Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27201) cskamacska válasza cskamacska (#25881) üzenetére


cskamacska
addikt

Így legyen ötösöm a lottón! :B Ahogy beszereztem (ayo fórumtársunkon keresztül :R ) a James Cameron's Avatar: The Game játékot téli zakcióban, "biztos ami biztos" alapon, hát azzal a lendülettel le is szedték a Sztímboltból mikor a téli akció végetért. :Y

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#27202) Zsolty001 válasza ollie (#27194) üzenetére


Zsolty001
tag

Igaz, elnézést kérek, ezt félreolvastam.

(#27203) bullseye válasza Freezbeee (#27199) üzenetére


bullseye
addikt

Amikor az utolsó levél hiányzott FC3-ban, mert nem találtam a bejáratot, akkor jól jött volna...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#27204) ayo válasza cskamacska (#27201) üzenetére


ayo
addikt

biztos ugygondoltak hogy mostmar megvan neked es teljesitettek a celt:)

http://jateknaplo.blog.hu

(#27205) Amershan válasza bullseye (#27203) üzenetére


Amershan
csendes tag

youtube?:D

(#27206) Agyzuzo válasza DeFranco (#27175) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Sztem annyira nem jók ezek már "vén fejjel", vagy csak engem nem kötött le... A Star Wars-osakat még kitoltam, de a Batman-Indy pár pálya után ment a levesbe. Nem egy Bullettstorm adrenalin-dömping, sztem hamar beleunnál. Mindegy melyikkel kezded, kezdd azzal, amelyik téma a legközelebb áll az érdeklődési körödhöz.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#27207) bullseye válasza Amershan (#27205) üzenetére


bullseye
addikt

azért itt könnyebb megtalálni azt az 1db infót, mint tetraninja 50+ videóját átpörgetni, bármennyire is kedvelem a srácot :)
Viszont a szaktopicban megkérdeni meg olcsóbb... szerencsére nekem így is meglett 30 perc körberohangálás után

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#27208) SityiSXT válasza bullseye (#27207) üzenetére


SityiSXT
őstag

GameFAQs és Game Guides
SzVSz a két legjobb ingyenes game guide oldal.
Tényleg, a game guide-ot hogy fordítanátok? :F

(#27209) Csapoati válasza SityiSXT (#27208) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Útmutató (végigjátszás, ahol van ennek értelme), vagy tippek-trükkök, nekem ezek tetszenek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#27210) Ilsyde válasza SityiSXT (#27208) üzenetére


Ilsyde
őstag

játékútmutató :D Errol meg az jutott eszembe hogy a magyar nyelvben nincs kulon szó a game-re meg a play-re.

Gamefaqs nekem is kedvencem, elso utam mindig oda vezet ha valami problémám van... vagy ha sehogy sem tudom eldonteni hogy egy játék jó-e.

Pénzt ki nem adnék guide-ért vagy wikiért. Talán 20 éve még volt értelmuk, mikor még nem volt elterjedve az internet.

(#27211) bullseye válasza SityiSXT (#27208) üzenetére


bullseye
addikt

GF-re szoktam járni, de nem volt benne, legalábbis 3 napja még. GG-n most néztem, ott van, megy is könyvjelzőbe, kösz a tippet!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#27212) warcat


warcat
veterán

Omerta gamersgaten, pre-order 2 packban 18,695 EUR-ra jön ki a 20% kedvezménnyel,elég jó ár.

EA: It's in the crate!

(#27213) ayo válasza warcat (#27212) üzenetére


ayo
addikt

hat nemtudom hogy mennyire jo ar en 18 usd ert arulom mar egy ideje de senki se harapott ra...:DD sokan azt se tudjak micsoda.

szerk.: amugy tropicofele dolog csak gengszteres - en majd ha jol learazzak beszerzem

http://jateknaplo.blog.hu

(#27214) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Dead Rising 2 + Off the Record együtt megér 10 eurót? (ennyi lenne GMG-n kuponnal)

(#27215) djculture válasza Psychonaut (#27214) üzenetére


djculture
félisten

Ja annyit bőven...

