Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31401) Arkennys válasza Vertigo18 (#31399) üzenetére


Arkennys
addikt

Mikre képesek egyesek. :D Közben megoldódott a dolog. Tárgytárolóból egy két apróságért, és megmaradt bundlis kulcsokért szereztem :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#31402) Pedro78


Pedro78
senior tag

Sziasztok!
Nem tudjatok veletlenul, hogy a media marktban kaphato Elder Scrolls 4 steamen regelheto-e?

[ Szerkesztve ]

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#31403) Angelo69 válasza Pedro78 (#31402) üzenetére


Angelo69
senior tag

Nem az, csak a dobozos szkájrím reggelhető.

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#31404) Arkennys válasza Pedro78 (#31402) üzenetére


Arkennys
addikt

Szerintem nem, nekem is megvan dobozosan is az oblivion GOTY verzió, de azt pl nem lehetett. De mázlim volt, és ennek a témának a taglalásakor egy kedves fórumtárs megajándékozott a steam re regelhető kódjával, ami neki megmaradt korábbról. :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#31405) Pedro78 válasza Angelo69 (#31403) üzenetére


Pedro78
senior tag

Ez dobozos :F :DDD , szal csak a steamen vett lesz steames. Kar.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#31406) Arkennys válasza Pedro78 (#31405) üzenetére


Arkennys
addikt

Így már nem is olyan jó vétel, igaz? :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#31407) genndy válasza Pedro78 (#31402) üzenetére


genndy
addikt

Nem regelhető.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#31408) cskamacska


cskamacska
addikt

Szóval úgy esett, hogy megesett, Orion: Dino Beatdown helyett Orion: Dino Horde figyel hétfő óta a Steam boltban, és a Beatdown-t megszerző műértők könyvtárában is.

De a fejlesztők semmivel nem lettek jobbak :U : http://imgur.com/gallery/G2sts

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#31409) csaba951 válasza cskamacska (#31408) üzenetére


csaba951
veterán

Erős konkurenciát kapott ezzel az Aliens: Colonial Marines! ;]

(#31410) maross válasza cskamacska (#31408) üzenetére


maross
veterán

muerto nagyon talalo szo :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#31411) BigBlue69


BigBlue69
őstag

És Offspring Fling! kapott achikat:)) Batman: AA achiai is müködhetnének mááár..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#31412) gyuribácsi88

Battlefield 3 hoz van olyan kiegészítő ami nincs benne a premuim edition-be mert újabb? Vagyis van e olyan kieg ami a premium edition után jelent meg?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#31413) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Ha kell valakinek desurás Soul Caster 1-2 privátban érdeklődjön. (mostani indie bundle gagyik) Természetesen ingyé. :) Nem rakom ki a kódokat, mert annak tudjuk mi a vége.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#31414) Mardel válasza gyuribácsi88 (#31412) üzenetére


Mardel
őstag

Ugy tudom a premisek mindig megkapjak az osszeset (amolyan elofizetes az osszes DLC-re). Pl a most megjelent end gamet is.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#31415) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Ha a megvett bundle küldött nekem az adott játékból steam kódot is és drm free letöltést is, akkor az azt jelenti, hogy ha a steam kódot elajándékozom akkor én még le tudom tölteni magamnak a letöltő linkről? :F

(#31416) ayo: köszi

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#31416) ayo válasza JoolsNOS (#31415) üzenetére


ayo
addikt

igyvan

http://jateknaplo.blog.hu

(#31417) tupacamaru válasza gyuribácsi88 (#31412) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nincs olyan hogy a Premium Edition után, aki a prémiumosat vette meg az minden kiegészítőt megkapott, mindegy mikor vette meg a prémiumot.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#31418) Anonymus X válasza BigBlue69 (#31411) üzenetére


Anonymus X
tag

Nem működnek még a Batman AA újonnan bevezetett Steames achijai? Kösz, hogy megemlítetted, így egyelőre még nem töltöm le feleslegesen :)

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#31419) szami777


szami777
addikt

Ha valakit érdekel THQ PACK AKCIÓ VAN

Mindenképpen megéri fontolóra venni.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#31420) Alien83 válasza szami777 (#31419) üzenetére


Alien83
senior tag

Ez minden csak nem akció, akció akkor volt mikor ezeket 1 dollárért adták.
Elértéktelenedett cuccok.
Bocs a negativitásért, de THQ játékokból max újat vennék ennyiért, ha lenne. :D

(#31421) szami777 válasza Alien83 (#31420) üzenetére


szami777
addikt

Értem én amit mondasz :) én játszottam mindegyikkel és jó játékoknak tartom őket, 3600 ft-ot pedig én kidobnék értük, főleg ugy hogy megkapom mind a négyet.......persze az én véleményem :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#31422) Anonymus X válasza szami777 (#31419) üzenetére


Anonymus X
tag

Azon sem lepődnék meg, ha ez egy "újrahasznosított" Humble Bundle kód lenne...

