Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32651) wwenigma válasza Wolverine (#32650) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jah en is, az ingyencucc utan jött. :D Amugy Grid még mindig 2.5GBP

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#32652) alratar válasza Wolverine (#32650) üzenetére


alratar
addikt

Valószínűleg nem.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#32653) gyantaszuz válasza alratar (#32652) üzenetére


gyantaszuz
tag

Akkor, ha valaki élne a lehetőséggel, szóljon bátran. :)

(#32654) viktor82 válasza warcat (#32636) üzenetére


viktor82
őstag

És a 20%-os kedvezményre hol tudok szert tenni? :))

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#32655) bullseye válasza viktor82 (#32654) üzenetére


bullseye
addikt

Tavaly karácsony táján

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#32656) viktor82 válasza bullseye (#32655) üzenetére


viktor82
őstag

OK :DDD

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#32657) Crytek


Crytek
veterán

Gamersgatees Skyrim kiderült már hogy aktiválható e nálunk?

Next PC Upgrade: 2022

(#32658) alratar válasza viktor82 (#32656) üzenetére


alratar
addikt

Figyelj, pattanj be a Delorienbe... :P

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#32659) k4rL^ válasza Crytek (#32657) üzenetére


k4rL^
senior tag

Próbáld meg, ha nem megy átveszem tőled.

(#32660) finest


finest
őstag

Gamersgaten 5%-ot adnak az elder-geek.com kuponra.
Vettem egy Rage dlc-t, ha megjön a kód, beírom, h aktiválható-e.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#32661) Alien83 válasza finest (#32660) üzenetére


Alien83
senior tag

Nekem nem jön be már az oldal...:S

(#32662) Crytek válasza k4rL^ (#32659) üzenetére


Crytek
veterán

Mindig én próbáljak mindent , dishonoreddel is én szívtam (aztán milyen jól jártam amiért elcserélre) :-)
És mivel nagy függö vagyok akkor ezt is kiprobálom.

Csak a hátrány hogy szaros mobilon kell az adataimat megadni, mert csak itt jön be az amcsi gamersgate.És hát a mobilon még a freemailembe se mertem eddig belépni mert nagyon nem tartom biztonságosnak.

Next PC Upgrade: 2022

(#32663) csaba951 válasza Crytek (#32662) üzenetére


csaba951
veterán

Nem túl nagy a kockázat amit vállalnod kell ebben az esetben. Steam adatbázis szerint nincs rajta régiókorlát (NA vagy EU). Viszont mégis meg vannak különböztetve a kulcsok régiónként, mármint a dobozosak. Más régiókon látszik korlátozás, ami az aktiváció helyére vonatkozik.

(#32664) k4rL^ válasza Crytek (#32662) üzenetére


k4rL^
senior tag

:D

Nekem nincs sajna 20%-os kuponom, de ha US only akkor átveszem tőled amennyiért veszed.

(#32665) Niczo válasza Crytek (#32662) üzenetére


Niczo
senior tag

Nekem Gamersgate-ről van meg a Skyrim, NA verzió :K

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#32666) SenorGrande válasza Niczo (#32665) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Neked mi lett egyébként a GamersGate-es Fallout New Vegasoddal? Segített valamelyik support?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#32667) Niczo válasza SenorGrande (#32666) üzenetére


Niczo
senior tag

Egyik sem :( Mindegyik terelt át egy másik supporthoz, kivéve a magyart, ők egyedüliként nem is válaszoltak. Nem tudod vajon Németországból aktiválható ez a verzió? Oda valószínűleg lesz egy utam e hónapban :K

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#32668) Crytek válasza Niczo (#32667) üzenetére


Crytek
veterán

Steamtrade oldalon irjad be elég biztos hogy el tudod cserélni.

Next PC Upgrade: 2022

(#32669) bigyo108 válasza i2k (#32624) üzenetére


bigyo108
aktív tag

Most ilyenkor a steam-en csak mevenni nem tudom, de a szerveren valójában fent van ?

