Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-13 17:05:15

LOGOUT.hu

A Fallout 4 egy poszt-apokaliptikus szerepjáték, ami a többszörös díjnyertes Fallout 3 és Elder Srcolls: Skyrim játékok alkotóinak legújabb játéka, mely 2015. november 10-én jelent meg Xbox One, Playstation 4 és PC platformokra. A sorozat főbb kiadásai tekintetében ez a rész az ötödik, amellyel a Bethesda Games Studios új területeket kíván meghódítani a nyitott világú játékok terén.
A játék a Fallout játékok történetének legmeghatározóbb napján, a Nagy Háború idején veszi kezdetét, de egy váratlan esemény következtében egy nukleáris háború sújtotta világban találjuk magunkat több, mint kétszáz évvel később. Az események helyszíne ezúttal az Államközösség (The Commonwealth), ami Bostont és a titokzatos Intézetet (Institute) foglalja magába. A játék eseményei a Fallout 3 után tíz, és a New Vegas után hat évvel zajlanak.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) 4264adam válasza csibuka85 (#6000) üzenetére


4264adam
veterán

Végig vittem a történet szálat szóval járt ;] . Nem a legjobb, de lvl33 és még diamond city nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#6002) csibuka85 válasza 4264adam (#6001) üzenetére


csibuka85
senior tag

Szia az igen én lvl 58 vagyok de még a főszálat csak kicsit vittem végig. Most próbálok minél több vizet csínálni mindenhol de még nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

Z790 AORUS MASTER,I7 13700K+ARCTIC 420 RGB,G. PHANTOM 4090 GS,G SKILL TRIDENT Z5 RGB 32 GB 7200 CL34, SOUND B. Z,LOGITECH Z5500 THX 5.1,K. Renegade FURY 4 Tb M.2 ,34 TB HDD,EVGA G2 1300W,COSMOS C700P ,LOGITECH G7,G903,ASUS HORUS RGB,R.BLACKSHARK V2 7.1,L.G633 .1, AOC AGON 353UCG 200HZ HDR1000

(#6003) 4264adam válasza csibuka85 (#6002) üzenetére


4264adam
veterán

3. karaktert viszem szóval már azért tudom mi várható. Megvártam a DLC-ket így hozott pár új történetet, nuka World is várós azzal meglesz majd a 4. karakter

Később pedig Mod-ok ismét új történet szálakat új karaktereket fognak be vinni a játékba, szóval ki tart ez a következő darabig, ha meg unom akkor ott a Witcher3 vagy a Skyrim. :D

(#6004) csibuka85 válasza 4264adam (#6003) üzenetére


csibuka85
senior tag

Azaz , mindkét játék nagy kedvencem , de inkább a Skyrim.

Z790 AORUS MASTER,I7 13700K+ARCTIC 420 RGB,G. PHANTOM 4090 GS,G SKILL TRIDENT Z5 RGB 32 GB 7200 CL34, SOUND B. Z,LOGITECH Z5500 THX 5.1,K. Renegade FURY 4 Tb M.2 ,34 TB HDD,EVGA G2 1300W,COSMOS C700P ,LOGITECH G7,G903,ASUS HORUS RGB,R.BLACKSHARK V2 7.1,L.G633 .1, AOC AGON 353UCG 200HZ HDR1000

(#6005) micafighter


micafighter
nagyúr

Aki magányosnak érezné magát: Fallout 4: Reuniting With Nora (Synthetic Love) mod

(#6006) micafighter


micafighter
nagyúr

Kijött a nuka world DLC :) 3,1 GB-t tölt a Steam.

[ Szerkesztve ]

(#6007) csabsz13


csabsz13
aktív tag

azért lehet, hogy nem a legszerepjátékosabb dolog lett a Fallout4, de az ilyen küldetések történetei megmutatják, mennyire tudnak a Bethesda-nal!
vigyázat, spoiler - bár nem a főszálban, ez csak egy mellékküldetés...
The Toymaker

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#6008) micafighter válasza csabsz13 (#6007) üzenetére


micafighter
nagyúr

Van rengeteg ilyen gyöngyszem a játékban, csak meg kell találni. Egyik mászkálás közben találtam egy gyászoló raidert aki épp a barátját temette el: [link]

[ Szerkesztve ]

(#6009) 4264adam


4264adam
veterán

Nvidia MOD:

Link

(#6010) csibuka85 válasza csabsz13 (#6007) üzenetére


csibuka85
senior tag

Szia ezt a nagy robotot meglehet csínálni valahogy ?

