Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32701) BoneDragon válasza Crytek (#32700) üzenetére


BoneDragon
veterán

Használd már azt a szerencsétlen off gombot ember....

(#32702) Arkennys válasza horvathd (#32678) üzenetére


Arkennys
addikt

és működik is steamen, kipróbált dolog?

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#32703) Mardel válasza Arkennys (#32702) üzenetére


Mardel
őstag

Igen.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#32704) Arkennys válasza Mardel (#32703) üzenetére


Arkennys
addikt

akkor aki meg tudná venni ennyiért a kérelmemre, írjon rám egy privátot. :R

(az se baj, ha megbízható személy :D )

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#32705) Blaise válasza horvathd (#32678) üzenetére


Blaise
veterán

Professional megér +3 dollárt?

(#32706) djculture válasza Źşë' (#32699) üzenetére


djculture
félisten

Én megmondom őszintén elkezdtem vele játszani és az első 20 perc élvezetes volt utána halálra untam az egészet. nem mondanám azt hogy 2-3 év múlva bárki is emlegetni fogja ezt a játékot... Olyan súlytalan semmi az egész. Nézz meg egy régebbi részt abban kihívás volt egy küldetés ebbe végig lehet rohanni úgy hogy halálra lősz/ütsz mindenkit is el se rejted őket. Nem hitman hanem rambó...

[ Szerkesztve ]

(#32707) ayo válasza Blaise (#32705) üzenetére


ayo
addikt

szerinten nem. a plusz dlck singleben nem jok.

amugy en mindegyiken vegigrohantam kb csak az elso 2 reszen nem. nem hiaba azok a kedvenceim.

http://jateknaplo.blog.hu

(#32708) JoolsNOS válasza Crytek (#32700) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Ebből látszik, hogy fiatal vagy és nem akkor játszottál amikor megjelent a hl. (ha mégis játszottál megjelenéskor vele akkor nem értelek mint sokan mások) Azért volt korszakalkotó, mert az volt az első játék amiben nem kellett mindenkit lelőni, és voltak szövetségeseid. A második rész meg grafikailag volt nagy dobás. Aki később játszott velük annak egyik sem volt nagy szám, mert akkor volt már sok alternatíva. Én se játszok már az egyel, mert ma már unalmas még nekem is, pedig anno vagy 4-5* végigvittem.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#32709) bullseye válasza JoolsNOS (#32708) üzenetére


bullseye
addikt

Szerintem az ellenség AI volt korszakalkotó benne, annyira, hogy sokáig nem sikerült leutánozni (talán FEAR-ben először). Meg a bevezető szakasz, a sok "nem kell sztori, csak lőjjünk" game után.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#32710) po1son válasza JoolsNOS (#32708) üzenetére


po1son
addikt

Viccelsz? Fél óra alatt megvolt.... :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#32711) Crus válasza djculture (#32706) üzenetére


Crus
őstag

A régiekbe is u.e. volt. Rosszul játszol.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#32712) djculture válasza Crus (#32711) üzenetére


djculture
félisten

Próbálj meg az első részen vagy a másodikon végigrohanni, úgy kinyirnak hogy öröm nézni...De még a blood money részben is voltak ilyen szituk ahol azért meglehetett izzadni. Ebbe a részbe meg már kihívás sincs ilyen kisgyerek leül a konzol elé és nyomogatja a gombokat mindenkit lerúg agyonlő és game over ennyi a játék. Már csak a szintlépés kiirtása hiányzik belőle ilyen call of duty módra...

[ Szerkesztve ]

(#32713) Arkennys válasza djculture (#32706) üzenetére


Arkennys
addikt

Téged eddig én csak játékot lehúzni láttalak itt. :)

Van egyáltalán ami tetszett is? Netán a véletlen műve, hogy személyiségednek ez a szelete jön csak át itt folyamatosan? :)

szerk: akkor legalább a deus ex...örülök, hogy legalább egy példát tudtál mondani. Akkor én néztem mindig rosszkor a fórumot, csak folyamatosan személyedről ennyi ugrik be nekem "az arc, aki minden játékot lesz*roz" :U

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#32714) djculture válasza Arkennys (#32713) üzenetére


djculture
félisten

Elég sokat megírtam itt is hogy tetszik pl a deus ex első és új része. De még a borderlands-ok is jók, fear összes része tetszik. A felmerült half life-ok is tetszenek, van bennük kihívás. Hitman is jó még a blood money is jó volt de ez a résznek semmi köze a hitman-hoz steam fórum is elég sokaknak ez a véleménye.

