Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26151) finest válasza csaba951 (#26150) üzenetére


finest
őstag

Nekem régen rendszeresen random kifagyott a New Vegas, javítottak valamit rajta az utóbbi időben esetleg?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#26152) ollie válasza Hun Mallior (#26148) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

hmm vagyis épp most gondolkozom..és mivaaaan :DD ha steamre valaki bejentkezik Neked Németországból vagy hmmm máshonnan :) és ott veszi meg a dlcket?

Ha azon gondolkodsz, hogy VPN-t használsz, vagy kölcsönadod egy Németországban élő ismerősnek a Steam accountod, ne tedd, mert könnyen végleges ban lehet belőle.

***

(#26153) 7 válasza horvathd (#26143) üzenetére


7
addikt

És ha Giftként veszik meg a DLC-ket a megfelelő régióból, az is orvosolja a problémát?

(#26154) Hun Mallior válasza ollie (#26152) üzenetére


Hun Mallior
tag

Vpn-ért ban van. Isten ments, nem kockáztatnék. Viszont tavaly többször is voltam németben, bejelentkeztem, sőt laptopon még játszottam is onnan. Ezért is ban van? Sehol nem láttam, hogy jelezni kéne feléjük hol vagyok pillanatnyilag....lenne útlevélben pöcsét akkor fénymásolatát be kell küldeni? :N
Másik, az is jó igen, ha ismerősöd kinn megveszi és giftként küldi.
ui: ha a kinn bejelentkezést valahová jelezni kell, szólj mert elég sokszor léptem be kinn.kb 3napig kinn, 3itthon,3megint kinn stb. :DDD

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ

(#26155) csaba951 válasza Hun Mallior (#26154) üzenetére


csaba951
veterán

Nem bejelentkezéssel meg a játékkal van a baj. A gond a vásárlással kezdődik. A Steam FAQ-ban benne van, hogy előre kell jelezned, ha nem az állandó lakhelyed szerinti országban szeretnél valamit vásárolni.

Egy példa: egy finn vagy svéd srác kölcsönadta a Steam fiókját a bátyának, aki hivatalos úton volt kint Moszkvában. Testvér persze látott egy-két kihagyhatatlan akciót, rögtön vásárolt is. Néhány perc múlva már bann volt a fiókon. Hosszas utánajárás után végül visszaadták, állítólag azért mert először fordult elő. De mondták is a supporton, hogy utoljára segítettek!

Másrészről van itt a fórumon egy fórumtárs, aki rendszeresen jár Németországba, és még nem volt gondja a vásárlással, pedig nem jelentette be előre a Steamen.

A választás a tiéd. Én bejelenteném, mert nem kerül semmibe, és csak egyszer kell megcsinálni. Beállítják a rendszerben, és onnan kezdve szabad a vásár. Természetesen ekkor is meg kell felelni a vásárlási feltételeknek. Szóval hiába jelented magad be pl. orosz Steam Storeba, ha egyszer nem Oroszországból vásárolsz, orosz fizetőeszközökkel, akkor megy a bann.

(#26153) 7
Igen, ez egy teljesen legális megoldása a problémának.

(#26151) finest
Bethesda prg játékok már csak ilyenek. Időnként kifagynak, de azért finomhangolással ezt kordában lehet tartani. Fallout: New Vegas PC tweak guide

[ Szerkesztve ]

(#26156) csaba951 válasza finest (#26151) üzenetére


csaba951
veterán

Some dual core and quad core CPU users have said that by inserting a new command iNumHWThreads=2 under the General section of Fallout.ini, and setting it to a value of 1, 2 or 4 (typically 2), this prevents freezing at certain points in the game. In practice this setting should not be required, as it appears to restrict the number of threads used by the game, however you can experiment with different values depending on how many cores of your CPU you want the game to use.

iNumHavokThreads=1

Nálam ezekkel a paraméterekkel csak nagyon ritkán fagyott ki.

