Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-13 17:05:15

LOGOUT.hu

A Fallout 4 egy poszt-apokaliptikus szerepjáték, ami a többszörös díjnyertes Fallout 3 és Elder Srcolls: Skyrim játékok alkotóinak legújabb játéka, mely 2015. november 10-én jelent meg Xbox One, Playstation 4 és PC platformokra. A sorozat főbb kiadásai tekintetében ez a rész az ötödik, amellyel a Bethesda Games Studios új területeket kíván meghódítani a nyitott világú játékok terén.
A játék a Fallout játékok történetének legmeghatározóbb napján, a Nagy Háború idején veszi kezdetét, de egy váratlan esemény következtében egy nukleáris háború sújtotta világban találjuk magunkat több, mint kétszáz évvel később. Az események helyszíne ezúttal az Államközösség (The Commonwealth), ami Bostont és a titokzatos Intézetet (Institute) foglalja magába. A játék eseményei a Fallout 3 után tíz, és a New Vegas után hat évvel zajlanak.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) tetris válasza Honzi (#800) üzenetére


tetris
tag

Ezek a minőségi videók... Az, aki már most játszik a játékkal valószínűleg vagy streamer, vagy újságíró. Mindkettőnek tudnia kéne rendesen rögzíteni az anyagot, mégis ilyen kamerás hulladékok meg 240p-s csodák kerülnek napvilágra (legalja bitrate-el)...

Ha már NDA-t sértenek, legalább csinálják igényesen:D

Fölösleges körök elkerülése végett: Igen, ami hirdetésem aktív, az még megvan. Posta csak vevő költségére és felelősségére.

(#802) gyimger válasza Chabe89 (#799) üzenetére


gyimger
őstag

Délelőtt belinkeltem a két fiókot, ahová feltöltik a videókat, szerintem felesleges videónként linkelni.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#803) vvega30 válasza tetris (#801) üzenetére


vvega30
senior tag

csak tipp, de szerintem nincs megengedve nekik, hogy rögzítsenek. így meg foghatja arra, hogy "jaj nem vettem észre havert aki mögöttem állt..."

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#804) Chabe89 válasza gyimger (#802) üzenetére


Chabe89
addikt

Akkor még nem voltak fent ezek a csatornán és őszintén a tököm sem nézte a nagy felindulásba, hogy melyik csatornán van. Elnézést.

(#805) gyimger válasza Chabe89 (#804) üzenetére


gyimger
őstag

Én megértem. Én is marha nagy extázisban vagyok még az ilyen gyér videók miatt is. :)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#806) gyimger válasza Chabe89 (#804) üzenetére


gyimger
őstag

SPOILER
Úgy néz ki, újrakezdte a játékot. Egybefüggő karakterkészítés-vault-vault utáni videókat tölt.
SPOILER

Azt hiszem, topicgazda lettem! :R

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#807) Fkris válasza gyimger (#806) üzenetére


Fkris
őstag

Nem olvastam el, de azért egy offot, plusz áthúzást betehetnél ilyenkor, hogy véletlenül se lehessen elolvasni.
Jó lenne az a spoiler gomb, írj Intruder5k kollegának, úgy tudom ő intézi az újoncozást TG ügyben.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#808) Mate


Mate
nagyúr

Topikgazda kérésére beállításra került a spoiler funkció. Elég ritkán engedjük a használatát, így fontos, hogy odafigyeljetek a megfelelő használatára.

A spoiler gomb arra való, hogy a játékkal kapcsolatos spoiler tartalmú hsz-eket elrejtsétek. Minden más esetben a használata tilos! (off hsz elrejtése, tiltott tartalom elrejtése stb.)

Ezen kívül, ha már aktiválva lett a funkció megkérnék mindenkit, hogy szükség esetén használja a funkciót és ne rontsa el mások játékát!

Köszönöm!

