Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-13 17:05:15

LOGOUT.hu

A Fallout 4 egy poszt-apokaliptikus szerepjáték, ami a többszörös díjnyertes Fallout 3 és Elder Srcolls: Skyrim játékok alkotóinak legújabb játéka, mely 2015. november 10-én jelent meg Xbox One, Playstation 4 és PC platformokra. A sorozat főbb kiadásai tekintetében ez a rész az ötödik, amellyel a Bethesda Games Studios új területeket kíván meghódítani a nyitott világú játékok terén.
A játék a Fallout játékok történetének legmeghatározóbb napján, a Nagy Háború idején veszi kezdetét, de egy váratlan esemény következtében egy nukleáris háború sújtotta világban találjuk magunkat több, mint kétszáz évvel később. Az események helyszíne ezúttal az Államközösség (The Commonwealth), ami Bostont és a titokzatos Intézetet (Institute) foglalja magába. A játék eseményei a Fallout 3 után tíz, és a New Vegas után hat évvel zajlanak.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) bitpork válasza csabsz13 (#499) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Hajaj...még mindig vacillálok, hogy preorder legyen vagy várjam meg amíg valahol megjelenik akciósan. Most nagyon nem szívesen adnék ki 60 ojrót... de ha vki elviszi a cuccaimat amiket árulok, rohaggyak meg beruházok.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#502) sagem válasza bitpork (#501) üzenetére


sagem
addikt

ÖÖö, és a dobozos nem játszik? Mert az jóval olcsóbb, mint 60 euró:) (akciós biztosan nem lesz egy jó darabig)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#503) bitpork válasza sagem (#502) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mán leszoktam a fizikai adathordozóról. Nem tom hova rakni. Konkrétan a Neverwinter nights eredetiével támasztjuk ki a a hűtőben a nagyobb palackokat, hogy az ajtó nyitásakor ne hulljanak ki :DDD
MOD: meg aztán nem akarok olyanba belefutni hogy véletlenül magyar lesz benne bármi is :B

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#504) PhilBrick válasza bitpork (#503) üzenetére


PhilBrick
őstag

Biztosan reggelhető a dobozos serialja Originre.... :U

(#505) oriic válasza PhilBrick (#504) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Originre? :DDD

Steames lesz a játék. A PC-s változat lemezes kiadása sem fogja tartalmazni a teljes játékot, csak egy részét, a többit Steamről kell leszedni.

Live-Die-Respawn

(#506) Thodeus válasza PhilBrick (#504) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Na ennek Origins-hez sok köze nincs.

(#507) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Tééénnyleg, bocsánat! Az előbb még a Battlefrontban voltam.... :DD

(#508) gyimger válasza bitpork (#503) üzenetére


gyimger
őstag

Még a Season Pass-t is úgy rendeltem meg egy üzletből.
Tudom, hogy csak egy kék papír kóddal a hátulján, de ez Fallout. Felrúgja nálam az összes szabályt.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#509) Plazmacucci válasza gyimger (#508) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én inkább egyesével veszem majd a dlc-ket. Nem biztos, hogy mindegyik kell majd nekem. Pláne ha ilyen barbie házas építős dlc jön. Függöny több színben meg pets dlc (bloatfly háziállat rulez)! Bár egy floater házőrző még jól is jöhet!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#510) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

GOGos nak örülnék nagyon.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#511) bLaCkDoGoNe válasza bitpork (#510) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Na, olyan biztosan nem lesz.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#512) bitpork válasza bLaCkDoGoNe (#511) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Legnagyobb bánatomra :( Pedig ott nem lenne ennyi nyűgöm.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#513) Fitzgerald válasza oriic (#505) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ennek mi értelme azt nem tudom, de úgy tűnik egyre inkább ez lesz a divat.
Legalább valami legyen má' azért a dobozba....

