Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-13 17:05:15

LOGOUT.hu

A Fallout 4 egy poszt-apokaliptikus szerepjáték, ami a többszörös díjnyertes Fallout 3 és Elder Srcolls: Skyrim játékok alkotóinak legújabb játéka, mely 2015. november 10-én jelent meg Xbox One, Playstation 4 és PC platformokra. A sorozat főbb kiadásai tekintetében ez a rész az ötödik, amellyel a Bethesda Games Studios új területeket kíván meghódítani a nyitott világú játékok terén.
A játék a Fallout játékok történetének legmeghatározóbb napján, a Nagy Háború idején veszi kezdetét, de egy váratlan esemény következtében egy nukleáris háború sújtotta világban találjuk magunkat több, mint kétszáz évvel később. Az események helyszíne ezúttal az Államközösség (The Commonwealth), ami Bostont és a titokzatos Intézetet (Institute) foglalja magába. A játék eseményei a Fallout 3 után tíz, és a New Vegas után hat évvel zajlanak.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Ric4m0nd válasza Honzi (#49) üzenetére


Ric4m0nd
aktív tag

Fallout 4 – Combat Compilation It's good to be back! ;)

[ Szerkesztve ]

(#52) Enton válasza Ric4m0nd (#51) üzenetére


Enton
addikt

Remélem az arénás cuccot nem fogják ránkerőltetni itt is mint mostanában minden játékban. Én kiváltképp győlültem minden gémben itt sem lenne idevaló. Hátha nem lépik meg.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#53) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elindult a normális weboldal. :)

Közben meg beköltözök én is topikba, elkezdtett nagyon érdekelni a játék. :R

Live-Die-Respawn

(#54) Gery9112


Gery9112
őstag

Én is csatlakozom, egyik résszel se játszottam előtte csak a sztoriról olvasgattam meg gameplayeket néztem. Mindenképp kíváncsi vagyok rá :)
A Fallout Shelter pl. nagyon bejött, jó kis játék.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#55) gyimger válasza Gery9112 (#54) üzenetére


gyimger
őstag

A harmadik részből legalább a főküldetést csináld meg, mielőtt ebbe belevágnál, novemberig van idő. Ismerkedj vele, aztán ki tudja, ott a sok mellékküldetés, DLC, stb. :)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#56) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#53) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#57) Gery9112 válasza gyimger (#55) üzenetére


Gery9112
őstag

aztán el is telt a nyár :DD, egy próbát mindenképp teszek vele, köszi :R

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#58) Synthwave válasza gyimger (#55) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

FWE + CotW mod = $$$$$

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#59) J.Hetfield válasza gyimger (#55) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Én is meg akartam ismerkedni vele még a 4. rész előtt de annyira bugos a pc verzió, hogy ihaj.

(#60) Synthwave válasza J.Hetfield (#59) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

200 óra alatt 1x vágott ki desktopra.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#61) gyimger válasza Synthwave (#58) üzenetére


gyimger
őstag

Én 44 modot használok jelenleg a játékhoz, abból kb. fele a grafikai. Szám szerint tudom, mert írnom kellett egy nyamvadt listát a telepítési sorrendről, ki kellett kísérleteznem, hogy nem omlasztom össze az egészet. :)

Viszont ilyen lett a 3:
http://i.imgur.com/20uUMLA.jpg

és ilyen a New Vegas:
http://i.imgur.com/2u6V8AP.jpg

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#62) J.Hetfield válasza Synthwave (#60) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Akkor mázlis vagy, rengeteg panaszt találni fórumokon. Én konkrétan az első faluból nem tudtam egy ponton továbbmenni, mert folyton kifagyott a game.

(#63) HaaS válasza J.Hetfield (#62) üzenetére


HaaS
addikt

Kilencven óra, komplett végigjátszás, egyetlen fagyás nálam is, de erőlködni kellett: ittevan.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#64) Ptech válasza gyimger (#61) üzenetére


Ptech
őstag

Bedobsz esetleg egy listát ide?
El akarom kezdeni megint a 3-at és a NV-t, de fogalmam sincs milyen modokat érdemes felraki.

