Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-13 17:05:15

LOGOUT.hu

A Fallout 4 egy poszt-apokaliptikus szerepjáték, ami a többszörös díjnyertes Fallout 3 és Elder Srcolls: Skyrim játékok alkotóinak legújabb játéka, mely 2015. november 10-én jelent meg Xbox One, Playstation 4 és PC platformokra. A sorozat főbb kiadásai tekintetében ez a rész az ötödik, amellyel a Bethesda Games Studios új területeket kíván meghódítani a nyitott világú játékok terén.
A játék a Fallout játékok történetének legmeghatározóbb napján, a Nagy Háború idején veszi kezdetét, de egy váratlan esemény következtében egy nukleáris háború sújtotta világban találjuk magunkat több, mint kétszáz évvel később. Az események helyszíne ezúttal az Államközösség (The Commonwealth), ami Bostont és a titokzatos Intézetet (Institute) foglalja magába. A játék eseményei a Fallout 3 után tíz, és a New Vegas után hat évvel zajlanak.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) csabsz13


csabsz13
aktív tag

no, tegnap este építettem kilátót, sajnos csak 5-6 vagy talán 7 lécspőt engedett feltenni egymásra, de így is szép magas lett.
íme a kilátás:

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#1702) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Asszem az "ambient occlusion" homályosítja be kicsit a képet, itt egy jó kis videó a low/medium/high/ultra beállításokkal:
[link]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#1703) sheep válasza Bad Pritt (#1699) üzenetére


sheep
addikt

én Fort Hagen-ben találtam egy csomót. nem tudom hogy random dobálja-e a cuccokat a játék, mindenesetre itt egy interactive map, rá tudsz keresni hol van:
[link]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#1704) bLaCkDoGoNe válasza #96349952 (#1698) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Pedig elkerülhetetlen, mert nagyon magasra tette a mércét openworld RPG-k terén.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1705) 4264adam válasza csabsz13 (#1701) üzenetére


4264adam
veterán

Szép lövés. Én ezt a helyet teljesen körbe kerítettem kerítésekkel, védelem is van. Találtam egy kisebb zártabb helyet amit már elfoglaltam, az embereket nem lehet innen oda küldeni?

Amúgy elképesztő mekkora javulás van grafikailag a 3-hoz képest és egy GTX960-on is ezt engedi meg a Fix 60FPS-hez:

(#1706) Nissifer válasza #96349952 (#1698) üzenetére


Nissifer
tag

El Nano: Komolyan mondom, ezt a Witcher 3-mal való összehasonlítást most már büntetni kellene, annyira rémesen unalmas és fantáziátlan és sablonos.

A legviccesebb az egészben, hogy úgy próbálják beállítani, mintha egy kategóriába tartozna a Fallout-tal. Ezért nem csak bosszantanak a trollkodásaik, hanem ugyanakkor meg is nevettetnek. :) Komolyan nem értem az ilyen emberkéket. Ha ennyire ajnároznak egy másik játékot, akkor el kellene gondolkozniuk azon, hogy azzal játszanak, és az ahhoz tartozó fórumba írogassanak, mert ott talán lesz valaki, aki vevő a szövegeikre.

(#1707) ^Boss válasza bLaCkDoGoNe (#1591) üzenetére


^Boss
őstag

szia!

ezt honnan lehet beszerezni? :R

(#1708) Nissifer válasza csabsz13 (#1701) üzenetére


Nissifer
tag

Waoow! Gratula csabsz13! Igazán pompás lett a látvány. Kedvet kaptam én is egy kilátó építéséhez. Thx! ;)

(#1709) sheep válasza Nissifer (#1706) üzenetére


sheep
addikt

Akkor nem értünk egyet.
Nem csak játékmenet alapján lehet összehasonlítani valamit. Mindkét játék nyílt világú rpg, ennyi nem elég?
Egyébként nem is ez a lényeg, hanem a hype és az év játéka cím amelyre mindkét játék esélyes. Ennyi bőven elég az összehasonlításhoz.
De kanyarodjunk vissza a topikhoz mert nem célja senkinek a flame keltés.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#1710) bLaCkDoGoNe válasza ^Boss (#1707) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szia, én az Amazon.co.uk-ről rendeltem.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1711) gyimger