Z790 AORUS MASTER,I7 13700K+ARCTIC 420 RGB,G. PHANTOM 4090 GS,G SKILL TRIDENT Z5 RGB 32 GB 7200 CL34, SOUND B. Z,LOGITECH Z5500 THX 5.1,K. Renegade FURY 4 Tb M.2 ,34 TB HDD,EVGA G2 1300W,COSMOS C700P ,LOGITECH G7,G903,ASUS HORUS RGB,R.BLACKSHARK V2 7.1,L.G633 .1, AOC AGON 353UCG 200HZ HDR1000

(#6011) csabsz13 válasza csibuka85 (#6010) üzenetére


csabsz13
aktív tag

naná! :K
hogy hogyan: a Brotherhood of Steel küldetéssorozatában - bár én még nem jutottam el a beindításig, mert a Railroad mellett döntöttem.

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#6012) csibuka85 válasza csabsz13 (#6011) üzenetére


csibuka85
senior tag

Köszi szépen , az jó. Én a Railroadot elrontottam.

Ez a hibajelenség miért lehet ?

Az a baj hogy a terminált bárhová kötöm bármire mindíg az van hogy üres a képermyő , mintha nem is csatlakoztattam volna rá semmire csak áramot adtam neki. Ezt hogy lehetne javítani vagy korrigálni , mert egys küldetéshez kellene , de így gyárat sem tudok építeni sajnos. Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Z790 AORUS MASTER,I7 13700K+ARCTIC 420 RGB,G. PHANTOM 4090 GS,G SKILL TRIDENT Z5 RGB 32 GB 7200 CL34, SOUND B. Z,LOGITECH Z5500 THX 5.1,K. Renegade FURY 4 Tb M.2 ,34 TB HDD,EVGA G2 1300W,COSMOS C700P ,LOGITECH G7,G903,ASUS HORUS RGB,R.BLACKSHARK V2 7.1,L.G633 .1, AOC AGON 353UCG 200HZ HDR1000

(#6013) Warton válasza csibuka85 (#6012) üzenetére


Warton
őstag

Ez a Vault-Tec dlc? Lehet, hogy a magyarítás kavar be a dlc-t még nem fordították még le és ezért nem megy tovább. Persze totál spekuláció, fingom sincs, nekem nincs meg ez a dlc.

Más:
Hogy tetszik a Nuka dlc? Érdemes beszerezni, mondjuk én lehet megvárom míg becsúszik 10 euro környékére Karácsonykor.

Amúgy épül a 3. gyáram a Fintch farmon. Ezúttal 4 féle élelmiszert akarok gyártani egyszerre, ami elég nehéz lesz, mert így külön áramkörökre kell kötögetni a terminálokat és a gyártókat. Nem értem miért nem lehetett beszámozni őket és akkor egy terminálról meg lehetne oladni mindent. :U A másik meg, hogy miért nincs felfele vezető futószalag, csak azok a béna liftek vannak. :U Meg hát lesz pár szorter, meg interval switch meg egyéb nyalánkság... :DD

[ Szerkesztve ]

(#6014) csibuka85 válasza Warton (#6013) üzenetére


csibuka85
senior tag

Szia , én sajnos TÖRT vertzióval játszok , de előtte sem működött a Terminál. Sajnos még nem vettem meg a játékot eredetiben , de most fizetéskor talán. Úgyvoltam vele hogyha nem mulétis minek adjak érte pénzt.

Jók a gyárak amiket csínáltál. Nekem ezmiatt nem sikerült csínálnom gyárat. Mit lehetne kezdeni ezzel a problémával ?

Ttszik az új DLC de csak a Vault Tec-et csínálom most. Nukát még nem.