(#27216) #57919488 válasza Psychonaut (#27214) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nem egy Dead Island.
Nincs futás és a legtöbb küldetés időre megy.

(#27217) Psychonaut válasza #57919488 (#27216) üzenetére


Psychonaut
addikt

Dead Islandet nem próbáltam, nem tudok mihez viszonyítani. :N
Végülis úgy döntöttem, jó lesz később az a 10 Euro, hiába jó üzlet, annyira nem fogott meg gameplay alapján.

(#27218) Mardel válasza Psychonaut (#27214) üzenetére


Mardel
őstag

Én csak a sima DR 2-t venném meg.

Idéznék a virágbolti kommentjeiből:

"1Nagyot csalódtam benne : Pedig nagyon vártam.

Ugyanaz a helyszín , szinte a küldetések is csak más karakterrel + fotózás . Ezen kívül ugyanaz a monoton menj ide menj oda hozd el a túlélőket. De azért így is van játékélmény. :)

2Lehet hogy csak nálam van képzavar, de miért hiszem azt, hogy fogták az eredeti játékot, és echte kiollózták a régi jeleneteket, karaktereket, párbeszédeket, és bevágták ide? Ugyanúgy indul most is játék, mint az előzőben. Akkor most ez folytatás, kiegészítő, alternatív akármi? Vicces.

3"The entire game is a "What If?" scenario where Frank West covered the Fortune City outbreak, instead of Chuck Greene. "
Tehát igen, alternatív történet + az Uranus Zone vidámpark.
Teljes áron árulni így kissé merész... na nem mintha ez minket érintene itt.
Azért el lehet vele szórakozni."

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#27219) maross


maross
veterán

Nem tudjatok Uplayt hol lehet rabirni, hogy ne c meghajtora toltson le 15gigat, mivel 7 giga helyem van, es ez latszolag nem zavarja?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#27220) KubanitoS válasza maross (#27219) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha nem zavarja, akkor téged se zavarjon. ;] :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#27221) Youri válasza maross (#27219) üzenetére


Youri
veterán

Nem tudod beállíani, csak a steamnél bevált mklinket tudom ajánlani

RTX ON

(#27222) Agyzuzo válasza Psychonaut (#27214) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Mardel jól összefoglalta, gyak. a kettő ugyanaz, csak a karakter más, de ennyit szerintem megér. Viszont arra készülj, hogy bitang nehéz egy játék (vagy csak én vagyok kurva béna :D).

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#27223) ForRedGlory válasza maross (#27219) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem a TEMP-be pakolja?

(#27224) Youri válasza ForRedGlory (#27223) üzenetére


Youri
veterán

Nem, a telepítési mappába

RTX ON

(#27225) Crytek


Crytek
veterán

Deadlight bundle már nem is lesz :F

Next PC Upgrade: 2022

(#27226) BigBlue69 válasza Crytek (#27225) üzenetére


BigBlue69
őstag

Minek nézel minket? Amazon ügyfélszolgálatnak?:D :DDD

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#27227) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Amazonnál is tudnak alkotni...hülyének is megéri :U :W

[link]

(#27228) warcat válasza Malibutomi (#27227) üzenetére


warcat
veterán

Bundled termékeknél teljesen felesleges ilyesmiken leakadni,mert a leakciózott árra van belőve az egész,máskor tárgytalan az egész.

Más:

Itt a korábban megemlített pack,bár más neve lett: THQ Mega Pack 24,99 kuponnal 19,99 USD
Nem kell kapkodni jan.26-ig kapható

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#27229) Serpiko


Serpiko
addikt

Origin -10 dolláros kod brw75hah9wgtz6e. Szülcsinapomra küldték de nem kell inkább itt felajálom.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#27230) ZS3NI válasza Serpiko (#27229) üzenetére


ZS3NI
őstag

Isten éltessen! :C

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#27231) tupacamaru válasza Serpiko (#27229) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nincs fiókhoz kötve a kód? Szerintem igen, mert nekem invalid-ot ír. :B

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#27232) Darth_Revan válasza Serpiko (#27229) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Isten éltessen!