gyimger
őstag

Legyetek szívesek és ne engedjétek a témát átmenni "én véleményem vs te véleményed" vitafórumba.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#1712) bLaCkDoGoNe válasza gyimger (#1711) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ez kicsit a ló túloldala, normális keretek között miért ne lehetne vitázni?
Ha én leírom, hogy nekem nem tetszik, hogy lebutították a dialógusokat, meg nem tetszik, hogy nem romlanak a fegyverek, ez az én véleményem. Ha valaki reagál erre, hogy ő meg pont annak örül, hogy nem kell folyton tolni a repair-t a kedvenc pukkantóján, az meg az ő véleménye. Most akkor ezeket ne írjuk le? Akkor minek van a topik? Konfig fájl elemezgetésnek, meg fps számlálásnak?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1713) davidsone válasza bLaCkDoGoNe (#1712) üzenetére


davidsone
addikt

"A vélemény olyan,mint a segglyuk. Mindenkinek van, de senkit sem érdekel a másé." ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#1714) gyimger válasza bLaCkDoGoNe (#1712) üzenetére


gyimger
őstag

Azon vitázni, hogy melyik játék miért vagy miért nem jobb, kár vitázni. Erre a játékra van a téma, nem CoD-ra vagy Witcherre. Nem feltétlenül kell mások ízlésébe direkt belemászni. Én most már remélem csak fekete betűk fognak itt állni. :)

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#1715) 4264adam válasza gyimger (#1714) üzenetére


4264adam
veterán

Elkezdem én akkor a táméhoz való visszatértést. Erre valaki tudna választ adni? :P
[link]

(#1716) Fitzgerald válasza sheep (#1709) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Amit eddig láttam (most hagyjuk a technikai részét a dolognak), az alapján a Fallout nálam már kiesett ebből a játékból. Sajnálom hogy ezt kell mondjam, de RPG-ként eddig nagyon-nagyon az elvárásaim alatt teljesít a játék. Egy overall év játéka szavazáson sem sok esélyt adnék neki, nagyon nagy címek jelentek már meg idén.

(#1717) bLaCkDoGoNe válasza Fitzgerald (#1716) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szomorúan, de egyet kell, hogy értsek, pedig baromira bíztam a Bethesdában, nagyon vártam az elmúlt 5 évben a folytatást.

(#1713) davidsone: Ez mind nagyon szép, mind nagyon jó, de engem meg más fps görcsölése nem érdekel. Ennyi erővel akkor senki ne írjon semmit?

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1718) Viper26 válasza Fitzgerald (#1697) üzenetére


Viper26
nagyúr

Akkor jelenleg nem is lehet megoldani... :U

Pixel 7 | FR955

(#1719) csabsz13 válasza 4264adam (#1715) üzenetére


csabsz13
aktív tag

szerintem ők már ott maradnak Sanctuary Hills-ben, mert ugye az volt a fáma, hogy akkor ott egy települést alapítanak.

(#1717) bLaCkDoGoNe: hát, ha arról akar írni, hogy neki miért nem tetszik a játék/másnak miért nem kellene, hogy tetszen, akkor szerintem inkább ne írjon semmit. itt a játékkal kapcsolatos tapasztalatokat, tudást kellene megosztani. kérdéseket feltenni és azokra válaszolni. de lehet, hogy nincs igazam, sőt biztosan. mert ez is csak egy vélemény.
viszont mivel topicban vagyunk, a topicgazda véleménye mindig az igazság... :))

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#1720) davidsone válasza bLaCkDoGoNe (#1717) üzenetére


davidsone
addikt

Nem ezt mondom, de pl. a "viták" helyett lehetne válaszolni a játékkal kapcsolatos kérdésekre, mert az néha elmarad :U Mindenki löki a saját okosságát...

(ezzel nem Rád céloztam)

:R

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#1721) 4264adam válasza csabsz13 (#1719) üzenetére


4264adam
veterán

Igen igen, meg jót nevettem azon az öregnek kellett egy kis elszállás adtam neki az meg a robotomnak nem tetszett így megharagudott :D. Csak azért kérdezem mert leszedtem egy full "Armor II" páncélost és 3 raidert egy jól körbe kerített sok generátorral póznákkal ellátot helyen és ott is tudok építkezni.

Rég nem volt már ilyen jól összerakott játék élmény számomra. Utolsó a Shadow Mordor volt. Skyrim nem tetszett, de ez nagyon. Nagyon jól látszik a Betesda tapasztalata RPG terén. 1 dolog hiányzik az az, hogy ugrásnál nem tud kézzel sehova fel kapaszkodni.

