Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26751) Mardel válasza Mardel (#26700) üzenetére


Mardel
őstag

Erre valaki tud valamit válaszolni? Vagy ha meg akarta venni ő is megtudja erősíteni, hogy checkout gombra kattintás után eltűnik a játéka kosárból és nemlehet megvenni? [link]

Ez a 66%-os leárazás egész jó már fontban ennél, kb olyan mintha steamen most -75%-ban lenne (49.99€ -75% 12.5€), max 45-50 Ft-al több.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#26752) r3dsnake válasza Crytek (#26710) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem találom, csak drágábbért. Be tudnád linkelni esetleg?

Köszi!

(#26753) Crytek válasza r3dsnake (#26752) üzenetére


Crytek
veterán

Amazon Dragon Age Pack

Next PC Upgrade: 2022

(#26754) Wolverine válasza attiati (#26739) üzenetére


Wolverine
félisten

A Blizzard tiltja az accountok eladását. Ha úgy látják az adatok alapján, hogy valaki egy ilyennel játszik, akkor szívfájdalom nélkül bannolják. A feloldásához többek között kell a személyidről egy kép - aminek az accounthoz regisztrált névre kell szólnia. A csavar: ezt a nevet nem lehet megváltoztatni. Talán az az egy kivétel van, amit elfogadnak a supportnál egy névváltoztatási kérelem esetén, ha valaki férjhez ment és emiatt megváltozott a neve... de lehet, hogy ezt sem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26755) attiati válasza Wolverine (#26754) üzenetére


attiati
veterán

És ezt honnan tudják meg, hogy vetted?
Azt gondolom senki se tiltja, hogy közösen játssz ugyanazzal a játékkal a haveroddal felváltva.

(#26756) #57919488 válasza attiati (#26755) üzenetére


#57919488
törölt tag

Akkor a haverodnak meg kellett adnod a belépési kódodat ami szintén tilos.
Nem tudják, különben nem lenne WoW-ban sem az, hogy goldért lehet 80-as karaktereket venni amiket utána megint havidíj fizetése helyett szintén goldal szoktak feltölteni. Többnyire akkor derül ki ha a régi (eredeti) tulaj vissza akarja szerezni, vagy csak be akar lépni az esetleges ellopott accountjába. A Blizzard játékok nem szeretik ha rövid időn belül más IP-ről akarnak belépni és ilyenkor még az account is zárolódhat ha nincs Authentiactor. Legalábbis én így emlékszem de vannak itt akik jobban tudják az ilyen dolgokat :)

(#26757) Wolverine válasza attiati (#26755) üzenetére


Wolverine
félisten

Követik az IP-det. Ha olyanról akarsz belépni, amiről korábban nem, akkor automatikusan tempbant kapsz.
És igen, a haverral megosztott játékot is tiltja a játék aktiválásakor kötelezően elfogadandó Term of Use szabályzat.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26758) attiati válasza Wolverine (#26757) üzenetére


attiati
veterán

pont az előbb írták a steam topikban, hogy a srác közösen használta haverjával
ráadásul miért ne használhatnám két teljesen különböző magyar IP-ről?

Egy otthon, egy máshol.

[ Szerkesztve ]

(#26759) genndy válasza attiati (#26758) üzenetére


genndy
addikt

Szerintem te most kevered a Steamet a Battle.net-tel (Blizzard).
Ugyanazt a Steam fiókot lehet több gépről használni, Battle.netet nem (vagy nem ajánlott).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#26760) Youri válasza genndy (#26759) üzenetére


Youri
veterán

Én mindent használok mindenhonnan.... sem a Steam sem a B.net nem a főnököm, hogy megtilthassa a munkahelyemen a belépést:D

És nem egyszer léptem be mobilnetről, aminek jellemzője a DHCP. Ez a követik az ip-det meg bannolnak, vagy szarkazmus volt, vagy a skynet elmélet újabb foka :DD

