Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-13 17:05:15

LOGOUT.hu

A Fallout 4 egy poszt-apokaliptikus szerepjáték, ami a többszörös díjnyertes Fallout 3 és Elder Srcolls: Skyrim játékok alkotóinak legújabb játéka, mely 2015. november 10-én jelent meg Xbox One, Playstation 4 és PC platformokra. A sorozat főbb kiadásai tekintetében ez a rész az ötödik, amellyel a Bethesda Games Studios új területeket kíván meghódítani a nyitott világú játékok terén.
A játék a Fallout játékok történetének legmeghatározóbb napján, a Nagy Háború idején veszi kezdetét, de egy váratlan esemény következtében egy nukleáris háború sújtotta világban találjuk magunkat több, mint kétszáz évvel később. Az események helyszíne ezúttal az Államközösség (The Commonwealth), ami Bostont és a titokzatos Intézetet (Institute) foglalja magába. A játék eseményei a Fallout 3 után tíz, és a New Vegas után hat évvel zajlanak.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) csabsz13 válasza Csapoati (#1389) üzenetére


csabsz13
aktív tag

STEAM-en ezt írták az láthatatlan lockpick-hez:

"Invisible Lockpicking Bug
If you are having the invisible lockpicking bug the solution is quite simple, open Fallout4Prefs.ini in your documents (C:\Users\[name]\Documents\My Games\Fallout4\) and under [Display] change:

iSize W=XXXX
iSize H=YYYY
to
iSize W=XXXX-1
iSize H=YYYY-1

For example:
iSize W=1920
iSize H=1080
would be changed to
iSize W=1919
iSize H= 1079

Next do the some for the second Fallout4Prefs.ini located in wherever you insalled steam then steamapps\common\Fallout 4\Fallout 4.

This is a bug that seems to be quite common if you unlock the frame rate and do not vsync it. A thankyou to Vhailor for figuring this one out.

Note: Numerous people are reporting this is not fixing the problem when they play on a 4:3 screen. I sadly can't test this further as I myself don't own or have access to such a monitor anymore. It however has been reported by several players below that lowering the resolution and/or increasing the fov may help (this last part is unconfirmed by myself as I have no way of doing so)."

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#1402) Csapoati válasza csabsz13 (#1401) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezt próbáltam én is és az utolsó bekezdésben írják, hogy nem mindenkinél működik. De sebaj, nemsoká lesz 16:9-es monitor és minden megjavul. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1403) csabsz13


csabsz13
aktív tag

még egy hosszabb tutorial angolul a STEAM-ről, hátha segít valakinek, így összefoglalva. szerintem hasznos. a szemétgyűjtésről 1-2 szó, mert ugye előjött a vasazás már itt a fórumon is :-) szóval, milyen szemetet/nyersanyagot hol-miből lehet összeszedni:

Acid - Insect parts like bloatflies, bloodsuckers. Batteries also have acid.

Adhesive - Wonderglue, vegetable starch and duct tape. These seem to be the only items, and they are needed in many things, so be on the lookout in shops.

Aluminium - Aluminium cans. Coolant caps. TV Dinner trays

Antiseptics - Same with asbestos, from Abraxo Cleaners as well as Turpentine.

Asbestos - Abraxo Cleaners, rat poison. Try looting shops or the super duper marts for Abraxos. Industrial abraxo cleaners offer 2x loot. As well as oven mitts for some reason. Cigarettes have them, but it's a better idea to sell them.

Ballistic Fiber - Only available in shipments at merchants, but also can be found in rare items like military grade duct tape.

Bone - Skulls, teeth from insects and animals.

Ceremic - Scrapping things like dinner plates, cups and mugs. Toilets are also very helpful.

Circuitry - Shoot machine gun turrets, and scrap their advanced circuits and targeting cards. Some items that typically have microprocessors like telephones have some.

Cloth - Killing basic raiders and scrapping their leather or basic clothing, scrapping sofas and cloth chairs as well as rugs. Try not to have pre-war money in your inventory when building structures or modifications that require cloth, as if you go over your cloth, it will start using money in a 1:1 ratio. This is very costly for caps.

Concrete - This is pretty hard to get in large amounts, buy bags of plaster or scrap cinder blocks. (and ruined houses)

Copper - Various metal items. Broken light bulbs from scrapping lamp posts.

Cork - Antique globe. Baseballs.

Crystal - The 'Crystal Liquor Decanter' provides 4 crystal. The microscope provides 2, and the camera provides one.

