Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27351) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Van pár Dota 2 giftem, akinek kell, privátban ossza meg velem valami steames elérhetőségét.

Skynet is real. It's called Google.

(#27352) Rent


Rent
senior tag

Far Cry 3 uplayest én 2 napja vettem itt aprón 2k-ért, és még mindig van belőle az eladónak. :)

(#27353) mrhitoshi válasza Rent (#27352) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Tűrhető volt a telepítés ? Bevállalható egy ilyen uplayes móka ? :F

PS4

(#27354) Rent válasza mrhitoshi (#27353) üzenetére


Rent
senior tag

Egyszerű nagyon, kapsz egy kulcsot, amit amd honlapján (linket is ad a srác) beírsz adataiddal címeddel, mailcímmel, majd megkapsz egy olyan kulcsot, amit bereggelhetsz uplay akkountodba. :)

(#27355) genndy válasza FehérHolló (#27351) üzenetére


genndy
addikt

Pont most volt róla szó a Steam topikban is, keresd meg BigBlue69-et, ő gyűjti őket. Azt nem tudom hogy minek, de gyűjti.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#27356) Niczo


Niczo
senior tag

akciós Sonic játékok GMG-n!

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#27357) Youri válasza genndy (#27355) üzenetére


Youri
veterán

Valaki szalvétát gyűjt, valaki meg Dota 2 giftet :D

RTX ON

(#27358) BigBlue69 válasza Youri (#27357) üzenetére


BigBlue69
őstag

Csak ezzel a fenekem se tom kitörölni xD

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#27359) attiati


attiati
veterán

paradoxon tart még az ajándék europa universalis 3?

beregisztráltam, de hol kell feliratkozni a hírlevélre? sehol se találom :S

[ Szerkesztve ]

(#27360) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Elég jó akciók az Originen, pl. Kingdoms of Amalur 5€ !
De az első két Mass Effect és a Medal of Honor is ennyi. Listázni nem tudtam a sale-es cuccokat, körbe kell nézni. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#27361) arfer válasza Csapoati (#27360) üzenetére


arfer
aktív tag

Ejha! Sok jó cucc van ennyiért: Alan Wake Collector's Edition, Battlefield Bad Company 2, Arkham City GOTY, Dragon Age II, Burnout Paradise, stb., stb...

[ Szerkesztve ]

(#27362) arfer


arfer
aktív tag

Folytatom az 5 eurósokat: Game of Thrones, Two Worlds II Velvet Edition, Crysis 2 Maximum Edition, DCS A10C Warthog, Batman Arkham Asylum, Fifa 10, Fifa 12, Fifa Manager 12, Dragon Age Origins, SimCity 4 Deluxe, Orcs Must Die 1-2, Wargame: European Escalation, Jagged Alliance back in Action, stb. és egy csomót tuti ki is hagytam... Át kell nézni a teljes kínálatot...

Mondjuk bejelentkezni nem tudok, hogy vegyek is valamit :)), jó kis errort kapok :((

[ Szerkesztve ]

(#27363) Csapoati válasza arfer (#27362) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jól betettek most nekem. :D Mondom letudtam a winter sale-t, most jó ideig semmi, de ez... kapásból vagy 3-4 címet meg kéne venni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#27364) maross válasza arfer (#27362) üzenetére


maross
veterán

nem akarok harmadik klienst :((

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#27365) arfer válasza maross (#27364) üzenetére


arfer
aktív tag

Akinek esetleg már van Origin kliense, annak ez elég jó akció :) . Akinek meg nincs, most majd lesz :DDD - Persze úgy könnyű jó árakat meghirdetni, ha utána nem lehet megvenni a cuccot, mert nem tudsz belépni a boltba :D ... És most ez a helyzet náluk...

(#27366) Csapoati válasza arfer (#27365) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Lehet náluk is valaki félrenyomott a leárazásoknál? :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#27367) genndy válasza Csapoati (#27366) üzenetére


genndy
addikt

GamersGate szindróma? :DDD

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#27368) domokosraul válasza Rent (#27352) üzenetére


domokosraul
csendes tag

Szia! Honnan lehetne beszerezni a farcrfyt ? az uplays azt jelenti eredti kulc vagy micsoda ?