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#26761) SenorGrande válasza Wolverine (#26757) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Azért elég elterjedt a dinamikus IP, akár naponta (többször is) is változhat, adott tartományon belül.
Nem beszélve arról, ha valaki laptopról játszik, és mondjuk otthon vezetékes netet, máshol meg mobil netet használva játszik, akkor még a tartomány is változó a különböző szolgáltatók miatt.
Érdekes lenne, ha ezért banolnának.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#26762) Wolverine válasza Youri (#26760) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha van Authenticatorod, akkor nem lép a Battle.net automatikája sem. Ha nem... az utóbbi pár hónapban rengeteg panaszt olvastam, amikor hasonló helyzetben - valaki melóból vagy a szüleitől akart belépni - kivágták tempbannal. Diablós játékosok esetében nem tudom, mennyire működik ez, azt nem követem olyan szorosan; de a WoW-nál nagyon erősen figyelik az IP-változást az accountlopások miatt. Meglepne, ha ez játékfüggően lenne beállítva és nem az egész Battle.netre vonatkozna a kemény szűrés.

#26761: a Battle.net tanul. A dinamikus IP-k tartományát felismeri egy idő után. Ha a tartományon kívülről akarsz belépni, akkor lehetnek problémák. Plusz amennyiben gyakran használsz két IP-címet, akkor egyikre sem fog riasztani a rendszer.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26763) viharhozo


viharhozo
addikt

Brutal Amazon elorendelesi akcio:

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#26764) Scholes9 válasza viharhozo (#26763) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DD :DDD :))

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#26765) attiati válasza genndy (#26759) üzenetére


attiati
veterán

délben még kevertem, azóta már nem :) miért ne használhatnád a saját megvett szoftveredet két külön gépen két külön internetkapcsolattal? (általában ahol korlátozzák a szoftvereket, ott is beaktiválható két gépre, és ha mondjuk a két aktiválás után win újratelepítés van, vagy bármi más, akkor resetelhető)

(#26766) ZS3NI válasza viharhozo (#26763) üzenetére


ZS3NI
őstag

Köszi, zsákolva :R :DDD

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#26767) Youri válasza Wolverine (#26762) üzenetére


Youri
veterán

Ja, hogy aki Authenticator nélkül él az meg is érdemli :)

RTX ON

(#26768) bullseye válasza Wolverine (#26762) üzenetére


bullseye
addikt

Egy ismerősöm nem tud belépni a Diabloba (pontos leírás jó lenne, de nincs...), letiltja, jelszóváltás, mittomén, pedig ugyanott használná, de asszem a gép változott alatta. Erre is megoldás lehet egy Autenticator, akármi is az?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#26769) wwenigma válasza wwenigma (#26749) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

1313ft-ért megvéve a Crysis2 maximum edition is. Support adott -15% kupont a Crysis 1 miatt. :D Valakinek van ötlete, magyar nyelvet hogy tudok belevarazsolni? A patch miatt nemmegy a gyari lemezrol az eredeti, nincs forditva par dolog. :O

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#26770) Amershan válasza bullseye (#26768) üzenetére


Amershan
csendes tag

Gép teljesen lényegtelen, én használtam 2 különböző gépen mindenféle probléma nélkül

(#26771) kenand válasza wwenigma (#26769) üzenetére


kenand
veterán

Crysis 2-ből nem tudok magyar változatot...Ausztrál Crysis 1-et hogyan lehet magyarítani azt feljebb leírtam.

