Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32901) Hunork válasza Wizard of Oz (#32878) üzenetére


Hunork
veterán

Nagyon köszönöm az infót!! :R
Nálam Terminator Salvation, NOLF2, Avatar megrendelve.
Fontos: webes rendelés esetén ennyi az ár, helyszínen ki tudja...de egy perces reg kellett, és már jött is a mail, hogy vették a rendelést!
Nem rossz cuccok vannak! Remélem, ősszel is virítanak! :K :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#32902) regener válasza Wizard of Oz (#32878) üzenetére


regener
veterán

Az ARMAII aktiválható Steam-en? :D
a igen akkor megveszem, a DayZ modot mindig is kiakartam próbálni, igaz még egy kieg kell hozzá de közelebb leszek a célhoz. :D

(#32903) ayo válasza Jofi81 (#32897) üzenetére


ayo
addikt

kiprobalhatod oket :) igazabol aki szereti a kiado jatekait azoknak lehet plusz ertek, de gondolom mindenki jo kis indie bonuszokat vart hat nem

remelem azert a kovetkezo mar tenyleg indie bundle lesz:)

http://jateknaplo.blog.hu

(#32904) Agyzuzo válasza regener (#32902) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Csak a Steam-en vett ARMA2 Steam-es. Amúgy nem értem mi ez a hype a DayZ kapcsán, szerintem uncsi, de ennyi pénzért sokat nem kockáztatsz. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#32905) zone válasza Agyzuzo (#32904) üzenetére


zone
őstag

Régebben én is gondolkodtam a DayZ miatt az Arma2 beszerzésén, csak ugye nem elég hozzá az alapjáték, az Arrowhead-del együtt meg már sok lett volna azért, hogy egy ingyenes moddal játsszak. Inkább kivárom a standalone verziót. Kellene bele guildrendszer, trade, bázisépítés/fejlesztés is.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#32906) regener válasza Agyzuzo (#32904) üzenetére


regener
veterán

Sok ismerősöm játszik vele és mondták hogy vegyem meg énis, még az alap ARMAII-vel sem játszottam szóval kíváncsiság hajt :D

Azonkívül szerintem ezeket veszem meg:
CSI: Deadly Intent
DIVINITYII
Far Cry Excl.

(#32907) Wolverine válasza Wizard of Oz (#32878) üzenetére


Wolverine
félisten

Továbbra is: argh, miért nincs egy vasam sem.

A NOLF-okat nem fogod megtalálni digitálisan, mert nem egyértelmű, kinél vannak a jogaik... ezért nem csapott le már rájuk a GOG.com sem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32908) zone válasza regener (#32906) üzenetére


zone
őstag

A Far Cry kb. 3 hete 2.49€ volt a getgames.com-on

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#32909) djculture válasza Wizard of Oz (#32878) üzenetére


djculture
félisten

Az összes újságos játékot sikerült is felsorolnod, de annyit megérnek.:) nolf2 pont egy éve volt a gamestarban:

[ Szerkesztve ]

(#32910) salala válasza Jofi81 (#32897) üzenetére


salala
tag

Ez engem is érdekelne :))

A gép építés alatt...

(#32911) djculture válasza Hunork (#32901) üzenetére


djculture
félisten

Hülyeség volt megrendelni mert:
Tisztelt Ügyfeleink!

K i s z á l l í t á s i d í j a i n k :
Budapestre 2.990.- Ft
Vidékre 3.990.- Ft

[ Szerkesztve ]

(#32912) DeFranco válasza djculture (#32911) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Személyes átvétel:

A Vásárlónak lehetősége van a terméket a megrendelése során általa megjelölt Euronics üzletben személyesen átvenni.

[link]

:U

[ Szerkesztve ]

(#32913) djculture válasza DeFranco (#32912) üzenetére


djculture
félisten

De ezek az árak csak megrendelve érvényesek szerintem ebből már a homáron is volt pár cikk. Merő csalás az egész. Azért kíváncsi leszek mi lesz belőle.

[ Szerkesztve ]

(#32914) DeFranco válasza djculture (#32913) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Weben megrendeled, személyes átvétellel. Ezt benézted.