(#27369) domokosraul


domokosraul
csendes tag

SzÍvesen osztogatnék Dota 2-öt akinek kell Írjon nekem van vagy 20

(#27370) arfer


arfer
aktív tag

Hopp, most már megy az Origin! :C

(#27371) pecze


pecze
aktív tag

Originre inkább semmit, majd ha egy normális klienst rittyentenek alá. Megvettem korábban a Dragon Age Ultimate Packot (első rész), aztán 27 gigát akart letölteni, aztán meg gondolom még telepítgetne, van 50 giga helyem játékoknak, így hagytam a fenébe, majd Steamen megveszem újra.

(#27372) po1son válasza pecze (#27371) üzenetére


po1son
addikt

A kliens hibája, hogy kevés tárhellyel rendelkezel a gépen? :B

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#27373) Wolverine válasza pecze (#27371) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem az Steamen is ennyit akarna letölteni :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27374) Youri válasza Wolverine (#27373) üzenetére


Youri
veterán

A Steam jobban tömörít, elvan 6 gigával is :D

RTX ON

(#27375) genndy válasza po1son (#27372) üzenetére


genndy
addikt

Ha az először a telepítőt szedi le, aztán telepít, és utána a telepítős szemetet fent hagyja, akkor az a kliens hibája.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#27376) pecze válasza po1son (#27372) üzenetére


pecze
aktív tag

Ok, kevés a tárhelyem, de több forgalmazónál a Download Size 12,4 giga, gondolom Steamnél se lehet több, Originnek meg annyi esze sincs, hogy esetleg megkérdezze, milyen nyelven szeretném majd játszani és mondjuk csak azt letölteni, helyette gondolom megkapom az összes nyelvet, spanyoltól lengyelig teljesen feleslegesen.

(#27377) Youri válasza pecze (#27376) üzenetére


Youri
veterán

RTX ON

(#27378) ollie válasza BigBlue69 (#27358) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hamarosan lesznek hajlékony monitorok, szóval nem biztos az. :DDD

(#27376) pecze: rossz hírem van. Bárhonnan letöltöd, kell hely a telepítőnek, és kell hely a játéknak. Az Origin pont ezért ír dupla helyet neki, mert van van mondjuk 15 gigád szabadon, akkor hiába töltöd le a játékot, már nem fogod tudni telepíteni, mert nem lesz rá hely. Ugyanez van, ha mondjuk GamersGate-ről akarod letölteni vagy bárhol máshonnan. Egyedül a Steam a kivétel, mert az már telepített állapotban tölti le neked, így nem kell külön telepíteni, csak a segédprogramokat indítja telepítésként (DirectX, runtime-ok, stb).

(#27377) Youri: mégsem 6 giga?

[ Szerkesztve ]

***

(#27379) Wolverine válasza pecze (#27376) üzenetére


Wolverine
félisten

A telepítők jellemzően nem azt mondják meg, mekkora a letöltött fájl, hanem hogy mekkora hely kell nekik a munkához. Ez egyrészt a letöltött installert jelenti, másrészt meg a kicsomagolásához szükséges helyet...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27380) pecze válasza Youri (#27377) üzenetére


pecze
aktív tag

Kösz az információt. De steam legalább nem telepít, hanem ennyi helyet foglal és kész, ha jól sejtem, ez a telepítési mérete, Originen meg 27 giga letöltés + 24 giga install. De valószínű letöltöm Amazonról a telepítőt, ott csak 12,4 giga és megpróbálom azzal telepíteni.

Wolverine: akkor meg igazán kiírhatná azt is, hogy mennyi ebből amit letölt, mert engem ez vezetett meg

Neki is látok, akkor Originen, majd beszámolok az eseményekről :)

[ Szerkesztve ]

(#27381) Youri válasza ollie (#27378) üzenetére


Youri
veterán

az irónia detektor korán reggel kihagy? :)

pecze: Ezt ki mondta neked? :)

Szívesen megnézném Originen is, hogy mennyit ír, de ez a mocsok nem akar onlinera áltani :((

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#27382) pecze válasza Youri (#27381) üzenetére


pecze
aktív tag

Nálam is Offline

(#27383) Youri válasza pecze (#27382) üzenetére


Youri
veterán

Na ezért lehet szidni az Origint... a Steam legalább dob valami hibaüzenetet ilyenkor :D

