Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31601) bul07


bul07
nagyúr

Amazon
FIFA Soccer 13 $9.99 DRM: Origin
FIFA Manager 13 $9.99 DRM: Origin

Deal of the Week

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#31602) djculture válasza Zamery (#31600) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem az első az még tűrhető is volt végig is nyomtam, de ebben a másodikban megint előjöttek a hülye ellenfelek mint a régi játékaikban.Hol kilométerekről kiszúrnak hol előttük megyek el 1 centire és bámulnak rám.

[ Szerkesztve ]

(#31603) Csapoati válasza bul07 (#31601) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Toliet Tycoon instant get! :DDD

komment: Toilet Tycoon is the best toilet simulator since SimShitty

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#31604) maross válasza Csapoati (#31603) üzenetére


maross
veterán

kakitájkun

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#31605) alratar


alratar
addikt

Company of Heroes 2 béta kulcsok:

[link]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#31606) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez innen jó lehet, ugye?
4500-ért Skyrim, 10-ért minden kieggel.
Amennyire utánaolvastam, ez az oldal működik a Steammel gond nélkül.

(#31607) warcat válasza BomiBoogie (#31606) üzenetére


warcat
veterán

Június 7-én?(de várhatóan hamarosan mindenesetre) adják ki a Skyrim legendary editiont ami minden dlct tartalmaz, elvileg 35 euró körüli áron.
Nem nehéz kiszámolni,hogy -50 vagy -66% os várható leárazásban jó árban lesz majd.
Mindenesetre ha eddig nem vetted meg,már igazán megvárhatod szerintem.

EA: It's in the crate!

(#31608) BomiBoogie válasza warcat (#31607) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Igen, 90 reál az pont 35 EUR körül van. Viszont mire még az is kap leárazást... még legalább fél év. Mondjuk a karácsonyi vásárban.

(#31609) Arkennys válasza warcat (#31607) üzenetére


Arkennys
addikt

Én is pályázok rá, de akkor már minden kieggel. Én kivárom az akciót, pont ezért, ha eddig megvoltam nélküle, mostmár addig kibírom. Van mivel szórakoznom addig is. :) Remélem, tényleg ilyesmi mérvű leárazások lesznek :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#31610) BomiBoogie válasza Arkennys (#31609) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Igen, de erre mondom, hogy most 35 EUR, de mire abból lesz még 50%, az legalább fél év.

(#31611) Arkennys válasza BomiBoogie (#31610) üzenetére


Arkennys
addikt

Én ráérek, hiszen akkor is ugyanolyan jó játék lesz, mint most, csak már nekem is elérhetőbb áron. :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#31612) Allien


Allien
veterán

Getgamesgo.com Silent Hunter Sale, 3-4-5 részek óccsóért (-75%), és Total War collections.

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#31613) echterion válasza Allien (#31612) üzenetére


echterion
nagyúr

Az 5. rész érdekelne, csak nem tudom, steames-e?

**********

(#31614) horvathd válasza echterion (#31613) üzenetére


horvathd
aktív tag

Biztos nem Steames a Silent Hunter 5, de valószínűleg Uplaybe regisztrálható.

"The Kid just rages for a while."

(#31615) echterion válasza horvathd (#31614) üzenetére


echterion
nagyúr

Akkor elő kell kaparnom az emlékezetemből a uplay-es jelszavam. :B

**********

(#31616) djculture


djculture
félisten

mcgame.com-on osztogatták karácsonykor azt is de az nem volt regisztrálható sehova.:)

(#31617) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ezt az oldalt ismeritek? Elég jó áraik vannak.
Bizonyítottan működik, próbáltam, Dishonored DLC-t vettem és minden gond nélkül aktiválta a Steam.