(#32915) Źşë' válasza DeFranco (#32914) üzenetére


Źşë'
addikt

most csak én érzem az iróniát mind 2 hszedben vagy tévedek?!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#32916) DeFranco válasza Źşë' (#32915) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mi lenne benne az irónia? Annyit jeleztem, hogy a weben megrendeli és kér személyes átvételt. Kap róla visszaigazolást, hogy mehet érte, átveszi, kifizeti, örül. Le van írva a honlapra.

(#32917) djculture válasza DeFranco (#32916) üzenetére


djculture
félisten

Ja csak oda állítasz és éppen egyik se lesz raktáron mondom ez már nem mai trükk. Én már ezen túlestem egyszer mikor faternak kellett vennem braun borotvát, megrendeltem elmentem érte ott nagyjából előadtak hogy nincs illetve van de az drágább mivel a webshop egy központi raktárból megy.

[ Szerkesztve ]

(#32918) ollie válasza BigBlue69 (#32893) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Fairy Bloom Freesia

Végre! :DDD

***

(#32919) Alien83 válasza djculture (#32911) üzenetére


Alien83
senior tag

Engem inkább az izgat hogy ezek a játékok a posta nélkül nézve megérik egyeltalán, postával cumi, de annélkül sem kihagyhatatlan ahogy nézem, iszonyú régi játékok, amik 1 dolcsis csomagokban voltak már szerintem.

(#32920) djculture válasza Alien83 (#32919) üzenetére


djculture
félisten

Cora volt tele ilyenekkel amíg még ment 299ft -ért volt 1000 féle halomban. Ott legalább tényleg létező termékek voltak. Utódja az Auchan az már ezeket a nagyon régi játékokat is aranyáron kínálja.

[ Szerkesztve ]

(#32921) ollie válasza djculture (#32917) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jajj, megrendeled online, és személyes átvételt kérsz. Mi ebben az átverés?

Rengeteg online shopban van ilyen lehetőség. Ha nincs raktáron, akkor meg sem rendelheted online.

***

(#32922) .tnm válasza djculture (#32917) üzenetére


.tnm
addikt

és ez konkrétan euronics volt? mert kb mindenhol máshol normálisan megy a netem megrendelem személyes átvételre dolog.
arról nem is beszélve, hogy ez egészen más, mint amit (#32911)-ben írtál, illetve ahogy utána is keverted a megrendelést a házhoz szállítással.

@(#32915) Źşë'

én nem értem, mit lehetne ezen iróniának nézni. teljesen triviális dolgot írt le, teljesen komolyan.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#32923) djculture válasza .tnm (#32922) üzenetére


djculture
félisten

Igen az volt, Mindenkinek előadták hogy nincs mert csak a központi raktárban található meg. Onnan meg személyesen nem lehet vásárolni .gvh 2millióra büntette is őket akkoriban mert nem egy ember be is jelentette ezt Emiatt lehet már változott kiderül ha elvándorolnak a játékokért a többiek.

[ Szerkesztve ]

(#32924) Kashim válasza djculture (#32911) üzenetére


Kashim
őstag

Ettől függetlenül elég durvák azok a szállítási díjak bakker. Mivel hozzák házhoz a cuccot, limuzinnal? :D

[ Szerkesztve ]

(#32925) horvathd válasza Kashim (#32924) üzenetére


horvathd
aktív tag

Ezek a díjak elsősorban a nagy háztartási gépekre lettek meghatározva, nem a játékeladás a fő profiljuk.

"The Kid just rages for a while."

(#32926) La Magra


La Magra
tag

Ha valaki támogatni szeretne egy magyar indie projektet, itt megteheti. (Semmi közöm a dologhoz, csak úgy ráleltem, és gondoltam szólok, hogy ilyen is van.)