[ Szerkesztve ]

(#1722) tick


tick
aktív tag

Nick Valentine-t vitte magával valaki glowing seahez? Vagy érdemesebb keresni egy második power armort hogy ne legyen velem Hagen agyának egy kis része? :D

Everything that has a beginning... has an end

(#1723) Nissifer


Nissifer
tag

Srácok korábban említettem, hogy survival módban játszom Dogmeat és követők nélkül, mert szeretem a kihívásokat. Nagyon könnyűnek éreztem a játékot, és tartottam attól, hogy túl gyorsan fog majd fejlődni a karakterem. Nos, megváltozott a véleményem. Tegnap (azaz ma hajnali fél 4-kor) megölt egy szitakötő... egy SZITAKÖTŐŐŐŐŐ! :D Illetve azt tapasztalom 7. szintűként, hogy a kezdeti gyors szintlépések üteme kezd visszaállni az egészséges tempóra. Továbbá észrevettem azt, hogy egészen nagy ellenfelek esetében is szűkmarkúan osztja a játék a tapasztalati pontokat. Az előző részekben simán lehetett vadászkodásból szinteket lépni, itt úgy tűnik a küldetések teljesítés lényegesen hangsúlyosabb a szintlépések szempontjából. Összességében a kezdeti rajongásom után azt kell mondjam, egyre jobban tetszik a játék. ;)

(#1724) Zomb€€ válasza tick (#1722) üzenetére


Zomb€€
őstag

En power armor nelkul szaladtam vegig rajta egy mutans kiserovel (igen, lehet ilyet is szerezni :D), nem volt egyszeru, de csak akkor altam le harcolni ha nagyon muszaj volt.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#1725) Ptech válasza Nissifer (#1723) üzenetére


Ptech
őstag

Ha csak az Lone Wanderer Perk bónusz miatt nyomod tök egyedül, akkor Dogmeat-et még magaddal viheted.

Nem abba akarok beledumálni hogy hogy játszol, csak mondom hogy Dogmeat-el még aktív a Lone Wanderer Perk :)

(#1726) SaGa59 válasza sheep (#1695) üzenetére


SaGa59
őstag

A "craft" és a hozzá kapcsolódó gyüjtögetés, szortírozás, egyebek a korábbi (FO3 és FNV) változatokhoz készített legnépszerűbb modok alapján kerültek bele, ezekre volt igénye a játékosoknak.Ahogy a "városépítgeté" és "erődvédelem" is az RTS és egy másik, kifejezetten erőd építésre és védelemre kihegyezett mod eredménye lehet. Ennek nem jut eszembe a neve, de én is pont ezeket a modokat pakoltam a NV-ba (craftolás, falu és erőd építés). Úgy tűnik a fejlesztők is tanulmányozták a Nexus letöltési adatait....

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#1727) csabsz13 válasza Nissifer (#1723) üzenetére


csabsz13
aktív tag

nem akartam én előre okoskodni - vártam mi lesz ha több órát teszünk a játékba, de sokan szerintem hibásan vontak le következtetéseket az első 2-3 óra játékmenete alapján.
arról tudni lehetett már nyáron, hogy folyamatosan erősödik minden szereplő a level-ekkel együtt körülötted, ezért is mondta a Bethesda, hogy nem lesz gond azzal, hogy:
1. nincs level felső korlát
2. a fő küldetésvonal után is addig maradsz a játékban, ameddig akarsz. a környezet adaptálódik az erősségi szintedhez.

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#1728) sheep válasza SaGa59 (#1726) üzenetére


sheep
addikt

Megértem, nincs is ezzel semmi probléma.
Én jobban szeretem ha nem kell annyit szöszölni, de én nem is vagyok "hardcore" rpg játékos.

(nem akarom más játékhoz hasonlítani amiben megoldották hogy alacsonyabb nehézségi szinten nem kell annyit törődni a craftolással :D )

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#1729) gyimger válasza SaGa59 (#1726) üzenetére


gyimger
őstag

A sprintelés is egy az egyben egy FO3 modból való, ami az AP-t szívta futásnál. Véletlen?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#1730) sheep


sheep
addikt

Lenne két kérdésem:
a bázis építés mennyire szükséges a játékban? Muszáj csinálni vagy simán lehet anélkül is játszani?
A másik, hogy engem zavar hogy az egérgörgő az fps-tps nézetet változtatja, én szeretném a fegyverválasztást rárakni de nem találom ezt a lehetőséget az options-ban. Meg lehet ezt valahogy oldani?

