Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-13 17:05:15

LOGOUT.hu

A Fallout 4 egy poszt-apokaliptikus szerepjáték, ami a többszörös díjnyertes Fallout 3 és Elder Srcolls: Skyrim játékok alkotóinak legújabb játéka, mely 2015. november 10-én jelent meg Xbox One, Playstation 4 és PC platformokra. A sorozat főbb kiadásai tekintetében ez a rész az ötödik, amellyel a Bethesda Games Studios új területeket kíván meghódítani a nyitott világú játékok terén.
A játék a Fallout játékok történetének legmeghatározóbb napján, a Nagy Háború idején veszi kezdetét, de egy váratlan esemény következtében egy nukleáris háború sújtotta világban találjuk magunkat több, mint kétszáz évvel később. Az események helyszíne ezúttal az Államközösség (The Commonwealth), ami Bostont és a titokzatos Intézetet (Institute) foglalja magába. A játék eseményei a Fallout 3 után tíz, és a New Vegas után hat évvel zajlanak.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) gyimger válasza Ryder62 (#350) üzenetére


gyimger
őstag

Colonel Autumn meg volt, amikor Ősz ezredes néven szerepelt. :))

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#352) Chabe89


Chabe89
addikt

Meh...én meg má' azt hittem valami bomba hír jött, hogy ennyi hozzászólás lett hirtelen. :D

(#353) bitpork válasza gyimger (#351) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Szégyen :(

(#354) gyimger jóvanna elfelejtettem :B

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#354) gyimger válasza Chabe89 (#352) üzenetére


gyimger
őstag

Bocs, ha Bitpork nem megy a hegyhez:
29

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#355) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Négy hét, azaz 28 nap to go!

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#356) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Azért csak piszkál ez másokat is , látom ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#357) ^Boss válasza bLaCkDoGoNe (#355) üzenetére


^Boss
őstag

Anthology-ról még mindig semmi hír? :(

(#358) bLaCkDoGoNe válasza ^Boss (#357) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Az 576-okba pénteken megérkezett, én akkor át is vettem az én példányomat.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#359) Ptech válasza bLaCkDoGoNe (#358) üzenetére


Ptech
őstag

Csak rendelésre jön?
Bethesda webshopban ha jól emlékszem 50 USD körül van. Szabad tudni mennyibe fájt?

(#360) bLaCkDoGoNe válasza Ptech (#359) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A magyarországi készletek állítólag már az előrendelés során elfogytak, arról nekem nincs infóm, hogy érkezik-e még belőle. A Bethesda shopban valóban 50 dollár, de érdekes módon ott október 16-ra írják az érkezést, ill. nem szállítanak szoftvert Magyarországra.

14990 Ft volt, de szerencsés módon pont a Glamour kupon napok alatt érkezett meg, és volt egy -2000 Ft-os kuponom az 576-ba, így végül 12990-et fizettem érte.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#361) gyimger


gyimger
őstag

Szólt a CDGalaxis, hogy megrendelhetem a PipBoy-t. Akkor, hirtelen izgalmamban szerintem megrendeltem volna, de most már vigye más.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#362) Ryder62 válasza bLaCkDoGoNe (#358) üzenetére


Ryder62
őstag

Fallout 3 legalább optimalizálva van régebbi rendszerekre?

(#363) #81999360 válasza Ryder62 (#362) üzenetére


#81999360
törölt tag

Windows 7-nél régebbire igen. :)

(#364) gorgo


gorgo
őstag

Hát azért a NVIDIA GTX 780 3GB recommendednek elég durva baromság. Rég nem követem a trendeket, csak a játék kedvéért tervezek venni egy GTX750 / 1gb karit (tavaly ugyan ezt vettem Karácsonyra amikor volt időm játszani :) A vegast fullosan vitte (nem amiatt vettem, azt viszi a i5 igp-je is, az elvárás tehát a játszhatóság, nem a max grafika...). Nekem elég ha közepes grafika mellett elmegy stabil 30 fps-en FHD-ben. Szerintetek irreális elvárás?

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#365) Dilikutya válasza gorgo (#364) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ajánlottnak a GTX780 3 Gb egyáltalán nem irreális ma. 1 Gb VRAM már kevés az új játékoknak, én olyanért egy vasat nem adnék.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#366) Chabe89 válasza Dilikutya (#365) üzenetére


Chabe89
addikt

+1. 1GB ma már édes kevés.