Fertiliser - Only place I've seen this resource is from the 'Bag of Fertiliser'.

Fiberglass - From weapons and Rat poison, as well as the 'shipment of fiberglass' item in merchants. Abraxo Cleaner also gives one, and some misc. items like telephones.

Fiberoptics - Biometric scanners and rat poison.

Gears - Scrapping mechanical things like typewriters, and phones. Watches, microscopes.

Glass - Empty glass bottles from nuka cola, and various other drinks.

Gold - Sadly, there is no cheap way to acquire this. Gold pocket watches and other jewelry drop from ghouls, and that is the current easiest way to acquire gold.

Lead - Pencils and batteries. Mainly batteries.

Leather - Scrapping basic raider costume, they tend to have many leather goods.

Nuclear material - Fusion cores are expensive and have other uses, but if you’re desperate use them. Also found in alarm clocks and biometric scanners. Otherwise, be on the lookout for any board game, as there is a specific board game that gives one nuclear material per. One of these board games can be found in Shawn’s room, after the intro sequence.

Oil - Used oil items, flip lighters of any kind, gas canisters. This is fairly common around Boston.

Plastic - Plastic forks/knife/spoon. Antique globes have 2. Various misc items and toys, like the baby rattle

Rubber - Rubber tires on the road. Plungers if you're in a no-tire area in a settlement.

Screws - Various mechanical items and toys, like the toy car and toasters. Antique globe.

Silver - Silver forks, silver spoons, silver knives. Don’t use the silver pocket watch as it is valuable, and light, unless you aren’t short on caps. 1 silver on Enhanced Targeting Cards from shooting turrets.

Springs - Flip lighters, various mechanical items like toasters.

Steel - Ruined houses, chairs, furniture in general. Items such as toasters, containers like toolboxes. Lamp posts, rubble and metal melee weapons like tire irons all are a good source. Ruined cars are also an amazing source of this. Most, if not all, guns have steel.

Wood - Scrapping trees, and other common furniture in houses. Picket fences provide a good quantity of this resource, but trees alone (as well as branches) should provide more than enough to make this the most common resource in the game.

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#1404) Phobion válasza Plazmacucci (#1400) üzenetére


Phobion
őstag

én a konzolok szervizétől rendeltem sima kiadást és egy korrekt kis posztert kaptam mellé :C

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1405) Bad Pritt válasza EnDaN (#1398) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az szerintem el van cseszve. Mindegyik elemnek van külső és belső oldala és a sarokelemnél valamiért a belső két oldal számít külsőnek. Ha ez érthető. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1406) Phobion válasza EnDaN (#1398) üzenetére


Phobion
őstag

ma újra megnézem, de nekem azokkal se volt kompatibilis :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1407) davidsone


davidsone
addikt

Szasztok :D Én újonc vagyok fallout fronton de eddig nagyon bejön. az irányítása még kicsit fura, meg az inventory is fura nekem pl az elején beraktam a ruhámat egy szekrénybe aztán egyszáll alsónadrágban mentem ki a szabadba :D fegyvert is csak a pip-ketyerével lehet váltani? Mire lesz jó az a sok sz*r amit össze lehet szedni?

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#1408) sszemtelen


sszemtelen
őstag

A crosshairt kikapcsolva másnak is eltűnik a célkereszt?

(#1409) Phobion válasza sszemtelen (#1408) üzenetére


Phobion
őstag

mivel a 'crosshair' a célkereszt ezért jogos, nem? :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1410) sheep válasza sszemtelen (#1408) üzenetére


sheep
addikt

Ezt most nem egészen értem:
a crosshair kikapcsolásának nem azt kellene eredményeznie hogy eltűnik a célkereszt?
Vagy nálad nem tűnik el és az a gond?

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#1411) csabsz13 válasza Phobion (#1409) üzenetére


csabsz13
aktív tag

ezt már korábban is írta valaki - mintha az a haj grafikájával lenne összefüggésben és hogy több FPS jön ki, ha kikapcsolja :F

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#1412) sszemtelen válasza Phobion (#1409) üzenetére


sszemtelen
őstag

Ohh, egész más, NV-s dologra tippeltem a nevéből :D :(

(#1411) csabsz13: Igen, nekem is az rémlik..
(#1410) sheep: A nevéből másra tippeltem :D

[ Szerkesztve ]

(#1413) oriic válasza sszemtelen (#1408) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bármennyire is meglepőd, de igen azzal a kapcsolóval eltűnik. :D

Live-Die-Respawn

(#1414) csabsz13


csabsz13
aktív tag

PIP BOY applikációt használta valaki játék közben (okostelón, tableten)?
én kipróbáltam és tényleg úgy működik, ahogyan gondoltam - teljesen élőben lehet rajta irányítani a játékot (már amit a pipboy-ról irányítasz), de pl. a térképen is mozogsz és forogsz teljesen élőben.
nem rossz, de egyelőre még nem szoktam hozzá a két képernyőhöz - és amúgy a teló aksiját azért húzza, 3-4 óra játék simán lefelezi az energiát.

