Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32401) ruti válasza DeFranco (#32400) üzenetére


ruti
Közösségépítő

szintén...de a Riddick-et azért nagyon hiányolnám a polcomról, ha nem lenne ott...csak a tudat miatt... :)

tudom, betegség...

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#32402) po1son válasza Nunder (#32389) üzenetére


po1son
addikt

A kettőt én is ronggyá játszottam és még most is 2 évente előszoktam venni és tolom vele kicsit... Viszont D2 fanként csalódás fog érni téged... Sajnos a 3-nak nincs meg az a varázsa, mint a 2-nek volt...
Nem rossz játék, de párszor végig viszed és ráunsz... A játékot csak az AH (Aukciós ház) tartja életbe...A játékosok nagy részét csak az motiválja, hogy minél több real money-t hozzon ki a játékból... Persze sokan gondolják, hogy milyen jó móka, hogy szórakozás közben pénzt keress az ember, de sajnos már evvel sincs sok értelme foglalkozni, mivel rengeteg az eladó és nagyon kevés a vásárló... Arról nem is beszélve, hogy rengeteg botoznak a játékban, amivel megint csak tönkre megy a piac...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#32403) Helmoras válasza po1son (#32402) üzenetére


Helmoras
őstag

Egyet értek, én most kezdtem el pl. Torchlight 2-vel játszani, ha ez előbb jön ki a Diablo 3-nál és csak a játékélményt nézem, simán kuka a Dio 3 :S a fáklyáshoz képest...

(#32404) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Esetleg GRID valakinek 2 Fontért?

GFDMAY20UK

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#32405) Anonymus X válasza DeFranco (#32398) üzenetére


Anonymus X
tag

Szerintem vegyétek meg majd akcióban GOG-ról. DRM mentes szemben a Steamessel, ahol a nem túl jó hírnevű TAGES DRM-mel volt ellátva.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#32406) Csapoati válasza Helmoras (#32403) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Detto, nekem is jobban bejon a Faklyafeny 2. (tudom, hogy zseblampa :D )

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#32407) Devil Smile válasza Vertigo18 (#32404) üzenetére


Devil Smile
őstag

:R epp tegnap akartam telepiteni a dobozos verziomat de elveszett a kodja (nincs benne a dobozba :W )
ennyit meg siman meger mig kijon a 2.resz elleszek vele :R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#32408) Vertigo18 válasza Devil Smile (#32407) üzenetére


Vertigo18
addikt

1.99 Font, ha jól számolom...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#32409) po1son válasza Vertigo18 (#32404) üzenetére


po1son
addikt

Kár, hogy nem ........ ;] :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#32410) Devil Smile válasza Vertigo18 (#32408) üzenetére


Devil Smile
őstag

hol tudom beirni a coupon kodot?? mert ha klikkelek vegig mar a pp v visa van csak.. :F
gondolom a kodot origin v steam nem eszi majd meg..

szerk1:megvan :K :B

:R

szerk2: 730HUF

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#32411) LaleeeSan válasza Devil Smile (#32410) üzenetére


LaleeeSan
tag

Múltkor amikor vásároltam ott, mintha a fizetés infók megadása után írtam volna be, de lehet rosszul emlékszem.
De mintha írná az oldal alján is, hogy a kupon kódot később kell beírni.

Through 20 years of effort, We've successfully trained everyone to use passwords that are hard for humans to remember, but easy for computers to guess.

(#32412) Vertigo18 válasza po1son (#32409) üzenetére


Vertigo18
addikt

nekem annyi jön ki kóddal, elsz@rtam valamit? :F

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#32413) LaleeeSan válasza Devil Smile (#32410) üzenetére


LaleeeSan
tag

Steam-es? ;]

Through 20 years of effort, We've successfully trained everyone to use passwords that are hard for humans to remember, but easy for computers to guess.

(#32414) Devil Smile válasza LaleeeSan (#32413) üzenetére


Devil Smile
őstag

munkaba vagyok nem tudok vele mit kezdeni itt.. csak megvettem nem is neztem csak annyit h sikerlult a vasarlas.. bar kodot sem kaptam.. lehet h mar nem is kell kod neki?? csak egy download link van..

Gamefly client kell neki.. :DDD :W

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#32415) KubanitoS válasza po1son (#32402) üzenetére


KubanitoS
veterán

Érdekes módon én is így vélekedtem a D3-ról a kezdetek kezdetén. Megjelenéskor lecsaptam rá (9990-ért :P) és két hét alatt ráuntam. Most egy jó hónapja ismét elővettem és meglepve tapasztaltam, hogy élvezetes a játék. Ez főleg az AH-s cuccok értékének nagymértékű csökkenésével is magyarázható. Megjelenéskor az Inferno nehézségi szint teljesítése az álomkategóriába tartozott, mivel egyszerűen nem estek megfelelő cuccok, ha pedig igen, akkor csillagászati összegekbe kerültek. Most elég párszázezer arany ahhoz, hogy inferno-n is nyomulhass normálisan és végre várhatod, esik-e egy jó cucc. Az Inferno fokozatra lépés után egyből megjött a fíling is számomra, volt értelme játszani a cuccok miatt és szerintem most már hozza a D2 szintjét. Az egyedüli nyűg, hogy el kell jutni inferno-ra, na az tényleg szenvedés, de segítséggel most már legalább hamar megvan. A rúnák azért hiányoznak, de helyette ott a kraftolás. A 60-as szintkorlátot hamar el lehet érni, de (a legújabb frissítésnek hála) utána van még +100 paragorn szint, valamint lehet nehezíteni az infreno szintet plusz 1-10 szinttel szóval a fejlődés nem áll meg, számomra élvezetes most már a gém. Az elején viszont tényleg nem volt az...

