Sonja


Sonja
veterán

Fallout 4 - Game Engine Speed Tied to Framerate

Ez szerintem 2015-ben egy AAA ketegóriás játéknál szégyen.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1178) Vikthor válasza Sonja (#1177) üzenetére


Vikthor
nagyúr

hupákolhatsz kint a pusztaságban is.... ott tágasabb. én nem látok semmi kivetnivalót a videódban.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#1179) djculture válasza Csapoati (#1175) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem maga a játék szórakoztató de sokkal gyengébb mint a new vegas , a szuper hármas részről nem is beszélve. Megint több volt a hype...

[ Szerkesztve ]

(#1180) adamgreen válasza tetris (#1159) üzenetére


adamgreen
senior tag

Szokásos Bethesda faszság. Hangulatot tudnak kreálni meg játékstoryt de programozni azt már nem :C

(#1181) prokxy


prokxy
veterán

Hali!

Még egyik Fallout-tal sem játszottam, (tudom, megbocsájthatatlan :D ), kérdésem, hogy mennyire kell ehhez az angol tudás, h érvényesülhessek benne. Megértem, h menj ide, rakd össze ezt-azt, de a fluxuskondenzátort keress a bugylibicskához, mert akkor lesz belőle rajzszög téma biztos nem fog menni! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1182) Fitzgerald válasza adamgreen (#1180) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Mért a Fallout 3 sztorijával mi volt a baj? Programozni viszont tényleg nem tudnak.

@prokxy

Ha érdekel is hogy mi történik, kell azért a komolyabb nyelvtudás. Annyi talán nem mint pl. a Witcherekhez, de el tudom képzelni hogy egy átlagos angol tudással rendelkező játékosnak hogyan lehet már too much a játék.

[ Szerkesztve ]

(#1183) gyimger válasza prokxy (#1181) üzenetére


gyimger
őstag

Eléggé. Viszont jó hír, játssz a harmadikkal, az kijött magyarul! :K

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#1184) adamgreen válasza Fitzgerald (#1182) üzenetére


adamgreen
senior tag

Épp az hogy semmi nem volt vele. Technikai szinten állnak hadilábon. Állando driver faszkodás stb.
Texture bugok. sorolhatnám

(#1185) Csapoati válasza prokxy (#1181) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért nem árt hozzá a legalább közép szint, mert rengeteg a poén ezekben a játékokban. Meg persze a dialógusok se tőmondatokból állnak.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1186) Fitzgerald válasza adamgreen (#1184) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Félreolvastam sorry.

(#1187) prokxy válasza Fitzgerald (#1182) üzenetére


prokxy
veterán

Köszi mindenkinek a választ! :R

Középfokon biztosan nem megy az angol, inkább alap. Szóval ha ennyire sztoriorientált a game, akkor megvárom a magyarítást hozzá, addig meg ott a 3, legalább belerázódok a feelingbe! :D
Meg ahogy olvasom, vannak a 4-gyel problémák? :U

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1188) Fitzgerald válasza prokxy (#1187) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A magyarítás projekt (ha lesz egyáltalán) több év múlva lesz kész várhatóan. Annyi idő alatt akár meg is tanulhatsz angolul :)

(#1189) PhilBrick válasza prokxy (#1187) üzenetére


PhilBrick
őstag

Ne számíts fordításra! Az öt éve megjelent New Vegas sincs kész. Az F3-t a kiadó csináltatta anno.

És mégis, milyen megalapozott problémákról olvastál már a ma megjelent játékról? :U

(#1190) Azharel válasza djculture (#1179) üzenetére


Azharel
aktív tag

Szerintem is jó játék, és eddig nekem sem tetszik annyira mint pl a new vegas. Rögtön a játék elején már bebugolt a karakterem és nem tudtam mozogni. Találkoztam már textúra hibával, sőt estem is be alá :D
Ez a ház építgetés sem az én világom.

(#1191) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Alleeban amatőrködés megy :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1192) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Most hívott a futárcég, hogy a szerencsétlen futár otthagyta a csomagot, holnap jó-e :U
Mondom hát remek....ok jó lesz, de csak reggel 8-10 között. Hát csak két kerülete van, délutánra érne hozzám....lol, akkor is csak 8-10 között. Ok, megpróbálja elintézni. Hát ajánlom is, hogy elintézze....hogy b*szná meg.

[ Szerkesztve ]

(#1193) Scholes9 válasza Fitzgerald (#1192) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Huh. Ez nekem sem tetszene :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1194) Csapoati válasza Fitzgerald (#1192) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pfff ez nagyon gáz. Én pont ezért vettem ki szabit és mentem el érte személyesen. Sikerült kifognom az utolsó M-es pólót, már csak XL-es van a Konzolok szervizében. Mondjuk azt hittem, ha megadom a méretet rendeléskor akkor félreteszik, de nem, aki kapja, marja...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1195) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Valaki nem tudja hogy a Fallout 4 elindul dx10-es hardveren?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#1196) Csapoati válasza $p@rr0w (#1195) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tudtommal nem, de a proci is gyanús, hogy kevés lenne neki.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1197) Bad Pritt válasza Csapoati (#1194) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Te voltál a vicces forma utánam, aki valami ilyesmit nyögött be, hogy "a Dragon Quest Ultimate 4-ért jöttem", szerencsétlen srác elkezdte volna keresni és akkor mondta, hogy neki is Fallout 4 kell. :D
Asszem ő is M-es pólót kért.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1198) Csapoati válasza Bad Pritt (#1197) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Dehogyis. :DDD 10:16-kor értem az üzletbe. Amúgy is, Fallout 4-gyel nem viccelődünk. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1199) csabsz13 válasza Fitzgerald (#1192) üzenetére


csabsz13
aktív tag

túl kedves voltál velük, én megmondtam volna, hogy akkor menjen vissza érte amikor tud, de még ma legyen nálam a csomag. :((

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#1200) Csigavair


Csigavair
tag

FAsza, megvettem méregdrága pénzért a játékot, és indításnál fekete képernyővel kifagy... a menüig nem jutok el.... mi lehet a baj?

Core i3
8gb ram
940m

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.