(#31618) Arkennys válasza BomiBoogie (#31617) üzenetére


Arkennys
addikt

Nem kicsit jók :Y

Far cry 3 pl a most akciós napi cucc steamen, de még a 40% al olcsóbb áránál is JÓVAL alatta van...és akkor tuti minden oké vele, azt mondod. Azt hiszem megvan, ahonnan venni fogok legközelebb :R :C

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#31619) Wolverine válasza BomiBoogie (#31617) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez alighanem szürke árusítás.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#31620) horvathd válasza Arkennys (#31618) üzenetére


horvathd
aktív tag

Azért tessék vigyázni vele, mert bolti dobozos változatok kulcsát adják tovább.

Helpjükből: We simply cut out the middle man by buying boxed games, opening them up, scanning in the codes and destroying the CDs

"The Kid just rages for a while."

(#31621) Arkennys válasza horvathd (#31620) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát, egy próbát teszek majd vele azért szerintem. Dark souls pl itt 14 euró asszem, steamen meg 40...ekkora árkülönbségért lehet bekockáztatom a dolgot. És a többinél is vannak hasonló különbségek.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#31622) warcat válasza Arkennys (#31621) üzenetére


warcat
veterán

Amazonon volt már 12.5 dollár környékén is a Dark Souls és az biztos nem lopott kulcs.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#31623) Zamery válasza BomiBoogie (#31617) üzenetére


Zamery
senior tag

Melyik DLC-t vetted? Illetve honnan van Dishonored?

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#31624) echterion válasza BomiBoogie (#31617) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem azt írja, hogy az oldal nem elérhető. :U

**********

(#31625) trance89


trance89
őstag

akárki akármit mond GMG messze a legjobb, az akcióikkal verik az összes hasonló kulcsos oldalt
pl melyik oldalon lehetett eddig kapni 3 euróért Dead Island GOTY-t? vagy Grid 2-t 25-ért? itt még az előrendelői változatok is megvehetők -25% kuponnal, más oldalon ilyen nincs
a gmg-ről beszerzett kulcsok pedig nem szürkék, teljesen fehérek

[ Szerkesztve ]

(#31626) cskamacska válasza trance89 (#31625) üzenetére


cskamacska
addikt

Viszont a GMG 10-25%-al drágább Magyarországról. :P

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#31627) BomiBoogie válasza horvathd (#31620) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez így van.

(#31624) echterion
A félreértések elkerülése végett, én is itthon vagyok és gond nélkül bejön, most is, próbáld meg megint, mennie kell.

(#31623) Zamery
Az alapjáték a Nuuvemről van, ahonnan sikerült a Trials DLC-t is beregisztrálni, pedig az a mi régiónkban nem elérhető.

A Gamekeysnow oldalról pedig a Shadow Rat Pack DLC-t vettem.

[ Szerkesztve ]

(#31628) echterion válasza BomiBoogie (#31627) üzenetére


echterion
nagyúr

Akkor nálam van a gond, mert két gépről, két böngészővel se megy. :O

**********

(#31629) ZS3NI


ZS3NI
őstag

[Amazon] Ultimate Dreamcast Pack (Dreamcast Collection, Jet Set Radio, Nights in Dreams, Sonic Generations, Sonic Adventure 2) -83% $14.99

Régi szép idők. :D Te jó ég mennyit játszottam anno a Jet Set Radioval! :Y

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#31630) Arkennys válasza warcat (#31622) üzenetére


Arkennys
addikt

Volt már. Amazonnál nagyon lesni kell, hogy ne legyen régiózáras, emiatt nem csípem azt az oldalt. Mellesleg ott volt már annyi, itt meg, ahogy látom, ez az alapára. Ezért mondom, hogy gyanítom, teszek majd próbát vele, mert van pár játék, ami érdekelne, és kerül olyan hatodannyiba, mint steamen, és kevesebb, mint felébe annak, amennyi most akár a leg akciósabb ára máshol. :)

Mellesleg nekem is bejön az oldal e percben is

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#31631) Zamery válasza BomiBoogie (#31627) üzenetére


Zamery
senior tag

Nekem a Magyar bolti verziós van, és már mindenhol kerestem hozzá Rat Pack DLC-t. Ez egész jó áron van, csak félek, hogy nekem nem fog működni. De majd jön csaba951 és megmondja. Én nem értek ehhez a CDR bogarászáshoz.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#31632) BomiBoogie válasza Zamery (#31631) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nekem felismerte a Steam minden további nélkül, mint retail.