(#32927) Crus válasza La Magra (#32926) üzenetére


Crus
őstag

Semmi ellenséges szándék vagy akármi, de ha a pénzem kell elvárnék pár magyar sort is... egyébként ha összejön a 15k megeszem a kocsim bal elsőjét. Semmi innovatív nincs ebben a cuccban. N+1 platformer.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#32928) ayo válasza La Magra (#32926) üzenetére


ayo
addikt

kar hogy alig mutatnak valamit a jatekbol igy nehez eldonteni barmit is. de majd rafekszem a temara hatha :)

mas: matol nyilvanos beta lett az Anno Online

alapvetoen pay to win mivel varni kell sok dologra de amugy nem lett rossz

http://jateknaplo.blog.hu

(#32929) ollie válasza Crus (#32927) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, én sem értem, hogy miért nem a legelterjedtebb világnyelven, magyarul kérnek pénzt.

***

(#32930) Crus válasza ollie (#32929) üzenetére


Crus
őstag

Mondom az angol MELLÉ befért volna pár sor magyarul is... persze lehet értetlenkedni reggelig, csak kicsit sem szórakoztató.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#32931) Hunork válasza djculture (#32911) üzenetére


Hunork
veterán

OMG... :Y
Nem volt hülyeség, nyilván kimegyek érte, 10 perc tőlem a kalászi...a lényeg, hogy az ÁRAK a webes rendelésre vonatkoznak!!!! Nem hinném, hogy valaki egy 500 Ft-os árut kiszállíttat 3ezer pénzért... :U :U

Ja, íme a rendelés kivonata:
Rendelés iktatószáma: XXXXXX (Kérjük erre hivatkozzon, ha felkeres minket.)
Rendelés időpontja: 2013-05-14 18:14:07
Szállítási mód: Személyes átvétel
Fizetési mód: Készpénz
Felhívjuk szíves figyelmét, hogy raktáron lévő termékeink üzletünkbe történő szállítása 1-2 munkanapot vesz igénybe, így személyes átvétel esetén ügyfélszolgálatunk értesíteni fogja a lehetséges átvétel időpontjáról.
A személyes átvétel helye: 2011 Budakalász, Omszk park 4.

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#32932) Alien83 válasza Hunork (#32931) üzenetére


Alien83
senior tag

Most akkor ha elhozatod egy másik helyi üzletbe akkor is annyi vagy több?
Mert 300ft-os játékokat 10x annyiért postázni az egyenesen baromság.

(#32933) djculture válasza Hunork (#32931) üzenetére


djculture
félisten

Hát jó esetben a büntetés óta nem csalnak de szokás volt mondom beszédíteni a népet egy csak a központi raktárban nem egyszer papíron meglévő cuccért. Nem hiába büntette meg őket a gazdasági verseny hivatal, de már nem is egyszer mert valami dvd lejátszós ügy is volt. Azt meg a haverok szpták be ott mindig ügyeskednek valamivel. Minden esetre ha meglesz a cucc majd beírod kíváncsi leszek rá.
Hogy on is legyek 576-ban a Might and Magic Heroes VI Gold Edition PC 4999 pénz.

[ Szerkesztve ]

(#32934) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Sziasztok!

Fortix 2 vagy Tower Wars? Ti melyiket tolnátok inkább? :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#32935) cskamacska válasza La Magra (#32926) üzenetére


cskamacska
addikt

Ó, buktaszagú magyar projektből van elég! :K Pl itt van a Sword of Justice. Végre egy új magyar fejlesztésű RTS, ami ráadásul magyar harcjárműveket tartalmaz, csakhogy nem néz ki sehogy, mind külalak, mind játékmenet szemponjából a 2004 körüli Panzers és Afrika Korps elődöket másolja hűen. 2013-ban. ;]
Kickstarter már befuccsolt, Greenlight pedig kérdéses. :U
De a legszebb az egészben, hogy mobil eszközökre is ki akarják egyszerre adni, vélhetően a nagy rakás kompromisszum is ezért született. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#32936) ollie válasza Kareszovics (#32934) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Semmi köze a kettőnek egymáshoz. A Fortix 2-ben területet kell foglalnod, a Tower Wars meg tower defense.

Előbbiben a gyorsaság számít, utóbbiban meg a taktika.

