Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27101) Csapoati válasza djculture (#27100) üzenetére


Csapoati
nagyúr

15 eurós határig (mondjuk ez az az összeg, amit én játékokra max. szánok, kivéve 1-2 címet, ami megjelenéskor kell) azért ez nem olyan vészes, bár kellemetlen, ez tény.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#27102) csaba951 válasza djculture (#27100) üzenetére


csaba951
veterán

Te még elhiszel bármit az elemzőknek? Simán csak azért tartják őket, hogy terjesszék a dezinformációkat!;]

(#27103) HS 2142


HS 2142
őstag

GMG-n Deponia akció (-75%), gondolom jó rá a -20%-os kupon. (GMG20-PJFEW-Y16HK )

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#27104) Niczo válasza HS 2142 (#27103) üzenetére


Niczo
senior tag

Indiegala ez esetben jobban megéri :K

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#27105) wesker24


wesker24
senior tag

És itt van a másik gyöngyszem amit sikerült jó áron beszerezni ! :D

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#27106) ForRedGlory válasza wesker24 (#27105) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Szólj, ha tévedek, de ez a topic arról szól, hogy egymásnak segítenek emberek és nem verik a mellüket, ha valamit megvettek olcsón, de az műsoknak nem járható út... :U Csak nehogy 3k-ért szórják páran a megjelenés után pár nappal, vagy kitalálja az Nvidia, esetleg az ATI, hogy ingyen adja, aztán a hülyének is meg lesz olcsóbban, mint amire olyan büszke vagy.

[ Szerkesztve ]

(#27107) opti06 válasza ForRedGlory (#27106) üzenetére


opti06
aktív tag

:C

(#27108) Youri válasza ForRedGlory (#27106) üzenetére


Youri
veterán

+1

RTX ON

(#27109) maross válasza ForRedGlory (#27106) üzenetére


maross
veterán

crytek reloaded :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#27110) Youri válasza maross (#27109) üzenetére


Youri
veterán

Ő ennél szolidabban nyomta

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#27111) #57919488 válasza ForRedGlory (#27106) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ugyan de hát ezeket majd egy felteszi egy kisorsolásra, ha már így meghirdette, nem? :DDD ;]

(#27112) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Az meg a másik fele, hogy veszélyesek ezek az elővételek, mert ki tudja milyen ipari hulladék is lehet a játék, mire megjelenik? Én az Aliens-t féltem ettől, mert amilyen jónak tűnt pár éve, ahhoz képest egyre kevésbé győz meg. HA az ember kivár 1-2 hetet a megjelenés után, már tisztább lehet a kép.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#27113) maross válasza Youri (#27110) üzenetére


maross
veterán

Szerintem sokkal durvabban, csak miutan otvenedjere szoltunk neki, mar csak a pszichologusanak meri mondani orankent 10e forintert.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#27114) Vertigo18 válasza maross (#27113) üzenetére


Vertigo18
addikt

kellene egy topik lassan, hogy ki mit vett, oda lehetne linkelni...

Biztos nem látogatnám, nem kell nekem az irígykedés... :U

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#27115) Youri válasza Vertigo18 (#27114) üzenetére


Youri
veterán

Blogoszféra :)

RTX ON

(#27116) djculture válasza Csapoati (#27112) üzenetére


djculture
félisten

Én rá voltam pörögve de a legutolsó pár videóból úgy tűnik valami őskövület motorral lesz, sokkal csúnyább mint az aliens vs predator. Persze a történet megmentheti, de sokat nem várok tőle mikor kinyögték a hogy a filmet folytatásának szánták.

[ Szerkesztve ]

(#27117) genndy válasza djculture (#27116) üzenetére


genndy
addikt

Kíváncsi leszek hogy magyarázzák meg a történetben tátongó lyukakat...
Várom én is nagyon, de inkább arra számítok hogy nem lesz egy nagy durranás.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#27118) headhunter86 válasza wesker24 (#27105) üzenetére


headhunter86
senior tag

Ha már írod, hogy ilyen olcsón, meg olyan olcsón jutottál hozzá, leírhatnád azt is hogy mennyi az annyi. Engem pl. érdekelne.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#27121) #57919488 válasza djculture (#27116) üzenetére


#57919488
törölt tag

Állandóan minden játéknál a grafikán vagy kiakadva, még ha annak nem is az az erőssége vagy teljesen lényegtelen.