(#514) Chabe89 válasza Fitzgerald (#513) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát ezt azzal "is" magyarázták, hogy így védekeznek a kalózkodás ellen. :U

(#515) csabsz13 válasza bitpork (#503) üzenetére


csabsz13
aktív tag

ha a "magyar lesz benne bármi"-t a szoftverre gondoltad, akkor biztosan nem lesz. nincs a támogatott nyelvek között magyar (felirat se, semmi). viszont 14K HUF-ért már meg lehet venni és lesz hozzá szép PERK poszter! :K
amúgy vicces, hogy talán az 576 oldalán úgy láttam, hogy GOG regisztráció szükséges hozzá (pedig hát egyértelműen mindenhol STEAM-et írnak a neten...)

és csak abba gondolj bele, hogy milyen rossz lesz olvasgatni a kommenteket itt, hogy húdejó meg baze ez a legjobb játék ever. és te közben otthon csak youtube videókon nézed a gameplay-t :DD :)) ;]

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#516) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Én nagyon komolyan várom már, hogy kezem között legyen a játék. Skyrim óta nem éreztem magam ilyen izgatottnak (lassan 34 éves fejjel). :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#517) sagem válasza bitpork (#503) üzenetére


sagem
addikt

Nem kell azt tárolni, ha nem akarod, a kód a lényeg úgyis, regeled Steamre, aztán ott marad onnantól kezdve, ha nagyon útban van a doboza ki is dobhatod:) (bár Steamen, ha valami gond lenne a fiókoddal, ne adjisten pl. ellopnák, akkor egy dobozos játék bemutatása is jól tud jönni). Magyar meg biztosan nem lesz benne, de egyébként ha lenne, akkor közvetlenül Steamen véve is olyan verziót kapnál a régiós beosztások miatt:)

S ahogy írták is már: a dobozos 13K ajándékokkal együtt ha olyan helyen élsz hogy el tudsz érte menni, de házhoz szállítással együtt is 14ből megvan:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#518) bitpork válasza sagem (#517) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

+(#515) csabsz13 : nekem a sátán sztím képében nem fog a gépemre telepedni :N Annyi péz a világon nincs. :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#519) oriic válasza bitpork (#518) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akkor Falloutozni sem fogsz. :)

Live-Die-Respawn

(#520) bitpork válasza oriic (#519) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Pont emiatt vagyok kínban. És szeretnék GOGosat
Rühellem amikor megmondják hogy az itthoni gépen mi legyen, még jobban amikor eladható termék lesz belőlem meg a statisztikáimból.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#521) gyimger válasza bitpork (#520) üzenetére


gyimger
őstag

Én sem rajongtam a 3rd party programért anno, most már megbékéltem vele, és 1-2 kivétellel csak Steamen vannak játékaim, a dobozosak többsége is (kényszerből vagy nem) be van regelve oda. Neked nincs meg a New Vegas?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#522) bLaCkDoGoNe válasza bitpork (#520) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Kicsit túl van ez pörögve. Ha játszani akarsz, le kell nyelni a békát. Ha digitális szabadságharcos szeretnél inkább lenni, azzal sincs semmi gond, csak akkor Fallout nélkül maradsz.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#523) bitpork válasza gyimger (#521) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Anno a melóhelyem gépén fenn volt a sztím, mert kaptam egy eredeti HalfLife+CS packot sok sok évvel ezelőtt. De az a melóhely már nincs, és én is megváltoztam: egyszerűen irritálnak ezek a 1984 szoftverek. Akkor megvettem egy rakat dolgot digitálisban hogy otthon meg éjszakai műszakban is tudjak jáccani. Most meg amik ott voltak biztonsági másolatban vannak a gépen. Amit megtaláltam GOGon megvettem megint, de már azok is kezdik ezt a szar GOG Galaxy-t erőltetni :W
Még a gúglinek sincs megengedve hogy megjegyezzen rólam akármit, nem hogy majd a sztím gyártson belőlem statisztikát amit pénzé tesz.

