Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27601) bul07 válasza pecze (#27575) üzenetére


bul07
nagyúr

Age of Empires 3 Complete -> kuponozható (kép)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#27602) ollie válasza pecze (#27568) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez épp egy bundle.

***

(#27603) pecze válasza DJGABI (#27600) üzenetére


pecze
aktív tag

Én nem játszottam még a 3-mal, de a TLC az nagyon bejött, megvolt 4 CD-s változatban is (már eladtam), meg Steamen is megvan, annyira azért remélem nem lesz rossz, meg hát Blue a főszereplő :)

ollie: igen, ez tényleg egy bunde :)

(#27604) phenomHUN


phenomHUN
aktív tag

Valakinek van még $5-ös Amazon kuponja?
Egy NBA 2k13 kellene, de már elfogyott mindkét kuponom :(

Holnap utalnám az árát (pár száz fortinttal többet is utalnék), esetleg Steam giftet/gifteket tudok adni érte hasonló árban.

Aki segítene, az kérem dobjon egy privit.
Előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#27605) csaba951 válasza #57919488 (#27599) üzenetére


csaba951
veterán

Winter Saleben -35%-ot kaptak.

Szintén az vele a gond, hogy ezek az EU1,2 régióban kerülnek a legtöbbe. Steamen nem érvényesül a UbiSoft regionális árpolitikája. Winter Saleben még mindig minimum kétszer (vagy inkább háromszor) annyiba kerültek ezek a játékok, mint amennyiért el lehet hozni akció nélkül a cdgalaxisból akármikor. Tehát ezeknek a játékoknak számunkra elmebeteg ára van Steamen.

Egy megoldás van, ha mindenképpen Steames változatot akarsz beszerezni, szert kell tenni egy orosz barátra! Vagy meg kell keresni pár megbízható fórumtársat, hogy segítsenek! Ezek a címek oorsz Steam Storeban 50%-60%-al olcsóbbak mint a magyar Steam Storeban. Tehát elviselhető áruk van, ha kapnak egy -35%-os akciót.

Vagy lemondasz a Steam változatról (új címekhez amúgy is kötelező a UPlay, ilyenkor csak minimális pluszt ad a Steam letöltés) és beszerzed a linkelt Amazonos csomagot. Ha mindegyiket megveszed, akkor a végén az orosz Steam Store is sokkal többre jön ki. Amazonról meg ugyanúgy le tudod tölteni mint Steamről!

Tehát az Amazonos akció most egy kivételes lehetőséget kínál a The Settlers sorozat tagjainak olcsón való beszerzésére. És persze meg van az az előnye, hogy nem kell bajlódni a DVD-kel sem a telepítésnél, sem a játéknál. :D

(#27606) attiati válasza csaba951 (#27605) üzenetére


attiati
veterán

sőőőt... még a játékkal sem kell bajlódni, ha behal a steam :DDD ;]

(#27607) warcat


warcat
veterán

Hitman Absolution 16,99 USD Amazonon/Steam pricematch/,van rajta valami régizár vajon,tudja valaki?

EA: It's in the crate!

(#27608) #57919488 válasza csaba951 (#27605) üzenetére


#57919488
törölt tag

Köszi, így már elgondolkodtató :)

(#27609) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Happy Hour van indiegala-n. Mit csináljak, hogy nekem jó legyen? :)

(#27610) #57919488 válasza r3dsnake (#27609) üzenetére


#57919488
törölt tag

Vedd meg nekem :DDD

(#27611) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Végül úgy döntöttem, hogy megvásárolom a Deus Ex: Human Revolution-t. 3 eurót csak megér, ráadásul örömmel vettem észre, hogy itt végre kevesebb eurót kérnek el, mint dollárt. USA dollárban kereken 5 egység, míg euróban csak 3, így kivételesen az euróval járunk jobban (kb. 200 Ft különbség az euró javára). :)

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#27612) KubanitoS válasza huskydog17 (#27611) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én annak idején 50 euróért rendeltem elő és annyit is megért bőven, remek játék. Remélem ezt a pár száz forintos bohóckodást te sem gondolod azért komolyan, szinte ingyen kaptad meg a játékot.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#27613) csaba951 válasza warcat (#27607) üzenetére


csaba951
veterán

Szerintem nyugodtan megveheted! Az orosz és az ázsiai változatokon van régiózár. Én is innen venném, csak nekem pont a Professional Edition kell, az pedig nincs Amazonon akcióban. :O Szóval nekem marad a Steam USA.