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#31423) ayo válasza Anonymus X (#31422) üzenetére


ayo
addikt

ott a kep. ez egy ujrahasznositott HIB :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#31424) Anonymus X válasza ayo (#31423) üzenetére


Anonymus X
tag

Hoppá, tényleg :) Ez csak nekem tűnik pofátlanságnak, vagy tényleg az?

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#31425) csaba951 válasza ayo (#31423) üzenetére


csaba951
veterán

Á, az csak egy illusztráció! :D

(#31426) ayo válasza Anonymus X (#31424) üzenetére


ayo
addikt

hat figy szerintem egy ideig nem lesz 1 dollarert ilyen akcio szoval valakinek akar meg jol is johet hogy "ilyen olcson" meg tudja venni.

husveti sonkabol is mar kevesebb van es megy vissza az ara... :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#31427) maross válasza ayo (#31426) üzenetére


maross
veterán

de azert csak nem megy fel 20ezer forintra kiloja :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#31428) ayo válasza maross (#31427) üzenetére


ayo
addikt

41% discount van es panaszkodtok nem ertem.D

http://jateknaplo.blog.hu

(#31429) $p@rr0w válasza ProEvoFan (#31381) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Sikerült szereznem kódot, de az komoly hogy csak egyszerre lehet leszedni a 25gb-ot? Ha bezárom a klienst elölről kezdi az egészet... :W

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#31430) Anonymus X válasza $p@rr0w (#31429) üzenetére


Anonymus X
tag

Nekem nem kezdte elölről, szerintem neked sem, csak az állapotjelző csík indul mindig 0-ról.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#31431) $p@rr0w válasza Anonymus X (#31430) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Szerintem elölről kezdte mert a hátralévő fileok száma is ugyan annyinak tűnt, de ne legyen igazam. Mindenesetre most már nem merem megállítani. :)

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#31432) Anonymus X válasza $p@rr0w (#31431) üzenetére


Anonymus X
tag

Mondjuk én elsőre hagytam futni és le is kapott pár GB-ot, és ma reggel töltettem le vele a maradékot. Akkor 0-ról indult az állapotjelzés (meg is ijedtem), de utána láttam, hogy kevesebb fájl van hátra már.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#31433) $p@rr0w válasza Anonymus X (#31432) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Szerencsére igazad van mert most leállt a gennyarcú így újra kellett indítanom de előtte lescreenshotoltam. Minden jelző 0%-ról indul a de nem szedi le újra a fileok darabszáma csökken.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#31434) La Magra


La Magra
tag

Kaptam Steamen egy "25%-kal olcsóbb Bit.Trip Runner 2" kupont, amit szívesen átadok valakinek, aki szeretné megvenni a játékot, nekem ugyanis már megvan.

Szerk.: A kupon április 22-ig (hétfő) érvényes!

[ Szerkesztve ]

(#31435) gyantaszuz


gyantaszuz
tag

ajándék tochlight steam kód a gamestarhoz, ha a szerkesztőségben veszed. hátha érint valakit :)

(#31436) albert8 válasza gyantaszuz (#31435) üzenetére


albert8
addikt

Arra viszont kiváncsi leszek, hogy a deus exet, hogy adják steam kód nélkül. Képesek rá. :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#31437) gyantaszuz válasza albert8 (#31436) üzenetére


gyantaszuz
tag

elvileg steam-es [link]. de a gs-nél ki tudja :)

(#31438) Arkennys válasza gyantaszuz (#31435) üzenetére


Arkennys
addikt

Király, hogy aki nem pesti, annak ennyi is volt a sztori. Korrekt a GS :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#31439) .tnm válasza Arkennys (#31438) üzenetére


.tnm
addikt

Király, hogy aki nem pesti annak sosem kell szívni a belvárosi levegőt, nincs olyan, hogy tömegben utazik 10 km-t egy óra alatt napi rendszerességgel, hogy nem szív, hogy sosincs parkolóhely, hogy időnként blokád alá helyezik a főbb utakat, hogy felvonulnak, hogy ki kell mennie a város szélére, ha csendet akar, hogy hiába utazik többet egyetemre, mint haverjai agglomerációból ő mégse kaphat utazási támogatást, hogy 30 millió alatt nincs élhető kétgenerációs* családi ház

magyarul: előnye, és hátránya is kb. ugyanannyi van a pesten lakásnak, mikor az előnyeit élvezed, akkor nem panaszkodsz. ha meg a "pest előnyei" számodra többet érnek, akkor költözz pestre. :P