(#522) bLaCkDoGoNe : de a kettőt együtt akarom!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#524) gyimger válasza bitpork (#523) üzenetére


gyimger
őstag

Milyen adatra gondolsz? Hogy mivel játszol? Kit izgat? :) Böngészőben nem vagyok bejelentkezve a Steamre, de ha be vagyok, akkor maximum ajánl pár nekem valót, amit a meglévő kb. 70 játékból kikövetkeztet. Mostanában kérte a Steam a telefonszámomat, hogyha valaki kitalálja a jelszavam, akkor telefonnal bebiztosíthatom magam. Miért ne adnám meg? Mert néha küldenek egy sms-t? Lehallgatnak? Ugyan már. :)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#525) Fitzgerald válasza bitpork (#523) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nem rosszból, de szerinted ki a tarka ph*szt érdekel hogy mivel játszol? :)
Arról nem is beszélve, hogy ezekre a platformokra olyan névvel regisztrálsz amilyennel csak akarsz, és annak a bankkártyáját (kutya, cica, tesó, haver) használod, akiét akarod...
Amúgy meg hogy csinálnak pénzt az ilyen statokból? :U
Szokásos Illuminati-Rotschild-tinfoil hat paranoia-baromság...

(#526) Plazmacucci válasza bitpork (#523) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Komolyan azt hiszed hogy nincs rólad valahol adat? Hát most is az internet előtt ülsz... :D mondjuk amiről nem tudunk az nem fáj ugye.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#527) Fitzgerald válasza Chabe89 (#514) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Sejtettem. Mindegy, egyszer csak rájönnek majd, hogy az ilyen húzásokkal leginkább azokat szopatják, akik amúgy megvennék a játékot. Amíg onnan indulunk, hogy a warezolók úgyis meg fogják venni a játékot ha rá vannak kényszerítve, addig egyhelyben toporog mindenki...ez sosem volt így, sosem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#528) bitpork válasza Fitzgerald (#525) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Nem tudom mivel szolgáltam rá erre az elítélő nyilatkozatra, de valószínűleg az én hibám, hogy nem szeretem a szósöl networköt meg ha egy program a gépemről adatokat küld a gyártójának, meg hogy egy kattintással kideríthető a böngészési szokásaim döntő része stb-stb-stb. Éppen elég hogy a telefonomat akkor hallgatják le engedély nélkül amikor akarják. Plusz nekem ne egyen egyetlen bit felesleges memóriát sem , meg ne is fusson a háttérben. Nem tudom mióta foglalkozol ITvel, de nekem ez még a rosszindulatú tsr-ekre emlékeztet a dos-os időkből és rühedzem tőlük.

(#526) Plazmacucci: Azért törekedni a minimalizálásra még lehet, nem? :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#529) PhilBrick válasza bitpork (#528) üzenetére


PhilBrick
őstag

Nem szereted a "szósöl networköt" de azért az ebédet rendszeresen dokumentálni nem probléma. :C
Most, hogy ezek szerint nem fogsz vele játszani, azért a visszaszámlálást folytatod? :))

(#530) bitpork válasza PhilBrick (#529) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ha picit is megolvastad -tehát tudsz értőn olvasni- láthatod, hogy recepteket is adtam ha valaki megkívánta. Ezt már a fejemre olvasták máskor is -mármint az étel fotókat- ahogyan az autókkal kapcsolatos dolgokat is.
Magamnak csinálgatom, és vettem a bátorságot feltételezni, hogy másokat is érdekelhet (nem egy ember kért receptet). Azzal, hogy a pHn senkit nem érdekel, én nem leszek kevesebb, max leszokok erről is. Csak egy szavadba kerül és ezeket is törlöm, mint az autókkal kapcsolatos korábbi bejegyzéseket.