Tetszik az is, hogy az aranynak és a gemeknek végre van értéke és az AH segítségével végre nem kell d2jsp-szerű külsős oldalakat használni a vásárláshoz.

D2-t 7 évig toltam "komoly" szinten.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#32416) djculture válasza Devil Smile (#32407) üzenetére


djculture
félisten

nem is a dobozba van hanem a kézikönyv hátulján a fehér sávon:) Én ma is vettem egyet 990ft-ért egy havernak.

[ Szerkesztve ]

(#32417) Devil Smile válasza djculture (#32416) üzenetére


Devil Smile
őstag

igen tudom de sajna a kezikonyv tunt el a dobozbol (tok).. gondolom legutobbi telepites soran csak felretettem aztan elkallodott.. :(((

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#32418) darkling


darkling
tag

Gamefly-on Witcher 1 + 2 4 font a GFDMAY20UK kóddal. Esetleg GOG-ra regisztrálható.

Why is a soap bubble round?

(#32419) maross válasza darkling (#32418) üzenetére


maross
veterán

kar :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#32420) Agyzuzo válasza maross (#32419) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ha nem Steam-es, kár, hogy egyáltalán regisztrálható, mert minek. ;]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#32421) Arkennys válasza darkling (#32418) üzenetére


Arkennys
addikt

Nincs ez rossz áron, bár nem sokkal többért sikerült steamre mindkettőt beszerezni. Voltak-lesznek is akciósak ezek még. felröhintettem mikor az elsőt pl valami kevesebb mint két eurósan megláttam régebben eksünben. :D

Nekem bőven megérte, nagyon bejövős játék :) Aki nem egy helyre gyűjti a játékait, annak ennyit megérhet. Na meg ha szereti a stílust. :D

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#32422) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Casual gamer-eknek ajánlott, pro-knak kötelező vétel júniustól.
Ezen technikai vívmány nélkül nem fogtok tudni élni/jáccodni'... :K

...elmúlik...

(#32423) Arkennys válasza Argos (#32422) üzenetére


Arkennys
addikt

Mik vannak. Érdekes elképzelés, ha megszokja az ember, biztos jó is. Habár lehet én vagyok láma, de nekem elég a két kezem játék irányításkor :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#32424) Vertigo18 válasza Arkennys (#32423) üzenetére


Vertigo18
addikt

Vajon milyen testrészeinkre tudnak még rákötni érzékelőket a játékok irányításához? És most EGY "konkrét" testrészre gondolok... Jó lenne valami tankos multiban, lenne akinek kis tankja lenne, lenne, akinek nagyobbacska... :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#32425) Argos válasza Arkennys (#32423) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Nekem is doszt elég a klaviatúra+egerenytyű, van azon is elég gomb.

(#32424) Vertigo18 :
Diszkriminatív vagy...
És a csajócák? :P

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#32426) finest válasza Vertigo18 (#32424) üzenetére


finest
őstag

A gyengébbeknek tank upgrade sok rubelért.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#32427) Arkennys válasza Vertigo18 (#32424) üzenetére


Arkennys
addikt

Hja, repülőszimulátornál-tanknál kormányként is funkcionálna. :D Jót szórakoztam az ötleteden

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#32428) Vertigo18 válasza Argos (#32425) üzenetére


Vertigo18
addikt

Így van, ahogy mögöttem mondták, lehetne a lányokkal együtt coop módban repülőgép-szimulátorral nyomulni... Te vagy a repzi, a csaj meg a pilóta, és rángatja a botkormányt... És sok rángatás után elfolyik az "olaj", vagy "ledurrantottak"... :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#32429) Crytek


Crytek
veterán

Na ismét egy game aminek sikerült eltalálni az optimalizálását :W :W

Metro Last Light
Kép 2

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#32430) djculture válasza Crytek (#32429) üzenetére


djculture
félisten

Ezt tudtuk előre, első rész is betyár még a mai napig főleg az ati/amd vga-t utálja

(#32431) -Solt- válasza djculture (#32430) üzenetére


-Solt-
veterán

Főleg, hogy azokon jobban megy... :U

www.smart-bus.hu

(#32432) Agyzuzo válasza djculture (#32430) üzenetére


Agyzuzo
addikt

4-8x Élmosás meg pár fos effekt (Motion Blur, Depth of Field) kilő és máris rendben vannak azok az fps-ek. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#32433) cskamacska válasza trance89 (#32391) üzenetére


cskamacska
addikt

God Mode fura játék, maga a lövölde része egész jó nézdahátam hentelés(fedezék kerülgetés nélkül), grafika szép, hangok jók, a különféle játékmódok ötletesek, ellenségek és a környezet viszonylag változatosak(semmiképp nem olyan egyhangúak mint a fújolók mondják).