(#26157) Hun Mallior válasza csaba951 (#26155) üzenetére


Hun Mallior
tag

Teljesen igazad van, ez kimaradt az előző üzenetből. Vásárlásnak vannak feltételei. Az már más kérdés, hogy mire mennyire harapnak. Olvastam már mind a két végletről. Egy aki ukrán, kimegy franciába és régiózárasat vesz amit otthon nem tudna ÉS kint is aktiválja, ebből volt a ban. Később feloldották, meg ejnye-bejnye ;] , asszem a játékot se vették el. Másik ahogy Te is írtad, amit példának hoztak, hogy nem régiózárasat vett és ajándékba. Nem foglalkoznak vele. Ki, mit mer.
Ezt már innentől meg nem szabad ebben a topicban megtárgyalni, ugye? :N ülőgumón leszek náspángolva megint, nerögj, az fáj :(((
ui: nah a procis problémát akartam írni én is, mert nekem is gond volt 3 maggal anno. 1-en menni fog, és nem lesz érezhető teljesítményben a változás.

[ Szerkesztve ]

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ

(#26158) kenand válasza Crytek (#26009) üzenetére


kenand
veterán

Hogy lehet meghívót szerezni?
Fiaimnak elfogadnék egyet :) (pontosabban 2-t)

[ Szerkesztve ]

(#26159) kenand


kenand
veterán

Saints row 2, 1 Euro
Azt írja a hirdetés, hogy DRM free, de Steam kulcsot ad (DE-nek írja) de be lehet aktiválni és ki lehet választani az Angol nyelvet)
paypal fizetés van

(#26160) Youri válasza kenand (#26159) üzenetére


Youri
veterán

Jó eséllyel kap az ember egy LV verziót :)

RTX ON

(#26161) kenand válasza kenand (#26159) üzenetére


kenand
veterán

Szia!

Újabb szívás a Saint Row 2-vel, valakinek ötlete?

Ha beaktiválod - hiba választom az angol nyelvet a játékban csak Német nyelvet látok azzal indul....
Nekiugrunk még egyszer, de ha valaki tudná a megoldást...

Szóval egyelőre várjatok, vele, hacsak nem probléma a német nyelv...

(#26162) Niczo válasza kenand (#26159) üzenetére


Niczo
senior tag

Steamgiftsen is írták hogy német cenzúrázott verzió. Felejtős.

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#26163) Vertigo18 válasza kenand (#26161) üzenetére


Vertigo18
addikt

Éppen itt írták, hogy az onnan vásárolt játékok erősen korlátozottak... Átvezető videókban kikockázások, meg csak német nyelv...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#26164) kovsol


kovsol
titán

Valaki nem tudja, az amazonos bf3 premium az működik az orosz alapjátékkal együtt?

May the Force be with you!

(#26165) Agyzuzo válasza kenand (#26161) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Erre nincs megoldás sajnos... Én is ezt szívtam meg anno a Fallout 3-al, csak német nyelvű volt, le is vetettem a supporttal és megvettem újra... Azért az elég g*ciség, hogy angol nyelv nincs is benne szerintem...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#26166) kenand válasza Agyzuzo (#26165) üzenetére


kenand
veterán

Az a szívás, hogy a telepítéskor vagy 10 nyelvet enged választani.... és a telepítés után is engedi a játék nyelvét választani, de még sem változik,
De talán van megoldás itt leírják:

Ahonnan vettem a hirdetést itt DRM free-nek hirdette és nem volt írva a cenzúrázott német nyelv, a hozzászólásokból derült ki.

Ha patch megy majd megírom

[ Szerkesztve ]

(#26167) kenand válasza csaba951 (#26155) üzenetére


kenand
veterán

Inkább lennének egységes árak, és nem kellene ez a barom területi cenzúra.
A filmeknél is marhára utálom a régió korlátot, a legtöbb illegális film letöltésnek is pont ez az oka.
Miért nézheti az USA-ban élő jóval hamarabb...

A macGame.com on pedig nem láttam sehol, hogy DE only...egyébként sem értem hogyan lehetne EU-n belül bármit is korlátozni...