(#809) Fkris válasza Mate (#808) üzenetére


Fkris
őstag

Köszönjük!

gyimger: gratula! :R

[ Szerkesztve ]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#810) sagem válasza gyimger (#806) üzenetére


sagem
addikt

Na helyes, és spoiler gomb is van, a topik felkészült az indulásra :D

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#811) MrTwister válasza gyimger (#805) üzenetére


MrTwister
őstag

Gratulálok a kinevezésedhez! :C Köszönjük a spoiler gombot! :R

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#812) csabsz13


csabsz13
aktív tag

1hét múlva ilyenkor már tolhatjuk a digitális változatokkal :-)

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#813) Chabe89


Chabe89
addikt

Pár új gameplay ezúttal "normális" minőségben. Lehet, hogy később el lesznek távolítva. Néhány kép is van a PC-s verzióból.

[ Szerkesztve ]

(#814) Plazmacucci válasza Chabe89 (#813) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Legalább a PC-s porton a kutyának is van árnyéka :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#815) bundásss


bundásss
tag

pc ultra képek

[link]

(#816) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Annyira nem vészes azért az összhatás, nem sokkal csúnyább, mint a Rage.
A fegyverek hangja is jó lett végre.

(#817) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Célegyenesbe fordultunk srácok, jövő héten ilyenkor már játszhatunk, ha minden jól megy!

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#818) csabsz13 válasza bundásss (#815) üzenetére


csabsz13
aktív tag

köszönöm, nekem ez így jó is lesz :DD
talán ultrán megy majd nálam, de ha kicsit lejjebb kell venni belőle, akkor is rendben van.

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#819) Ryder62


Ryder62
őstag

Teljesen tanácstalan vagyok. Szerintetek megvegyem a Fallout 4-et? :)

Heti max 3-4 órát tudok játszani, és így is ott a Fallout 3 meg a Mass Effect 3 amit be kéne fejeznem + az összes DLC-t is meg akarom venni majd F4-hez. Fallout 3-ból és New Vegasból GOTY/Ultimate verzió van meg, Skyrimból is a Legendary. Nem szeretném hogy Skyrim szindróma lépjen fel; azt is megvettem 2013-ban nyári sale alatt Steamen, 24 €-ért, de alig játszottam vele (27 óra).

(#820) Plazmacucci válasza Ryder62 (#819) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Vedd.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#821) Bad Pritt válasza Ryder62 (#819) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Honnan tudod, hogy meg akarod venni a DLC-ket, ha még azt se tudni, mi lesz bennük? :P
Ha azok fontosabbak, akkor fejezd be őket lassan és akkor jó áron lesz majd F4, rengeteg javítással és esetleg már DLC-kkel. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#822) bLaCkDoGoNe válasza Ryder62 (#819) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én nem bírnám ki, hogy kivárjam a GOTY/Ultimate kiadást, de ezt nyilván te látod, neked kell eldöntened.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#823) gyimger válasza Ryder62 (#819) üzenetére


gyimger
őstag

Én meg nemrég még azon agyaltam, megvegyem-e Steamen is, hogy éjféltől játszhassak, ne kelljen futárra várni.

Just first wold things...

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#824) gorgo válasza Ryder62 (#819) üzenetére


gorgo
őstag

ezen aztán nem kell sokat tökölni: ha simán belefér, vedd. Ha van más helye a lének, és van mivel játszani, ráérsz. Később olcsóbb, több, szebb jobb lesz, és lesz sok júzer beszámoló, ami segít a döntésben.
(én szvsz nagyon kíváncsi vagyok, hogy az NV után hová lép tovább a Bethesda. Azzal nagyon magasra tették a lécet!)

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#825) nofi válasza Ryder62 (#819) üzenetére


nofi
őstag

Ha mellette játszol még 1-2 RPG-vel akkor szerintem ne vedd meg most. Megmondom őszintén én már a Fallout 3-mal és a Mass Effect 3-mal sem játszanék szívesen egyszerre, mert annak idején mindkettő teljesen magával ragadott. Szerintem nem történik semmi ha kimaradsz a launchból, csak kerüld a spoilereket. Ki tudja, lehet tavasz lesz mire érdemben eljutsz odáig, hogy játszani tudj vele...
Fallout 3 nekem 60 órámba fájt 100%-ra (DLC-k nélkül!), ME3-ba is jó 25-30 órát beleraktam.

Xbox GT: nozsolt

(#826) Fitzgerald válasza gorgo (#824) üzenetére


Fitzgerald
veterán

NV-t az Obsidian fejlesztette, az eredeti Black Isle csapat (Fallout 2, Planescape: Torment) utódja.