RTX ON

(#27384) cskamacska válasza arfer (#27362) üzenetére


cskamacska
addikt

Ki lehet valahogy listázni az összes játékukat? Vagy legalább azokat amit leáraztak? Bámulatos hogy eddig nem bírták megoldani hogy az ember a játékaik között böngésszen. :W

Egyébként be se lehet hozzájuk jelentkezni webes felületen, az Origin kliens pedig csak offline módban indul. ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#27385) csaba951 válasza Youri (#27383) üzenetére


csaba951
veterán

Origin kliens is kiír hibaüzenetet:
OFFLINE MÓD
Jelenleg offline vagy. Online módban tudod kihasználni az Origin szolgáltatásainak teljes választékát.

OK, de pont ő miattuk vagyok offline! :W

(#27384) cskamacska
Az Origin kliensben lévő Üzletben ki lehet listázni a játékaikat, sőt már az ár szerinti rendezés is jól működik!

[ Szerkesztve ]

(#27386) Zamery


Zamery
senior tag

Pedig megvettem volna, de hibát ír, ha rányomok a vásárlásra:

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#27387) csaba951 válasza Zamery (#27386) üzenetére


csaba951
veterán

EA-nál nincs cheat - ingyen! ;]

(#27388) C4mp3r


C4mp3r
addikt

[link]

kilistazva az osszes €5-s ajanlat, de kicsit lagol az oldal

(#27389) pecze válasza C4mp3r (#27388) üzenetére


pecze
aktív tag

Az Alan Wake Collector's Edition Steames ?

Crytek: én is csodálkozom, de a leírása tele van Steames utalásokkal

[ Szerkesztve ]

(#27390) Crytek válasza pecze (#27389) üzenetére


Crytek
veterán

Originen veszed hogy lenne steam-es :W

Next PC Upgrade: 2022

(#27391) bullseye válasza Crytek (#27390) üzenetére


bullseye
addikt

Miért? Steam, Origin dwa bratanki...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#27392) pecze válasza Crytek (#27390) üzenetére


pecze
aktív tag

(#27393) horvathd válasza Crytek (#27390) üzenetére


horvathd
aktív tag

Plusz a Steam fórumán lévő FAQ is azt írja, hogy Steames. [link]

"The Kid just rages for a while."

(#27394) pylon válasza pecze (#27389) üzenetére


pylon
tag

az Alan Wake nem hiszem, de a pl.: Wargame, Darksiders esetén steam account kell

Crytek Uplay/Ubishopban is van steames játék

mondjuk érdekes, hogy a Batman AC és Batman AC GOTY is 4,99€ :D (és még mindig borzalmas a borító)

[ Szerkesztve ]

(#27395) wwenigma válasza horvathd (#27393) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

What about Origin?

We're happy to announce that Alan Wake is available for purchase also on EA's Origin service. However, the game will still integrate with Steam - Origin is used for the purchase and initial download.

Szerintem eleg egyertelmu hogy nem plusz sor, csak oda telepul mert lustak voltak atirni EA programozok.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#27396) horvathd válasza wwenigma (#27395) üzenetére


horvathd
aktív tag

Vagy az originről csak a steam telepítőjét töltöd le. "Sor" meg úgyis kell az achievementeknek, steam cloudnak,

"The Kid just rages for a while."

(#27397) Youri válasza wwenigma (#27395) üzenetére


Youri
veterán

However, the game will still integrate with Steam

Nekem meg az egyértelmű, hogy beleintegrálódk a Steambe...

RTX ON

(#27398) #57919488 válasza wwenigma (#27395) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ez mekkora egy igénytelen banda... EA szokásos minőség :W

(#27399) wwenigma válasza Youri (#27397) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Hozza tudsz adni manualisan is + sort a steam klienshez. Gondolom igy oldjak meg de kéne valaki aki mar vasarolt innen és meg tudja mondani.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#27400) DJGABI


DJGABI
addikt

Nem tudom mennyire offtopic, sok helyen SimCity beta kódokat osztogatnak. Pont suliba vagyok mikor kirakják az nvidia oldalon (este 6 körül) [link] vki félre tudna tenni egyet? megköszönném! :R

+ elvileg ők is osztogatnak/tak [link] [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.