Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31251) Crytek válasza dante0425 (#31244) üzenetére


Crytek
veterán

Ha benne lesz a Two World Epic Edition és az Earth 2160 akkor a többiért lehet majd jelentkezni így még olcsóbb lesz!

Next PC Upgrade: 2022

(#31252) BigBlue69 válasza Crytek (#31251) üzenetére


BigBlue69
őstag

Nekem Pedig X-blades 2 kellene.. De az tuti átlag feletti lesz.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#31253) Crytek válasza BigBlue69 (#31252) üzenetére


Crytek
veterán

Az nem gáz! Szerintem 7 dolcsinál ugyse lesz több!
És akkor lehet majd osztozkodni!

Next PC Upgrade: 2022

(#31254) BigBlue69 válasza Crytek (#31253) üzenetére


BigBlue69
őstag

Akkor engem be is vehetsz a buliba ha benne lesz.. Ha premium alatt lenne.. Akkor mondjuk megveszem a komplett alapot!

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#31255) dante0425


dante0425
tag

Én is beszállnék, ha lesz Two Worlds 2 kieg :)

(#31256) Tbor


Tbor
tag

Sziasztok !
GYereknek egy városépítő játékot keresek, mit javasoltok melyiket vegyem (és hol ?) Ne legyen nagy bonyolult menedzsment, inkább aranyos legyen.

Köszönöm !
Tbor

(#31257) huskydog17 válasza Crytek (#31251) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Valamikor tavaly az Earth 2160-at ingyen osztogatták A Green Man Gaming-en, bár az nem Steam verziós volt. Mivel nekem az Earth 2160 már megvan Steam-en, így engem leginkább a Two Worlds II fog érdekelni, hogy mekkora leárazást fog kapni. Ez utóbbi játék igen jónak tűnik.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#31258) sagem válasza Tbor (#31256) üzenetére


sagem
addikt

Hááát túlzottan könnyű városépítő játék nincs, mert hát mégiscsak stratégiai játékok:)
SimCity kellőképpen aranyos, de bele kell tanulni, ha még nagyon fiatal akkor inkább ne:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#31259) Lucas Kane válasza sagem (#31211) üzenetére


Lucas Kane
tag

Nos, a demo elég is volt.
Revelations-t meg majd a következő sale-kor megveszem.

(#31260) Crytek válasza dante0425 (#31255) üzenetére


Crytek
veterán

Oké akkor ha ezek benne lesznek akkor megveszem a fullos pakkot a tied a TW2 kieg BigBlue-é pedig az X-Blades 2.

Next PC Upgrade: 2022

(#31261) djculture


djculture
félisten

PlayIT-en ahogy hallom rendesen ezrek álltak az 576 standja előtt :)

(#31262) Tbor válasza sagem (#31258) üzenetére


Tbor
tag

Köszönöm. Néztem, a Simcity 4 deluxe a steam-en 9.99 Euro, még hol érdemes keresni ?

(#31263) sagem válasza Tbor (#31262) üzenetére


sagem
addikt

Az a régi, az új a "cukibb" de az drágább:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#31264) -kdM- válasza Tbor (#31262) üzenetére


-kdM-
senior tag

Én is az újabbat javaslom. Viszont ebből egyelőre a dobozos verzió az olcsóbb (ez a legjobb ár amit most találtam). Bétát próbáltam, az alapján ez is elment a Sims-ek irányába (tehát a fiatalabb korosztály számára emészthetőbb).

(#31265) Tbor válasza sagem (#31263) üzenetére


Tbor
tag

Igen, az újabb jobbnak néz ki, de tényleg elég drága. Viszont látom ma féláron volt a PlayIt-en.
Erről jól lecsúsztam... nem vett nekem is egyet valaki ?

(#31266) Tbor válasza -kdM- (#31264) üzenetére


Tbor
tag

Köszönöm. Még ezt találtam, innen vásárolt már valaki ?