[ Szerkesztve ]

(#26168) dokken


dokken
tag

McGame.com Super Sale Weekend 1€

(#26169) opti06 válasza dokken (#26168) üzenetére


opti06
aktív tag

aktiválhatóak valahol?

(#26170) Crytek


Crytek
veterán

Erről a McGame oldalról tud valaki valamit mennyire megbizható?
Sniper Ghost Warrior 1 steam-es? Mert azt megvenném 300ft-ért!

Next PC Upgrade: 2022

(#26171) djculture válasza Crytek (#26170) üzenetére


djculture
félisten

Ezekből egyik se steam rendszeren aktiválható. Ami igen annál ez van kiírva: "Für den Download, die Installation, Aktivierung und Ausführung des Spiels ist ein STEAM-Konto erforderlich."

(#26172) Allien


Allien
veterán

Lenne 1 kérdésem. A Driver: San Francisco - Deluxe Edition érdekelne, de mostanában max 35%-ot látok. De, volt ez 75% is. Van esetleg valakinek infója, hogy lesz ez esetleg hasonlóan jóárasítva? :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#26173) djculture válasza Allien (#26172) üzenetére


djculture
félisten

Tescoba 2 rugó a dobozos.

[ Szerkesztve ]

(#26174) ZS3NI válasza Allien (#26172) üzenetére


ZS3NI
őstag

"""Steam Announces Weekend Encore to Its 2012 Holiday Sale
Announcement - Valve 19:59
Gamers will have a final opportunity to get their favorite games on Steam. A select number of the most sought-after titles from the Steam Holiday Sale will reprise their biggest discounts for two additional days. The Encore Weekend begins at 10am PST on January 5th (Saturday) and run until 10am PST on January 7th (Monday)."""
http://store.steampowered.com/news/9690/
-azoknak akik egy két dolgot az utolsó pillanatra tartogatnak steamen.
Magyarul:
"""A játékosoknak lesz egy utolsó lehetősége, hogy megszerezzék a kedvencüket steamen. A Steam Holiday Sale alatt legkeresettebb játékok lesznek(de csak bizonyos számban pl. gondolom az első 30)újra árazva a legnagyobb akciójukban további két napig. Az Encore Weekend 10:00 PST január 5-én (szombat) kezdődik és január 7. (hétfő) PST 10:00-ig tart.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#26175) Crytek válasza ZS3NI (#26174) üzenetére


Crytek
veterán

"""A játékosoknak lesz egy utolsó lehetősége, hogy megszerezzék a kedvencüket steamen. A Steam Holiday Sale alatt legkeresettebb játékok lesznek(de csak bizonyos számban pl. gondolom az első 30)"

Akkor írják azt hogy a kiválasztottaknak juthat esetleg :C Mert kb elkezdödik az akció nem telik el két perc azt jöhet a köv adag mert elfogyott!

Bár engem nem érint ami kellene az csak 3-4 év múlva lesz talán olyan áron és az se a steam-en hanem amazon ,gg,vagy greenmangamingen.

Next PC Upgrade: 2022

(#26176) ForRedGlory válasza ZS3NI (#26174) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez pontosan CET mikor indul? Este 7?

(#26177) kovsol válasza ForRedGlory (#26176) üzenetére


kovsol
titán

oda van írva 10:00 PST

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#26178) kenand válasza dokken (#26168) üzenetére


kenand
veterán

Itt van Saints row 2 is, de full német patch sem segít
Ha csak nem imádod német nyelvet kerüld el.

(#26179) Youri válasza kenand (#26167) üzenetére


Youri
veterán

Feltűnően német az oldal. A németek meg szeretik kicenzúrázni a mindenséget is a játékokból. Ilyen egyszerű.

RTX ON

(#26180) genndy válasza Crytek (#26175) üzenetére


genndy
addikt

A legnépszerűbb, legjobban fogyó játékokból mondjuk az első 30. Nem csak 30 darab kulcs... :U

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#26182) ZS3NI válasza genndy (#26180) üzenetére


ZS3NI
őstag

:D:D

Erős lenne ha összesen 30 darab kulcsot lehetne venni...

