Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31301) Vertigo18 válasza cskamacska (#31300) üzenetére


Vertigo18
addikt

Már többször elmondtuk itt is, hogy nem minden kereskedés vesz részt az akcióban. Ha az akcióban résztvevő boltban veszed, és nem kapsz mellé kódot, akkor lehet reklamálni...

Hameg olyan helyen veszed, ahol nem vesznek részt az akcióban, ott vagy nem is volt benne, vagy valóban kivették...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#31302) zseko válasza gyuribácsi88 (#31289) üzenetére


zseko
veterán

Starcraft 2 rész 20e helyett 10e-ért nem 2-3e kedvezmény, igaz nem én vettem, mert én egy forintot nem adnék azokért a játékokért amik le voltak árazva, egy se én stílusom, maga a szervezés meg... Amúgy meg elég megnézni az iPhone5 megjelenéskori globális tömeghisztit, és az még csak le se volt árazva, és nem Magyarországon volt. Egyébként egyetértek.

HR24.hu

(#31303) szami777


szami777
addikt

Ha valakit érdekel a tavalyi most wanted akkor most 10 euroért beszerezheti a go2arenatól

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#31304) .tnm válasza szami777 (#31303) üzenetére


.tnm
addikt

hihi, ezért (is) ölték egymást PlayIT-en? :D

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#31305) Arkennys


Arkennys
addikt

Hm. Nuveemen vettem egy binary domain-t és egy omerta-t. Binarynál ott is a kód, a másiknál viszont az van, hogy "Kulcs nem termelt,
előfordulhat, hogy egy késés a termelés." a chrome által fordítva. Magyarán kisebb késéssel, de lesz kulcs hozzá, ha már megvettem?

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#31306) dobost


dobost
senior tag

Sziasztok!
Tud valaki StarCraft WOL vagy SimCity akciót valamerre?
StarCraft: Netről digitális kóddal átszámolva 7000 Ft a legolcsóbb illetve 9000ért egérpaddal van, ennyiért a Battle.net-en is van kód.
SimCitynél 8500at láttam a legolcsóbb helyen. Érdekes, hogy az Origin kódot jóval drágábban osztják, mint a dobozos verziót. :O

Esetleg, ha 6-7e környékén lenne valahonnan SC, akkor nem is gondolkodnék rajta... ;)

Üdv,
Tamás

(#31307) .tnm válasza dobost (#31306) üzenetére


.tnm
addikt

hardverapró? csinálom itt másnak az üzletet...

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#31308) szami777 válasza dobost (#31306) üzenetére


szami777
addikt

ismét csak az alsóbb honlappal tudok jönni itt nem olyan vészes az ár
párszor már vettem innen gamet, gyors és megbízható.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#31309) Arkennys válasza .tnm (#31307) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát, 46 napos felhasználó, még 0 pozitív értékeléssel, lelke rajta, mindenki maga mérlegeli az ilyet, hogy kinek utal előre. :)

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#31310) dobost válasza .tnm (#31307) üzenetére


dobost
senior tag

Néztem folyamatosan, sztem nemrég kerülhetett fel a hirdetés. :R
Olyan eladón kívül, akinek sok pirosa van nem igazán szeretnék előre utalni... rizikós a dolog, inkább kifizetem a 8500at boltnak.
A go2arena meggondolandó, nincs rossz ára, köszi. :R
Remélem megbízható üzlet, bár hamar kiderülne. :U

(#31311) .tnm válasza Arkennys (#31309) üzenetére


.tnm
addikt

az már az alkudozás kérdése, lehet mutogatni a PH szabályzatra, rangokra stb.
(én se utalnék előre, legfeljebb egy ezrest; a többit, ha jó a kód)

vagy lehet személyes talit kérni
vagy lehet ilyenkor kérni, hogy küldje el a szkennelt/fotózott személyi+lakcím kártyát :)

@31312

nem akarod berakni az eredeti szöveget, nem beszélek google féle újmagyart :D

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#31312) Arkennys válasza .tnm (#31311) üzenetére


Arkennys
addikt

Persze, én se utalok előre. :)
Csak mondtam a dolgot. Fentebbi kérdésemre is valaki majd mondjon valami okosat, kérem. :)

szerk:

Nem tudtam, hogy emezt beszéled :D

Na az eredeti szöveg:
Chave ainda não gerada,
pode estar havendo um atraso da produtora.

