Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27401) tupacamaru válasza DJGABI (#27400) üzenetére


tupacamaru
veterán

Egyet én is elfogadnék. :B :K

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#27402) kenand válasza DJGABI (#27400) üzenetére


kenand
veterán

Azt írta elfogyott mára

(#27403) sagem válasza tupacamaru (#27401) üzenetére


sagem
addikt

Én is, de eléggé mission impossible a dolog..kb. perc alatt elfogy ha felbukkan valahol (legyen bármennyi) :(

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#27404) djculture


djculture
félisten

Ezt se kell megvennem úgy látom: [link]

Dead space 3: DirectX11 támogatása, illetve a részletesebb textúrák, ezek mind ki fognak maradni a PC kiadásból. Grafikailag ugyanazok a beállítási lehetőségek lesznek csak elérhetőek, mint PS3 és XBOX360 esetében.

Remélem a crysis3-al nem ugyanezt játsszák el hogy csinálnak egy konzol portot egy az egyben.

[ Szerkesztve ]

(#27405) tupacamaru válasza sagem (#27403) üzenetére


tupacamaru
veterán

Itt próbáltam, de nem tudom mennyire lehet valós. Nekem nem adott semmit. :(

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#27406) #57919488 válasza djculture (#27404) üzenetére


#57919488
törölt tag

Látom előre, Premium-ot lehet majd hozzá venni és benne lesz az összes DLC: Mass Effect armor skin, HD textúrák, vizipisztoly a darabolós helyett, Fifa labda a szörnyek fejére cserélve stb.:P

(#27407) bullseye válasza maross (#27364) üzenetére


bullseye
addikt

Én meg most jöttem rá, hogy két fiókom is van :W , és fogalmam nincs hogyan lehetne összevonni...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#27408) Agyzuzo válasza djculture (#27404) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Crysis 2-nél is meg kellett várni az 1.9-es patch-et... Addig én se vettem meg. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#27409) BigBlue69 válasza tupacamaru (#27405) üzenetére


BigBlue69
őstag

Ugy kezdi, hogy lőjjem le Adblockot.. Sikeres oldal nem lehet!

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#27410) Youri válasza bullseye (#27407) üzenetére


Youri
veterán

Origin? Support tudja

RTX ON

(#27411) bullseye válasza Youri (#27410) üzenetére


bullseye
addikt

amit olvastam a neten az alapján ők sem igazán .)
de azért bepróbálom

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#27412) attiati válasza attiati (#27359) üzenetére


attiati
veterán

erre valaki legyszi?

(#27413) horvathd válasza attiati (#27359) üzenetére


horvathd
aktív tag

Úgy tűnik az új regisztrálók nem kaptak.

Ha regisztráltál a fórumra, akkor kapod majd a hírlevelet is, másol nem kell feliratkozni.

"The Kid just rages for a while."

(#27414) Youri válasza bullseye (#27411) üzenetére


Youri
veterán

Itt mondták többen is, hogy igen Egy kört megér

RTX ON

(#27415) sagem válasza tupacamaru (#27405) üzenetére


sagem
addikt

Én ezt inkább kihagyom, erősen fake gyanús:( Viszont ahogy lentebb írták / linkelték a hivatalos nvidia FB oldalon a mai adag még nem került kiosztásra, 6-7 óra között várható, hogy kitesznek 1000 új kulcsot. Mondjuk FB kell hozzá (mert likeolni kell az oldalt), és nagyon sokan várnak rá, de talán tudunk halászni, szerencse fel :)

Én jelentkeztem még tavaly (amikor lehetett egyből) a bétára a fejlesztőknél, de nem kerültem kiválasztásra :(

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#27416) AkosAkos


AkosAkos
aktív tag

Originen az Alan Wake, Batman: Arkham City GoTY, Orcs Must Die 2, Kingdoms of Amalur, Dead Space 2 és még sok játék 5€ alatt van! [link]

[ Szerkesztve ]

(#27417) sagem válasza sagem (#27415) üzenetére


sagem
addikt

SIMCITY 4 BÉTAKULCS GYORSAN GYORSAN AMÍG ÉL:

[link]

Csak regelni kell és egyből adja a kódot, amit Originen lehet aktiválni (nekem sikerült, nincs benne trükk)

szerk: Ok, ez csak egy hétvégére ad kódot: jan 25-28..nem tudom, hogy a többi kulcs is ilyen e, de ez csak hétvégére ad kódot