(#27122) BoB válasza djculture (#27116) üzenetére


BoB
veterán

A szar grafika nagyrészt a konzoloknak köszönhető. Arra fejlesztenek elsősorban, de azok nincsenek olyan teljesítményszinten, mint egy PC. Megcsinálják arra, és átírják PC-re. Pár játéknál veszik a fáradtságot, hogy javítsnak a grafikán mert többet is tudna, lásd pl Crysis 2.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#27123) wesker24


wesker24
senior tag

Na szóval ez a története a Tomb Raider-nek és az Aliens CM-nek !

Néztem a Steam Trades oldalt játékok után keresve hogy miket lehetne megvenni !

Nagy részt 75%-ban szinte semmi jó nincs mert az eladók/traderek kissé el vannak szállva maguktól de akadnak néha gyöngyszemek amit a szemfülesek egyből kihasználnak.

Azt látom hogy Aliens Colonial Marines ROW eladó 20 TF2 kulcsért mondom nekem ennyit simán megér, vettem is magamnak egy példányt 20 Tf2 kulcsért !

Épp nézegettem a játékokat hogy mik vannak még esetleg amikor megakadt az egyik hirdetésen a szemem, az Illető Aliens CM ROW-ot keres és Tomb Raider-t ad cserébe ! Egyből fel is vettem az illetőt meg is beszéltem vele a dolgot !

Vettem olcsón megint újra 20 TF2 kulcsot szereztem egy újabb Aliens CM példányt és eltradeltük az illetővel ö megkapta az Aliens CM-et én megkaptam a Tomb Raidert !

End of Story.

[ Szerkesztve ]

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#27124) djculture válasza #57919488 (#27121) üzenetére


djculture
félisten

Nem mondanám lényegtelennek a grafikát.
Nem tudom mit szólnál hozzá akkor ha kijönne a battlefield4 3d nélkül Voxel grafikával mert úgyse számít a grafika nem?
Vagy esetleg lehetne szöveges mass effect 4 állóképekkel. Minek bele a grafika majd le lesz írva mi történik.

Pont az lenne a lényege hogy minél jobb élethű grafikával játék közben bele tudja magát képzelni teljesen az ember az adott szituációban.

[ Szerkesztve ]

(#27125) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Defiance Beta Nem steames

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#27126) Agyzuzo válasza djculture (#27124) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Azért remélem érzed hogy a valóság és a között amit írtál, elég széles a szakadék. :)
A grafika színvonala egy high-budget játéknál nyilvánvalóan magasabb. Ahogy korábban is írták, a konzolportok összecsapottságán kéne javítani. A Colonial Marines-t azért én nem mondanám csúnyának...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#27127) danih válasza Agyzuzo (#27126) üzenetére


danih
addikt

De mai szemmel már nem is szép... Elég régóta készül, eleinte nyálcsorgató volt, most pedig - amit legalábbis a videók alapján meg lehet ítélni - legjobb jóindulattal is átlagos. Ugyanez vonatkozik a gameplay-re, már amit láttam. Persze a puding próbája az evés, de részemről előrendelés nem lesz.

(#27128) headhunter86 válasza wesker24 (#27123) üzenetére


headhunter86
senior tag

20 olcsó Tf2 kulcs mit takar?

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#27129) ollie válasza headhunter86 (#27128) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem írta, hogy olcsó, fix ára van.

***

(#27130) #57919488 válasza djculture (#27124) üzenetére


#57919488
törölt tag

szerk: semmi, úgyse kapnék értelmes választ...

[ Szerkesztve ]

(#27131) djculture válasza Agyzuzo (#27126) üzenetére


djculture
félisten

Jó erősen túloztam direkt, de a lényeget értette mindenki. :R
Azt aláirom én is hogy nem csak a grafika fontos mert egy mafia1 nekem még mindig legjobb game. De azért azt elvárnám hogy ne 5 évvel ezelőtti technológiákat használjanak már egy játékhoz 2013-ban, mikor lenne sokkal komolyabbra is lehetőség.
Meg mondjuk az se árt ha az egyjátékos kampányban az ellenfelek se egy sínen járó szobor darab "agyi" kapacitásával rendelkeznek.
Sajnos ennek a szemléltetésére is volt mostanában példa.

[ Szerkesztve ]

(#27132) headhunter86 válasza ollie (#27129) üzenetére


headhunter86
senior tag

Fordítsa le nekem ezt valaki valami pénznembe, mert ez így nem mond nekem semmit se.