(#31633) szami777 válasza Arkennys (#31618) üzenetére


szami777
addikt

Steamen akciósan is drágább a far cry 3 mint máshol :D ezeken mindig jókat nevetek....
igaz, nem steames verzió de én ckulcsok-ról megvettem a far cry 3 lost expedition edition-t 1990 ft-ért :D :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#31634) Zamery válasza BomiBoogie (#31632) üzenetére


Zamery
senior tag

Igen, de én már megjártam a GMG-s DLC-vel, amit régiómentesnek hirdettek, és utána kiderült hogy mégsem az.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#31635) BomiBoogie válasza Zamery (#31634) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Értem, de azért mondom, ha nekem a Nuuvem-féle Dishonoreddel működött a DLC, akkor minden bizonnyal neked is fog.

(#31636) csaba951 válasza Zamery (#31631) üzenetére


csaba951
veterán

Sajnos ez neked nem fog működni! Neked a 217980 - Dishonored RHCP-és alapjáték van meg. Az adott boltban kapható dlc viszont a 205100 - Dishonored alapjáték meglétét követeli az aktiváláshoz.

Tehát ha mégis megveszed a dlc-t erről a helyről, akkor azt fogja kiírni az aktiváláskor, hogy nincs meg hozzá az alapjáték. Igaza van, mert nem a megfelelő számú alapjátékkal rendelkezel.

Hivatalosan külön nem is kapható ez a dlc. Ha jól tudom, akkor a gyűjtői kiadást megvásárlók kapták csak meg.

(#31635) BomiBoogie
Neked 205100-es alapjátékod van, ezért tudtad aktiválni. Viszont ebben a változatban gyárilag nincs benne a magyar nyelv. A magyar változatban van angol nyelv is, cserébe viszont nincsenek hozzá dlc-k. Lehet, hogy kézzel bele lehetne műteni őket, de én nem akarok így buherálni. Fizetek (nem keveset) a játékaimért, elvárom, hogy ne kelljen állítgatni őket a normális működéshez.

[ Szerkesztve ]

(#31637) Arkennys válasza szami777 (#31633) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát, nekem fontos lenne, hogy steames legyen. :) De attól jó áron vetted, ezt elismerem. :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#31638) Alien83 válasza Arkennys (#31637) üzenetére


Alien83
senior tag

Nekem mindegy milyen, csak a játék nem izgat, amúgy jó árban vette.

(#31639) Zamery válasza csaba951 (#31636) üzenetére


Zamery
senior tag

De ez tuti, hogy a preorder DLC is régiózáras?

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#31640) Mardel válasza Zamery (#31639) üzenetére


Mardel
őstag

Nem régiózáras egyik sem.
Arról van szó hogy amit magyar boltból vettél vagy itthon steam storeból ahhoz nem jó más DLC (csak itthoni bolt, vagy steam store), mert más az alapjáték kódja (AppID) steamen és a DLCnél számít, hogy melyik AppID-hez adja hozzá, ha nem passzol akkor kiírja hogy nem rendelkezel az alapjátékkal.

Ha meg külföldi oldalról veszed meg a játékot, akkor meg nem lesz alapból magyar felirat benne.

A lényeg, hogy nem fogod tudni beregisztrálni a DLC-t, mert ahhoz nem magyar boltból vagy steam storeból keleltt volna megvenni, hanem gmg, gamersgate, stb. oldalról.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#31641) csaba951 válasza Zamery (#31639) üzenetére


csaba951
veterán

Eleve ott kezdődik, hogy nem létezik Pre-Purchase Shadow Rat Pack.