[ Szerkesztve ]

(#26772) wwenigma válasza kenand (#26771) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igen de ha felpatcheled akkor utana nincs minden magyarul. A masodik részhez találtam a szokott helyen.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#26773) Wolverine válasza bullseye (#26768) üzenetére


Wolverine
félisten

Ehhez tényleg kéne, mit mond a Battle.net az ismerősödnek. Lehet, hogy azt közölte vele, hogy malware van a gépén és letiltják, nehogy ellophassák az accountját... Az Authenticator nem csodaszer, de talán ezen is segíthet; iOS-re, WP-ra és Androidra ingyenesen elérhető appként, vagy meg lehet venni a kütyüt, ami 2500-3000 Ft körül van. A hardverváltozás nem érdekli a Battle.netet, emiatt nem tiltanak le játékot.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26774) f_you válasza Wolverine (#26773) üzenetére


f_you
tag

Azért nem kell ezt a Blizzard dolgot túlragozni. Én adtam oda az accountom ismerősnek, annyi volt, hogy küldtek egy biztonsági kódot amit be kellett írnia (kb. mint Steam-nél). Később egy másik ismerős accountját vette meg, és azóta is vígan használja. Emellett dinamikus IP-m van, naponta változik.
Authenticator amúgy van Windows alá is (winauth), csak aki azt használja írja fel a kódot ami alapján generál, hogy esetleges törlés/újratelepítés után is tudja használni.
Persze lehet, hogy azóta változtattak a dolgon, de kétlem , hogy ennyire bekeményítettek volna. Felelősséget nem vállalok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26775) AkosAkos


AkosAkos
aktív tag

Valaki segítene? Hogy tudom megvenni 1€-ért a Crysist? Nekem most 5€-t ír. :(

[ Szerkesztve ]

(#26776) Darth_Revan válasza AkosAkos (#26775) üzenetére


Darth_Revan
veterán

1 Ausztrál dollár volt, de az akció pár órája véget ért.

(#26777) AkosAkos válasza Darth_Revan (#26776) üzenetére


AkosAkos
aktív tag

:( :W

(#26778) Alien83 válasza AkosAkos (#26777) üzenetére


Alien83
senior tag

aznapi akció volt...csak 1 napig tegnap.

(#26779) r3dsnake válasza r3dsnake (#26752) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Koszonom : )

(#26780) maross


maross
veterán

Nem indult az amazonos dow 2 pakk :(

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#26781) ruti válasza maross (#26780) üzenetére


ruti
Közösségépítő

PST szerint még nincs déli 12:00 ott, ha igaz a déli akciókezdés, akkor még van remény

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#26782) dbius válasza maross (#26780) üzenetére


dbius
veterán

21.00-tól lesz, ha igaz a beharangozó.

(#26783) maross válasza ruti (#26781) üzenetére


maross
veterán

Koszi, akkor 9-kor visszanezek.
@dbius: kosz.

Mas: Humble bundle4-en kivul lehetett meg valahol olcson shank 1-hez hozzajutni? Felirtam hogy nekem megvan, es egyszeruen nem talalom a kodot, humble4-eket atnyalaztam, ott meg kulon kodja sem volt.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#26784) opti06


opti06
aktív tag

amazon már kiírta dow packot is, hogy 10dodó lesz, de árat még nem írták át :DDD

(#26785) dbius válasza opti06 (#26784) üzenetére


dbius
veterán

És még mindig nem javították :) BTW: Melyik az a fórum, ahol szivárogtatják ezeket az amazon akciós infókat? Nem találom, pedig tudom, hogy volt itt is linkelve korábban.

(#26786) Psychonaut válasza dbius (#26785) üzenetére


Psychonaut
addikt

cheapassgamer...és nem szivárogtatják, amazonos dolgozó jelenti be, semmi titok nincs benne.

Ezért is mosolygok rajta, mikor az onnan szerzett infókat itt továbbadó embereket majdhogynem látnoknak nézik, mikor elmondják, hogy mik várhatók a következőkben. :)

[ Szerkesztve ]

(#26787) hjanos1 válasza dbius (#26785) üzenetére


hjanos1
senior tag

CheapAssGamer

The Factory Must Grow

(#26788) opti06 válasza dbius (#26785) üzenetére


opti06
aktív tag

"12-Hour Deal - "Dawn of War" Franchise Pack (9 Games) for $9.99
From now until 11:59 PM (PST) tonight, January 12, 2013, get the "Dawn of War Franchise Pack" for just $9.99. We have two other deals also expiring tonight at midnight - "Saints Row The Third - The Full Package" for $12.49 and "Darksiders Franchise Party" for $13.19. Both of these titles are also eligible for the $5 Holiday Credit. If you're not sure if you received the credit, try searching your inbox for "Your Amazon.com Promotional Credit". "
amazon alul írja játéknál, ezt itt láttam, de amúgy nem tudom hol az a fórum már láttam párszor pedig én is, valami Tony írja aki náluk dolgozik :D
szerk: közben megírták :D