[ Szerkesztve ]

(#32715) Crytek


Crytek
veterán

Na akkor nem csak nekem nem tetszik jólvan!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#32716) .tnm


.tnm
addikt

kicsit kezd sok lenni az off (pláne ezzel a hsz-szel együtt)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#32717) danih válasza .tnm (#32716) üzenetére


danih
addikt

Azt hiszem létezik olyan PH browser addon amely megadott usert ignorál :)
Részemről ez van, nem érdekel olyanok véleménye akik 2 krumplit és egy fél hagymát adnának a játékért, de azt is csak a "sorér", mert amúgy már rég, megjelenés előtt kitolta a warez verzát a chippelt box-szán, és amúgy is sz@r a játék :)

(#32718) .tnm válasza danih (#32717) üzenetére


.tnm
addikt

arról beszélek, hogy "best buy topic" és nemcsak, hogy nem az ajánlatokról beszélünk, de már nem is a játékok minőségéről, hanem a másik fórumozó ízlésébe kötünk bele oda-vissza. (ez már off-off és itt már majdnam belekötöttem abba, hogy az egésznek mit értelme, ami meg off-off-off lenne már :D ) a lényeg, hogy mindenki elmondta a magáét a kérdéses játékról is meg a másikról is (legalábbis bízom benne). ha lehet, térjünk vissza a best-buy ajánlatokra.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#32719) zone válasza lacus83 (#32697) üzenetére


zone
őstag

Mi volt a gond a 4-pack BL2-vel? Elég jó áron volt, 1850-re jött ki darabja.
Most a nuuvem-en 2570.

Az a bundlestars bundle nem éppen új.

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#32720) Mardel válasza zone (#32719) üzenetére


Mardel
őstag

Hosszú és régi történet.
Használd a keresőt ebben a topicban, gamersgate borderlands 2 elárazás.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#32721) zone válasza Mardel (#32720) üzenetére


zone
őstag

Arról tudok, de ő a mostani 4-packról beszélt, hogy nem volt jó mindenkinek.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#32722) Źşë' válasza po1son (#32710) üzenetére


Źşë'
addikt

ez durva, nesze neked konzol professzionalis gaming, ezt szeretem a quakeben is :) :R

(#32712) djculture ahogy Crus is írta valóban a rossz megoldást keresed, a lényege a hitmannek pont nem ez, valóban picit fel lett pumpálva, és egy terminator hála a kevlárnak, én ha észrevesznek az őrök megyek a restartra, és ha kivittem a mapot ugyancsak megyek a restartra hogy megkeressem a pálya és szituációk adta lehetőségek sorozatát :)

hogy [ON] is legyek, ez a játék (Afterfall Insanity - Dirty Arena Edition) nemrég jelent meg és mindössze csak 3€, igaz nem túl nagy terjedelmű, na de elég mókás lehet.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#32723) Arkennys válasza Źşë' (#32722) üzenetére


Arkennys
addikt

Na ez a játék jónak tűnik. :) Az ilyesmikkel elvagyok, ha olyan, mint a képek alapján. Enélkül nem láttam volna, köszönöm a figyelemfelhívást rá.

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#32724) Agyzuzo válasza Źşë' (#32722) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Azzal már szemeztem, de van egy másik változata, Afterfall Insanity - Extended Edition, kérdés, mi kerül rajta 3x annyiba. :D

(Mert pl. ez amit 3 eurért adnak külön az az Extended mellé jár mint ingyen DLC)

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#32725) Źşë' válasza Agyzuzo (#32724) üzenetére


Źşë'
addikt

elsőre annyit látok h a Extendedhez jár OST (Afterfall Insanity Extended Edition also includes Music inspired by the game.), illetve vezérlő támogatás

wikin sincs túl sok írás, steam verzió meg mintha más lenne, több extrát is emleget a nem steames verzióhoz

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#32726) lacus83 válasza zone (#32721) üzenetére


lacus83
senior tag

hi.

"A multkori 4 packos akcióból kimaradtam.De amint olvastam az sem volt olyan jó biznisz mindenkinek."

A multkori alatt azt értettem amit a kollega írt is,a gamersgates visszahívásos bocsi de eláraztuk dologra gondoltam.

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#32727) #79621120


#79621120
törölt tag

http://prohardver.hu/tema/gog_com_good_old_games/hsz_210-210.html

(#32728) GoZoL


GoZoL
senior tag

Mass Effect akció a yuplay.ru oldalon. Valaki nemrég kereste ha jól emlékszek!