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#27418) viktor82 válasza sagem (#27417) üzenetére


viktor82
őstag

Meg is van 1000köszönet :R

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#27419) dokken


dokken
tag

Ma délelőtt megvettem a Kingdoms of Amalur-t, pénzt levonták, számla megjött, a játék meg sehol.
Ilyenkor mi van, mikor jelenik meg az origin fiókomban? :O

(#27420) Youri válasza sagem (#27417) üzenetére


Youri
veterán

Jó lesz az 5-nek is :)

RTX ON

(#27421) C4mp3r válasza dokken (#27419) üzenetére


C4mp3r
addikt

nem adtak egy product code-ot amit be kell valtanod?

(#27422) sagem válasza Youri (#27420) üzenetére


sagem
addikt

Hja, tényleg :B Kicsit kapkodtam, hogy gyorsan be tudjam tenni, mert ha jól látom "csak" 5ezer kódot lehet így igényelni, valszeg hamar elhordják :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#27423) dokken válasza C4mp3r (#27421) üzenetére


dokken
tag

Nem, a számlán írják, hogy az origin kliensből tudom majd letölteni, de nincs ott.

(#27424) sagem válasza dokken (#27423) üzenetére


sagem
addikt

Az Origin eléggé akadozott az akciók miatt, próbáltad már újraindítani?

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#27425) dokken válasza sagem (#27424) üzenetére


dokken
tag

Próbáltam, de semmi :W

(#27426) sagem válasza dokken (#27425) üzenetére


sagem
addikt

Aham:( Hát, ha nem kaptál kulcsot, és még nem érkezett meg, akkor szerintem vedd fel a kapcsolatot a supporttal, a számla megvan, szóval valszeg hamar elintézik.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#27427) xavix13 válasza sagem (#27417) üzenetére


xavix13
senior tag

:R :))

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#27428) k4rL^ válasza sagem (#27417) üzenetére


k4rL^
senior tag

:R Köszi

(#27429) tupacamaru válasza sagem (#27417) üzenetére


tupacamaru
veterán

THX az infót most sikerült nekem is egyet szerezni. :K :R Úgy nézem hogy máshol is csak pár napos béta van. A Facebook-on is 5 napos van.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#27430) dokken válasza sagem (#27426) üzenetére


dokken
tag

A rendelési előzményekben Order Submitted van. :F

(#27431) alratar válasza sagem (#27417) üzenetére


alratar
addikt

Köszi, el is raktam egy keyt! :R

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#27432) Serpiko


Serpiko
addikt

Steam napi ajánlat: Chaos on Deponia - 66% 6,79 euro

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#27433) Zamery válasza sagem (#27417) üzenetére


Zamery
senior tag

Elfogytak a kulcsok. De azért még sikerült egyet szerezni. Köszönöm! :R

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#27434) sagem válasza sagem (#27417) üzenetére


sagem
addikt

Van egy plusz kulcsom, s mivel áldott jó lélek vagyok ( ;] ) ha kell valakinek akkor odaadom. De mivel csak hétvégére szól, csak olyan jelentkezzen ha kérhetem, aki ki is használná, s érdekli a játék. Priviben adom az elsőnek :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#27435) #57919488


#57919488
törölt tag

D&D Ultimate Pack gamestop client?
2 484 Ft On Sale from 9 945 Ft

[ Szerkesztve ]

(#27436) attiati


attiati
veterán

hálózaton is játszható fps-ekből melyik játékok jók az elmúlt 2-3 évben?

ez az origines BF2 megér 5€-t? játszanak vele hálózaton?

[ Szerkesztve ]

(#27437) 7 válasza attiati (#27436) üzenetére


7
addikt

Ránéztem a Steam játéklistámra, hogy mivel játszottam a legtöbbet a kategóriából. A Left 4 Dead 2 kimagaslóan vezet a többi hasonló címhez képest, és konzolparanccsal lehet megadott IP-re is csatlakozni. :K

De ha egy kis old-school mókára vágytok, javaslom a Quake 1-et. :P

[ Szerkesztve ]

(#27438) #57919488 válasza attiati (#27436) üzenetére


#57919488
törölt tag

Bad Company 2? Igen, csak már nincs akkora választék szerverekből mert a BF3 a divat most.
BF2 meg a legjobb volt anno :)
Batman AA vagy AC goty, Mass Effect 1-2, Dragon Age 1(!) szerintem jobb ajánlatok, legalábbis ezek nagy kedvencek nekem:))

Igaz ezek nem FPS-ek de akkor meg talán Crysis 2 ami még jó BF: BC2 mellett.