(#31267) Blaise válasza Tbor (#31265) üzenetére


Blaise
veterán

Kicsit olvass vissza, szerintem ne emlegesd a PlayIT-es akciókat, amikor a beszámolók alapján a bejutás több óráig tartott, bent a bolt előtti sorbanállás szintén ugyanennyi ideig. :DD

(#31268) sagem válasza Tbor (#31266) üzenetére


sagem
addikt

páran, nincs velük nagyobb gond, de sokszor NINCS készleten a cucc (azt írják hogy raktáron, közben meg nem), szóval várni kell rá. De az ár stimmt (standard editiont adnak, nem LE-t)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#31269) Tbor válasza Blaise (#31267) üzenetére


Tbor
tag

Vicc volt ;)
De persze nem kizárt, hogy valaki üzletelni is fog azzal, amit akciósan beszerzett.

(#31270) Tbor válasza sagem (#31268) üzenetére


Tbor
tag

Értem, köszi.Hétfőn megérdeklődöm mit van éppen eladó :DDD .

(#31271) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Google play-en - 90%-os leárazással - 224 FT (0,99$) a Faerie Solitaire HD.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#31272) BigBlue69 válasza Crytek (#31260) üzenetére


BigBlue69
őstag

Buktuk:

Videó

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#31273) opti06 válasza BigBlue69 (#31272) üzenetére


opti06
aktív tag

hát ez... elég gyengére sikerült

(#31274) maross válasza opti06 (#31273) üzenetére


maross
veterán

hat ja..pedig tokre vartam, szeretem a groupees bundle-jeit.

Ezeket a gogos linkeket el lehet ajandekozni? ha valaki raklikkol, redeemelheti a sajat gog accountjara? Nincs gog-os accountom ezert ertetlenkedek.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#31275) Crytek válasza BigBlue69 (#31272) üzenetére


Crytek
veterán

Pff na ez a szánalom! Legalább a nyomorult TW1 Epicet belerakhatták volna az már úgyis volt bundlebe.

Akkor ez most kimarad :(

Next PC Upgrade: 2022

(#31276) warcat


warcat
veterán

Érdekes arcú bundle lett.

EA: It's in the crate!

(#31277) BigBlue69 válasza warcat (#31276) üzenetére


BigBlue69
őstag

De lesznek Bonusok! Hátha!

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#31278) maross


maross
veterán

In addition, I noticed that the GOG keys will expire on 14th May 2013.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#31279) djculture válasza BigBlue69 (#31272) üzenetére


djculture
félisten

Jó játékok pc guru/gamer/gamestar és egyebek cd-n megvan az összes. Nem értem hogy lehet ezekért egyáltalán manapság 10ft-ot is elkérni:) Szerintem már aki él és mozog megvannak ezek akár több példányban is:)

[ Szerkesztve ]

(#31280) edemark válasza djculture (#31279) üzenetére


edemark
csendes tag

Háát nekem az earth 2160 az sajnos pont nincs meg (tavaly pont azután kezdtem el ezt a topikot nézegetni, hogy véget ért az az akció ahol azt ingyé meg lehetett kapni). De persze így ez most 75 centtel több ;] :O ;]

(#31281) alratar válasza djculture (#31279) üzenetére


alratar
addikt

Nekem pl. egyik sincs meg, de ezután se lesz meg egyik se! :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#31282) djculture válasza edemark (#31280) üzenetére


djculture
félisten

Nekem csak a gmg-n van meg plusz pcguru/gamestar újság lemez mellékletére is emlékszem kétszer is hogy adták.

(#31283) Alien83 válasza BigBlue69 (#31272) üzenetére


Alien83
senior tag

Nincsen ezzel baj ugyanolyan nagy címek mint annó GoG-on csak ezek 1 dollárba kerülnek azok meg több ezer ft-ba voltak.