Ha megvenném amazonon, akkor be tudnám activálni ?

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#32670) bigyo108


bigyo108
aktív tag

Amugy Grid még mindig 2.5GBP

Üdv!

Amazonon ? DRM : Steam ... ugyanaz mint múlthéten .

[ Szerkesztve ]

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#32671) Crytek


Crytek
veterán

Skyrim 2670ft-ért behúzva! Akinek kell szóljon szívesen megveszem!
Vagy bármit a bethesda pakkból vagy szimplán a gamersgateről az akción felül -20%-ért!

Next PC Upgrade: 2022

(#32672) Arkennys válasza Crytek (#32671) üzenetére


Arkennys
addikt

Ezen most gondolkozom, nem tudom, milyen ütemben csökken majd az ára. Na meg hogy megengedhetem e ezt magamnak most :D De a lehetőséget köszönöm, holnap gondolkozok rajta még. Meddig él a dolog?

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#32673) Crytek válasza Arkennys (#32672) üzenetére


Crytek
veterán

Elvileg hétvégi akció! Nem látom a lejáratot mert percenként behal az oldal.

És se Skyrim cd key se Rage dlc cd key nincs már! Csak később kapnak :(

Lehet veszek még 1-et fölösbe aztán valakinek kell akkor elviheti!

Next PC Upgrade: 2022

(#32674) Arkennys válasza Crytek (#32673) üzenetére


Arkennys
addikt

hát, akkor megindul a versenyfutás érte. :D

Magyarítás még nincs kész hozzá teljesen, és ára is olyan, ami miatt nem tudom. Viszont alapárához képest ez meg marha baráti. Na ha aludtam egyet, és látom, mennyi jön a kártyámra, már tudni fogom. Aztán ha igenre billen a dolog, remélem én csapok le rá először. :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#32675) po1son válasza Arkennys (#32674) üzenetére


po1son
addikt

Magyarítás egy darabig nem is lesz még hozzá... Nem állnak rosszul vele, de csak fullosan akarják kiadni a készítők---... :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#32676) Arkennys válasza po1son (#32675) üzenetére


Arkennys
addikt

igen azt láttam. :) Mondjuk, "legrosszabb" esetben aktiválva meglesz, és akkor telepítem, ha kész van :)
Hiába fáradt, már most forog rajta az agyam, megjelenése óta szeretném ezt a játékot :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#32677) csaba951 válasza Niczo (#32667) üzenetére


csaba951
veterán

Ezekben az országokban nem aktiválható: RU AM AZ BY EE GE KZ KG LV LT MD TJ TM UZ UA PL CZ SK HU RO.

Az összes többi országból aktiválható, tehát pl. Németországból is. Telepíteni, elindítani már Magyarországról is lehet majd. Az angol és német nyelv elérhető lesz benne; a lengyel, orosz, cseh nyelv viszont nem. Gondolom, ez nem zavar majd...

(#32678) horvathd


horvathd
aktív tag

Hitman: Absolution - Amazon: $5 [link] - Steam

[ Szerkesztve ]

"The Kid just rages for a while."

(#32679) Crytek válasza horvathd (#32678) üzenetére


Crytek
veterán

Sokallom :C

Next PC Upgrade: 2022

(#32680) Mardel


Mardel
őstag

Nah ebből már nem lesz Rage DLC. :(((
Vettem blue coint, moneybookers szépen levonta, gamersgatenél meg még Pending... cancelezhetem vagy fizethetem újra, írtam a supportnak.
Mire válaszolnak már akcióváltás, meg holnap meló miatt úgyse tudom megvenni. :W

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#32681) warcat válasza Mardel (#32680) üzenetére


warcat
veterán

Szerintem a Rage dlc is Bethesda hétvége keretében fut,ami hétfő délelőttig szokott tartani.

EA: It's in the crate!

(#32682) warcat


warcat
veterán

No míg szemezgetek itt ezzel az 5 dolláros Hitmannal utánaolvastam,jövőhéten Amazonon indul egy májusi vásár(May-hem) DD fronton,remélhetőleg megint lesz pár jó bundle.