[ Szerkesztve ]

Z790 AORUS MASTER,I7 13700K+ARCTIC 420 RGB,G. PHANTOM 4090 GS,G SKILL TRIDENT Z5 RGB 32 GB 7200 CL34, SOUND B. Z,LOGITECH Z5500 THX 5.1,K. Renegade FURY 4 Tb M.2 ,34 TB HDD,EVGA G2 1300W,COSMOS C700P ,LOGITECH G7,G903,ASUS HORUS RGB,R.BLACKSHARK V2 7.1,L.G633 .1, AOC AGON 353UCG 200HZ HDR1000

(#6015) Warton


Warton
őstag

A növényi alapanyagú kajagyártó után (ami még kész sincs) a 4. gyár elképzelésem az volt, hogy állati eredetű kajákat gyártanék Sanctuaryban. Megnéztem a hozzávalókat az egyes kajákhoz és az ötletet teljesen el kellett vetnem. Hogy miért? Nézzük miket lehet gyártani:

Cram: bukik a Brahmin hús miatt, mert bár azt lehet cage-lni, viszont az állatot nem vághatod le, mert akkor a falu ellenségeddé válik. A mongrel dogot tudod cagelni, viszont az ahhoz való canned dog meat beszerezhetetlen vagy csak nagyon nehezen, ráadásul fele-fele arányban békés kutya jöhet ki a cage-ből, amivel nem tudsz mit kezdeni ebben a tekintetben.

Porkn'Beans: a mole rattel nem lenne baj, viszont a slit bean szintén nagyon ritka csak pár helyen van néhány növény, de szerintem ritkább mint a hubflower.

Salisbury steak: szintén brahmin meat és slit bean kell hozzá, fent már taglaltam a problémákat ezekkel.

Yum Yum Deviled Eggs: ez a legviccesebb, mert ehhez mirelurk tojás kell, ami szintén elég ritka, ráadásul tök veszélyes beszerezni. Ez kb. akkor lehetne működőképes, ha lecage-eled a Mirelurkot, emiterrel leszelidíted és aztán tojást rak a setllementeden valahol, amit aztán le tudsz szüretelni. Nem hiszem, hogy ilyen szinten meg lenne csinálva ez a játék. :)

Szóval azért jó lett volna a Bethesda részéről, hogyha ezeknél a gyártóknál olyan alapanyagokat talál ki, amik nagy mennyiségben rendelkezésre állnak vagy termelhetőek.
Pl.: Radstag pöri: 1 x Radstag meat, 3 x Mole rat meat 1 x Oil, 1 x Gourd, 2 x Tato :)

Kár, hogy nem lett jobban végiggondolva a dolog.

(#6016) csibuka85 válasza Warton (#6015) üzenetére


csibuka85
senior tag

Hát igen ez kár sajnos. Meglehetne jobban csínálva a játék de mind 1. Sajnos nem tudtam a Terminált továbbra sem elindfítani. Néztemmindenhol videókat kérdéseket de semmi.

Z790 AORUS MASTER,I7 13700K+ARCTIC 420 RGB,G. PHANTOM 4090 GS,G SKILL TRIDENT Z5 RGB 32 GB 7200 CL34, SOUND B. Z,LOGITECH Z5500 THX 5.1,K. Renegade FURY 4 Tb M.2 ,34 TB HDD,EVGA G2 1300W,COSMOS C700P ,LOGITECH G7,G903,ASUS HORUS RGB,R.BLACKSHARK V2 7.1,L.G633 .1, AOC AGON 353UCG 200HZ HDR1000

(#6017) Warton válasza csibuka85 (#6014) üzenetére


Warton
őstag

Akkor valószínűleg azért van ez. De lehet, hogy erre is van valami okosság, nem tudom.

(#6018) csibuka85 válasza Warton (#6017) üzenetére


csibuka85
senior tag

Hát sajnos ezt nem tudom.

Z790 AORUS MASTER,I7 13700K+ARCTIC 420 RGB,G. PHANTOM 4090 GS,G SKILL TRIDENT Z5 RGB 32 GB 7200 CL34, SOUND B. Z,LOGITECH Z5500 THX 5.1,K. Renegade FURY 4 Tb M.2 ,34 TB HDD,EVGA G2 1300W,COSMOS C700P ,LOGITECH G7,G903,ASUS HORUS RGB,R.BLACKSHARK V2 7.1,L.G633 .1, AOC AGON 353UCG 200HZ HDR1000

(#6019) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Sziasztok!

Semmiként sem érzelmeket felkorbácsolni jöttem a topikba, de sajnos ez a Fallout 4 egy borzasztó vérszegény játék (főleg így 90 óra Witcher 3 után). Egyszerűen van ~170 órám a játékban és nincs energiám belefogni Nuka Wolrd-be. (Eredeti játékom van + SP). A Fallout 3-at nagyon szerettem, a végén a New Vegassal is egészen megbékéltem. De valahogy kifulladt aaz egész számomra, PC-s Fallout Sheltert jobban élvezem komolyan.