Viszont jó hír, hogy a dlc-en nincs indítási zár, ezért jó hozzá az olcsó orosz Steam Store-os is. Mondjuk nem egy nagy spórolás (nominálisan; százalékosan durván olcsóbb)!

(#27614) r3dsnake válasza #57919488 (#27610) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nah de komolyan :P Aki vett már packot, az megtenné, hogy vesz megint egyet, ha valakivel még tudnék osztozkodni? Akkor ha jól értem féláron lenne mindkettőnknek.

Köszi!

(#27615) huskydog17 válasza KubanitoS (#27612) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Nem nevezném bohóckodásnak, pláne azért nem, mert még sosem játszottam vele, vagyis gyakorlatilag vakon vásároltam. Persze néztem róla gameplay videókat és némi ismertetőt, de ezek még korántsem garancia arra, hogy tetszeni fog. Neked megért 50 eurót ez a játék, nekem nem, ennyi.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#27616) #57919488 válasza huskydog17 (#27615) üzenetére


#57919488
törölt tag

Lehet vakon vásárolni de nem teljes áron ezt megtanultam 1-2 eset után :(((
Legalább egy 66%-os leárazás a minimum +jó vélemények, szerintem :P
Csak már 75%-nál is meggondolom mert nincs már annyi időm és csak hónapokkal később venném elő azt amit most megvennék. Már inkább real time-t kellene venni :D

[ Szerkesztve ]

(#27617) djculture


djculture
félisten

Az biztos mert mostanában zsír új játék is 2-3 hónap és harmad áron megy, kivéve az aktuális fifa meg blizzard játékok.

(#27618) csaba951 válasza djculture (#27617) üzenetére


csaba951
veterán

Fifa 13 ebből a szempontból már nem egy jó példa! Premier után 3,5 hónappal harmadáron ($15) lehetett megvenni idén januárban az Amazonról.

Fifa 12 pedig 5 €-ért volt, úgy hogy még működik az online támogatása.

És évről évre lényegi fejlesztések is vannak benne, nem csak a játékosigazolásokat frissítik.

(#27619) genndy


genndy
addikt

Steam Square Enix weekend mai ajánlata:
Sleeping Dogs -75% (DLC-k is!)
Steamen még sosem volt ilyen olcsó (leszámítva a karácsonyi véletlen/direkt leárazást).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#27620) maross válasza genndy (#27619) üzenetére


maross
veterán

Aki szeretne erre a 75%-ra meg egy 50%-ot, szoljon priviben :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#27621) Blaise válasza genndy (#27619) üzenetére


Blaise
veterán

Arra tudtok ötletet mondani, hogy akinek már megvan a játék melyik DLC-ket érdemes megvenni? Értsd úgy, hogy értelmes tartalom, nem csak extra ruha vagy tetoválás :D

[ Szerkesztve ]

(#27622) dokken válasza genndy (#27619) üzenetére


dokken
tag

Amazon Sleeping Dogs $9.99 (steam)

(#27623) Zamery válasza Blaise (#27621) üzenetére


Zamery
senior tag

Ezeket.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#27624) Blaise válasza Zamery (#27623) üzenetére


Blaise
veterán

köszi :R

(#27625) Zamery válasza Blaise (#27624) üzenetére


Zamery
senior tag

És talán még ezt: Sleeping Dogs: Zodiac Tournament. De ha jól emlékszem ez új DLC, új küldetéssel, és a múltkor, amikor a hsz-t írta ayo, akkor nem volt akcióban.

Igazából, ami küldetést is ad a játékhoz az ez a kettő:

Nightmare in North Point
Zodiac Tournament

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#27626) ayo válasza Zamery (#27625) üzenetére


ayo
addikt

igen, az meg hasznosabb viszont nem akcioztak ezert nem emeltem ki.

jatek elejen erdemes beszerezni a dlcket mert sokat dobnak a jatekmeneten. viszont utolag inkabb csak azokat erdemes ami missiont ad.

http://jateknaplo.blog.hu

(#27627) Zsolty001


Zsolty001
tag

Megpróbáltam megvenni az egyik DLC-t a steam-en, erre: "A vásárlás nem fejeződött be. A fizetés feldolgozója engedélyezési hibát jelzett. Válassz más fizetési módot." A pénzt levonta, a DLC még mindig a kosárban van...