És akkor erre jön a konzolos partnerkeresési rendszer(még véletlen sem tudtak volna játékkereső listát beletenni, ne adj Isten játék közbeni bekapcsolódást megoldani), a gagyi előrelépési rendszer, ami meghatározza a fegyver/képesség választékot is(ugyanitt a Brink és a War Of The Roses is bepuszilhat), a szöveges chat hiánya(!), a VOIP hülyeségei(nem szól esetleg nem lehet lenémítani), néhol a hálóról szétkapcsolgat, néha bebugzik és nem enged tovább a pályán, ilyesmik.

A játék egyáltalán nem elveszett, ha a fejlesztők összekapják magukat, pár patch után ebből egy Killing Floor rivális kiváló coop játék lehet, ha nem, akkor a multi kihal és fölösleges vele tovább vesződni.

más

Soroksári Tecsóban(Megapark) 1200 forint az eredeti dobozos R.U.S.E.. Pluszegysor Steamon, meg félig Uplay-en is.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#32434) sittes79


sittes79
addikt

Itt is megszeretném köszönni Crytek fórumtársnak a jó árasított Borderlands 2-őt, most jöhetnek a dlc-ék, hol érdemes vadászni rájuk?

[ Szerkesztve ]

(#32435) djculture válasza cskamacska (#32433) üzenetére


djculture
félisten

kíváncsi leszek pc guruban mi lesz, mert steam-es lesz a mostani is azt írták a facebookon. Még az is lehet hogy ez lesz bár két stratégia egymás után nem szokott lenni.
Borderlands 2-n én is gondolkoztam de láttam külföldi oldalakon már azt írták hogy jön a Tiny Tina meg még egy dlc és utána várható a teljes kiadás.

[ Szerkesztve ]

(#32436) genndy válasza sittes79 (#32434) üzenetére


genndy
addikt

Most éppen sehol nincs rájuk akció.
Kezdd el nyugodtan az alapjátékot, mire a végére érsz, tuti lesz akció a dlc-kre is.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#32437) Wolverine válasza darkling (#32418) üzenetére


Wolverine
félisten

Biztosan regisztrálható a GOG-on.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32438) #79621120 válasza darkling (#32418) üzenetére


#79621120
törölt tag

Igen . klikk ide

(#32439) edemark


edemark
csendes tag

Sziasztok szerintetek melyik a legkihagyhatatlanabb star wars játék? Azért kérdezem mert még fél óráig akciósak én meg ezek közül még egyikkel sem játszottam még. Előre is köszi a tanácsokat.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#32440) Mardel válasza edemark (#32439) üzenetére


Mardel
őstag

Jedi Outcast, Jedi Academy, KOTOR I-II.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#32441) ZS3NI válasza edemark (#32439) üzenetére


ZS3NI
őstag

Jedi Knightok, Knights of the Old Republic 1-2 zseniális.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#32442) bigyo108 válasza DeFranco (#32400) üzenetére


bigyo108
aktív tag

igen ezzel most énis így vagyok.

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#32443) edemark válasza ZS3NI (#32441) üzenetére


edemark
csendes tag

Köszönöm a válaszokat KOTOR II lett bvelőle :R :R

(#32444) Arkennys válasza edemark (#32439) üzenetére


Arkennys
addikt

Csatlakozom az előttem szólókhoz. A kotor 1-2 piszkosul eltalált szerintem, és a jedi knight-ok is. :)
Amennyire tudsz-akarsz, még hamar ruházz be belőlük, megéri. :)

szerk: Zs3ni, ezzel rosszl nem jártál, a kétféle kotorból nekem személy szerint pl a második tetszett jobban egy hajszálnyival. Sok szórakozásod lesz benne. :)

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#32445) ayo


ayo
addikt

long week akcioban a The Bridge. Mondjuk nem sokkal -33% de szerintem en benevezek ra mert mar nagyon akartam :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#32446) djculture


djculture
félisten

Bejelentették a facebookon hogy a sims4 jövőre jön. A logitech meg HERE'S YOUR NEVERWINTER SAVAGE NORTH EXPLORER PACK KEY kódokat oszt.

(#32447) Arkennys válasza djculture (#32446) üzenetére


Arkennys
addikt

egy linket nem lehetett volna hozzácsapni azért már a Logitech-es cuccról? :U

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#32448) BigBlue69 válasza Arkennys (#32447) üzenetére


BigBlue69
őstag

Tess

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#32449) Jofi81 válasza edemark (#32439) üzenetére


Jofi81
őstag

Ajánlottam volna a Republic Commando-t, de már elkéstem vele. Legközelebb fontold meg azt is, az egyik kedvenc játékom.

(#32450) KubanitoS válasza edemark (#32443) üzenetére


KubanitoS
veterán

A Kotor első részével kellett volna kezdened. :U

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.