(#31284) djculture válasza Blaise (#31267) üzenetére


djculture
félisten

Most miért mondasz ilyet nem is volt csak 1-2 ember aki azt akart venni :D

(#31285) .tnm válasza djculture (#31284) üzenetére


.tnm
addikt

kínában, vagy indiában, ha ilyen sűrűn állnak az emberek a vonaton, akkor utána hetekig mesélik az ismerőseiknek, hogy milyen kényelmesen utazhattak

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#31286) BigBlue69 válasza djculture (#31284) üzenetére


BigBlue69
őstag

Legalább 1 háromszöget látnák..:D :DDD

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#31287) Wolverine válasza maross (#31274) üzenetére


Wolverine
félisten

A GOG kulcsai ugyanúgy élesíthetőek, mint a Steamben kapottak, van rá külön link a profilon belül.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#31288) edemark


edemark
csendes tag

Tényleg erről a topware key-ről van már bármi tapasztalat? Csak azért kérdem mert pl origin-re vettem Alice madness returns nevű játékot amit azóta se tudok letölteni mert bár linux wine kombóval fel lehet rakni az origin klienst de az nem tölt le semmit :O

(#31289) gyuribácsi88 válasza djculture (#31284) üzenetére

2-3 ezer forintos leárazás miatt, képesek egyesek sorban állni 4-5 órát, meg agyontapostatni magukat, gratulálok, ez Magyarország :U

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#31290) edemark válasza edemark (#31288) üzenetére


edemark
csendes tag

Én meg közben végiggondoltam és arra jutottam, hogy mivel ez egy key ezért valószínűleg csak le kell tölteni a fájlt. Tévednék? (ugye ehhez nem kell kliens meg ilyenek?)

(#31291) bullseye válasza gyuribácsi88 (#31289) üzenetére


bullseye
addikt

Vannak a neten videók amerikai leárazásokról...
Persze lehet, hogy ott többet is lehet spórolni, de azért húzósak.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#31292) v!ct0y válasza gyuribácsi88 (#31289) üzenetére


v!ct0y
veterán

Sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#31293) gyuribácsi88 válasza bullseye (#31291) üzenetére

Persze a pénz nagy úr, nekem is számít, de nem fogom magam tapostatni, meg órákat sorba állni egy kis akcióért. Ha mondjuk olyan akció lett volna hogy egy gtx 680 videókártya 50% kedvezménnyel korlátlan darabszámban 70.000ft -ért árulnak akkor én is sorba állok.

De én pls BF3-mat akarok most venni, az üzletekbe 9500ft, itt meg volt 6500, azért a 3000 forintért nincs az za isten hogy odamenjek, ráadásul még belépőt is kellett volna fizetnem, tehát 1500 forintért álltam volna sorba 4-5 órát :DDD

Na azt azért már nem :(

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#31294) bul07 válasza bullseye (#31291) üzenetére


bul07
nagyúr

De ott tényleg leárazások vannak nem úgy mint nálunk, először felárazák hogy utána leárazák

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#31295) Plinkett válasza Rent (#30789) üzenetére


Plinkett
csendes tag

Olvasgattam a netet, players.hu mebízhatósági információt keresve, köszi a véleményt...
Megnéztem az oldalt, két hete még más Kft volt kirakva mint most :) Ami meg most van kirakva, végrehajtás alatt áll (előző is az alatt állt ha jól emlékszem)...

Post a comment on this webzone if you want a pizza roll.

(#31296) sagem


sagem
addikt

Az SC ára valszeg szépen le fog menni, ha minden igaz bekerül az AMD programjába is hamarosan = megvehető kuponok :D

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#31297) gyantaszuz válasza Plinkett (#31295) üzenetére


gyantaszuz
tag

A facebook oldaluk szerint a paypal-es fizetés is megszűnt náluk. Esetleg rossz tapasztalata volt az egyik vásárlónak? :)

(#31298) .tnm válasza sagem (#31296) üzenetére


.tnm
addikt

ez most StarCraft, vagy Splinter Cell (vagy valami harmadik)?

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#31299) bpx válasza .tnm (#31298) üzenetére


bpx
őstag

SimCity

(#31300) cskamacska válasza sagem (#31296) üzenetére


cskamacska
addikt

Magyarul azt is gond nélkül lenyúlják a nagy/kiskerben, az AMD vásárlók meg leshetnek? :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.