Egyébként ha pl. egy Battlefield játékról lenne szó, talán én is várnék pár hetet-hónapot a vásárlással.
A multi orientált játékok startja nem szokott sajnos jól sikerülni. Azok közé tartozom, akik a Diablo 3-at, Battlefield 3-at első nap kezdték anno, és hát nagyjából a Diablo után dőlt el, hogy multis játékot nem veszek többé megjelenéskor. Pedig a Diablo miatt pár napra jegeltem a szociális életemet, kivettem 3 napot, bekészítettem a kaját-piát, hányós zacskót, stb.
Na mindegy, a lényeg hogy itt ugye nem erről van szó. Azt már láttuk 2 kiszivárgott videón is, hogy pl. a Dogmeat AI nincs a helyzet magaslatán (beszalad a tűzvonalba, leesik a tetőről az összecsapás elején (lol), stb.)
De nagyjából ennyi, az eddig látottak + kiszivárgott hands-on alapján nem látok semmi olyasmit, ami miatt úgy érezhetném, hogy vissza kéne mondani az előrendelést. A gépigényen vérezhetne el a dolog, de én ettől sem félek. Az elmúlt hónapokban ezeket a játékokat vettem meg: GTAV, MGSV: The Phantom Pain, Dragon Age: Inquisition, The Witcher 3. A Witcher 3 kivételével mindegyik medium-high beállításokkal, 30 vagy több fps-el fut a laptopomon, ennél több nekem nem is kell, év elején úgyis lesz egy combos pc-m. Witcher csak totál low-ra állítva + Hunter's Config-al még 1-2 dolgot lejjebb húzva hajlandó 30 fps körül futni, de az a játék még így is jobban néz ki, mint sok más játék magasabb beállításokon.
Ha valamivel nagyon mellé nyúltak volna, az is kiszivárgott volna már...
Abban meg igaza van itt felettem a kollégának, hogy nyílt világú RPG-t egyszerre csak egyet lehet szívvel-lélekkel játszani. Én mondjuk most kénytelen leszek megosztani az időmet a Witcher és a Fallout 4 között (DA: Inquisition akkor még sehol sincs), de ez legyen a legnagyobb problémám az életben.

[ Szerkesztve ]

(#827) Chabe89 válasza Fitzgerald (#826) üzenetére


Chabe89
addikt

(#828) Fitzgerald válasza Chabe89 (#827) üzenetére


Fitzgerald
veterán

lol, amikor láttam azt a gameplay videót, számítottam valami ilyesmire :D

(#829) gyimger


gyimger
őstag

Az egyik kiszivárgott infó szerint ugyan nincs Hardcore mode, de van benne ez a Cooking Station nevű szerkezet, ami az E3 összefoglalóban is látható. Az egyik videóban látszik, hogy az elkészíthető dolgok a Beverage, Roast, Soup, és az Utility. Nagyon nagy lenne, ha volna értelme a sütés-főzésnek, nem csak a HP növelése. Például a FO3-ban csak azért aludtam, hogy megkapjam a Well Rested perket, így olyan volt, mintha aludnom kellene, csak idegesítő csúszkák, mérők és figyelmeztetés nélkül, tehát nem volt kötelező. Most az evésre is valami hasonlót szeretnék.
Ötletek?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#830) Nissifer válasza Ryder62 (#819) üzenetére


Nissifer
tag

Ryder62:Szerintetek megvegyem a Fallout 4-et?
A kérdés nem "helyes". Mindannyian tudjuk, hogy a játékot nem kell megvenni. Megjelenéstől számított 1-2 nap után le lehet majd tölteni az internetről.
A kérdés helyesen így hangzik:
Megengedhetem-e magamnak, hogy támogassam a Fallout 4-et készítő csapatot?
Én az elismerésem miatt veszek egyet belőle. Függetlenül attól, hogy mikor és mennyit fogok vele játszani. Ami jó és megtehetem, hogy támogatom, azt köszönetképpen ennyivel előrébb segítem.