[ Szerkesztve ]

***

(#32937) Kareszovics válasza ollie (#32936) üzenetére


Kareszovics
addikt

Tudom, hogy mi a különbség a két játék között, engem inkább az érdekelt volna/érdekelne, hogy melyik minőségibb/színvonalasabb/szimpatikusabb játék.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#32938) ollie válasza Kareszovics (#32937) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Tower Wars mindenképpen színvonalasabb.

De ha igazán jó tower defense-t akarsz, akkor vedd meg a Prime World Defenders-t. Eszméletlenül jó lett.

***

(#32939) Kareszovics válasza ollie (#32938) üzenetére


Kareszovics
addikt

Annyim most nincs, de Wishlist-en ott van. :D Köszi a választ azért! :R

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#32940) ayo válasza Kareszovics (#32939) üzenetére


ayo
addikt

tower warst en nem ajanlom ha tower defense jatekot akarsz kb barmi jobb. gyenge tartalom es szigoruan coopra tervezett jatekmenet - a coop ugyebar jatek elso heteben meghalt...

cskamacska: ez meg akar jo is lehet mert egyszeru, viszont nagyon keves az info hogy kidobjon barki is barmi penzt fuggetlen hogy magyar vagy nem..

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#32941) Zsolty001 válasza Alien83 (#32932) üzenetére


Zsolty001
tag

Voltam ma a pécsi Euronics-ban. Ami a weboldalon 299Ft-nak volt feltüntetve az valójában 1999Ft volt helyben. Volt néhány játék 500-600Ft-ért, de csak olyan, ami nem nagyon ér többet. A több játék ugyanúgy méregdrága volt, mint máshol. Nem kérdeztem meg, hogy mi lenne, ha neten rendelném, az eladó csaj is túl rámenős volt, alig tudtam levakarni magamról, úgyhogy inkább távoztam.

(#32942) Vertigo18 válasza Zsolty001 (#32941) üzenetére


Vertigo18
addikt

Hát miért akartad levakarni magadról? Miért nem hagytad magad? :) Csúnya volt? :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#32943) Zsolty001 válasza Vertigo18 (#32942) üzenetére


Zsolty001
tag

Csak a pénzre hajtott... :D

Mindenáron porszívót akart vetetni velem. :)

[ Szerkesztve ]

(#32944) bullseye válasza Kareszovics (#32937) üzenetére


bullseye
addikt

Nekem elsőre nem jött be a tower wars, igaz még nem is feküdtem neki komolyabban (mert nem jött be...) Fortix 2 viszont kellemes, benne van emlékeim szerint az első rész összes pályája is, meg zombie mód, meg hazai termék, meg amúgy is :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#32945) Hunork válasza djculture (#32933) üzenetére


Hunork
veterán

Természetesen jelzem majd, hogy mi a tapasztalat. ma beszéltem Ügyfélszolgálattal, termékek vannak, az áruház ma hív fel, ennyi a fejlemény. Nagyon remélem, hogy nem lesz gond, tudok én választékos is lenni, és emlegetni a NFH-ot... :K (volt, hogy megtettem, és én örültem... :D )

Alien83: :F :F :U :U nem értelek...nem hozatok semmit sehova, az áruházak 1más közt nyilván saját maguk intézik céges módon, nem értem, miért lenne több, max a várakozási idő...

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#32946) dante0425 válasza Kareszovics (#32939) üzenetére


dante0425
tag

Szerintem ha jó tower defense játékot akarsz, akkor Kingdom Rush.

(#32947) Crytek


Crytek
veterán

Be Mine 8-nál nem semmi érzékkel szedik elő a legszarabb játékokat :W

Next PC Upgrade: 2022

(#32948) dante0425 válasza Crytek (#32947) üzenetére


dante0425
tag

Nem értem a problémád, nem rossz ez a bundle.

(#32949) warcat


warcat
veterán

Sega fun pack 9,99 USD lesz .... még ebben a hónapban,nincs még dátum de esetleg jó tudni :)

EA: It's in the crate!

(#32950) maross válasza ollie (#32938) üzenetére


maross
veterán

Ezt nem lehet valahol jobb aron megvenni? Szemezek vele egy ideje.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.