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#1415) Csapoati válasza csabsz13 (#1414) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jó cucc, én tegnap térképnek használtam. Arra nagyon jó, nem kell állandóan megnyitni vándorlás közben a gépen. Az akksit viszont tényleg rendesen szívja, de hát otthon azért ez nem akkora probléma. Kitámasztani a telót nagyjából függőlegesen már más kérdés. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1416) Fitzgerald válasza csabsz13 (#1414) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Én is nyomtam vele tegnap. A szerepjátékos élményhez kicsit talán hozzátesz, de ezen kívül sok értelmét nem látom.

[ Szerkesztve ]

(#1417) Fitzgerald válasza csabsz13 (#1399) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Fémdoboz biztos jól néz ki. Én kulcstartót meg posztert kaptam a póló mellé.

Más: Fusion coret lehet valahogy tölteni, vagy mindig új kell a Power Armorba?

(#1418) Bad Pritt válasza Fitzgerald (#1417) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem fusion core egy van, azt beleraktad és fusion cellekkel kell tölteni majd.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1419) brumi1024 válasza Fitzgerald (#1417) üzenetére


brumi1024
veterán

Nekem van 3 fusion core-om, és boltban is láttam már, szóval cserélgetni kell. A cellek a "laser" fegyverekbe valók.

(#1420) Damage


Damage
senior tag

Pár dologban szeretnék segítséget kérni:
1. Kutya mennyi cuccot képes cipelni? Gondolom nem tud elpusztulni vagy mégis és ilyenkor respawn? A kutyánál tárolt cuccok ilyenkor elvesznek? El tud veszni bármi, ami nála van?
2. Házépítésnél, ha készítek egy cabinet-et és abban tárolom a cuccaimat, el tudják venni? El tud veszni bármilyen cucc, ha nem magamnál tartom?

Pár megjegyzés: PS4-en játszok vele, és nem tartom annyira vészesnek a grafikáját (C64-en nevelkedtem). A házépítéssel kezdhetnének valamit, mert így ebben a formában nehézkés, nem átlátható.

Válaszokat előre is köszönöm!

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#1421) Bad Pritt válasza brumi1024 (#1419) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hol van amúgy bolt? Eskü sehol nem találok egyet sem...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1422) brumi1024 válasza Bad Pritt (#1421) üzenetére


brumi1024
veterán

Diamond cityben találtam eddig párat, meg tőle tovább délre egyet.

(#1420) Damage: A kutyásra: Hogy pontosan mennyit azt nem tudom, de előbb utóbb figyelmeztet a játék, hogy többet nem tudsz átadni neki, amikor próbálkozol. Tippre 80-100 tömegegységnyit. Meghalni nem tud, leül egy helybe olyankor és idő, míg újra mozgóképessé válik, de adható neki Stimpak is. Én egy jó darabig tartottam nála cuccot, nem veszett el.

A másodikra én is kíváncsi vagyok, és a házépítés szerintem is nehézkes illetve a fizikai törvényeit jópárszor nélkülözi :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1423) gyimger válasza brumi1024 (#1422) üzenetére