(#367) gorgo válasza Chabe89 (#366) üzenetére


gorgo
őstag

OK, elhiszem győzködés nélkül :). A helyzet az ,hogy kb. csak ezért veszek VGA-t (a kiszemelt, egy passzív 750 gxt az amúgy néma pc-be, mivel a legkevesebb hőt termeli ami érthető okok miatt nem épp hátrány). Mint mondtam amúgy nem játszom, legfeljebb régi játékokkal (még mondjuk az AoW3-t is tolnám, ami mellé kell dedikált VGA), és amit januárban jó eséllyel el is passzolok (a passzív 750.est esetleg megtartanám) mivel amúgy 99.9%-ban nem lenne kihasználva. Mindezek ismeretében valami jobb alternatíva (nem aranyárban)? thx :R

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#368) bitpork válasza gorgo (#367) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Én szereztem egy r9 270 OC MSIt amin van két b@szott nagy venti de nem hallani a hangját. PEdig én is hang fetisiszta vagyok.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#369) bLaCkDoGoNe válasza Ryder62 (#362) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

:N

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#370) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

27 nap :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#371) #81999360 válasza bitpork (#370) üzenetére


#81999360
törölt tag

Már pont kérdezni akartam. ;] :D

(#372) gorgo válasza bitpork (#368) üzenetére


gorgo
őstag

ahogy elnézem van a gtx750-ből 2 gigás verzió is alig drágábbért, (a 4gb már too much) az lesz! 27 nap :) cool. Bár ennyi időm lenne vele játszani!!!

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#373) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Én azért fosok, hogy Radeon 270 kártyával gondok lesznek max grafikán.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#374) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Most futottam bele a gépigénybe, hát mókás. Kíváncsi leszek, hogy egy HD 6770-en, 7750-en, vagy R7 250-en hogy fog menni (vagy ellenkezőleg, az 550 Ti tulajok mit fognak szólni, ha majd el se indul :D ).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#375) bitpork válasza Plazmacucci (#373) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Don't fosch! Ugyan én ritkán jáccok új gémekkel, de eddig a wicher 3 is High beállításon szaladgál. Ultra már megfekteti, de 40+ fps átlagban megvan.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#376) #81999360


#81999360
törölt tag

Látom itt is az lesz, mint a Witcher 3 topikban megjelenés előtt. Első 5000 hozzászólás csak a gépigényről meg FPS-ről. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#377) bLaCkDoGoNe válasza #81999360 (#376) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ugyanez volt a F3-nál is :K

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#378) gyimger válasza bLaCkDoGoNe (#377) üzenetére


gyimger
őstag

GTA 5 :C

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#379) Ryder62 válasza #81999360 (#376) üzenetére


Ryder62
őstag

Ha szarul fog futni, akkor az egész topik átfordul majd, kinek hány fps-e van témába ;]

Hopp, most kaptam egy bad karmát :DDD

Én inkább arra leszek kíváncsi hány szint lesz. A Fallout 3 20 levelje röhejes volt egy ekkora területhez. Speedrunereknek elég volt persze. Még a 30 szint is határeset. DLC-k nélkül is simán eléred a 25. szintet. Egy egy DLC alakalmával pl Anchorage ami full hent, akár 3-4 szintet is léphetsz.

New Vegashoz elég volt a level 30. És ott okosan csinálták, minden DLC hozott magával +5 level cap-ot is.

Így mikor egyben játszottam ki a Vegast az összes DLC-vel, elértem a 49. szintet is. 50-est nem tudom miért, de nem értem el. Így nem kell trükközni, mint a Fallout 3-nál, hogyha nem akarsz túl gyorsan maxon lenni, akkor a DLC-ket a level 25 utánra hagyod. Volt olyan DLC (Zeta) amit direkt 30 szint elérése után kezdtem el.

Olvastam pár elégedetlen hozzászólást, hogy valaki véletlenül belecsöppent a Zetába és vagy 6-7 levelt ugrott, megkapta a plazma riflet, és borult az egész játék nehézsége, kihívása. Ergó, pár óra alatt, sok szintet lépet, és ott állt a csodafegyóval, így lvl 15-ön a legerősebb ellenfelekkel is simán végzett.

(#380) Ptech válasza Ryder62 (#379) üzenetére


Ptech
őstag

Volt valami olyan hír hogy nem lesz szinthatár, meg miután "befejezted" a játék sztori részét, kalandozhatsz és felfedezhetsz tovább.

