Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26951) Psychonaut válasza Youri (#26950) üzenetére


Psychonaut
addikt

Igen.

(#26952) Youri válasza Psychonaut (#26951) üzenetére


Youri
veterán

link? :Y

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#26953) warcat


warcat
veterán

Mafia 9,99
Nem akciós de szerintem már csak itt lehet megvenni Steamre.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#26954) Malibutomi válasza warcat (#26953) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ebből kellene egy remake
A világ egyik legjobb játéka! Jó sokszor ujrajátszottam!

(#26955) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Viszont a cheapassgamer fórumon nagyon kapacitálják Tonyt egy esetleges Mafia pack akciózására, úgyhogy aki gondolkodik az egyik vagy mindkét rész beszerzésén, szerintem várjon vele egy kicsit, mert lehet, hogy jóval olcsóbban kijöhet a dologból.

(#26956) Agyzuzo válasza warcat (#26953) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Bereggeltem, de nem jelent meg a listában és nem lehet telepíteni sem... Ilyenkor WTF? Viszont a serial-t elfogadta (Mafia Retail) de nyoma nincs...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#26957) Csapoati válasza Agyzuzo (#26956) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Lépj ki a Steamből meg vissza, nekem tegnap ez a Homefronttal volt így. Utána már megjelent a játéklistán.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#26958) Agyzuzo válasza Csapoati (#26957) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Megoldotta, tenksz. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#26959) ollie válasza Agyzuzo (#26956) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem is ez volt a minap egy játékkal, valami új Steam bug lehet. Viszont nem kell ki-be lépegetni, rákeresel a játék store oldalára, és ott ráböksz a play now gombra, ez meg ugye elkezdi installálni, és meg is jelenik a listádban.

***

(#26960) cskamacska válasza KubanitoS (#26948) üzenetére


cskamacska
addikt

Üdvözlet a Roguelike-ok szadista világában. :D Az egész játéktípus arra épül fel, hogy játszd többször újra a játékot, minden új próbánál teljesen más élményt kapva, ahelyett hogy egy hosszabb menetben pörgetnél ki mindent. Nagyon erősen épít a dolog a szerencsére, mert bármikor beüthet a krach, vagy épp az utolsó pillanatban egy gyenge menet vezethet sikerre. A kaland elemek is igen erősek, egy unalomig ismert azonos szituáció is többféleképp végződhet, szerintem a régi Kaland-Játék-Kockázat könyvek szelleme él ebben a játékban. :R

Viszont taktikázni lehet, és kell is, ki kell ismerni a fegyvereket, manőverezni kell a lázadók előtt, és a lehetőségekhez képest a legjobbat kihozni mindig a helyzetből. Mélyen lenézheted azt a Fire Beam-et amit egy roncsnál találtál, de amikor egy lázadó cirkáló kimanőverezi a rakétáid, és a Pulse Blaster épp hogy csak leveszi a pajzsát, pont a legénység élve megsütése jelentheti a siker kulcsát. :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#26962) SenorGrande válasza edemark (#26961) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Szerintem a Steam Trade topikban próbáld meg, hátha ott előbb lesz szerencséd.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#26963) edemark válasza SenorGrande (#26962) üzenetére


edemark
csendes tag

Sziasztok és akkor bocs, hogy offoltam a topikot. És egyben köszi is, hogy felvilágosítottatok, hogy van ilyen stream trade topik. Köszi és bocs mégegyszer.
Üdvözlet

(#26964) SityiSXT


SityiSXT
őstag

5 dollár a DRM-mentes Hotline Miami (elvileg csak ma)

[ Szerkesztve ]

(#26965) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Ha valakinek még nem lenne meg a Just Cause 2, most GamersGate-en 3.74 Euro. Steames.

(#26966) Kashim válasza Psychonaut (#26965) üzenetére


Kashim
őstag

Aztapaszta, erre le is csapok. Kösz az infót. :R

(#26967) djculture válasza SityiSXT (#26964) üzenetére


djculture
félisten

Tudom sajnálni aki kiad érte egy forintot is. Kvarcjátékok jobban néztek ki mint ez a nem is találok rá szavakat..