A PayPal nem jelez semmit, hogy történt tranzakció. Más fórumon olvastam, hogy nem csak én jártam így.

Ilyenkor mi van? :W

(#27628) Youri válasza Zsolty001 (#27627) üzenetére


Youri
veterán

Velem is ez volt

RTX ON

(#27629) ayo válasza Zsolty001 (#27627) üzenetére


ayo
addikt

alt varni kell es minden jo lesz. nagyritkan nem akkor support.

http://jateknaplo.blog.hu

(#27630) Zsolty001 válasza ayo (#27629) üzenetére


Zsolty001
tag

Köszi! A PayPal accounton közben már megjelent a tranzakció (így legalább tudom majd bizonyítani), de a steam-en még mindig semmi.

(#27631) Wolverine válasza Zsolty001 (#27630) üzenetére


Wolverine
félisten

Türelem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27632) csaba951 válasza Blaise (#27621) üzenetére


csaba951
veterán

Sleeping Dogs

Engem sem érdekelt a ruha meg a tetoválás, így kihagytam az erre alapuló dlc-ket.

Tudni kell, hogy ruhából az alapjátékban is elég sok van. És érdemes őket használni, mert bónusz pontokat adnak bizonyos tulajdonságainkhoz, így könnyebben jutunk előre a játékban. Ennek az elején van jelentősége, mert bizonyos (harci) fogásokat nem ismerünk, és viszonylag elég hamar meg is tudunk halni. A teaárus, az üdítőautomata és a masszázsszalonok is hasonló bónuszokat adnak.

Zodiac Tournament
Ezt még nem láttam élőben, mert nemrég jelent meg és addigra már végigvittem az alapjátékot. Egy külön szigeten veszünk részt benne egy harci tornán. Hasonló küzdelmek az alapjátékban is vannak, itt nyilván egymás után jön 6-7 ilyen küzdelem. Ez a rész engem A sárkány közbelép-re emlékeztet. Nem baj, nem zavar ha a jóból jól lopnak! :D

Nightmare in North Point
Kínai gonosz szellemek elrabolják a barátnőnket. Őket kell megfékezni, és persze megmenteni ezzel a világot. Amilyen jó az alapjáték, olyan hulladék ez a dlc! Egyrészt végig erőltetett a története, másrészt rengeteg közelharc ismétléssel próbálták meg kitolni a játékmenetet. Ez a kettő nagyon elrontja a játékélményt! A felesleges ismétlések nélkül simán meglennénk vele 1 óra alatt, így akár 2-3 óráig is kitart.

Street Racer Pack
Ez tetszett. Változatos versenyek vannak benne hajóval, kocsival, motorral. GTA IV-ben kifejezetten utáltam motorozni, itt viszont semmi gondom nem volt. Szerintem ez a dlc megéri az akciós árat.

The SWAT Pack
Plusz rendőrös küldetéseket ad. Olyan 4-5 küldetés típust variáltak benne. Az első kb. 1,5 órát élveztem. Aztán kiderült, hogy nem engedi megcsinálni az összes küldetést az egyes kerületekben, mert ha megcsinálsz egyet, akkor feltesz a térképre egy másik helyre egy másikat. Engem ez zavart, hogy így nem fogynak el a küldetések, nem tudom megtisztítani a várost. Meg az is zavaró volt, hogy nagyon sokszor az egyik részben felveszel egy küldetést, és a másik városrészben kell megcsinálni. Ez olyan 6-8 perc vezetést jelent teljesen feleslegesen. Ha elrontottad, akkor kezdheted elölről, a vezetéssel együtt. Szerintem ez rossz módja a játékidő kitolásának.

Top Dog Gold Pack, The Red Envelope Pack, The High Roller Pack, Top Dog Silver Pack ezek gyakorlatilag fizetős cheatek a játékhoz.

[ Szerkesztve ]

(#27633) djculture válasza csaba951 (#27632) üzenetére


djculture
félisten

Ja csak van még pár másik is:
┬╗The Dragon Master Pack:
┬╗Georges St. Pierre (GSP) DLC
┬╗Police Protection DLC
┬╗Martial Arts DLC
┬╗Deep Undercover DLC
┬╗Triad Enforcer DLC

┬╗Retro Triad Pack DLC
┬╗The High Roller Pack DLC

┬╗Valve T-Sirt Pack (Team Fortress Pack) DLC
┬╗Community Gift Pack DLC
┬╗Tactical Soldier Pack DLC

┬╗Screen Legends Pack

┬╗Just Cause 2 Character Pack DLC
┬╗Square Enix Character Pack DLC
┬╗Ghost Pig Pack DLC
┬╗Drunken Fist Pack DLC
┬╗Gangland Style Pack DLC
┬╗High Resolution Texture Pack DLC

Remélem kijön hozzá még vagy 1000 dlc...