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#31313) gyuribácsi88

Ha veszed egy BO2-tőt, (lemezes verziót) akkor azt tudom úgy szinkronizálni a steam-el hogy meg is jelenjen ott? (mármint a steam-ben?)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#31314) genndy válasza gyuribácsi88 (#31313) üzenetére


genndy
addikt

Sehogy. Csak a Steamen vett BO2 Steames.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#31315) ZS3NI válasza genndy (#31314) üzenetére


ZS3NI
őstag

Vagy mégis, mivel mw2 óta steamworks kb a játék... siman beaktivalod a serialt

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#31316) danih válasza ZS3NI (#31315) üzenetére


danih
addikt

De ő azt kérdezte, hogy ha te veszed... Tiedet meg nem tudja szinkronizálni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31317) v!ct0y válasza gyuribácsi88 (#31313) üzenetére


v!ct0y
veterán

Steam nélkül nem is megy.

(#31318) gyuribácsi88

Jóóóóó mellécsaptam egy betűt, veszeK !!!

De látom nagy az egyetértés, inkább megkérdezem máshol.

v!ct0y :R

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#31319) ZS3NI válasza danih (#31316) üzenetére


ZS3NI
őstag

:)) :W ;]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#31320) genndy válasza ZS3NI (#31315) üzenetére


genndy
addikt

Hopp, tényleg. Akkor bocs, rosszul tudtam.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#31321) genndy


genndy
addikt

Kedves Moderátorok!

Összeírtam néhány dolgot, ami mehetne a 0. hsz-be:

Amazonon nincs PayPal, nem lehet azzal fizetni, mert egymásnak konkurenciái.

Alapszabály: csak a Steamen vett játék Steames. Bővebben: ha a dobozos játék nem kéri rögtön installáláskor a kulcs beírását a Steambe, akkor azt nem lehet a Steamen aktiválni. (Néhány kivétel van,
jellemzően pár régebbi dobozos játék, ami eredetileg nem volt Steames, de most már aktiválható a kulcsuk.)

GOG.com (Good Old Games): az ott megvásárolt játék az accountra kerül, és ott is marad (hasonlóan a Steamhez). Nem lehet továbbadni, elajándékozni, cserélni.

GOG.com -on vett játékok DRM-mentesek. Tehát: csak letölt és játszik. Sehol nem kell és nem is lehet őket aktiválni (tehát nem eszi meg őket sem Steam, sem Origin, semmi). Ha van is hozzájuk kulcs, az a multihoz kell, a játékon belül.

Ha valaki tud még kiegészítést, vagy javítást ezekhez, ne tartsa magában.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#31322) Mardel válasza genndy (#31321) üzenetére


Mardel
őstag

"Csak a Steamen vett játék Steames."
Az a néhány kivétel. [link] (Persze a csillagosokra a fenti idézet érvényes.)

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#31323) Arkennys


Arkennys
addikt

Van olyan, aki felesben venne egy nuveem-es két játékos csomagot, mielőtt lejár a dolog? (nekem jó lenne még egy Omerta, vagy egy alpha protocol, attól függ, a jelentkező mit szeretne másiknak). Van még 22 óránk, figyelem a válaszokat. (az ár rám eső részét paypallel fizetném például legszívesebben a gyorsaság-egyszerűség okán). És mivel az illetőhöz kerül a kulcs, megbízható személyek jelentkezését kérem. Bár itt eddig csak olyan emberekkel beszéltem szerencsére. :)

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#31324) Arkennys válasza Arkennys (#31323) üzenetére


Arkennys
addikt

A dolog még él, jelentkezést várok

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#31325) Kashim válasza genndy (#31321) üzenetére


Kashim
őstag

"Alapszabály: csak a Steamen vett játék Steames."

Szerintem ez kicsit megtévesztő az olcsóbb forrásokból beszerzett játékokra nézve. Mármint a nem hozzáértőbbeknek úgy tűnhet, mintha azokat a játékokat nem lehetne beaktiválni, amit Steamen kívülről vesz meg. Valahogy a "dobozos" szót, vagy hasonlót bele kéne fűzni a megfogalmazásba, hogy egyértelműbb legyen.