[ Szerkesztve ]

(#26789) maross


maross
veterán

Ha van valaki, aki "eladna" 2x5$ creditet, dobjon egy privit, koszi :DDD.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#26790) csaba951 válasza hjanos1 (#26787) üzenetére


csaba951
veterán

T-Money mindig az első hozzászólásba teszi be az éppen futó akciókat.

(#26791) dbius válasza Psychonaut (#26786) üzenetére


dbius
veterán

Köszi mindenkinek. Nem mindenki követi folyamatosan figyelemmel ezeket a helyeket. Egyébként oly mindegy, hogy minek hívjuk, mert az eredmény ugyanaz.

(#26792) opti06


opti06
aktív tag

DoW pack aktiválódott! :)

(#26793) Vertigo18 válasza opti06 (#26792) üzenetére


Vertigo18
addikt

valaki még egyszer összefoglalná, ebből melyik steames, és melyik nem? :$

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#26794) echterion válasza Darth_Revan (#26743) üzenetére


echterion
nagyúr

Igen, arról. Épp azon filózok, hogy mi van, ha mondjuk 15 dolcsis játékot veszek? 15 forintért kapom meg?

(#26748) kenand: Sajnos ez sem jött be. :(

**********

(#26795) dbius válasza Vertigo18 (#26793) üzenetére


dbius
veterán

Ha a csomagban felsorolt játékok linkjeire kattintasz, akkor a játékok adatlapján láthatod, hogy melyik steames.

Szerk: Mire leírtam, megtaláltad. Igen, a 9-es furcsa, lehet, hogy csak elírták volna?

[ Szerkesztve ]

(#26796) Vertigo18 válasza Vertigo18 (#26793) üzenetére


Vertigo18
addikt

Úgy látom ezek nem steamesek...

6. Warhammer 40k: Dawn of War Dark Crusade [Download]
7. Warhammer 40k: Dawn of War Gold [Download]
9. Warhammer 40k: Dawn of War II Retribution: Last Stand Alone DLC Complete Pack [Online Game Code]

Megerősítés?

Mondjuk a 9est furcsállom... :U

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#26797) opti06


opti06
aktív tag

megvettem dow packot, de nem látok kódokat sehol, ezt írja amazon ki:
"
Sorry, processing of this order is taking longer than expected
• This order may take up to 4 hours to process but usually will take less than an hour
• Please do not re-order this item
• Once your order is complete, you can download your purchase here. We will also send the download link to your e-mail address
• For more information, contact us"

mennyit kell vajon várni? eddig sose volt ilyen, vásárlás után egyből láttam kódokat mindig.

(#26798) Psychonaut válasza opti06 (#26797) üzenetére


Psychonaut
addikt

Maximum 4 órát, ahogy írják is. Valószínű nem te voltál az egyetlen, aki úgy döntött, hogy kb. ~1100 forintért megveszi a csomagot.

(#26799) BoB válasza Youri (#26767) üzenetére


BoB
veterán

Ahogy írta más is, az Authenticator nem csodaszer. Nekem volt, mégis feltörték az accomat.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#26800) opti06 válasza Psychonaut (#26798) üzenetére


opti06
aktív tag

frissítgettem oldalt, amit átváltott ár egyből megvettem, szóval kifogyni addig tuti nem fogytak ki kódokból, na mindegy idővel csak megérkezik, csak furcsállottam amazonon, ilyet még nem láttam, pedig vettem már pár akciós csomagot is ami hasonlóan kelendőek között volt :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.