(#65) gyimger válasza Ptech (#64) üzenetére


gyimger
őstag

Szerintem ezzel hagyjuk a Fallout 4 témát. Írok FO3-ba, ha találok olyat.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#66) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Yess!
Sikerult rendelnem egy pc-s pip boy editiont! :C

(#67) Ptech válasza horvathkrisz (#66) üzenetére


Ptech
őstag

Honnan? :Y

(#68) horvathkrisz válasza Ptech (#67) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Gamestop.de

(#69) Ptech válasza horvathkrisz (#68) üzenetére


Ptech
őstag

Az ingyen szállítás gondolom Mo-ra nem érvényes, arról valami infó esetleg hogy mennyi lesz?

(#70) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nem lesz robot-ember szerelem.

De lesz férfi-férfi, és nő-nő közötti kapcsolat.

Live-Die-Respawn

(#71) horvathkrisz válasza Ptech (#69) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Németországban élek, ezért sajnos nem tudom. Esetleg érdeklődj az osztrák gamestopban, még lehet hogy szerencséd lesz.

(#72) Chabe89 válasza Ptech (#64) üzenetére


Chabe89
addikt

Fallout 3 Clear and Present Danger

Fear and Loathing in New Vegas

Ha ezek alapján csinálod akkor nagyon kicsi az esélye, hogy fagyni fog. Ki lehet még pótolni egy két dologgal ami nincs benne a listába, de nem garantált a kompatibilitás a többi moddal. Ez egy nagyon jó alap ha moddolni akarsz, lefed nagyjából mindent.

A fallout 3 meg nem szereti a windows 8-t, de modokkal meg lehet oldani, hogy ne fagyjon.

(#73) Ryder62 válasza oriic (#70) üzenetére


Ryder62
őstag

Muszáj ebbe a játékba is behozni a homokozást? :(((

(#74) Synthwave válasza Ryder62 (#73) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Miért fáj?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#75) bLaCkDoGoNe válasza Synthwave (#74) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

[nemideakartam]

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#76) Azharel


Azharel
aktív tag

Csak én nem találom, vagy tényleg semmi bónusz nincs az előrendelőknek steam-en? Szerintetek lehet még valami, vagy azt már bejelentették volna ?

(#77) horvathkrisz válasza Synthwave (#74) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Inkább töröltem.

[ Szerkesztve ]

(#78) #96349952 válasza Synthwave (#74) üzenetére


#96349952
törölt tag

Nekem pl. nem fáj, de adja isten, hogy a játékon belül meglássak egy ilyen deviáns "párt", a legnagyobb örömmel fogom szitává aprítani őket és aztán lehet menni Brüsszelbe sírni.

(#79) Gergello válasza #96349952 (#78) üzenetére


Gergello
addikt

Nem lehet majd lelőni őket ... :))

(#80) #96349952 válasza Gergello (#79) üzenetére


#96349952
törölt tag

:C Simán elképzelhető! :D

(#81) vvega30 válasza Gergello (#79) üzenetére


vvega30
senior tag

Olyan nincs , majd jól megmodoljuk...;)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#82) Synthwave válasza #96349952 (#78) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:C

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#83) Helsing válasza Azharel (#76) üzenetére


Helsing
aktív tag

Én is néztem a múltkor és én sem találtam semmi előrendelői bónuszt. De nem is baj mert így legalább biztos hogy nem rendelem elő és vásárlás előtt el tudok olvasni pár tesztet a játékról.

Kár hogy nem lesz robotbarátnő a játékban. Ha már az egyneműek belefértek akkor ez is beleférhetett volna.

(#79) Gergello:
Mint a háromban a gyerekeket. Hiába kergettem őket a lángszóróval. :(

[ Szerkesztve ]

(#84) GICA666


GICA666
tag

Sziasztok. Ha jól tudom, nov.10-én jelenik meg a fallout 4.Megnéztem a thailert.Hát nem semmi.

(#86) Ptech válasza oriic (#85) üzenetére


Ptech
őstag

Ez jó lesz, egy kis plus open world érzet.
Lassan vissza kell raknom a F3-at és a DLC-ket mert újra akarom játszani mielőtt kijön a 4.