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#1731) Dtomka


Dtomka
veterán

Végre hazaértem. Rég éreztem ilyet, egy játék miatt. :D

Amúgy kicsit belegondolva nekem ezek a játékok jutnak eszembe, ha játszom vele. SPOILER-t tartalmazhat!

Az elején a MAFIA II majd miután átváltozik (nem akarok spoilerkedni) akkor STALKER érzésem támadt, de egy film is beugrott (TREMORS)amikor a földből elbújtak azok a szépségek.
Miután rájöttem, hogy lehet egy bizonyos gombbal mindenféle dolgot csinálni akkor a SIMS A fást travel funkció miatt a FAR CRY2, jutott eszembe.
Sok dolgot lehet ebben a játékban, csinálni. Lehet nem bonyolult, de idő kell hozzáamíg átlátja az ember.
Egy biztos számomra maradandó élményeket fog okozni :)

[ Szerkesztve ]

(#1732) csabsz13 válasza sheep (#1730) üzenetére


csabsz13
aktív tag

1.bázist kell építeni egy korai küldetésben, de nem főszál, szóval szerintem kimaradhat.
2. a fallout-ban nincs fegyverválasztó gomb (mint a tipikus FPS-eknél), így szerintem nem lehet rátenni ezt a funkciót az egérgörgőre, mert nincs is ilyen funkciójú gombod. van a favorites, ami kicsit hasonló, ott 4 dolgot be lehet tenni gyors elérésbe. talán keress mod-ot, lehet hogy valaki csinál erre.

(#1731) Dtomka: használd a SPOILER gombot a hsz írásakor, úgy egyszerűbb és szebb is :K

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#1733) pityaa23 válasza csabsz13 (#1732) üzenetére


pityaa23
senior tag

Nem csak 4 dolgot lehet favoritba tenni, hanem 10-11-12-őt azt hiszem.

(#1734) micafighter válasza Viper26 (#1628) üzenetére


micafighter
nagyúr

Kajahiány az elején: van vagy 2 zöldség az elején, amikor beér szedd le (Harvest, gépen E betű) tudsz újat ültetni. Fast travel felgyorsítja az érést :)

[ Szerkesztve ]

(#1735) 4264adam válasza micafighter (#1734) üzenetére


4264adam
veterán

Tedd spoilerbe ezt, és pontosan hol találom azt a két zöldséget? :D

(#1736) Fitzgerald válasza Viper26 (#1718) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nincs egyenlőre olyan fix, ami biztosan működik mindenkinél. Valószínűleg a Nexuson hamarabb lesz erre megoldás, mint egy hivatalos update a Bethesda-tól. Az első néhány hétben szerintem még az sem várható, hogy a Bethesda egyáltalán elismerje, hogy hemzseg a durvábbnál durvább hibáktól a játék, nemhogy hivatalos fix. Nem jó marketing, visszavetheti az eladásokat. Ilyenkor csak az eladások számítanak, az nem érdekel senkit hogy szar a játék, ki kéne kalapálni.

(#1737) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Companion spoiler: Strong vagy Codsworth?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1738) 4264adam válasza Fitzgerald (#1697) üzenetére


4264adam
veterán

Minimu spec alatt eleve laptopon nem kell csodát várni és szidni a betesdát. A nagy címek között elég jól optimalizált játék, persze nálam is 1-2x leesik az FPS 60-ról majd vissza megy, de ez van ekkora világban és ettől is tökéletes marad.

Mindenki: Codsworth-ot nem tudom magamhoz hívní keresgélés nélkül? Van nála pár táry ami most kellene.

[ Szerkesztve ]

(#1739) gyimger


gyimger
őstag

Lehet, hogy most felfedezem a spanyol viaszt. Írtam, hogy ez a Gun skill eléggé hiányzik, mivel a fegyvereim gyakorlatilag vízipisztolyok hardon, fejlesztés ide vagy oda. Pedig már szinte maxon van a Gunslinger és a Rifleman. Az előző részekben több XP járt a nehezebb ellenfelek mellé, itt viszont nem. Levettem easy-re, és már nem kell 40 lövés egy kutya koponyájába. Ha az XP ugyanaz, akkor nekem mindegy...

4264adam:
VATS segít?

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#1740) 4264adam válasza gyimger (#1739) üzenetére


4264adam
veterán

hogy miben segítene? :) Bocsi nem tudom melyik Hsz-re reagáltál :(

(#1741) HaaS


HaaS
addikt

Tényleg minden van, 10 perc járásra 111-től Fat Man, Mini Nuke-kal együtt? Azon nyomban szét is kaptam vele egy őzet:DDD! Meg a szuper girded armoromat is el lehetne dobni... csak hát a zsebek ugye...

gyimger: egy kell, shotgunnal a fejbe... VATS-szal bevárod, jaja... surivoron működik.