A kiadó rögtön az elején eldöntötte, hogy az RHCP alapjátékhoz csak az RHCP dlc-k jók. A nemzetközi DH-hez meg csak a nemzetközi dlc-k. Ezért nem keverhetőek RHCP és nemzetközi dlc-k, bármennyire is szeretnéd. A kiadó Bethesda a felelős a kialakult helyzetért. Írj nekik egy panaszlevelet, hogy te szívesen megvásároltad volna, de az ő hibájukból ezt nem teheted meg!

Egyébként azok a Romániában élő magyarok jártak a legrosszabbul, akik magyar nyelven szeretnének játszani a játékkal. A kiadó jóvoltából ugyanis nem tehetik meg. A dobozos romániai változat nem tartalmazza a magyar nyelvet, a dobozos magyar változatot nem lehet aktiválni/játszani Romániában. Magyar Steam Store-ból giftként megvéve lehetne aktiválni/játszani, de sajnos a gift vásárlás le van tiltva. Ezzel ki is merült az összes legális lehetőség. Tényleg csak a warez változattal tudnak játszani. És mindezt a kiadó hibájából! :W

(#31642) Zamery válasza csaba951 (#31641) üzenetére


Zamery
senior tag

Köszönöm azért! :R Most megnéztem, a biztonság kedvéért, nekem ez a verzió van:

Dishonored RHCP Pre-Purchase Retail Eastern Europe - Dobozos

Az 576-ban vettem, de nem rendeltem elő. Jelenleg ezt a DLC-t látom a Steam Storeban: [link]. De akkor gondolom ez se jó nekem. A többi ezen kívül nem elérhető.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#31643) csaba951 válasza Zamery (#31642) üzenetére


csaba951
veterán

Igen csak Dishonored - The Knife Of Dunwall-ot tudod hozzá aktiválni. Abból is csak az RHCP (27060) változatot. Ebből viszont jó az olcsó orosz változat is! Kb. 40%-al olcsóbb (akció nélkül). :D

Ha a fenti változatot a Steam kliensen beüli Steam Store-ból veszed meg, akkor működni fog a te változatoddal! Másként nem is engedné megvásárolni saját Libraryba.

[ Szerkesztve ]

(#31644) Zamery válasza csaba951 (#31643) üzenetére


Zamery
senior tag

Vennék én orosz boltból, csak nem tudok... :D Yuplay-en meg nem látok ilyet.
Nem tud valaki segíteni?

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#31645) csaba951 válasza Zamery (#31644) üzenetére


csaba951
veterán

PÜ ment.

(#31646) bijesz


bijesz
aktív tag

Nem tudom volt -e, de a skyrim akciókat nézve amit írtatok 4500 körül volt a legjobb, a cd galaxisiban most 4990 a dobozos, térképpel és persze steam-es.

(#31647) BomiBoogie válasza bijesz (#31646) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Már egy ideje annyi. Csak most ugye az a pálya, hogy júniusban jön 35 EUR körül az Ultimate, amiben minden benne lesz.

(#31648) echterion


echterion
nagyúr

A getgames-ről megvettem a Silent Hunter 5-öt, ezt hogy tudom a uplay fiókomhoz adni? Nem találtam a kliensben ilyen opciót.

**********

(#31649) csaba951 válasza echterion (#31648) üzenetére


csaba951
veterán

forrás

Silent Hunter 5 - 3

Now the easy part:

* Press [Windows key]+[R]
* A wild dialog box will appear
* Type in the path to your Uplay.exe, this should like
* C:/Program Files (x86)/Ubisoft/Ubisoft Game Launcher/uplay.exe
* Press [Spacebar] and then add:
* -upc_uplay_id XXX
* Replace XXX with your game number
* Press enter, Uplay will start and in your games list you can finally enter your key

Comfortable, right?

(#31650) echterion válasza csaba951 (#31649) üzenetére


echterion
nagyúr

Sajnos ez így nem működik, az enyém ugyanis Collectors Edition. Eseteg írjak a support-nak, hátha megcsinálják kézzel?

**********

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.