Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31451) .tnm válasza DeFranco (#31449) üzenetére


.tnm
addikt

hihetetlen, hogy ennyire/ennyien félreértettetek (bizonyára nem fogalmaztam egyértelműen).

csak arra reagáltam, hogy ő sértetten (viccesen sértetten) azt írta, hogy "korrekt a GS", mert nem gondol a "szegény" vidékiekre

(én nem sértődtem meg, fel sem merült bennem, hogy pestet, vagy pestieket fikázná, csak arra akartam rámutatni, hogy néha az ember kedvezményezett, néha nem, ettől még nem lesz inkorrekt a helyzet. azt sajnálom, hogy ennyire konkrét példát írtam, mert úgy nézem a többség vidék vs. pest szembeállítást látta csak benne, pedig nem ez volt a mondandóm lényege)

"javaslom most legyen vége. pont."
ezt az atyáskodó hangnemet pedig szerintem nem érdemeltem ki. (és igazából csak emiatt írtam most megint hsz-t.)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#31452) Arkennys válasza .tnm (#31451) üzenetére


Arkennys
addikt

Engem is bosszant, hogy te meg a vidékből látsz ennyit, hogy van nekünk disznóvágás és pálesz. :)

De nem ecsetelem, mennyiben nehéz a dolgunk, mivel tudom, pesten is megvan a mindennapi gond, ha másféle is. Te az ottanit, én az ittenit tapasztalom. Tényleg, kár ezen vitáznunk tovább. Már bánom, hogy beírtam a véleményem, amivel nem akartam elindítani semmit, csupán azt hittem, helyén tudja azt kezelni mindenki. De kérem, valóban fejezzük ezt itt be, ne szemeteljük tovább a helyet. Atyáskodás-minden nélkül mondva. :)

Elnézést a többiektől, a jövőben tartózkodom a hasonlótól.

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#31453) BigBlue69


BigBlue69
őstag

ON:

Guns of Icarus Online 1 $ IndieGameStand

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#31454) DeFranco válasza .tnm (#31451) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem a tartalommal volt a gond, hanem a stílussal meg az irányítószámoshoz hasonló kiszólásokkal

én a magam részéről mint pesti elhatárolódom az ilyen sutyerák ötkerstílustól

a kérésem pedig nem atyáskodás volt, hanem szerény javaslat mielőtt a modkerbe megyek kérni, hogy rakjanak rendet ebben a kritikán aluli eszmecserében

teljesen felesleges volt az egészbe beleugranod

[ Szerkesztve ]

(#31455) Youri válasza Arkennys (#31452) üzenetére


Youri
veterán

hogy van nekünk disznóvágás és pálesz.
mi kell még? :D

RTX ON

(#31456) dokken


dokken
tag

(#31457) .tnm válasza DeFranco (#31454) üzenetére


.tnm
addikt

hát besz*rok. semmi, de semmi sértőt nem akartam és nem is írtam vidékről.
disznóvágás és pálesz egy példa volt arra, ami általában egy elég jó buli (sokan szeretik a pestiek közül is), ami pesten nincs. (ez nem neked szól [hanem (#31452) Arkennys-re megy], de sehol nem tettem semmilyen utalást arra, hogy csak ebből állna a vidéki élet)

az irányítószám meg csak annak a jelzése volt, hogy valami mindentől távol lévő helyről beszélek (ami nem egyelő azzal, mintha azt mondtam volna, hogy minden irányítószám, ami nem 1-essel kezdődik az istenhátamögötti mucsaröcsögének számít).
nincs egy mondatom se, amivel fikáznám a vidéket (a vidék szó bármely értelmében :) )/vidékieket (eleve azzal kezdtem az egész témát, hogy olyan pozitív dolgokat írtam, mi vidéken van/lehet, de pesten jellemzően nincs; vagy negatív dolgok, amik vidéken jellemzően nincsenek, pesten meg együtt kell élni velük.)

nem kívánok többet hozzátenni ehhez és semmi kedvem vitatkozni, arról, hogy mit állítottam. kérlek, ha tényleg be akarod fejezni a témát, akkor azt tedd meg anélkül, hogy minősítenél engem, vagy leírnád, hogy szerinted hogyan kell érteni, amit írtam.

"én a magam részéről mint pesti elhatárolódom az ilyen sutyerák ötkerstílustól"

egy ilyen mondat után irtó nagy dilemma ám, hogy az ember hagyja, hogy rászáradjon, hogy "vidéket lenéző sutyerák" és ezzel elősegítse, hogy a topik végre továbblépjen, vagy megvédje magát. sajnos ennyire nem vagyok "erős", hogy szó nélkül hagyjak egy ilyen -- ráadásul jelenesetben félreértésből adódó -- minősítést.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#31458) ZS3NI válasza .tnm (#31457) üzenetére


ZS3NI
őstag

Befejeznétek végre? Azért olvasom ezt a topicot, hogy jóárísított játékokat tudjak venni erre már 20 hsz óta azt olvasom hogy pest vs vidék. KI NEM SZ*RJA LE? MÁR ELNÉZÉST.