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1742) Fitzgerald válasza 4264adam (#1738) üzenetére


Fitzgerald
veterán

No shit. Azt hogy raktad össze hogy laptopon csodát várok? Olvass vissza framedrop témában, nem a laptopról szól ez a dolog. A nagy címek között ez sehol sem jól optimalizált játék, főleg így, hogy a látvány az 5 évvel ezelőtti középmezőny szintjét épphogy hozza.
Mondok pár, valóban jól optimalizált nyílt világú nagy címet az elmúlt 1 évből: Dragon Age: Inquisition, GTAV, MGSV. Sajnos nem álmodtam a dolgot, egy létező problémáról van szó. A framedrop hardvertől függetlenül bárkinél jelentkezhet, és konzolon is megvan.

[ Szerkesztve ]

(#1743) 4264adam válasza Fitzgerald (#1742) üzenetére


4264adam
veterán

"Biztosan készül majd egy config tool rendes grafikus interfésszel, csúszkákkal, ami hozzáadja majd ezeket a sorokat az inihez, és lehet majd mókolni. Erre várok én is, min spec alatt játszva laptopon ez nyírja ki számomra a játékot."

A droppokon nem fog segíteni egy min alatti szint, a proci miatt is lehet droppod és a látvány változtatással ugyan úgy megmarad. Proci limited van.

Attól még ez is egy jól optimalizált, F3-hoz képest sokkal szebb. Örülök, hogy ennyit is javult, mint egy teljesen új engine-t próbálgattak volna egy ilyen világra ilyen táborral mert itt a történet az igazi nem az FPS szintű látvány.

[ Szerkesztve ]

(#1744) Fitzgerald válasza Bad Pritt (#1737) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Codsworth. Jól aprít, ritkán van útban, jók a beszólásai. Strong buta mint a főd ;]

@4264adam

Ha i5-ön, i7-en nem lenne framedrop, még igaz is lehetne.
Mondom, érdemes olvasgatni kicsit a témában pl. Redditen.
Konzolon is a proci a bottleneck? Nemá.

[ Szerkesztve ]

(#1745) 4264adam válasza Fitzgerald (#1744) üzenetére


4264adam
veterán

Hát nem tudom, nekem jól fut i5-ön 40FPS alá sose dropppol de azért feltűnik. :

Konzolon felesleges ez a kérdés, laptopot említettél :D

[ Szerkesztve ]

(#1746) 1m1s


1m1s
tag

Hello!

A General Atomics Galeria-s missziónál, a direktornál valahogy meg lehet szerezni a kódot amivel elhiszi hogy én vagyok az a robot? :D Folyamat megöl, pedig van ide szóló misszió.

(#1747) Peat;) válasza Fitzgerald (#1744) üzenetére


Peat;)
veterán

"Konzolon is a proci a bottleneck? Nemá." Demá, elég gyenge a cpu rész a konzolokban, mert a grafikus magokra helyezték a hangsúlyt, illetve mondjuk úgy hogy ott nem annyira spóroltak.

(#1748) Bad Pritt válasza 1m1s (#1746) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én annál a településnél azt nem értem, hogy miért támadnak meg mindenáron a robotok? Meg valahogy értelmetlennek tűnik az egész, kereskedni nem lehet velük, cserébe folyton kötözködnek, az igazgató meg op as shit. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1749) Fitzgerald válasza Peat;) (#1747) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Most olvasom, magyarázza már a bizonyítványt a Pete Hines gyerek a Bethesdától a konzolos framedrop kapcsán.
Persze, nyilván PC-s szemmel nézve nem nagy was ist das a konzolokban lévő cpu, de itt most van egy elavult engine, meg egy programozni nem tudó csapat. Tök másról van szó.
Házon belül is lett volna már kipróbált, ennél sokkal korszerűbb megoldás (id Tech), ha már megvették az id-et. De mindegy is, én várok.

(#1750) Zomb€€ válasza 1m1s (#1746) üzenetére


Zomb€€
őstag

Ha a bowlingterembe bemesz, talalni fogsz egy gepet, ami az (ex) Supervisore, feltornom nekem sem sikerult, mert expertnek kell lenni hozza, es Nick se csinalja meg nekem...

"Egyszer fent...egyszer fent!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.