Nektek mi a véleményetek a játékról úgy összességében? (Remélem kulturált társalgást sikerül elindítanom. :D )

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#6020) Chabe89 válasza Kareszovics (#6019) üzenetére


Chabe89
addikt

Witcher 3 után minden vérszegény. :)

(#6021) crue válasza Kareszovics (#6019) üzenetére


crue
őstag

Kinek mi jön be. Én a Witcher 3-ra nem tudtam sehogy sem ráhangolódni, a Fallout 4 viszont beszippantott.

(#6022) Kareszovics válasza crue (#6021) üzenetére


Kareszovics
addikt

Nekem a Fallout 4 0 day vásárlás volt. Hidd el engem is beszippantott pillanatok alatt. De engem az azt követő DLC politika teljesen kiábrándított a játékból. Ez a rohadt tamagocsi erőltetés. A Far Harbor nem volt rossz azért az tény.

A Witcher 3-at most július elején vettem meg, csak az alapjátékot. Érdekes volt, mert hirtelen a bőség zavarába kerültem és én se tudtam mit kezdeni vele, pár napig pihentettem is. De utána, nagyon durván nekiestem és ez azóta is tart. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#6023) gyimger válasza Kareszovics (#6019) üzenetére


gyimger
őstag

Én többször is leírtam a véleményemet itt is, Bethesda fórumon is, Redditen is. Szomorú, hogy ez lett a negyedik rész, és nem valami alcímezett 3.5, de ez van, jó szórakozást annak, akinek tetszik. Jön a New Orleans, reméljük visszatérnek az RPG műfajhoz, és elfelejtik a shooter témát.
És ezt nem a Witcher mondatja velem, nem játszok fantasy játékokkal. :D

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#6024) bLaCkDoGoNe válasza Kareszovics (#6019) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Keblemre tesó! :)
Sokszor leírtam már (itt is, más topikban is), hogy nekem 2 játéksorozat van az életemben, ami örök szerelem: a Bioshock és a Fallout franchise.

Óriási Fallout-fan voltam. Fallout 3, Fallout New Vegas gyűjtői kiadás, limitált Fallout litograph, számtalan Fallout-os póló, Fallout Anniversary Collection, Fallout 4 Loot Crate, Fallout 4 Pip-Boy, game guide-ok, stb. Összevásároltam minden szart.

És eljött 2015. november 10, amikor minden darabjaira hullott. Már korábban is szivárogtak olyan hírek, amik alapján kicsit tartani kezdtem a játéktól, de addig a Bethesda sosem okozott csalódást, így "természetesen" itt is megbíztam bennük a 0. day előrendeléssel.

Hatalmas hiba volt. A gyűjtői kiadás elég gyengusra sikerült (a korábbiak szerintem sokkal jobbak voltak), a játékról nem is beszélve. "Sajnos" én (is) a Witcher 3 után kezdtem el játszani vele, és így még szembetűnőbbek voltak a hiányosságok, az, hogy ez tulajdonképpen egy vizuálisan kicsit felpimpelt, ugyanakkor játékmechanikában erősen lebutított Fallout 3 a Minecraft-generációnak. 5 év várakozás után megkaptam életem talán legnagyobb videójátékos csalódását.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#6025) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Kicsit tovább árnyalva a dolgokat véleményeiket alapján.

Semmi baj nem lenne a "shooterkedéssel", ha tényleg komplex fő és melléküldetések tömkelegével találkoztuk volna a játék folyamán. Ha rendes, kidolgozott Guild/Frakció akármi küldetésekkel találkoztunk volna a játék folyamán.

Fentiekben ES: Oblivion számomra az etalon, már Skyrim is kicsit elkezdte erőltetni az ismétlődő küldiket, illetve a Guild küldetések is rövidebbek/gyengébbek voltak Skyrimban.

A értelmesen kidolgozott települések hiánya. És ami a legfontosabb hiba: a tamagocsizás. :D Persze lehet ignorálni, de akkor kb 40 órát levonhatnék a teljes játékidőmből.