(#31326) Arkennys válasza Kashim (#31325) üzenetére


Arkennys
addikt

Igen, szerintem is így jobb lenne, ezen én is gondolkoztam tegnap.

Valamint lehet, nem ártana olyasmi is, hogy mindig, ha akár online is akar venni játékot az ember, nézzen körül az oldalán alaposan, ha steames, azt fel szokták tüntetni, mint a dobozosoknál is többnyire.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#31327) alratar válasza genndy (#31321) üzenetére


alratar
addikt

GOG.com (Good Old Games): az ott megvásárolt játék az accountra kerül, és ott is marad (hasonlóan a Steamhez). Nem lehet továbbadni, elajándékozni, cserélni.

Ez nem teljesen igaz, mivel ahogy később írod DRM mentes.
Így letöltöd, kiírod DVD-re (pl) és odaadod havernak, és ő is játszhat vele anélkül, hogy bármit letöltene/megvenne.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#31328) bullseye válasza alratar (#31327) üzenetére


bullseye
addikt

Lehet, csak nem szabad...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#31329) alratar válasza bullseye (#31328) üzenetére


alratar
addikt

Az igaz! (Fogalmazzunk úgy, hogy nem szép dolog. Mondjuk, ha a haverod csak egyszer akarja végigtolni, mért fizessen x dollárt érte? De sztem ezt hagyjuk is)
De ő azt írta, hogy nem LEHET!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#31330) CarajoEsp válasza alratar (#31329) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Azért fizessen, mert 1x végig akarja vinni.

Moziban is csak egyszer nézem meg a filmet, mégis fizetek érte. :B

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#31331) genndy


genndy
addikt

0. hsz-javaslat (javított változat):

Amazonon nincs PayPal, nem lehet azzal fizetni, mert egymásnak konkurenciái.

Steamen aktiválós játékokhoz: ha a dobozos játék nem kéri rögtön installáláskor a kulcs beírását a Steambe, akkor azt nem lehet a Steamen aktiválni. (Néhány kivétel van, jellemzően pár régebbi dobozos játék, ami eredetileg nem volt Steames, de most már aktiválható a kulcsuk.)
Dobozos játék is lehet Steamhez kötött, ez akkor a dobozán is fel van tüntetve (Steamworks, vagy SSA felirat (Steam Subscriber Agreement, tehát a Steam előfizetői szerződés). Ekkor a játéknak nem is létezik nem-Steames változata, dobozosan és digitálisan bárhonnan véve is Steamet igényel.
Más digitális boltból is lehet Steamen aktiválható játékot vásárolni, nem csak a Steam Áruházból. Ilyenkor ez az adott oldalon is fel van tüntetve - bár lehet hogy csak kis betűkkel, eldugva (tipikusan: "DRM: Steam", "DRM: Third Party - Steam", "Required: Steam").

GOG.com (Good Old Games): a megvásárolt játék az accountra kerül, és ott is marad (hasonlóan a Steamhez). Onnan nem lehet továbbadni, elajándékozni, cserélni.
Viszont: GOG.com -on vett játékok DRM-mentesek. Tehát letölt és játszik. Sehol nem kell és nem is lehet őket aktiválni (tehát nem eszi meg őket sem Steam, sem Origin, semmi). Ha van is hozzájuk kulcs, az a multihoz kell, a játékon belül. Letöltés után a játék kiírható, bármennyi gépre telepíthető (tehát az account csak a vásárláshoz és ezáltal a letöltési joghoz szükséges).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#31332) .tnm válasza CarajoEsp (#31330) üzenetére


.tnm
addikt

próbáld meg visszakérni az árát, ha nem tetszett a film...

egyébként tudomásom szerint teljesen legális a dvd-n megvett filmet kölcsönadni, nem lennék meglepve, ha játékoknál is így lenne (már amennyiben technikailag megoldható, pénzt nem kérsz érte, nem nagy közönséggel osztod meg stb.).