[ Szerkesztve ]

(#27634) csaba951 válasza djculture (#27633) üzenetére


csaba951
veterán

Nem ez volt a kérdés! :D

(#27635) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Érdekes point-and-click kaland- akciójáték - a Cognition: Episode 1 - van a mostani IndieGameStand-es pay what you want akcióban. Greenlight-on is fent van, amint Steam-essé érik, kulcsot is kapnak hozzá az 1$ fölött vásárlók. 87 óra van még hátra az akcióból. (Demo itt, ~417 MB.)

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#27636) ayo válasza SenorGrande (#27635) üzenetére


ayo
addikt

az nem erdekes hanem ROHADT JO !! WAAA mar posztolom is MUST HAVE:D

http://jateknaplo.blog.hu

(#27637) alratar válasza SenorGrande (#27635) üzenetére


alratar
addikt

Hogy érteed, hogy 1 dodo felett?
PL: 1.1 dollárnál is?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#27638) lordjancso válasza alratar (#27637) üzenetére


lordjancso
senior tag

Ha kicsit matekozol és megállapítod, hogy az 1.1 dollár nagyobb-e, mint 1 dollár, akkor már meg is van a válasz.

A játék kegyetlen jónak tűnik, le is csapok rá. Köszi az infót!

[ Szerkesztve ]

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#27639) Kopa válasza alratar (#27637) üzenetére


Kopa
csendes tag

Van ilyen csuszka ott be tudod állítani, de szerintem már 1nél is fogsz kulcsot kapni.

(#27640) ayo válasza lordjancso (#27638) üzenetére


ayo
addikt

egy extra gyors ajanlo! en anno toltam a demot es kb az elso kepek utan mondtam hogy kell...najo a 10 dollart kicsit sokalltam december tajan de erre en is lecsaptam most:)

http://jateknaplo.blog.hu/2013/01/28/cognition_episode_1_pc_mac_indiegamestand

http://jateknaplo.blog.hu

(#27641) Agyzuzo válasza ayo (#27640) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én megvettem PayPal-on de nem került be a My Games listámba... Neked nem volt ilyen bug? Mindegy, küldtem e-mailt a supportnak, meglátjuk mit keféltek össze...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#27643) lordjancso válasza Agyzuzo (#27641) üzenetére


lordjancso
senior tag

Akkor fogsz kapni kulcsot, ha megjelent a játék Steam-re.

[ Szerkesztve ]

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#27644) ayo válasza Agyzuzo (#27641) üzenetére


ayo
addikt

en mar irtam nekik, a szamolalo se nagyon maszkal a fooldalon lehet varni kell, ha kaptam valaszt szolok:)

http://jateknaplo.blog.hu

(#27645) SenorGrande válasza ayo (#27644) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Tudnak a hibáról. Röviden, a PayPal nem jelenti vissza nekik a vásárlásokat.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#27646) alratar válasza ayo (#27644) üzenetére


alratar
addikt

A google-os fizetés se működik, pedig az kellene nekem, mert a paypal (nincs fiókom) majdnem kétszer annyit von le a kártyámról, mint amennyibe kerül! :((

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#27647) ayo válasza SenorGrande (#27645) üzenetére


ayo
addikt

igen kozben olvastam enis + jott a mail supportol - 18 perc alatt reagaltak: nem rossz:)

szerk.: es most kaptam egy aktivacios emailt, megvan a jatek:)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#27648) alratar


alratar
addikt

Na, végül amazonon keresztül vette.
Viszont, úgy tűnik nekem is írnom kell sujpportnalk, mert nem jelent meg a játékaim közt!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#27649) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Ahogy látom ez az episode 1. Vajon külön kell majd megvenni a többi epizódot?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#27650) Zamery válasza ayo (#27647) üzenetére


Zamery
senior tag

:( Nekem még mindig nem jött semmi. Lassan 3 órája megvettem.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.