(#831) #96349952


#96349952
törölt tag

Srácok, megerősítésre van szükségem. Ha megveszem a lemezes verziót, akkor ugye abban lesz egy serial amit ha bepötyögök a Steam-aktiválásnál, akkor a teljes játékot le tudom majd tölteni? Mert hogy nincs ODD-m, és nem szeretném, ha csúnya meglepetések érnének... És hát inkább venném a lemezest 12-ért, mint a Steam-verzát húszért...

(#832) Peat;) válasza Ryder62 (#819) üzenetére


Peat;)
veterán

"be kéne fejeznem" ha egy játéknál ezt így leírod, akkor azt a játékot igazából már törölheted is. Nem "szégyen" az ha valamit megunsz, nem jön be.

Szerintem a kevesebb néha több mondás a játékoknál hatványozottan igaz, a jövőben inkább értelmesebben vásárolj bármilyen nehéz is a szenya akciók miatt :) Helyedben megvenném a fallout4-et és a többitől búcsút vennék, csak így lehet normálisan valamit élvezni ha időhiány van. De akkor már a legújabbat élvezd mert jövőre meg azután is mindig lesz 1-2 ilyen játék.

El Nano: igen, így lesz. Főleg hogy steam mindenképpen kell hozzá tudomásom szerint, hiába van optikai meghajtód, valamit még letölt majd. De lehet tévedek, mert már tesztelik ugye. :F

[ Szerkesztve ]

(#833) csabsz13 válasza Nissifer (#830) üzenetére


csabsz13
aktív tag

"Megjelenéstől számított 1-2 nap után le lehet majd tölteni az internetről."
itt nem nagyon szeressük a te fajtádat ;)
viccet félre téve: ez nem opció a fórumozók között, főleg ha a Fallout 4-ről van szó.

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#834) Ryder62


Ryder62
őstag

Látom ki lettem elemezve, na szóval:

Peat;) Nem erről van szó. Időhiány miatt sokáig elhúzódnak, és mivel alapos játékos vagyok sokáig is tart. És azért vagyok alapos mert tetszik, nem csak végigrohanok a játékokon.

Nissifer Kötekedés lvl 1. Nem említettem semmiféle warezt, még csak nem is utaltam rá. Ezt a kérdést félre sem lehet értelmezni, mert utána taglaltam a problémát, ergo kikövetkeztethető, hogy azt kérdeztem hogy nov. 10.-én megvegyem vagy várjak vele. Sőt mivel írtam hogy "az összes DLC-t is meg akarom venni majd F4-hez" innentől tárgytalan.Támogatás vagy sem, addig nem vásárolok, míg nem játszok vele.

HáGé Azért valószínűleg jók lesznek a DLC-k és az egyik kedvenc sorozatomnak a legújabb részéhez is minden legyen meg. :)

(#835) Peat;) válasza Ryder62 (#834) üzenetére


Peat;)
veterán

Ok, magamból indultam ki, mikor konzolom volt akkor pénzem nem volt/sajnáltam játékra és rájöttem hogy sokkal jobb egyszerre csak egy játékkal játszani. Több egyszemélyes komplexebb játék járatása nekem már olyan lenne, mint ha 3 nagy filmet néznék meg 3 nap, de minden nap csak fél órát mindegyikből. :)
De akkor nem ez lesz az esetedben, viszont a fallout 4 odébb van akkor ha jól értem és hiába vásárolnád meg, így nem is éri meg.

Azt már írtam ebben a topikban és most sem nagyon értem hogy alapjáték+season pass csomag egyben miért nincs árusítva. Illetve értem miért de elég köcsög dolog, főleg hogy amerikai piacon persze volt ilyen elég jó áron és zoknit is adtak mellé...szerintem kedves poén és ha lett volna itthon már be lenne rendelve. Én emiatt akarok várni a vásárlással kicsit, de majd kedvemtől függ.

(#836) Honzi


Honzi
senior tag

Teljes térkép. [link]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#837) Fitzgerald válasza gyimger (#829) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Aha. Pl. Well Fed perk +1 Strength, +1 Endurance 12 óráig, ha naponta háromszor eszel, legalább 3 órát kihagyva 1-1 kajálás között. Ha négyszer, akkor +1 Perception is. A legalább 3 óra azért kell, hogy ne lehessen exploitolni úgy hogy bármikor bedobsz 3 kaját egymás után, és már kapod is a bónuszt.