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#31333) Arkennys válasza genndy (#31331) üzenetére


Arkennys
addikt

Nekem jónak tűnik, első verzióhoz képest már nem félreérthető, és bővebb tájékoztatást foglal magába. :)

OFF: fentebbi keresésemre Nuuvem-es dologban remélem lesz még valaki, mielőtt lejár.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#31334) alratar válasza CarajoEsp (#31330) üzenetére


alratar
addikt

Ezért mondtam, hogy ezt a részét hagyjuk!
Egyébként ez nálam is alap, viszont van aki úgy gondolkodik: há'' csak egyszer tolom végig, akkor minek költsek pénzt

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#31335) bullseye válasza .tnm (#31332) üzenetére


bullseye
addikt

Dobozos játékot így simán kölcsön lehet adni, gyakorlatban és legálisan is, amíg nem kell hozzá fiók, vagy bármilyen regisztráció. Ha regisztráció kell, akkor valószínűleg nem használható.
GoG esetében, bár nincs klasszikus DRM, de fiókfüggő, így szerintem legálisan csak az használhatja, aki megvette a GoG-on.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#31336) edemark válasza bullseye (#31335) üzenetére


edemark
csendes tag

Sziasztok nekem pont a gog-vel kapcsolatban lenne egy kérdésem, mivel most egyre többször látok gog kulccsal ellátott játékokat. Azokat pl lehet adni venni? Mondjuk úgy min a steam key-eket? Ti már láttatok ilyet, mit szóltok hozzá?

(#31337) Lucas Kane válasza Arkennys (#31333) üzenetére


Lucas Kane
tag

Ha még mindig érdekel a Nuuvem-es balhé, akkor dobj egy pü-t.
Nekem a Revelations kell, a többiből szabadon választhatsz.

(#31338) Arkennys válasza Lucas Kane (#31337) üzenetére


Arkennys
addikt

ment

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#31339) ayo


ayo
addikt

ismet egy jo akcio meg 65 oraig indiegamestand.com on!

Voxatron 1 dollarert // megjeleneskor jar steam, desura es gog.com kulcs

http://jateknaplo.blog.hu/2013/04/15/voxatron_pc_mac_linux_indiegamestand

pixel es indie fanoknak szerintem mindenkepp BUY :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#31340) alratar válasza edemark (#31336) üzenetére


alratar
addikt

Elvileg igen!
Amikor gog-on veszel játékot, azt lehet gift-ként is megvenni. Én még soha sem vásároltam így, tehát nem tudom ez hogyan működik!
A kulcsot (amit talán gift útján kapsz) lehet biznicelni (elajándékoz, elcserél).

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#31341) alratar


alratar
addikt

Megérkezett a Spring Bundle GamersGate-re: [link]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#31342) Wolverine válasza edemark (#31336) üzenetére


Wolverine
félisten

Mivel a GOG-on is lehet giftet venni, és a kapott kulcsot aktiválni, ezért ugyanúgy bizniszelhetőek a játékok ott, mint ahogy a Steamen.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#31343) Anonymus X


Anonymus X
tag

GMG-n zombi hét van. Például a Dead Island GOTY 4,99 euró. Van egy kedvezményt adó kód is GMG20-GGN5D-FC3NA, amelyik április 19-ig érvényes. Azt nem tudom, hogy ez a kód érvényesíthető-e ezekre a címekre.

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#31344) po1son válasza Anonymus X (#31343) üzenetére


po1son
addikt

Használható a kód. :K

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#31345) Jofi81 válasza po1son (#31344) üzenetére


Jofi81
őstag

Mekkora kedvezményt ad?

Akkor 4 €-ért megveszem a Dead Island-et. :)

[ Szerkesztve ]

(#31346) Anonymus X válasza Jofi81 (#31345) üzenetére


Anonymus X
tag

Elvileg 20% (A kód alapján mondom: GMG20)

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#31347) Wolverine válasza Anonymus X (#31343) üzenetére


Wolverine
félisten

A teljes zombis akciós lista itt olvasható.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#31348) finest válasza Anonymus X (#31346) üzenetére


finest
őstag

Jó a kód, 6.6 euró így a Sniper Elite NZA

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#31349) maross válasza finest (#31348) üzenetére


maross
veterán

egy uccso zombi van még nalam olcsobban, ha valakit erdekel.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#31350) finest válasza maross (#31349) üzenetére


finest
őstag

Ha már így felhoztad, Fallout New Vegas Ultimate nem akad esetleg?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.