(#87) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

További (számomra pozitív) új infók:
- a sugárzás hatására csökkeni fog a max. health, minél több sugárzást szedtünk össze, annál jobban – mindaddig, amíg ki nem gyógyulunk a sugárbetegségből
- az ellenfelek (pl. ghoul-ok) akár tetőkről, ablakokból is ránk ugorhatnak (remélhetőleg mi is megtehetünk hasonlókat)
- ezért igen hasznos lesz, hogy ha hűséges kutyatársunk velünk lesz, akkor előre figyelmeztethet az ellenségre (morog, lekushad)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#88) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Remélem nem fogják az eddiginél jobban butítani a kezelést :U Már most kétségeim vannak h konzol port lesz a pc verzió és még meg is fejelik egy kis kauzár célközönséggel.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#90) bitpork válasza oriic (#89) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

ez kb nézhetetlen :(
Remélem nem lesz kötelező DogMeat felvétele :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#91) Chabe89 válasza oriic (#89) üzenetére


Chabe89
addikt

Ez nem rossz minőség, hanem borzasztó. :) Azért kösz a linket. :)

(#92) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#89) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

2:50 és 5:40 között egészen értékelhető a dolog.

(#90) bitpork: De igen, muszáj lesz felvenni, barbizni is muszáj lesz, házat építeni is muszáj lesz, mindent muszáj lesz; igazából egy csőben kell majd végigmenni, rosszabb lesz a dolog mint a Call of Duty-kban (és még a kutya is csúnyább!). Komolyan mondom, az eszem megáll a folyamatos rinyálástól ("jajcasual", "jajkutya", "jajdecsúnya", "jajnincsskill", "jajszex", "jajdialogwheel", "jajtúlszínes", "jajtúlshooter"...).

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#93) bitpork válasza bLaCkDoGoNe (#92) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Akkor most megengedem hogy szétszedd amit nekem írtál de másoknak szántad.
1-én nem pampogtam a grafika miatt
2-én nem pampogtam a szexuális vonal miatt
3-én nem pampogtam a skill miatt
4-én nem pampogtam a túl súter miatt
5-én nem pampogtam a túl színes miatt

és még folytathatnám, de a modortalanságod annyira alpári, hogy nem ereszkedek le a stílusodhoz.

Nem mellesleg egyike vagyok akik 1997 óta minden részt megvettek, és itt figyel a desktopon folyamatosan :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#94) T. M.


T. M.
aktív tag

Gondolom nagy esély nincsen rá, hogy magyar felirattal jelenjen meg. Bosszantó lesz a fordításra várni jó hosszú ideig :O

(#95) Honzi válasza T. M. (#94) üzenetére


Honzi
senior tag

Nos igen.
Egy középszintű angol ehhez a játékhoz már nem hátrány. :K

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#96) T. M. válasza Honzi (#95) üzenetére


T. M.
aktív tag

Akkor nincs mit tenni, várok majd, amíg lefordítják, vagy esetleg türelmetlenségemben belevetem magam a játékba. Nagyon jó atmoszférája van az elődjeinek is, ezt is kipörgetem majd biztosan :K

(#97) bLaCkDoGoNe válasza bitpork (#93) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Juhú, egyike vagy több millió embernek, ezzel pontosan mit is szerettél volna mondani? Mert ha valamilyen súlyt adtál volna a mondanivalódnak, akkor kicsit mellément.

Ez nem az angolkisasszonyok szalonja, bizony néha nyersebben szoktak "szólni" az emberhez, de az alpáritól azért igen messze áll.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#98) bitpork válasza bLaCkDoGoNe (#97) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Dobálózol és b@sztatsz másokat, minden alap nélkül. A szöveget tanuld meg értelmezni mielőtt marhaságokat írsz. A modortalanságod alpári.

És nem, nem akartam nyomatékot adni a mondandómnak , pláne nem egy olyannal szemben aki jól láthatóan azt sem tudja kinek, miért és mit ír. Viszont jelezni szerettem volna, hogy miért nem nekem kellett volna címezni a piszkálódásodat...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#99) bLaCkDoGoNe válasza bitpork (#98) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

[inkább nem megyek bele a flamebe]

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#100) HaaS


HaaS
addikt

Egyesek szerint a pohár félig üres, mások szerint félig tele... én is a tele részt látom:)!

Már meg is van a megoldás!

Ha nem lehet lelőni a lávát, majd odaállítjuk Dogmeatet a ház elé, hogy ne tudjon kijönni, közben titokban szerelmes leveleket írunk a robotbarátnőnknek, amiket sosem adunk át! Volt még valami? Ja igen! Lesz külön hotkey az opciókban, amivel bármikor le lehet fagyasztani a játékot;)!

Písz:D!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.