Ez nem neked szólt személyesen, hanem mindenkinek aki ezt nyomatja itt... :W

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#31459) maross


maross
veterán

Kene egy offtopic kapcsolo a ph motorjaba, mely kiszuri az osszes offba tett hozzaszolast :). Nem mintha engem zavarna, csak mondom.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#31460) bul07


bul07
nagyúr

EA akció a lengyel oldalon [link] (70forint körül váltják)
Steamre már vettem innen, de hogy ezeket most hogy lehet megvenni(gondolom most origin kódot add) , mi a menete nem tudom

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#31461) ayo


ayo
addikt

ma estetol ingyenesen ki lehet majd probalni a worms revolutiont a hetvegi steam akcio keretein belul. termeszetesen akinek tetszik az olcsobban meg tudja majd venni es lehet hogy a tobbi worms resz is le lesz arazva.

http://jateknaplo.blog.hu

(#31462) albert8 válasza bul07 (#31460) üzenetére


albert8
addikt

wysyłka do 5 dni--- tehát szállitás 5 nap szóval valszeg dobozos.
Ez a MoHW nél olvastam, ennyit pedig lehet megérne 1,8k körül van.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#31463) bul07 válasza albert8 (#31462) üzenetére


bul07
nagyúr

Megtaláltam [link] , múltkor így ment a vásárlás, elég régen,
Na mindegy akkor

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#31464) csaba951 válasza bul07 (#31463) üzenetére


csaba951
veterán

Ja, csak azok mind TOWAR ELEKTRONICZNY-k voltak. Amit meg most linkeltél azok dobozos változatok, postával küldik ki őket. Mondjuk, lehet, hogy az országon kívülre már nem is szállítanak.

(#31465) djculture válasza ayo (#31461) üzenetére


djculture
félisten

már nem követem annyi hulladék worms volt mostanában... Az a rendes 2d-s rész?

[ Szerkesztve ]

(#31466) ayo válasza djculture (#31465) üzenetére


ayo
addikt

jaja 2d es vegre valami ujat is rakta bele a 10 ev alatt. ettol fuggetlen nem varok csodat de ha mar van ilyen lehetoseg megnezem en is hatha.. :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#31467) dokken


dokken
tag

(#31468) bullseye válasza dokken (#31467) üzenetére


bullseye
addikt

G2Play-en is azt tartanak, ahogy nézem

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#31469) ayo válasza bullseye (#31468) üzenetére


ayo
addikt

http://www.indiegala.com/

csutortoki indie gala bundle amiben a Mass Effect 2 is benne van...

http://jateknaplo.blog.hu

(#31470) sagem válasza ayo (#31469) üzenetére


sagem
addikt

Az korrekt, cseppet kinőtte magát ez a bundle business, már EA gameket is beszippant :D

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#31471) Vertigo18 válasza Arkennys (#31452) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ki a frászt érdekel a GS, ha van itthon pálesz, tesó? Gyere át, bebizonyítom, hogy igazam van! :D

Ha jól beiddogálunk, keresünk valami desznyót is, oszt' leöljük szaporán!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#31472) ayo válasza sagem (#31470) üzenetére


ayo
addikt

indie gala messze volt mindig is az INDIE kifejezestol inkabb csak rontotta a fogalmat. meg se tudom szamolni hany akciot nyomott ezen a heten ez a vicc:D

sagem: az egyszeri kivetel volt es nemhiszem hogy origin is epp bedogleni keszul:) en nem csak erre a mostani akciora ertettem hanem a tobbnyire trash jatekok arusitasra 7/24ben.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#31473) sagem válasza ayo (#31472) üzenetére


sagem
addikt

hja, de a konkurencia is szerencsétlenül választott nevet..merasszondja HUMBLEbundle..hááát pl. egy THQ pack után..:D

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#31474) Arkennys válasza Vertigo18 (#31471) üzenetére


Arkennys
addikt

Nem szeretem a pálinkát, ha van söröd, megyek :D

Mass effect 2 indie galaban? normálisak ezek? :D Nem mintha bánnám. Kell majd egy csomag, az biztos. Jól látom, hogy 5,16 dollárért már mindent visz az ember? :C Marha jó ajánlat, mass effect 1 alapján amit volt szerencsém próbálni (a kettő sem hiszem, hogy rosszabb, legalábbis remélem), bőven megér ennyi