[ Szerkesztve ]

(#838) Fitzgerald válasza Honzi (#836) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nem lesz azért kicsi a térkép.
Ha a térképen felül bal oldalt a fogaskerék a Vault 111, a rakéta meg a benzinkút ahol Dogmeat-el találkozunk, látszik mekkora a map. Ezen a képen látni, hogy mekkora is ez a távolság. A karakter a Vault bejáratánál áll, a rakéta meg ott van messze a horizonton.

(#839) csabsz13


csabsz13
aktív tag

6! hat!

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#840) H@lede


H@lede
tag

Na játék előrendelve csak nem győzőm kivárni. :)) :)) :))

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#841) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Szóval hányadikán lehet átvenni az 576-ban? :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#842) bundásss


bundásss
tag

egyébként ha jövőre kijön a módkészítő, akkor azzal miket lehet változtatni a játékba?

(#843) bundásss


bundásss
tag

map nagysága [link]

(#844) gyimger válasza bundásss (#843) üzenetére


gyimger
őstag

Nem létezik, hogy ekkora legyen egyik saroktól a másikig. 11 perc, míg a Fallout 3-ban több, mint 1 óra kellett ehhez? Bocsánat, linkkel frissítve

A lényeg lemaradt... :)

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#845) Plazmacucci válasza gyimger (#844) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem a map nagyságától lesz jó a gameplay. Engem idegesített, hogy NV-ban annyit kell bandukolni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#846) bLaCkDoGoNe válasza Plazmacucci (#845) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Hát azért de, igen.
Nagyobb map több helyszínt, több tartalmat, több felfedezni valót, több mellékküldetést és több játékórát jelent (természetesen feltételezve, hogy a nagy területet ki is töltik tartalommal).

Főleg, hogy idén volt egy Witcher 3, brutális mennyiségű tartalommal és óriási térképpel. Ha ennyi évnyi fejlesztés után a F4 mapja ennél kisebb lesz, akkor bizony többet én sem szavazok bizalmat a Bethesdának.
Nekik nem az a "dolguk", hogy a F3 által 7 éve felállított mércét megugorják. Az a dolguk, hogy elkápráztassanak, és egyre több kétségem van ezzel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#847) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Ez még azt hiszem nem volt: infó a Fallout 4 betétdalairól.
Nem örülök neki, hogy lesznek eredeti szerzemények is a licencelt számokon kívül, az pl. ami a cikk végén van, totális borzalom. Nagyon jó lenne egy L.A. Noire-szerű játékba, de én ezt nem akarom hallani egy Fallout játékban.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#848) csabsz13 válasza bLaCkDoGoNe (#846) üzenetére


csabsz13
aktív tag

spoiler alá teszem, mert arról a videóról van szó, amiben a térképet bemutatják...
annyiból kötekednék, hogy a nagy map nem elég, mert ha 10 percnyi "járásra" vannak a helyszínek, akkor nem lesz sok tenni való. de ha kisebb a map, viszont 1-2 percenként van helyszín az lehet pont ugyanolyan jó a játék szempontjából.
és hogy helyszínenként még mennyi felfedezni való van, hány vállalható mellékküldetés - azt megint csak nem a map nagysága adja meg.

ráadásul a videóban sprintben nyomta le a távot 11 perc alatt, szóval ez szerintem így önmagában még nagyon kevés infó ahhoz, hogy ítélkezzünk.

(#847) bLaCkDoGoNe: én el tudom képzelni, hogy lesz olyan mellékküldetés/helyszín ahol ez a dal szóljon. akár egy lebújban, ahol énekel egy NPC...

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#849) Plazmacucci válasza bLaCkDoGoNe (#846) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szerintem a F3 és NV mapját nem sikerült rendesen megtölteni tartalommal, modok kellettek hozzá. Aki egyetért, tegye fel a kezét :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#850) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Fallout 3 videóban gyalogol a srác, míg a Fallout 4-ben fut + néha sprintel is. Fallout 3-nál nem lesz ez kissebb. Meg szokás szerint lesznek épületen belüli/föld alatti stb. helyszínek is.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.