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#26183) Pedro78 válasza Allien (#26172) üzenetére


Pedro78
senior tag

Tavalyelott karacsony kornyeken uplayen 1dodo volt.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#26184) kenand válasza Youri (#26179) üzenetére


kenand
veterán

Mindent megpróbáltunk, a német nyelv kiírthatalan a McGames Saintsrow 2-ből....
Sajnos magyarítás sem készült hozzá...

(#26185) Vertigo18


Vertigo18
addikt

akkor ide is beteszem...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#26186) Crytek válasza kenand (#26184) üzenetére


Crytek
veterán

Készülget csak lassan. A késíztője egyszerre elég sok mindent csinál mellette!

Next PC Upgrade: 2022

(#26187) djculture válasza kenand (#26184) üzenetére


djculture
félisten

Na de legalább tudsz vele játszani:) A haver dobozosba vette meg a tescoba háromszor lehetett telepíteni. thq-nak is voltak érdekes húzásai azért régebben.

(#26188) kenand


kenand
veterán

Megnéztem a McGame Saints Row 2 oldalát és azt írja:

Sprachen: Deutsch, Englisch

Szóval jó nagy átverés!

(#26189) djculture válasza kenand (#26188) üzenetére


djculture
félisten

Pedig akkor lennie kellene angol nyelvnek. Nekem is van onnan 5 játék mindnél megy az angol telepítéskor lehet kiválasztani..

(#26190) kenand válasza djculture (#26189) üzenetére


kenand
veterán

3x megpróbáltuk, újra telepítettük úgy hogy kiválasztottuk a nyelvet, angolt, de kiirthatatlan a Német
Mondtam a fiúknak a 2. nyelv úgy is a német lesz :)

(#26191) Psychonaut válasza Crytek (#26175) üzenetére


Psychonaut
addikt

LOL...láttál te már Steamen valaha is ilyet, most őszintén? :U

(#26192) Vertigo18 válasza Psychonaut (#26191) üzenetére


Vertigo18
addikt

Durva is lenne

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#26193) Vasinger! válasza Vertigo18 (#26192) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Kicsit GmaersGate hangulat lenne utána :D

(#26194) Vertigo18 válasza Vasinger! (#26193) üzenetére


Vertigo18
addikt

Már megszoktuk, csak nem a Steamnél! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#26195) Anonymus X válasza Vertigo18 (#26194) üzenetére


Anonymus X
tag

Előfordult már Steamnél is, hogy kifogytak a kulcsokból, lásd Prey. Pont ezért nem árulják már néhány éve. Ráadásul akkor akciózás keretében fogytak el a kulcsok.

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#26196) Rusher válasza Anonymus X (#26195) üzenetére


Rusher
őstag

De itt arról van szó, hogy ez egy Encore 2 nap pluszban....érdekes lenne, ha 30db kulcsot dobnának összesen aki kapja....szerintem eléggé egyértelműen le van írva, hogy a 30 legnépszerűbb....a Prey az más téma...

[ Szerkesztve ]

(#26197) Rent


Rent
senior tag

Hali!

Ez elég jónak tűnik, lehet már volt róla korábban szó, de lehet abból gond, ha egy átmenetileg külföldön tartózkodó ismerős (tényleg nem vpn, hanem ott van fizikailag) megvásárol játékokat és gifteli nekem, vagy nektek/bárkinek? Pl witcher2 5 dollár, itt meg 7,5 euró kb most akcióban. Szerintetek? :)

[link]

(#26198) maross válasza Rent (#26197) üzenetére


maross
veterán

Nem uzletszeruen uzve szerintem nincs belole gond. Mennyiert tud nekem is kuldeni nagy tetelben? :))

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#26199) Youri válasza Rent (#26197) üzenetére


Youri
veterán

nem mellesleg a régiókorlátokat is figyelni kell

RTX ON

(#26200) Vertigo18 válasza maross (#26198) üzenetére


Vertigo18
addikt

nesze neked üzletszerűség! :DD

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.