gyimger
őstag

Én azzal szenvedtem, hogy az embereim nem tudnak bemenni a házba, mert a padló magason van. A talaj ferde, a bejárati rész pont magas. Mondjuk az ágy/fő elosztást nem befolyásolja, de egész nap kint portyáznak a kertben. Nem különösebben érdekel a dolog, de egy házat majd biztos modernizálok majd, tv-vel, rádióval, világítással. Én egyedül lakom a garázsnál, egy fickót átküldtem és ráállítottam a magánkertemre, mert nem tudom, egymagában terem-e valami.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#1424) Bad Pritt válasza gyimger (#1423) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem terem, egy emberke összesen 6 ilyen növényföldrészt tud kezelni. Mondjuk tutorial jó lett volna ezekhez, mint a VATS-hoz, hackeléshez meg lockpickhez a háromban...
Amúgy a települést csak egy oldalról kell védeni? Az E3-as bemutatóban a híd felől törtek be, oda tettem tornyot meg néhány védelmi állást, bár azt nem tudom, hogy embereket hogy lehet beléjük rakni (elvileg 2-t lehet mindegyikbe).
Amúgy ami nem tetszik, vagy inkább furcsa, hogy az animációk is egy az egyben át lettek hozva a háromból, a mirelurk itt például olyan, mint egy átskinezett radscorpio, egyedül a ghoulok mások eddig, ők viszont irgalmatlan jól meg lettek csinálva, élvezet ellenük a harc.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1425) BloodDrunker


BloodDrunker
csendes tag

Hali.
Csatlakozok a táborhoz én is ma beszereztem a játékot.
Viszont van egy hülye kérdésem, dobozosan vettem meg boltból, viszont netről szeretném leszedni mivel nincs dvd olvasóm,de Bethesda oldalán sehol nem találom hova kellene be írni az aktivációs kódot.

(#1426) Klikodesh válasza sszemtelen (#1394) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Nekem elofordut mar ketszer is kileptem ujrainditottam es ujra volt.

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#1427) Bad Pritt válasza BloodDrunker (#1425) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Steam kliensprogramjában van bal alul Add a Game gomb, onnan pedig Activate Product. Ezután leszedi a teljes állományt netről.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1428) Plazmacucci válasza BloodDrunker (#1425) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Steam only.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1429) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Kiprobaltam low-on a jatekot, es igy kaptam diamond citiybe belepve igy is 30 fps-re esik vissza. Ez normalis?

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#1430) sqpp


sqpp
őstag

A console-t hogy kell előhozni?

Amúgy... Építésnél, hogy lehet forgatni a tengelyt? Nem jobbra-balra gondoltam, hanem átlósan.. néha a talaj miatt elég ratyi ha egyenesben áll.

Hogy a francba oldjam meg, mikor le kell menni a metróba, hogy ne halljak meg? Annyi ghoul van lent, hogy nem bírok velük, még páncéllal sem... darálnak a gép fegyókkal..

[ Szerkesztve ]

(#1431) nubreed


nubreed
veterán

Szerintetek ez a játék van/lesz olyan hosszú mint a Witcher 3, ami alsó hangon is minimum 200 óra (nem csak a main questek, hanem ha mindent beleveszünk)?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#1432) Plazmacucci válasza Zomb€€ (#1429) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Kb semmi nem normális amit a motor produkál :) Konzolon mit művelhet?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1433) Csapoati válasza Zomb€€ (#1429) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért a Q9650 miatt nem csodálkozom ezen. Erősen CPU limitnek tűnik a relatíve erős vga-d mellett.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1434) sqpp válasza nubreed (#1431) üzenetére


sqpp
őstag

Több mint a Witcher 3 100%... Bethesda gamek, mindig rettentően hosszúak.

(#1435) nubreed válasza sqpp (#1434) üzenetére


nubreed
veterán

Nekem a Fallout 3 és a New Vegas is rövidebb volt mint a W3, pedig kimaxoltam őket.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#1436) sqpp válasza nubreed (#1435) üzenetére


sqpp
őstag

Azt vehetjük egy játéknak is szerintem :)

De persze ez egyéni vélemény. Mindenesetre szerintem bőven megérte várni, sokan fikázzák az FPS miatt, de nem értem minek egy RPG játékba 60 FPS, főleg 120..

(#1437) #96349952


#96349952
törölt tag

Mennyire veszélyes Diamond Citybe az út? Tegnap ott hagytam abba, hogy ledaráltam a raidereket meg azt a böszme deathclawot, és most az van, hogy oda kéne mennem a küldetés infó szerint, de túlzottan paráztam, így inkább abbahagytam aznapra. :D Ezektől a böszme deathclawoktól nagyon fosok! :D

Ja, és a VATS harcrendszer az elején még nem adott? Nyomogatom az E-t mint a bolondok, de semmi.

[ Szerkesztve ]

(#1438) Plazmacucci válasza sqpp (#1436) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ebbe a minek az fps dologba légyszi ne menjünk bele, mert szét lesz fosva a topik. Kell és kész, fogadd el, hogy mások látják és érzékelik a különbséget és van rá igény. Písz.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1439) sqpp válasza Plazmacucci (#1438) üzenetére


sqpp
őstag

PM-ben leírtam a véleményem..

