Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32027) Mardel válasza wwenigma (#32026) üzenetére


Mardel
őstag

Én pl azért mert nemtudom hozzáadni a kártyámát mert az elején rossz CSC kódot adtam meg, és azt hittem, hogy a paypal fiókkal van a gond és töröltem, majd csináltam egy újat. (Ez még akkor volt mikor az online vásárlást kezdtem, a kártya hátoldalán meg a fekete vastag filc eltakarta a kódot és csak napfénynél láttam a jót.) Azóta ezt kapom mikor hozzárendelném "We're sorry. That credit card is already linked to the maximum allowable number of PayPal accounts. Please link a different credit card."
De állítólag ha törlöd a kártyád paypalról és újra hozzá szeretnéd adni akkor ugyanezt kapod.
Új kártyát nem szeretnék igényelni, email support nem oldja meg, azt mondja hívjam fel őket, telefonálgatni nem szeretnék. Jövő nyáron úgyis lejár a kártya paypalt meg ritkán használom.
Ha nagyon kell rá pénz haveromtól kérek, neki van kisebb jövedelme euroban amit paypalon tart, aztán amint tudom visszautalom neki paypalon Ft-ban.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.