(#382) bitpork válasza Ptech (#380) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Erre utóbbira nagyon kívántsi :) leszek, mert az F3hoz is modder kellett.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#383) gyimger válasza bitpork (#382) üzenetére


gyimger
őstag

As part of an interview with MTV Multiplayer, Fallout 3 executive producer Todd Howard very briefly mentioned two important lessons he learned from making the game that he would carry with him as the franchise moves forward to Fallout 4 and beyond.

"Greatest lesson? Don't let the game end, and don't have a level cap," said Howard.

Chabe89:
Köszi, mára vártam! :)

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#384) bitpork válasza gyimger (#383) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez jó hír. Abban az esetben ha nem azt jelenti hogy dinamikusan változnak az ellenfelek, mert pl az Oblivionban el lett kurjantva mert lev1 karival is lehetett menni mindenfele max nem voltak erős enemik :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#385) Ryder62 válasza bitpork (#382) üzenetére


Ryder62
őstag

FO3-hoz DLC kellett. New Vegashoz kellett modder.

Az hogy felfedezhetünk, és hogy nincs szinthatár az jó hír.

[ Szerkesztve ]

(#386) bitpork válasza Ryder62 (#385) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

F3 hoz hamarabb jött ki a mod mint a dlc ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#387) gyimger


gyimger
őstag

Mindig feldobok valami témát, mert valahogy belemerülök és elmélkedek a témában (mint múltkor a metró, ami szinte biztos, hogy lesz), viszont most olyat keresek rajtatok, hogy "item condition". Sehol sem látom feltüntetve ezen a képen.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#388) bitpork válasza gyimger (#387) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Valóban nem láccik. Gondolom konzolon a kazuárokat nem lehet vele megszólítani.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#389) gyimger válasza bitpork (#388) üzenetére


gyimger
őstag

Oké, azt hiszem értem, amit írtál. :) Az Intelligencia videóban sem volt szó javításról, úgyhogy nem meglepő a dolog, de azért hiányozna.
Mint amikor a kedvenc ruháimat leveszem csata előtt, nehogy megsérüljön.
-justfo3things

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#390) bitpork válasza gyimger (#389) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Én le nem veszem amíg jól bírja :D Próbálok annyit gyakni hogy legyen miből javítani.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#391) Plazmacucci válasza gyimger (#389) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem nem hiányzik, persze majd megint a weather pistolt javíthatom az elején, mert tíz lövés után felére esik a kondija.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#392) gyimger válasza Plazmacucci (#391) üzenetére


gyimger
őstag

De nekem az sem tetszik, hogy találok egy pisztolyt és évekkel és több ezer kilőtt golyó után se legyen semmi baja. De egy olyan elméletem van, hogy talán az alkatrészei sérülnek. Berozsdásodik a pisztolycső vagy széthullik a távcső, és pl. nem lesz elég pontos, és így tovább. Talán az Inspect alatt lesz a dolog nyitja. Vagy minden felvett fegyvert automatikusan átváltja fémre és csavarra? :D

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#393) Plazmacucci válasza gyimger (#392) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igaz valamennyi amortizáció kéne. Mondjuk ha megúsztatod. De engem idegesít mikor leölsz egy mutáns hordát és már tropa a fegyver, a repair kit meg rare.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#394) bitpork válasza Plazmacucci (#393) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Fallout 3ban is lehetett azonos kategóriával javítani

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#395) Plazmacucci válasza bitpork (#394) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ez igaz, de ha nem gyúrtál repairre nem sok haszna volt

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#396) bitpork válasza Plazmacucci (#395) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Majdnem minden mecsantnál lehetett javíttatni.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#397) Plazmacucci válasza bitpork (#396) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Drága, főleg az elején, pláne ha nem gyúrsz barterre. Mindenre van válaszom :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#398) bitpork válasza Plazmacucci (#397) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Na jóvan de akkor Te vmi spec verzióval jácchattá' mert én nem emlékszem Jew-Jitsu skillre amit itten emlegetsz ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#399) Plazmacucci válasza bitpork (#398) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Elsőre mindegyiket úgy játszom amint anno a Fallout kettőt. Small guns, Big guns, Energy weapons tag. :D Aztán adok mindenkinek.
Második végigjátszásra meg: Speach, Repair, Science tag.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#400) gyimger


gyimger
őstag

Én a New Vegasban egyáltalán nem nyúltam hozzá a Javításhoz. Volt haszna?

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.