* hopp, ez a szó kimaradt

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#31440) maross válasza .tnm (#31439) üzenetére


maross
veterán

20bol siman van elheto csaladi haz, a tobbi igaz :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#31441) v!ct0y válasza maross (#31440) üzenetére


v!ct0y
veterán

45nm :DDD

(#31442) maross válasza v!ct0y (#31441) üzenetére


maross
veterán

ja, persze, nem elhet mindenki a budai kertes kornyeken :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#31443) #57919488 válasza .tnm (#31439) üzenetére


#57919488
törölt tag

Szerintem erre kár volt ugrani mert semmi köze nincs a témához és ha mindenki jönne a problémáikkal akkor még a topic címét is át lehet írni :D

(#31444) DeFranco válasza .tnm (#31439) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szerintem suzuki, szerintem amd, szerintem fradi, szerintem samsung, szerintem szőke izé barna, szerintem jobb kézzel, szerintem ugorgyunk

(amúgy jól összeszedted)

[ Szerkesztve ]

(#31445) Agyzuzo válasza DeFranco (#31444) üzenetére


Agyzuzo
addikt

szerintem busty red milf :DDD

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#31446) Arkennys válasza .tnm (#31439) üzenetére


Arkennys
addikt

Szerinted ez csakis pesten fordul elő? :) A javát errefelé is át lehet élni.
De nem megyek bele lakhelyi vitába itt.

De rendezvény, bármi ott van javarészt, etc. Nem akarok ott lakni, mivel egészében ellenszenves a hely. Csak az bosszantó, hogy ilyen helyhez kötött akciót én még nem láttam, ami nem pestre irányult. :)
Mondjuk mindegy is, egy torchlightért nem indítok háborút, csak véleményt fejtettem ki. :)

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#31447) .tnm válasza #57919488 (#31443) üzenetére


.tnm
addikt

&@(#31444) DeFranco

de pont az a lényeg, hogy ne panaszkodjon, hogy kimarad egy párszáz fornitos akcióból amiatt, mert nem pesti (és megkérhető ismerőse sincs pesten), miközben hatszor fontosabb különbségek vannak aközött, hogy pesti-e vagy sem.
nem hiszem, hogy inkorrekt lenne az a webáruház, aminél a szállítás kétszer annyiba fáj, mint amit venni akarsz, személyes átvételhez meg olyan faluba kell menni, aminek négyjegyű irányítószámhoz már hexadecimális számrendszert kell használnia :)

@(#31446) Arkennys
pesten(nagyvárosban) meg nem hívnak disznóvágásra kifogyhatatlan mennyiségű házipálesszel.

az meg egész biztos, hogy vidéki nagyvárosokban is vannak akciók, csak kevesebb (viszont kevesebben is repülnek rá, hiszen kisebb a lélekszám)

***

ezzel befejeztem a témát. sosem találkoztam még olyan emberrel, aki a panaszkodása után, hogy miért csak pesten van ez meg az, ha megkérdezted, hogy miért nem költözik akkor pestre, ne tudott volna kapásból öt kardinálisabb okot mondani, amiért "soha nem költözne pestre".

értem én, hogy jó lenne ha fiatal is, szép is, főzni is tud meg néma is, de ha a többieknek csak a maradék jut, akkor nem sokáig marad veled a menyecske, mert sorba fognak állni érte.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#31448) Arkennys válasza .tnm (#31447) üzenetére


Arkennys
addikt

Több szó szerintem ne essen erről itt, elmondtam, mi volt a gondom. Ki itt, ki ott él, mindnek van előnye-hátránya. De hadd ejtsek már két szót róla, hogy mit gondolok, anélkül, hogy jön egy oldalas pesti élet ismertető, aminek mellesleg érintőlegesen is alig van köze a dologhoz :)

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#31449) DeFranco válasza .tnm (#31447) üzenetére


DeFranco
nagyúr

panaszkodjon, joga van hozzá, legális. a GS kiküldhetné a kódot oda is, max felszámít szállítási költséged.

sem te sem a pestiek nem lettek/lettünk megsértve, még érintve sem, tényleg indokolatlan a hirig. javaslom most legyen vége. pont.

[ Szerkesztve ]

(#31450) edemark


edemark
csendes tag

Mivel ezen a topikon mindig nagy volt a segítőkészség (én többször is kaptam segítséget, meg persze én is segítettem ahol tudtam) és azért is mert én se szeretném, ha nagyon eltérnénk a központi témától "best buy játékok" egy másik témára "jó-e és kinek is jó, és milyen szempontból stb Bp-n lakni ...), ezért gondoltam felajánlom, hogy ha van igény rá akkor én szívesen besétálok a szerkesztőségbe mások helyett. (Bár a posta költség biztos kicsit megdobja az árat, de még így is lehet, hogy megéri mert nyomtatványt viszonylag olcsón lehet küldeni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.