Az ételekkel kapcsolatos fotók semmilyen relációban nincsenek szósölnetvörkös megjelenésekkel. A blogom, nem azért íródik, hogy Te vagy más obligát közlésmániájának megfeleljen vagy eleget tegyen más elvárásának ;)

Ez viszont nem Fallout4 téma, uh PMben lehet folytatni, de itt nincs helye.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#531) Fitzgerald válasza bitpork (#528) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nem, nem a Te hibád. Amit én kérdeztem az az, hogy szerinted ki kíváncsi minderre? Ki az, aki majd le fogja csekkolni az adataidat?
Ezek szerint te akkor nem kommentelsz a Youtube-on, minden Google-keresés előtt kilépsz a Google-profilodból (amennyiben mégis van Google accountod), nem töltesz le semmit a Play Storeból (amennyiben Androidot használsz), stb...

(#532) Ryder62 válasza Fitzgerald (#531) üzenetére


Ryder62
őstag

És Windows 10-et se.

(#533) Ryder62


Ryder62
őstag

Ki száll föl a hype vonatra?

(#534) Plazmacucci válasza Ryder62 (#533) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hülyéskedsz? Én vezetem! ;]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#535) Fkris válasza Ryder62 (#533) üzenetére


Fkris
őstag

Új értelmet nyert ez a kifejezés!:D

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#536) #81999360


#81999360
törölt tag

Inkább azt mondjátok meg, hogy hány nap van még. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#537) Kareszovics válasza Ryder62 (#533) üzenetére


Kareszovics
addikt

Engem már rég elgázolt. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#538) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Konzolosoknak mint én. :)
[link]

Live-Die-Respawn

(#539) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#538) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem szép, de lehet, hogy kell! :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#540) Plazmacucci válasza oriic (#538) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Rossz helyen van a Vault Boy. Le fog kopni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#541) oriic válasza bLaCkDoGoNe (#539) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ellentmondásos kijelentés. :DDD

Live-Die-Respawn

(#542) csabsz13 válasza #81999360 (#536) üzenetére


csabsz13
aktív tag

20.

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#543) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#541) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

:)
A jobb analóg kar jobb alsó sarkában mi az a fehéren világító gombszerűség?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#544) oriic válasza bLaCkDoGoNe (#543) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha megnézed a képet, akkor láthatod hogy a d-pad-on vannak a sztereo adapter ikonjai. Vagyis az van, hogy alulra bedugod a jack-et, megnyomod a jobb lenti kis gombot, és a d-paddal tudsz hangerőt állítani, meg némítani.

Live-Die-Respawn

(#545) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#544) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

:R
Közben megtaláltam, hogy holnap lehet ezt rendelni a Bethesda online boltjában, 5000 darabos limitált szériáról van szó és madzagos kontroller lesz. Az utóbbi kicsit elkedvetlenített.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#546) bLaCkDoGoNe válasza bLaCkDoGoNe (#545) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Hülyeséget írtak, ahol néztem az infót, ma lehetett volna rendelni, már mind az 5000 darab elment sajnos.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#547) keIdor válasza oriic (#538) üzenetére


keIdor
titán

Ez elég bazárinak tűnik.:) Elite controllerre vagyok kíváncsi személy szerint.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#548) gyimger


gyimger
őstag

19

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#549) Plazmacucci válasza gyimger (#548) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én már a Star Wars jegyeimhez is visszaszámolok :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#550) gyimger


gyimger
őstag

Jelenleg azon agyalok, lesz-e Hardcore vagy Survival mód.
Eddig inkább tűnik úgy, hogy csak a vásrosunknak kell majd spájzolni kaját, de ténylegesen enni nem kell majd. Mint a Fallout Shelterben, ahol inkább csak időnként fogy majd a készletből, ha van miből és csak a népesség miatt van rá szükség.
Azonban van egy visszatekintés a New Vegasra, mivel van Cooking station. Ez nem csak egy tábortűz, és biztos most is lesznek receptek, amit itt lehet majd előállítani. Ha nem csak arra lesz jó, hogy a különböző alapanyagokból előállított kaja több HP-t adjon vissza, akkor van remény.
És még egy dolog:
A kulacs remélem nem része a páncélzatnak. :)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.