EA: It's in the crate!

(#32683) csaba951


csaba951
veterán

Amazon USA péntektől:
$4.99/$7.49 for Manhunt 1 and 2 + the $5 credit.

This works, except you can't get credit with credit purchases from the same promotion. This is a hardcoded system limitation.

So in this case you'd be getting Manhunt for $5 and Manhunt 2 for $2.50, your next purchase without the Rockstar credit would get you another $5 credit.

To be clear, if you have existing credit, that you didn't get from the Rockstar promo ( like a giftcard, or a promo credit from a pre-order), you'll get the $5 credit.

Cheers,
Tony

(#32684) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Napoleon - Total War olcsóért a GmG-n! :C

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#32685) Źşë' válasza Crytek (#32679) üzenetére


Źşë'
addikt

komolyan, téged el kéne tiltani a játékoktól! :(

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#32686) Vertigo18 válasza Źşë' (#32685) üzenetére


Vertigo18
addikt

Crytek balhé - "on"!

Egyébként az Empire total war is akciós a GmG-n! :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#32687) maross válasza Vertigo18 (#32686) üzenetére


maross
veterán

ne bantsatok szegenyt, mostanaban tok sokat segit embereken a 20% gamersgate-es kuponjaval, szivesen vesz barkinek barmit, sose lattam meg ilyen segitokesznek. jar egy ingyen desura kod a helyes megfejtonek :DDD.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#32688) Vertigo18 válasza maross (#32687) üzenetére


Vertigo18
addikt

Egyébként ebben tökéletesen igazad van, jómagam is csodálkozom rajta! :R

Ámbár Én még sosem bántottam... :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#32689) djculture válasza Źşë' (#32685) üzenetére


djculture
félisten

Mivel a amd programba benne volt rekord semmi pénzeket ér. Bezzeg dobozosan 7-8 ezrekért adogatják a mai napig, kupon kódok hozzá meg 1000ft:)

(#32690) Źşë' válasza djculture (#32689) üzenetére


Źşë'
addikt

nem áll szándékomban senkit se megsérteni, de ha ezzel kérkedik valaki, akkor nem tudom szó nélkül tűrni..
az a baj h a kupon se ingyen van, aki közel van a tűzhöz ellopja és eladja olcsón, így lesz egy AAA kategóriás játékból lehúzott darab, nem tudom ez meddig fog így működni, ez nem helyes - de ez nyilvánvaló,
amúgy nekem kellemes csalódás a game, és picit úgymond "megsértődtem" h még 5$ is sok érte...

ok, fizessünk minél kevesebbet, na de már amikor a markunkat tartjuk mindenért? ezt lehetne még ragozni, de a tetteknek ára van... új játékok meg nem készülnek el mert kevés a bevétel... nem csoda az ily módú elkonzolosodás...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#32691) Crytek válasza Źşë' (#32690) üzenetére


Crytek
veterán

" AAA kategóriás játékból lehúzott darab" Szerinted miért dobálják már 5 dolláért? Mert a lőtéri kutyának se kellett "teljes" áron?

Ez az 5 dollár nem lenne sok érte ha jó game lenne de számomra az a játék nagy hurka! A szarért meg egy fillért nem fogok kiadni nem hogy 5 dollárt!

Next PC Upgrade: 2022

(#32692) BoneDragon válasza Crytek (#32691) üzenetére


BoneDragon
veterán

Használd légyszíves az off gombot, nem azért jövök be a topicba, hogy ilyen megnyilvánulást olvassak.

(#32693) genndy


genndy
addikt

Maradjunk inkább a topik témájánál, ami magáról a játék AKCIÓKRÓL szól, és nem arról, hogy az adott akció éppen kinek mennyire tetszik, vagy kinek mennyire éri vagy nem éri meg, meg mennyire drágállja. Akinek tetszik és megéri neki megvenni, az megveszi, akinek meg nem, az nem, de ezt már felesleges megjegyezni, mert senkit sem érdekel. Akinek inge, vegye magára. Mindenki nevében köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#32694) zone


zone
őstag

Nincs kinn a Steam főoldalán, de a Sanctum is ingyen játszható a hétvégén. A Black Ops 2 "akciós" 40€ feletti ára azért vicces. Ukránoknál meg $20, csak ugye régiózáras.

