Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-13 17:05:15

LOGOUT.hu

A Fallout 4 egy poszt-apokaliptikus szerepjáték, ami a többszörös díjnyertes Fallout 3 és Elder Srcolls: Skyrim játékok alkotóinak legújabb játéka, mely 2015. november 10-én jelent meg Xbox One, Playstation 4 és PC platformokra. A sorozat főbb kiadásai tekintetében ez a rész az ötödik, amellyel a Bethesda Games Studios új területeket kíván meghódítani a nyitott világú játékok terén.
A játék a Fallout játékok történetének legmeghatározóbb napján, a Nagy Háború idején veszi kezdetét, de egy váratlan esemény következtében egy nukleáris háború sújtotta világban találjuk magunkat több, mint kétszáz évvel később. Az események helyszíne ezúttal az Államközösség (The Commonwealth), ami Bostont és a titokzatos Intézetet (Institute) foglalja magába. A játék eseményei a Fallout 3 után tíz, és a New Vegas után hat évvel zajlanak.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) csabsz13 válasza bundásss (#1049) üzenetére


csabsz13
aktív tag

esélyes.
a review-k kiengedésének is ez a határideje, de lehet hogy csak véletlen egybeesés, mert azt EST idő szerint hirdették meg (8:00 a.m. - ami ha minden igaz nálunk 14:00, bár lehet, hogy az óraállítás miatt most nem 6 óra van köztünk).

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#1052) gyimger válasza csabsz13 (#1051) üzenetére


gyimger
őstag

De, most van hat. Ez a normál időzóna, a nyári a módosított (CEST).

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#1053) tetris


tetris
tag

Azt hittem jön F4-hez is game ready driver... De eddig semmi.

Fölösleges körök elkerülése végett: Igen, ami hirdetésem aktív, az még megvan. Posta csak vevő költségére és felelősségére.

(#1054) gyimger


gyimger
őstag

http://www.primagames.com/games/fallout-4

Itt BRADY50 kóddal ~1500 Ft az eGuide. Amit én meg is vettem, de csak holnaptól elérhető :U
Gondoltam addig olvasgatom, míg kijön a játék. Attól eltekintve, hogy a keményfedelűhöz is járt egy példány eGuide. Mindegy.

:W

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#1055) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

IGN review (a második oldal még nekem nem jön be, így nem tudom milyen az értékelés)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1056) #85552128


#85552128
törölt tag

Gamespot - 9/10

Fősztori+néhány mellékküldetés 40+ óra.

[ Szerkesztve ]

(#1057) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Pcgamer teszt is van már, 88-at kapott. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1058) gyimger


gyimger
őstag

Polygon - 9.5/10
http://www.polygon.com/2015/11/9/9648824/fallout-4-review-xbox-one-PS4-PC

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#1059) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Metacritic:

PS4 - 93 (5 review)
XONE - 89 (7 review)
PC - n/a (1 review)

Jó lesz ez srácok!

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1060) gyimger


gyimger
őstag

Az IGN be sem jön túlterhelés miatt, de aki látta, azt írja, 9,5/10.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#1061) bLaCkDoGoNe válasza gyimger (#1060) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Így van, Metacritic szerint is annyi.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1062) Csapoati válasza bLaCkDoGoNe (#1061) üzenetére


Csapoati
nagyúr

MEg most már bejön a második oldal is. Pont jó olvasmány az ebédemhez. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1063) Sonja


Sonja
veterán

Eddig ez a "legrosszabb" értékelés, amit láttam.

Destructoid : 7.5/10

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1064) gyimger


gyimger
őstag

MrMattyPlays - "This game is near perfect"

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#1065) oriic válasza Sonja (#1063) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, csupa csupa jó értékelés. Talán jó lesz a játék? :D (költői kérdés)

Live-Die-Respawn

(#1066) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ezek mind rohadt jó pontok.

Live-Die-Respawn

(#1067) gyimger válasza oriic (#1066) üzenetére


gyimger
őstag

Én innen olvasgatok.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#1068) bundásss


bundásss
tag

(#1069) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Na, ezek igen komoly számok. A Witcher 3-at mondjuk idén (talán még jövőre sem) valószínűleg semmi sem fogja műfajon belül lenyomni, de a számok alapján a Fallout nagyon közel lehet. Most már tényleg megöl a kíváncsiság...

(#1070) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na megvan, le is töltődött, jöhet az éjfél.

Live-Die-Respawn

(#1071) Csapoati válasza oriic (#1070) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mármint a hajnali 2, ugye? :B

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1072) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#1070) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Hű, de utállak most. :D

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1073) gyimger válasza bLaCkDoGoNe (#1072) üzenetére


gyimger
őstag

Előbb-utóbb megjön a dobozos is. Már szinte érzem.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#1074) Sonja


Sonja
veterán

Fallout 4 VGA Benchmark

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1075) oriic válasza Csapoati (#1071) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hogy érted? Xbox-on éjféltől játszható már? :)

(#1072) bLaCkDoGoNe

Hogyhogy nincs még meg neked??

Live-Die-Respawn

(#1076) Sonja


Sonja
veterán

NeoGAF topik - Digital Foundry Performance Analysis: Fallout 4

All things put into perspective, Fallout 4 does hold 30fps as a general rule, but drops are noticeable. For example, moving between major city areas is a particular strain on the engine, causing PS4 and Xbox One to drop to 20fps in matching spots on the map.

[...]shows Xbox One dropping to a record 0fps (zero) while PS4 turns the same corner at 28fps.