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#31475) Scholes9 válasza Vertigo18 (#31471) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DD :DDD :C

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#31476) djculture


djculture
félisten

576-nál webshop akciót hirdettek de elég vicces árak vannak:
2013. április 28-ig az alábbi Electronic Arts játékokat szerezheted be akciós áron:

Webshop: http://576.hu

PC: 2999 Ft

BATTLEFIELD BAD COMPANY 2 (CLASSICS)

BULLETSTORM LIMITED EDITION

CRYSIS 2 (CLASSICS)

CRYSIS MAXIMUM EDITION (CLASSICS)

DARKSPORE

DEAD SPACE 2 (CLASSICS)

DRAGON AGE 2 (CLASSICS)

FIFA 12 (CLASSICS)

FIFA 12

FIFA MANAGER 12

KINGDOMS OF AMALUR: RECKONING (CLASSICS)

MASS EFFECT 3 (CLASSICS)

MEDAL OF HONOR 10 TH ANIVERSARY (CLASSICS)

MEDAL OF HONOR (CLASSICS)

MEDAL OF HONOR WARFIGHTER LIMITED EDITION

NEED FOR SPEED HOT PURSUIT (CLASSICS)

NEED FOR SPEED MOST WANTED LIMITED EDITION

NEED FOR SPEED SHIFT (CLASSICS)

NEED FOR SPEED THE RUN

NEED FOR SPEED UNDERCOVER (CLASSIC)

SHIFT 2 UNLEASHED (CLASSICS)

SHIFT 2 UNLEASHED

SIMS MEDIEVAL

PS3: 5999 Ft

DEAD SPACE 2 (PLATINUM)

FIFA 12

FIFA STREET

FIGHT NIGHT CHAMPION

KINGDOMS OF AMALUR: RECKONING

MASS EFFECT 2

MEDAL OF HONOR (PLATINUM)

MEDAL OF HONOR WARFIGHTER

MEDAL OF HONOR WARFIGHTER LIMITED EDITION

NEED FOR SPEED MOST WANTED

NEED FOR SPEED MOST WANTED LIMITED EDITION

SHIFT 2 UNLEASHED

SSX

SIMS 3 (PLATINUM)

SIMS 3 PETS

TIGER WOODS PGA TOUR 13

Xbox 360: 5999 Ft

BULLETSTORM

DEAD SPACE 2

FIFA 12 (CLASSICS)

FIFA 12

FIFA STREET

FIGHT NIGHT CHAMPION

MASS EFFECT 2 (CLASSICS)

MEDAL OF HONOR (CLASSICS)

MEDAL OF HONOR WARFIGHTER

MEDAL OF HONOR WARFIGHTER LIMITED EDITION

NEED FOR SEED MOST WANTED

NEED FOR SPEED MOST WANTED LIMITED EDITION

SHIFT 2 UNLEASHED

SSX

SIMS 3 PETS

TIGER WOODS PGA TOUR 13

(#31477) .tnm válasza djculture (#31476) üzenetére


.tnm
addikt

ez most "best buy"? megint gyengült a forint? :D

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#31478) djculture válasza .tnm (#31477) üzenetére


djculture
félisten

Ja régi játékok aranyáron című akció :D

(#31479) Arkennys válasza djculture (#31478) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát, szerintem aki figyeli az akciókat, és türelmesebb, nem kicsit jobban jár. Ezek az árak...hát, "akciósak" nagyon valóban :N

más:mass effect 1 et jó áron nem tud valaki véletlenül, valahol akcióban neten? (akár fullos pakk is lehet mindhárom résszel, ha van rá módom, mindkét dolog érdekelne)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#31480) ayo válasza djculture (#31476) üzenetére


ayo
addikt

576 indie bundle pay what you want minimum 3000ft

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#31481) warcat válasza djculture (#31476) üzenetére


warcat
veterán

600 forint lett az euró? ;]

EA: It's in the crate!

(#31482) AlexWolf válasza warcat (#31481) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Manapság? Miért ne. az 576 csak előre tekint :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#31483) Crytek válasza Arkennys (#31474) üzenetére


Crytek
veterán

Jelentkezzetek a gropu buys steam csoportba ott happy hour miatt kb max 2 dolcsi lesz az egész pakk :D :C

Next PC Upgrade: 2022

(#31484) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Zárt béta kulcsok a Marvel Heroeshoz[link]

(#31485) Arkennys válasza Crytek (#31483) üzenetére


Arkennys
addikt

group buys? Ránézek, és megbirkózok az inglissel, amennyire tudok, hogy kitaláljam, hogy is megy ez ott. :) Köszönöm a tippet. (amúgy ha már van benne tapasztalatod, pár szóban azért elmondanád? :) )