(#32729) LaleeeSan válasza GoZoL (#32728) üzenetére


LaleeeSan
tag

Jól emlékszel, én kerestem, de aztán megvettem Origin akcióban 4.9 € -ért.

Through 20 years of effort, We've successfully trained everyone to use passwords that are hard for humans to remember, but easy for computers to guess.

(#32730) Arkennys válasza GoZoL (#32728) üzenetére


Arkennys
addikt

innen van valami trükkje a vásárlásnak/régiózás, ilyesmi bejátszik e?

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#32731) GoZoL válasza Arkennys (#32730) üzenetére


GoZoL
senior tag

Nincs trükk, de előfordulhat, hogy csak orosz nyelv van benne! Paypallal nem lehet fizetni, csak dombor nyomott kártyával! Ha Steames a játék akkor általában mindegyik régiózáras, Origin esetében ilyenről nem tudok!

[ Szerkesztve ]

(#32732) Arkennys válasza GoZoL (#32731) üzenetére


Arkennys
addikt

hm, köszi az infókat. Kártyával még nem lenne gond, másik dologgal már inkább. :) (főleg a régiózárral)

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#32733) #79621120


#79621120
törölt tag

(#32734) Zamery válasza Źşë' (#32725) üzenetére


Zamery
senior tag

Megvan az alapjáték? Nekem megvan, és letölthető hozzá ingyenesen ez a DLC: Afterfall Dirty Arena DLC. Gondolom amit linkeltél az azoknak van, akiknek nincs meg az alapjáték.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#32735) lordjancso


lordjancso
senior tag

A Gamersgaten Bethesda weekend van. Elfogyott a Skyrim? :(

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#32736) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

24 órás DLC Quest ("Steamos" :DDD ) akció GMG-n 1.20€.
-20% kupon: GMG20-GGN5D-FC3NA

Egyéb akciók:

Total War: Shogun 2 -75% ma 17:00-tól, 24 órás
Fall of the Samurai -75% ma 17:00-tól, 24 órás
Rome Total War Collection -75% szombat 17:00-tól, 24 órás
Medieval II Total War Collection -75% vasárnap 17:00-tól, 24 órás
Sniper Elite leárazások.

stb. Bogarásszatok.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#32737) Źşë' válasza Zamery (#32734) üzenetére


Źşë'
addikt

ahogy olvastam wikit, Lengyelországban adták ki a srácok, és előrendelőknek jártak ezek a plusszok, ezt nem értem, Te honnan tudtad megvenni nem steamesen? és kaptál steamre regelhető kulcsot?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#32738) daneeeeee


daneeeeee
aktív tag

Sziasztok!

Unokaöcsémnek szeretnék F1 2012 venni innen
Azt szeretném megkérdezni, hogy ez biztonságos oldal? Vettetek már innen valamit.

(#32739) BomiBoogie válasza daneeeeee (#32738) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Biztonságos, vásárolhatsz onnan nyugodtan. :K

(#32740) Csapoati válasza daneeeeee (#32738) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A CD Galaxisból is ennyi most (2990 Ft).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#32741) daneeeeee válasza Csapoati (#32740) üzenetére


daneeeeee
aktív tag

Igen, csak az keddre érkezne meg, nekem meg holnapra kellene.

[ Szerkesztve ]

(#32742) zone


zone
őstag

1 napig ingyenes a Carmageddon Androidra [link] (ios-re is csak nem kerestem hozzá linket)

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#32743) Doki16 válasza zone (#32742) üzenetére


Doki16
addikt

Ez a promo. Egyébként is ingyenes szerintem. Nem ez a rendes verzió?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#32744) lordjancso válasza Doki16 (#32743) üzenetére


lordjancso
senior tag

A promo és a fizetős ugyan az a játék, viszont a promót csak ma lehet letölteni.

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#32745) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

(#32746) mistixx


mistixx
tag

System Shock 2 Steam akció

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#32747) zone válasza Doki16 (#32743) üzenetére


zone
őstag

...ott van a leírás legelején:
--- Free for the first day as a thank you to our Kickstarter Backers! ---

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#32748) ayo


ayo
addikt

matol ingyenesen elerheto a Pinball FX2

Star Wars pakk elegge jol nezki hozza bar ez mar fizetos

http://jateknaplo.blog.hu

(#32749) #79621120 válasza mistixx (#32746) üzenetére


#79621120
törölt tag

Akcíós ár ? Ugyan már .

7 euró = 9 dollár

(#32750) genndy válasza ayo (#32748) üzenetére


genndy
addikt

Ej de régen játszottam már valami jó kis flippert! Erre asszem ránézek, köszi!

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.