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#32695) Arkennys


Arkennys
addikt

a nuuvem-en is van egy kis eksün most, nem is rossz azért. Ha valaki az egyéb akciókról lemaradt, pl borderlands 2 se rossz árú.

link

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#32696) Crytek válasza Arkennys (#32695) üzenetére


Crytek
veterán

Nem akarok reklámozni senkit ,de akkor már inkább maross-tól vegyétek a Border 2-öt!
Hitman meg ugye olcsóbb most az Amazonon.

Next PC Upgrade: 2022

(#32697) lacus83 válasza Crytek (#32696) üzenetére


lacus83
senior tag

Hello.

Ha már így benne vagyunk a témában Nuuvemre nem tud valaki cupon kódot.Csak mert akkor még olcsóbb lehetne a Borderlands 2.A multkori 4 packos akcióból kimaradtam.De amint olvastam az sem volt olyan jó biznisz mindenkinek.Lehet fekete ló ez a Borderlands 2,de már régóta fáj rá a fogam.

[link]

4 Font az uj bundlestars bundle

[ Szerkesztve ]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#32698) Arkennys válasza Crytek (#32696) üzenetére


Arkennys
addikt

Hitman olcsóbb ott, de így a kód nekem lenne meg, ami sok dolgot egyszerűbbé tenne. :)
border 2 nekem nem kell, csak írtam, hogy ha valaki lemaradt a múltkoriról, ez is egy opció.

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#32699) Źşë' válasza Crytek (#32691) üzenetére


Źşë'
addikt

pont erről a hozzáállásról papolok... aki semmibe veszi az efféle játékokat..
meghazudtolod önmagad, pont azt nem értem benned hogy minek gyűjtöd az olyan játékokat melyek nem tetszenek?! azért hogy egy totál átláthatatlan listát alkossanak, hogy megnehezítsék a dolgod hogy 1000 játék közül melyik az a 10 amivel szívesen játszanál?!

"A szarért meg egy fillért nem fogok kiadni nem hogy 5 dollárt!"

- de azért meg fogod venni ha 5$alá esik az ára... mint ahogy a többi játékot, legyen olcsó, de inkább ingyen adják.. :C tipikus magyar mentalitás :/

Hitman-t egyébként nem nevezném szar játéknak, mint ahogy Half Life 2-t sem, emlékszem azt is leszaroztad.. pont ezek a korszakalkotó játékok nem érdemlik meg hogy így beszélj róluk. :(

//amúgy a hozzászólásokból kiderül hogy miért ennyi az ára, mert bónusz játékként csapták hozzá a vgakhoz, a kuponokat lenyúlták, a traderek ezzel bizniszelnek steamtraden, és sok (akár élhetek a jelzővel: magadfajta) ember nem ad ki pénzt az efféle játékért... az összes kuponos játék értéke a béka valaga alatt van..

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#32700) Crytek válasza Źşë' (#32699) üzenetére


Crytek
veterán

Én nem követem a trendet hogy amit sokan ajnároznak én is beálljak a sorba.
Nekem nem tetszik és kész.

A Half Life-ot meg nem szaroztam csak szimplán a hájpot rühellem ami körbe veszi.Half Life széria körüli agyonistenitést se értem mitől lenne olyan hüde korszakalkotó.
Számomra egy Far Cry vagy bármelyik Crysis sokkal jobb élményt nyújtott mint a Half Life-ok.
Egy dolgot tudok kiemelni amiben különbözik a mai mostani fps-ektől hogy nem 4-6 órás a game ennyi.

És nagyot tévedsz ha azt hiszed hogy meg fogom venni a Hitman-t max másnak ha lesz gamersgate-en is akcióba :DD

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.