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#31486) albert8 válasza djculture (#31476) üzenetére


albert8
addikt

Azért, ha valaki a dobozos kiadást kedveli annak jó árak. Főleg pl az NFS MW vagy a MoHW, ezek szerintem még nem voltak ilyen árban még digitálisan sem. Szerintem ennyit pl az NFS megér, nekem bejött én itt vettem. A MoH-t pedig döböz nélkül talán megvenném, de 1,5-2k-ért inkább.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#31487) maross


maross
veterán

Megvettem, osztogathatok par szaz forintert, hatha le tudom redukalni annyira az arat, amennyiert nektek adom :). ha meg nem, hat nem :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#31488) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Indie Gala-t kosárba raktam, PayPal levont, se kulcs se levél se semmi. Létezhet, hogy elszartam az e-mail címet amit beadtam, vagy szopat?

MOD: b@zdki.. IE kell hozzá... :U

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#31489) Vertigo18 válasza Kareszovics (#31488) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nekem Tűzróka alatt tökéletesen működik, és már nem először... :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#31490) djculture válasza albert8 (#31486) üzenetére


djculture
félisten

Húsvét óta 2990ft mindkettő a cd galaxisban...

(#31491) Arkennys válasza maross (#31487) üzenetére


Arkennys
addikt

Ezt kifejtenéd kicsit bővebben? :D Ha a gala-ról van szó akkor érdeklődnék

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#31492) maross válasza Arkennys (#31491) üzenetére


maross
veterán

Max 400-ra jon majd ki ugyanez a pakk, ha lesz happy hour, csak ugye be kell feccolni elso heten 1300-at :). Megvettem, ugyhogy majd tudok adni.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#31493) TommyX_ válasza djculture (#31476) üzenetére


TommyX_
őstag

Media Marktban is ez van, legalábbis az NFS - MW, Crysis 2, NFS - The Run, NFS - HP, hirtelen ezeket láttam 2990ft-os áron.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#31494) DeFranco


DeFranco
nagyúr

arra van valakinek ötlete, hogy honnan tudnék szerezni crysis 1-et originre szuperolcsón? a gmg-s balhé végül is azzal zárult, hogy visszaadták az ár felét, így van egy warheadem, de kellene mellé a cry1. Ha nem lesz, belövöm a steames giftem, amit véletlenül vettem meg, de ha tudok szerezni valami potom áron külön originre, akkor a steameset felajánlom bg-re.

(#31495) Crytek válasza Arkennys (#31485) üzenetére


Crytek
veterán

Annyi hogy a srác aki intézi az egészet happy hourba vesz annyi pakkot ami kielégíti az igényeket!
Csak mondok egy számot, vesz 80 pakkot! X dollárért és szétosztja az emberek között minimális plussz költséggel így ő is és mi is jól járunk!
Megbízható 100% már 3 pakkot vettem így 1 dollár illetve 1.25 dollárért + fee!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#31496) pecze válasza Crytek (#31495) üzenetére


pecze
aktív tag

Én is kb. 3 packot vettem, annál olcsóbban nem lehet megvenni, mint ami ott elérhető, Happy Hour-ben vásárol és 5 gifts packokat, az első csomag ára, meg kb. 100 felé oszlik, észre se veszi senki.

(#31497) maross válasza pecze (#31496) üzenetére


maross
veterán

Na, ezt kerdeztem a multkor, hogy tudja olcsobban kihozni, mindenki egre foldre eskudozott, hogy marpedig rendes emberek vannak, es higgyem el es mekkora paraszt vagyok hogy ezt nem fogom fel. Hat igy. Kosz, most mar nyugodtan alszom.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#31498) Arkennys válasza maross (#31497) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát, Maross kollega, ha van rá mód, akkor én nálad beneveznék egy pakkra majd hapy hourban, 100% biztossággal. Ha benne vagy. Veled legalább magyarul lehet kommunikálni, és alap is döccenőmentesebb a dolog. :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#31499) Crytek válasza Arkennys (#31498) üzenetére


Crytek
veterán

Egy szót nem kell kommunikálni a Group Buys csoportba! Beírod hogy részt veszel benne! A srác megcsinálja a listáját majd ha happy hour van megveszi az x dbot megszabja az árat és fizetsz. Senkinek nem kell semmit mondani! :D

Next PC Upgrade: 2022

(#31500) maross válasza Arkennys (#31498) üzenetére


maross
veterán

lehet megveszek en is egy ilyen 5x4-es fogatot, es akkor szerintem 300 forintbol kijon darabja, es ket emberen kivul mindenki nevezhet :). Majd otthon megnézem az arakat, itt munkahelyen nehezkes a filter miatt.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.