Ha valamit kifelejtettem volna bocsi. :)

UI: Fallout 3 pont azért volt jó, mert ott semmilyen klán/guild/frakció/csapat nem volt. Volt az Egyén, a Játékos és kész. Már amennyire én emlékszek rá.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#6026) gyimger válasza Kareszovics (#6025) üzenetére


gyimger
őstag

A Fallout 3-ban is jók a frakciók, a New Vegasban meg egyenesen zseniálisak az egyedi történetek, küldetések, és a csoportok bázisai. Ezt a 4. részben is lehetett volna alkalmazni, de ehelyett minden csoport szemrebbenés nélkül tüzelni kezd, amint meglát.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#6027) Chabe89 válasza Kareszovics (#6025) üzenetére


Chabe89
addikt

Van benne igazság, hogy nagyon elmentek a lövölde irányába, de az előző részekbe meg ez a része volt borzalmas. :)

(#6028) woryz válasza Chabe89 (#6020) üzenetére


woryz
senior tag

A witcher 3-at még nem próbáltam a 2-vel küzdök (szó szerint)... Valahogy az első város után nem megy... És kedvem sincsen folytatni... :(

(#6029) Kareszovics válasza woryz (#6028) üzenetére


Kareszovics
addikt

Witcher 2 nekem is érdekes volt. Vagy 2-3 éve megvettem a játékot, letoltam a Tutorial pályát, meg eljutottam Foltest halálig. És annyi. :D Aztán idén valahogy kedvet kaptam hozzá és 3x egymás után kitoltam különböző döntések mentén haladva.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#6030) Chabe89 válasza woryz (#6028) üzenetére


Chabe89
addikt

Elég csőjáték lett a második rész sajnos.

(#6031) woryz


woryz
senior tag

(#6029) Kareszovics: Próbálkozok, próbálkozok, de nekem olyan fura... Azok az alsógatyás emberek a városban.... Hááát... Meg az a lopakodás, amit nem lehet (tudok) ki / be kapcsolni... Nah, mindegy, még nem adtam fel.

(#6030) Chabe89: A Fallout-ban nem tudok magammal mit kezdeni, mert valahogy annyi, de annyi a lehetőség, hogy nem tudok dönteni... Sokszor ez volt a bajom a Skyrimben is (ezért kezdtem rendre újra, meg újra a játékot).

(#6032) Warton


Warton
őstag

A legfőbb gond a játékkal szerintem a címe, nem Fallout4-nek kellett volna nevezni, hanem valami új franchise-t indítani, Settlement builder vagy mittomén. Nyilván egy Fallout játékkal szemben támasztott elvárásoknak nem felel meg, mert komoly történetet, sztorikat, szeretnénk azt, hogy dönthessünk különféle szitukban. stb. Ahogy az az eddigi részeknél volt.

Azért a Bethesdát valamilyen szinten megilleti a tisztelet, hogy próbáltak változtatni, újítani, ez mindenképpen értékelendő szerintem. Az már más kérdés, hogy ez az új irány tetszik-e nekünk személy szerint vagy sem.

A játék viszont egy 3D-s fps városépítős játék lett, ami a minecraft szebb grafikával. Ebből a szempontból unikum a játék, most így hirtelen nem emlékszem ilyen játékra a Minecrafton kívül. Persze a végrehajtás nem tökéletes, vannak hibák, tévedések. Összességében, a hibáival együtt nekem nagyon tetszik a játék.

(#6033) Kareszovics válasza Warton (#6032) üzenetére


Kareszovics
addikt

Igen. Ha egy Crafting Simulator 2016 Wasteland Exclusive Edition néven megjelent termék lenne a Fallout 4 biztos egy egészen más aspektusból állna hozzá mindenki. Főleg aki még mondjuk Fallout 1-2-Tactics vonalon szocializálódott, ha még messzebb akarok visszanyúlni az időben. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#6034) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Az nVidia belsős csapata készített egy modot a FO4-hez :Y

Ma jelenik meg, egy komplett Vault szerepel benne sztorival, sok-sok volumetric lighting effekttel.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6035) Chabe89 válasza Csapoati (#6034) üzenetére


Chabe89
addikt

(#6036) Csapoati válasza Chabe89 (#6035) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mea culpa :R

(viszont ma jelenik/jelent meg :P )

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6037) Warton


Warton
őstag

Végülis egy könnyen áttekinthető gyár készül... ismét... És ez még csak a felének a negyede... ;]

Egyszerre szeretnék Blamco Brand Mac And Cheese-t Sugar Bombs-ot, Preserved InstaMash-t és természetesen Potato Crisps-t gyártani. :DDD Egyelőre csak az utóbbit tudom gyártani, mert mindig kifogyok a nyersanyagból, illetve az Instamashnak is meg van a futószalaga. A másik két gyárat még nem tudom, hogy fogom elhelyezni, lehet, hogy valami emeleti helyiségbe kell majd elhelyezni a gyártósorokat.