A kód viszont nem működik :)

[ Szerkesztve ]

(#27233) Serpiko válasza ZS3NI (#27230) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi Puszi! :DDD

(#27232) Darth_Revan: Nem tudom emailban kaptam, kimásoltam onnan ide. Na majd kiderül... Remélem nem így van, hogy fiókhoz rendelet a cucc.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#27234) ForRedGlory válasza Serpiko (#27229) üzenetére


ForRedGlory
félisten

.

[ Szerkesztve ]

(#27235) holodp


holodp
aktív tag

Ha volt már, akkor bocsi, a Borderlands GOTY-nek ezt a kiadását a Tescoban 2000 Ft-ért láttam. Gondoltam érdekelhet valakit.

[ Szerkesztve ]

(#27236) regener


regener
veterán

(#27237) Serpiko válasza ForRedGlory (#27234) üzenetére


Serpiko
addikt

Most akkor jó vagy sem a kód? :U Ezt a pontott nem értem...

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#27238) ForRedGlory válasza Serpiko (#27237) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem jó, hiszen az fiókhoz van kötve, de azért tettem pontot, mert már más is írta, csak később vettem észre.

(#27239) Serpiko válasza ForRedGlory (#27238) üzenetére


Serpiko
addikt

Már értem a pontott. :K Ezt nem tudtam kár mert szívesen adtam. Ahogy mondani szokták a szándék a fontos.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#27240) tupacamaru válasza Serpiko (#27237) üzenetére


tupacamaru
veterán

Vegyél magadnak egy 10$-os játékot akkor, már ha nincs vásárlási limithez kötve a kupon.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#27241) KubanitoS válasza regener (#27236) üzenetére


KubanitoS
veterán

Talán ez az egyedüli játék, amelyet nem érdemes külföldi oldalról előrendelni, legalábbis digitális formában biztosan nem, hiszen nem lehet regisztrálni sehova, kivéve a kötelező Rockstaros programba. CDG-vel jobban fog járni az ember.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#27242) Serpiko válasza tupacamaru (#27240) üzenetére


Serpiko
addikt

Körülnézek lehet meglepem magam valami kis olcsó gémmel. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#27243) tupacamaru válasza Serpiko (#27242) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nem sokat fogsz talalni. :( Én ProStreet-et vettem volna belőle. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#27244) viktor82 válasza regener (#27236) üzenetére


viktor82
őstag

Kár ,hogy dátum nincs a megjelenésről.de legalább van remény a pc-s megjelenésre :DD

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#27245) Serpiko válasza tupacamaru (#27243) üzenetére


Serpiko
addikt

De az 10 euro nekem meg 10 dolláros a kódom. Nem veszek inkább semmit azért jófejek, hogy gondoltak rám. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#27246) Blaise válasza Serpiko (#27245) üzenetére


Blaise
veterán

Születésnapra kb mindenkinek küld 10 EUR kupont az EA, de asszem ki van kötve, hogy csak 30 EUR fölötti játékra használhatod el, vagy valami ilyesmi :D

(#27247) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Dead Space Bundle 1800 Ft!

- Dead Space, külön 900 Ft
- Dead Space 2, külön 1350 Ft

[ Szerkesztve ]

(#27248) headhunter86 válasza ForRedGlory (#27247) üzenetére


headhunter86
senior tag

Ez STEAM-es?

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#27249) Blaise válasza headhunter86 (#27248) üzenetére


Blaise
veterán

Nem.

(#27250) Serpiko válasza Blaise (#27246) üzenetére


Serpiko
addikt

Azért ki van ez találva, de akkor is köszönöm nekik a gesztust. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.