De írta: "Vettem olcsón megint újra 20 TF2 kulcsot..."

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#27133) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Hivatalosan 2€ darabja, ha van külföldi kapcsolatod, 2$ darabja.
Ennél olcsóbbról még nem hallottam.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#27134) ayo válasza headhunter86 (#27132) üzenetére


ayo
addikt

kb 6000ft jelenleg ha ugyes vagy. nekem annyira nem olcso. elorendelni pedig manapsag elegge nagyvonalu dolog sztem. egyreszt vagy amit feljebb is irtak osztogatjak amd kuponokkal a jatekot vagy 1-2 honap utan jon a -50% es baratai. en inkabb visszaforgatnam a penzt ha ilyen feltunoen olcson adja valaki mivel felnek beaktivalni is hisz kitudja mi lesz vele es marcius (tomb raider) meg elegge messze van. persze lehet kockaztatni is de en nem szoktam:)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#27135) bijesz válasza headhunter86 (#27132) üzenetére


bijesz
aktív tag

Tessék:
Tf2 kulcs

SenorGrande: 2.5 USD nem 2!

[ Szerkesztve ]

(#27136) SenorGrande válasza bijesz (#27135) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Bocsánat, akkor rosszul tudtam. :B :R

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#27137) BigBlue69 válasza bijesz (#27135) üzenetére


BigBlue69
őstag

Na de várjá már..:D Nehogy már az alap Bolti árat számítsuk..:D Régen 1.5 dodó volt darabja.. Ma már persze Drágább de azért marketen még mindig olcsóbb mint Store-ból..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#27138) #57919488


#57919488
törölt tag

Hitman Absolution 10.20 GBP, ez volt már jobb áron?

Dead Space bundle 4.99 GBP

[ Szerkesztve ]

(#27139) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

hali. láttam egy ilyet a tescoba 2k-ért. ezt be lehet vhol aktiválni? steam vagy vhol? :D

(#27140) Psychonaut válasza -=Vacsek=- (#27139) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem.

(#27141) ayo válasza -=Vacsek=- (#27139) üzenetére


ayo
addikt

van rajta egy matrica is +

Az online játékhoz aktiválnod kell a termékkulcsot, amelyet a dobozban találhatsz. Egy profilhoz egy termékkulcs tartozhat! A Games for Windows LIVE nem minden országban elérhető. Kérünk, hogy látogasd meg a www.gamesforwindows.com/live/countries oldalt a részletekért!

http://jateknaplo.blog.hu

(#27142) Amershan válasza djculture (#27124) üzenetére


Amershan
csendes tag

Hát nemtudom anno c64-en is eléggé bele tudtam feledkezni a játékba pedig az nem volt csilivili 3d sőt még vektor se csak sprite:D

Sőt a last ninjával a mai napig képes vagyok játszani :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27143) viktor82


viktor82
őstag

Itt kulcsot adnak?megbizható ez a web áruház?

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#27144) viktor82


viktor82
őstag

Kosár tartalmára 20euró-t mutat viszont az t a 9.9-et is meg kell fizetnem ,az pontosan mit takar elég gyér a német tudásom :))

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#27145) v!ct0y válasza viktor82 (#27144) üzenetére


v!ct0y
veterán

Azt csak ajánlja, hogy megveheted. Ott van mellette a kosár jel. Tehát azt nem kell kifizetned. Elvileg :DDD

(#27146) viktor82 válasza v!ct0y (#27145) üzenetére


viktor82
őstag

És itt kulcsot adnak gondolom! :F

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#27147) v!ct0y válasza viktor82 (#27146) üzenetére


v!ct0y
veterán

Fogalmam sincs. Bár gondolom adnak egy origin kulcsot mert anélkül nem fog menni a játék.

(#27148) kenand válasza BigBlue69 (#27125) üzenetére


kenand
veterán

"You must be from one of the following countries to enter:

Canada
United States of America"

(#27149) Crytek


Crytek
veterán

Deadlightos amazon pakkról semmi info?

Next PC Upgrade: 2022

(#27150) #57919488 válasza BigBlue69 (#27125) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ennek köze van a sorozathoz? (még lehet az se indult el)

(#27149) Crytek:
Nincs Amazon-os akció? Haldoklik a best buy topic mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.