(#26968) Alien83 válasza Psychonaut (#26965) üzenetére


Alien83
senior tag

Iszonyúdrága

(#26969) Alien83 válasza SityiSXT (#26964) üzenetére


Alien83
senior tag

Drága, 2.5 dollár kuponnal Amazonon és STEAM DRM. Most 5 dollár ugyanúgy de legalább steam....Viszont ha vártok kicsit lejebb megy az még ebben a hónapban.

(#26970) Agyzuzo válasza djculture (#26967) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nekem bejött. Hajaz az egyik régi kedvencemre, a Dreamweb-re és iszonyat jó az OST-je. Nem értem a fikát, szerintem baró cucc. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#26971) Youri válasza Alien83 (#26969) üzenetére


Youri
veterán

Kezdesz emlékeztetni valakire ;]

RTX ON

(#26972) ollie válasza Agyzuzo (#26970) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Öhh, izé:

Dreamweb is a DOS and Amiga point-and-click cyberpunk top-down adventure game...

Nem is tudtam, hogy a Hotline Miami kalandjáték. :N

***

(#26973) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ben Chandler PISS című kalandjátéka, ingyen letölthető!

Részletek itt.

***

(#26974) ollie


ollie
MODERÁTOR

Vadiúj Kalypso release a GOG-on:

Omerta: City of Gangsters

Január végén jelenik meg, és igazi mérföldkő, ugyanis ezúttal egy (viszonylag) nagy kiadó jelenteti meg az új játékát DRM mentesen. Ráadásul a GOG-on olcsóbb lesz nekünk, mint Steam-en euróért (38,26 EUR vs. 33.99 USD)

A játék amúgy ígéretes, körökre osztott a harc benne.

[ Szerkesztve ]

***

(#26975) Agyzuzo válasza ollie (#26972) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Minden részletkérdésen fennakadsz. :D Ugyanaz a lényeg - magadhoz térsz, nem vágod mi van, felülről látod a helyszíneket, mész előre és ölsz, nem keveset. :D Jó, a Dreamweb-ben erősebb volt a story vonal és voltak benne valóban kalandelemek is. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#26976) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Nyerjetek Sanctum-ot Facebookon!

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#26977) Niczo


Niczo
senior tag

Kint az új Indieroyale :K

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#26978) BoB válasza ollie (#26974) üzenetére


BoB
veterán

Jól néz ki, remélem be fog jönni a DRM mentes árusítás!

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#26979) warcat


warcat
veterán

Még nem jelezte itt senki,ezért:
készülőben van egy jó kis bundle Amazonon,érdemes várni,ha valaki mostanában szeretne venni pl Mark of the Ninja-t:

Deadlight+ITSP+Iron Brigade+Mark of the Ninja+Toy Soldiers 9.99 USD és valószínűleg kuponozható lesz.
(4.99 USD)

EA: It's in the crate!

(#26980) sagem válasza ollie (#26974) üzenetére


sagem
addikt

Nem rossz, de ez ennyiért nekem rettenet drága, majd várok vele kicsit míg tecsó gazdaságos lesz :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#26981) Alien83 válasza warcat (#26979) üzenetére


Alien83
senior tag

Deadlight érdekelne ha valakinek kell a többi.

Max még a Ninja.

(#26982) Kashim válasza warcat (#26979) üzenetére


Kashim
őstag

Na ez érdekelni fog. Pont azt a két játékot nézegettem, de karácsonykor lecsúsztam róla. Van erről a bundle-ről több infó valahol? (mikor, hol, link) Vagy majd úgyis bepostolod ide?

(#26983) Psychonaut válasza Kashim (#26982) üzenetére


Psychonaut
addikt

Egyelőre nagyon valószínű státuszban van, itt lesz róla több info és megjelenés.