[ Szerkesztve ]

(#27439) KubanitoS válasza #57919488 (#27438) üzenetére


KubanitoS
veterán

Mass Effect 1-2, Dragon Age mióta hálózaton játszható fps-ek? :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#27440) #57919488 válasza KubanitoS (#27439) üzenetére


#57919488
törölt tag

Akkor még 1x:
"Igaz ezek nem FPS-ek"

(#27441) gtamate2 válasza attiati (#27436) üzenetére


gtamate2
veterán

Counter Strike Global Offensive, Left 4 Dead 2, Team Fortress 2.
Én ezeket játszom és vannak bőven, de a cod új részét is sokan játszák, de a sok csaló miatt nekem az annyira nem jött be..

*Sn0w

(#27442) Youri válasza #57919488 (#27440) üzenetére


Youri
veterán

És hálózaton sem játszhatóak ;)

RTX ON

(#27443) #57919488 válasza Youri (#27442) üzenetére


#57919488
törölt tag

Na, ez igaz :D

(#27444) karesz501 válasza attiati (#27436) üzenetére


karesz501
senior tag

CoD: Modern Warfare 3 és még játszák mindig hálózaton

Life is no picnic!

(#27445) warcat


warcat
veterán

No megvolt a THQ árverés.nem kerültek rossz helyre a studiok szerencsére,viszont a Darksiderseknek nincs gazdája,így a forgalmazással/beszerzéssel gondok lehetnek.Nyilván főleg a második rész a problémás,az első kb mindenkinek van már.Üzletelők is rulettezhetnek egy kicsit a kulcsokkal.
Amazonon még él a nagy THQ pakk 24.99 (19.99) -ért.

EA: It's in the crate!

(#27446) Crytek válasza warcat (#27445) üzenetére


Crytek
veterán

Akit érdekel:

"Nézzük tehát az eddig ismertetett adatokat számokkal is: a Crytek elvitte a Homelandet 500 ezer dollárért, Koch megköszönte a Metro címet 5,8 millió dollárért, 22,3 millióért pedig vitte mellé a Volition csapatát is. A korábbi nagy fejlesztői tiltakozás (miszerint a South Park Digital Studio nem enged mást a THQ helyére) eredménye az lett, hogy a Ubisoft csengetett ki 3,2 millió dollárt a South Park: The Stick of Truth címért, és még 2,5 milliót adtak a THQ Montreal stúdióért, ahol most éppen az Assassin's Creed korábbi vezetője, Patrice Désilets dekkol. A SEGA vitte a Relicet 26 millióért cserébe, és a Take-Two kezében landolt 11 millió dollár ellenében a Turtle Rock Studios nevével fémjelzett be nem jelentett Evolve játék. A Vigil Games (Darksiders) nem kapott érdemi ajánlatot, és egyébként a Bethesda anyavállalata, a ZeniMax Media azért még feni a fogát a Relicre egy 26,3 millió dolláros tétellel, ha esetleg a SEGA lenyomható. Az aukció teljes forgalma meghaladta a 100 millió dollárt - az eddigi hírek szerint, amelyek még mindig nem tekinthetőek teljesen véglegesnek."

Next PC Upgrade: 2022

(#27447) Agyzuzo válasza Crytek (#27446) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Hirtelen azt hittem, te vitted a Homeland-et 500k-ért, csodálkoztam is, mikor szaladt meg ennyire a szekér. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#27448) xavix13 válasza Crytek (#27446) üzenetére


xavix13
senior tag

Hál' istennek se EA, se Activision nincs a vevők közt...

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#27449) #57919488 válasza xavix13 (#27448) üzenetére


#57919488
törölt tag

Szerintem mindkettő cégnél tartottak egy nagy tárgyalást és arra jutottak, hogy ezeknél a címeknél dolgozni is kell nem csak skint cserélni majd újra kiadni ;]

(#27450) xavix13 válasza #57919488 (#27449) üzenetére


xavix13
senior tag

:DDD True...

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.