For now though, evidence so far suggests those buying Fallout 4 on console should get an overall smoother experience from PS4.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1077) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#1075) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Pip-boy Edition-t rendeltem, azt csak holnap szállítják ki. :(

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1078) Csapoati válasza oriic (#1075) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Xbox? Az valami gyerekjáték? ;]
Steamen (ahol a nagybetűs JÁTÉK történik) csak hajnali 2-től lehet nyomni. :P Nekem meg sajnos csak holnap délelőtt, mert én a dobozosra szavaztam a repi cuccok miatt.
Amúgy csak én érzem rettenetesen kevésnek az alig 30 fps-t konzolokon? :( Szerintem azért annyira nem szép a játék, hogy ne lehetett volna megoldani a 60-at.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1079) gk004 válasza Sonja (#1076) üzenetére


gk004
tag

Red Rocket, B+, most kicsit bepössentettem a röhögéstől :D

[ Szerkesztve ]

CMDR Blian

(#1080) oriic válasza Csapoati (#1078) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Xbox? Az valami gyerekjáték? ;]"

Azon a gyerekjátékon két órával korábban tolom majd a játékot. :DDD

Live-Die-Respawn

(#1081) djculture


djculture
félisten

kalózok már tolják egy ideje..

(#1082) gyimger válasza djculture (#1081) üzenetére


gyimger
őstag

Nem irigylem őket. Én érezném magam kényelmetlenül, ha nem fizetnék érte. Milyen szép is minden frissítés után várni az új törést. Még az eGuide-ot kétszer vettem meg! (nem szándékosan) :))

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#1083) Csapoati válasza oriic (#1080) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát, nem vagyok irigy, mert éjfélkor se ülnék neki, hiába van szabim holnapra. De azért a fene a konozoloskba! ;]

A kalózoknak meg toll a fülükbe, ezért szerintem érdemes fizetni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1084) djculture válasza gyimger (#1082) üzenetére


djculture
félisten

Én egyelőre hanyagolom majd megveszem 1 év múlva az ultimate kiadást... Van mivel játszani igy is.

[ Szerkesztve ]

(#1085) NTonee


NTonee
veterán

no, engem most hívtak. Becsomagolva, futárnak átadva. :C

(#1086) Darko_addict válasza NTonee (#1085) üzenetére


Darko_addict
őstag

Gondolom a tokban szintén csak kulcs van, nem maga a játék DVD-ken, igaz?

Igen, PC.
Köszönöm a választ.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#1087) Csapoati válasza Darko_addict (#1086) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha PC-re gondolsz, akkor van benne dvd is, de csak kevés adattal. A Steamről kell leszedni a maradékot.
Jut eszembe, akinek Geforce van a gépében, az frissítse le a drivert. Ma jött egy új, kifejezetten a Fallout 4-hez szánva. :)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1088) Sonja


Sonja
veterán

Fallout 4 Graphics, Performance & Tweaking Guide

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1089) Nimriel válasza Sonja (#1088) üzenetére


Nimriel
csendes újonc

Éjfélkor oldja fel a steam?

(#1090) oriic válasza Nimriel (#1089) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hajnali 2-kor.

(#1091) Nimriel

Steam-nél? Simán megvan az esélye.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1091) Nimriel válasza oriic (#1090) üzenetére


Nimriel
csendes újonc

Köszönöm :R

Ha VPN-ezek, nagy eséllyel bannolhatnak? - Játék már meg van.

(#1092) gyimger válasza Nimriel (#1091) üzenetére


gyimger
őstag

Elméletileg tilos, én nem hazardíroznék vele.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#1093) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Megnéztem néhány pc ultra videót nagyon szép a game! :C

(#1094) Nissifer


Nissifer
tag

Ez nagyon jó lesz! :DDD Szépen, folyékonyan fog működni a config-omon. :)
[link]

(#1095) warcat


warcat
veterán

Ajánlom a fenti, Sonja által linkelt nvidiás tweak guideot,elég hasznos és alapos,a tanulság az,hogy bármennyire is látványosnak tűnik,a god rays ki lesz lőve :D

Nvidia gameready driver is jön de valamiért még nincs kész/nem adták ki(404 a linkjük),lehet megvárják vele az (amcsi?) éjfélt.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#1096) tetris válasza djculture (#1081) üzenetére


tetris
tag

Én pl megvettem, de spec éjfélig játszom a törttel aztan ujrakezdem a rendessel, amikor már élesítve lesz...

Fölösleges körök elkerülése végett: Igen, ami hirdetésem aktív, az még megvan. Posta csak vevő költségére és felelősségére.

(#1097) Sonja válasza warcat (#1095) üzenetére


Sonja
veterán

Le tudod tölteni közvetlenül az NV oldaláról.

Win 7/8/8.1 64bit, Win 10 64bit

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1098) Csapoati válasza Sonja (#1097) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vagy lehet, hogy érdemesebb feltelepíteni a Geforce Experience-t (hamarosan úgyis kötelező lesz), az meg jelez, ha új driver jött.

Sonja: Igen, fentebb már írtam is, hogy érdemes felrakni az új drivert. :) A FOV-os tippet meg köszi, sanszos, hogy használni fogom.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1099) Sonja válasza Csapoati (#1098) üzenetére


Sonja
veterán

Azzal már le lehet szedni, mert jelez, hogy van új.

Így lehet állítani a FOV-ot PC-n!

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1100) Ryder62


Ryder62
őstag

Érzem hogy egy 750Ti kevés lesz ide. Pedig ezen áll vagy bukik a vásárlás :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.