[ Szerkesztve ]

(#1440) Ragnar_ válasza Zomb€€ (#1429) üzenetére


Ragnar_
addikt

Proci lehet a szűk keresztmetszet akkor valószínűleg. Ahogy előttem is írták, új játékokra a Q9650 már kevés (BFBC2-ben 3GHz i5 kb.+30-40 % FPSt tud pl. Q9650ez képest

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#1441) sqpp válasza #96349952 (#1437) üzenetére


sqpp
őstag

Q-val kell

Nem veszélyes.. nyugi :)

(#1442) nubreed válasza sqpp (#1436) üzenetére


nubreed
veterán

Majd javítják patchben.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#1443) Csapoati válasza #96349952 (#1437) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Q-val megy a VATS. :D

szerk.: Nem lapoztam, így már megelőztek, bocsi. Amúgy a Deathclawktól én is félek, főleg este. :D

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1444) dergander


dergander
addikt

Úgy láttam Nvidián fut csak jól a gamma. Röhejes ez. Szerintem a fejlesztőknek nem így kellett volna megoldani. Nekem semmi bajom nincs a futással 1080p Ultrán nagyon ritkán beesik 40FPS-re de ennyi a 90%ba fix 60-on szalad. Külföldi fórumokon rengeteg a panasz a 390x Fury és Fury X en mennyire trágya. Szerintem hamarosan érkezik rá egy nagyobb patch,vagy megint az Nvidia gonoszkodik hogy az ő kártyájukat vegyék ;] ;] ;]

(#1445) csabsz13 válasza Bad Pritt (#1424) üzenetére


csabsz13
aktív tag

az embereket hogy kell hozzárendelni a növényekhez? ültettem már valamit, odamegyek az emberekhez, de nem jön elő beszéd opció, ahol mondhatnám nekik, hogy nyomás földet túrni...

és ugyanígy vagyok én is az őrtoronnyal/őrhellyel, oda se tudtam senkit átirányítani. lehet hogy hagyom őket és megyek én is tovább a főszálon...

(#1444) dergander: radeon 290-el (aláírásomban ott van pontos konfig) szépen ment nekem ultrán 50-60 FPS között, nem nagyon vettem észre droppokat sem. szóval nekem kicsit furcsa, hogy ilyen teszteredmények jöttek ki - bár amit láttam az a nagyvárosi játéktérben volt mérve, én viszont oda még nem jutottam el.

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#1446) gyimger válasza csabsz13 (#1445) üzenetére


gyimger
őstag

Építő módban emberre rányomsz egy E-t, aztán alul már látod, mi lesz a parancs szintén E-vel. Ránézel a tökre, aztán Assigng.

HáGé:
Ez tuti, hogy hatra lehet egyet? Mert nekem két ember van kinézve földművelésre, és van 22 növényültetvényem, abból legalább hat különböző.

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#1447) csabsz13 válasza gyimger (#1446) üzenetére


csabsz13
aktív tag

köszi! te honnan/hogyan jöttél rá? mert én úgy gondolom figyeltem, meg olvasok sokat, de sehol nem jött szembe ez az infó...

két érdekesség:
hogyan kell várni a játékban? ezt nagyon megváltoztatták, volt is gondom vele tegnap este :B a lényeg, hogy egy nem saját tulajdonban levő bútordarabra kell leülni és akkor jelenik meg a várást indító gomb (PC-n a T)

a másik pedig 1-2 cheat a console sorba, ha valakinek ehhez van kedve. !!! sexchange !!! :)) :)) :))

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#1448) gk004 válasza Plazmacucci (#1385) üzenetére


gk004
tag

Nvidia, vagy AMD a kártyád? Nvidiánál nagyon egyszerű, a Control Panelben a 3d beállításoknál kell a vsyncet kikapcsolni, és már ömlik is rád az FPS. AMD-nél meg átírni az ini fileokban. (Asszem 4 van belőle.)

CMDR Blian

(#1449) Nimriel


Nimriel
csendes újonc

Valaki linkelt anno egy összefoglalót a videokártyát teljesítésről fallout 4 alatt. Esetleg valaki megtudná ismételten osztani, mert hiába keresem nem találom. :(

[ Szerkesztve ]

(#1450) djculture válasza Ragnar_ (#1440) üzenetére


djculture
félisten

Dehogy is pl nálam a phenom2-vel ennyi:

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.