(#26984) warcat válasza Kashim (#26982) üzenetére


warcat
veterán

Vagy én vagy más biztosan,még nincs semmi konkrétum a fentieken kivül,de gondolom hamarosan kiderül.
Remélem marad az ár.
Fable bundle is lesz.

EA: It's in the crate!

(#26985) r3dsnake válasza warcat (#26984) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A fable bundle-rol lehet tudni valamit? Ar, DRM, stb.

Koszi!

(#26986) HS 2142 válasza r3dsnake (#26985) üzenetére


HS 2142
őstag

A Fable 3 mindenképpen GfWL rendszert használ, coop játéknál kicsit szenvedős volt a dolog.

(#26987) Youri: M$ termék, kicsit furcsállnám. ;) Bár ki tudja, az egyik PC download adatlapján szerepel erre utalás.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#26987) Youri válasza HS 2142 (#26986) üzenetére


Youri
veterán

Attól még lehet steam kulcs :)

RTX ON

(#26988) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Nem titok, az Amazonos akciókról itt nyilatkozik először Tony. Akit érdekelnek a részletek, azok olvasgassák a topikot.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#26989) Serpiko


Serpiko
addikt

Steam napi ajánlat: Sugar Cube: Bittersweet Factory -66% 2,03 euro

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#26990) Wolverine válasza djculture (#26967) üzenetére


Wolverine
félisten

A szokásos kérdésem jön: kit érdekel a grafika, ha a játék jó és élvezetes? :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26991) Psychonaut válasza HS 2142 (#26986) üzenetére


Psychonaut
addikt

Van Steam DRM-es is az Amazon kínálatában.

(#26992) Youri válasza Psychonaut (#26991) üzenetére


Youri
veterán

Az amazon steamebb a steamnél :) Mondjuk az 50$ kicsit beteg :U

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#26993) Psychonaut válasza Youri (#26992) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hát ha még a Microsoft is bevállalná, hogy saját rendszerük helyett Steam DRM-es legyen a tervezett Fable bundle, akkor lenne csak igazán jó Steamet szanaszétverő ajánlat. :)

SZERK: typo

[ Szerkesztve ]

(#26994) lordjancso válasza Niczo (#26977) üzenetére


lordjancso
senior tag

Sziasztok!
Ha valaki megveszi az új IndieRoyale csomagot és a Resonance nem érdekli annyira, én szívesen elcserélném más játékra!
Az esetleges érdeklődőket privát üzenet formájában várom!
Köszi!

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#26995) djculture válasza Wolverine (#26990) üzenetére


djculture
félisten

Jó akkor adják ki a PONG-ot hd verzióban az is jó játék és kérjenek érte 5 dollárt. ;]

[ Szerkesztve ]

(#26996) sagem válasza djculture (#26995) üzenetére


sagem
addikt

egész jó 5let, ha megcsinálom kapsz egy tiszteletpéldányt:D ;]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#26997) ayo válasza Wolverine (#26990) üzenetére


ayo
addikt

mikor eloszor meglattam kicsit huztam a szam hogy hat naa mik ezek a szinek stb. aztan mindenhol csak azt olvastam hogy mennyire jo beszereztem. kiprobaltam es tenyleg bejovos kategoria. tovabbra is azt tudom ismetleni hogy ott a max payne 3 ami szep szep de edeskeves volt - foleg ugye a multinak nevezett dolog. oda pl berakhattak volna egy PONG ot is akar eskuszom jobb lett volna:D

szerintem ha valaki a GTA 1 en nevelkedett azonnal vegye meg a hotline-t mert nagyon odatettek - es igen rohadt jo a zeneje!

http://jateknaplo.blog.hu

(#26998) danih válasza djculture (#26995) üzenetére


danih
addikt

És az meg is érné az 5 dollárt...

(#26999) Crytek válasza warcat (#26979) üzenetére


Crytek
veterán

Deadlight remek játék lett boxon végigvittem! Remélem nem marad majd le erről a pakkról!

Next PC Upgrade: 2022

(#27000) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Death Rally Steamgifts felajánlásom (privát link!), sorsolás 21:30-kor.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.