Finch Ábrahám miután puccba vágta magát szépen be is süppedt a friss betonba, miközben a háttérben Dogmeat könnyít magán. :U :C

[ Szerkesztve ]

(#6038) micafighter válasza gyimger (#6026) üzenetére


micafighter
nagyúr

Minden csoport? Egyedül a raiderek tüzelnek szó nélkül.

(#6039) Warton válasza micafighter (#6038) üzenetére


Warton
őstag

Meg az Intézet, ha még nem haverkodtál velük össze. Meg a gúnárok!!

[ Szerkesztve ]

(#6040) Warton


Warton
őstag

Jah, nem tudja valaki, hogy a Bottlecap mine robbanásakor mennyi bottlecap szabadul fel? Mert már a gyáram legyártott vagy százat és nem tudom, hogy mi éri meg jobban, eladni vagy felrobbantgatni őket.

[ Szerkesztve ]

(#6041) micafighter válasza Warton (#6039) üzenetére


micafighter
nagyúr

A gunárok változo, rám legtöbbször nem lönek hanem udvariasan megkérnek, hogy kopjak le. Ha közel megyek akkor rámlönek.

(#6042) Warton válasza micafighter (#6041) üzenetére


Warton
őstag

Engem mindig megtámad mindenki.

(#6043) gyimger válasza micafighter (#6038) üzenetére


gyimger
őstag

Meg a Triggermen, meg a Gunners, meg a Children of Atom, meg a szintetizátorok, stb. Jó RPG ismérve :)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#6044) micafighter válasza gyimger (#6043) üzenetére


micafighter
nagyúr

Gunnerset fentebb írtam. Children of atom az alap játékban nem támad, amikor a glowing seaben találkozol velük, akkor segítenek neked. A DLCket még nem csináltam így ott nem tudom mi a helyzet. Szintetizátorok szintén fentebb: alapból támad, aztán ha beépülsz akkor barátságosak lesznek. Triggermen meg azért támad mert őket érted küldték, egyik questben megöltél valakit és az apucija haragszik rád ezért küld rád rendszeresen triggermeneket, amíg öt is ki nem nyirod. Azt nem tudom hogy rajtuk kívül van e triggermen. Egyik föküldiben biztos vannak, amikor kiszabadítasz tőlük egy fontos npc-t, akkor is támadnak.

[ Szerkesztve ]

(#6045) csibuka85 válasza Warton (#6042) üzenetére


csibuka85
senior tag

Elég sokan írják ezt a hibát ami nekem van , de így semmiféle Termánélos dolgot nem tudok megcsínálni.

Z790 AORUS MASTER,I7 13700K+ARCTIC 420 RGB,G. PHANTOM 4090 GS,G SKILL TRIDENT Z5 RGB 32 GB 7200 CL34, SOUND B. Z,LOGITECH Z5500 THX 5.1,K. Renegade FURY 4 Tb M.2 ,34 TB HDD,EVGA G2 1300W,COSMOS C700P ,LOGITECH G7,G903,ASUS HORUS RGB,R.BLACKSHARK V2 7.1,L.G633 .1, AOC AGON 353UCG 200HZ HDR1000

(#6046) chris0000


chris0000
őstag

hi.
én most raktam fel a játékot,de no video card detectet kapok indításnál...
MSI1070 help!thx.üdv.

(#6047) 4264adam válasza chris0000 (#6046) üzenetére


4264adam
veterán

Próbáld másik NV drivert. a 372.70-es stabil. Azelőtti verzió NEM! vagy valami június előttit

[ Szerkesztve ]

(#6048) chris0000 válasza 4264adam (#6047) üzenetére


chris0000
őstag

megnézem majd.thx.
most néztem 372.70-es van fent a legfrisebb

[ Szerkesztve ]

(#6049) chris0000 válasza 4264adam (#6047) üzenetére


chris0000
őstag


jah virágbolti,amiatt nem jó?

[ Szerkesztve ]

(#6050) 4264adam válasza chris0000 (#6048) üzenetére


4264adam
veterán

Ezt próbáld meg

De ez az írás cska annyi hogy nem tudja mit használsz így nem készít beállítást. manuálisan tedd high/ULTRA szintre és játsz.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.