Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26451) danih válasza abteam2008 (#26450) üzenetére


danih
addikt

Ja, volt külön előrendelői változat - SD nélkül, és azzal.

(#26452) kenand válasza ruti (#26439) üzenetére


kenand
veterán

Én sem kaptam még , de a két fiam szintén legalább 3-3-nál tart...

(#26453) kenand válasza danih (#26449) üzenetére


kenand
veterán

Újra tölthető az Adobe CS2, megy az oldal a kulcsok/sorozatszámok nem egyediek, az nem tiszta mennyire jogszerűen használható.
Adobe nem kommunikál róla túl sokat...
Kisebb trükkel 64 bites Win 7-tel is megy a Photoshop CS2 és Elements 5 is.

[ Szerkesztve ]

(#26454) BigBlue69 válasza kenand (#26453) üzenetére


BigBlue69
őstag

Simán leszedtem Photoshop Cs2-t.. felraktam és ment rendesen.. Win7 64 biten is.. Mokolás nélkül..

Sg-n ezt is irták:

“Az Adobe megszünteti a CS2 aktiválásához szükséges szervereket amire a program újratelepítése során lenne szükség. Ezért tettek elérhetővé a honlapon a licenccel már rendelkező felhasználók számára olyan CS2 verziókat, amik nem igénylik ezeket a szervereket, de a szoftver használatához szükség van érvényes licencre. (Az oldalon speciális szériaszámokat tesznek közzé mindegyik termék letöltés mellett.)”

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#26455) Hun Mallior válasza abteam2008 (#26450) üzenetére


Hun Mallior
tag

Jaja, két változata volt. Már utána nézegettem, mostmár csak egy olyan ember kell akinek GG-s BL2-je van és steamen vett már hozzá dlcket, vagy season pass(vagy máshonnan:) pü pls)
ui: ha hónap közepéig semmi jó akció nem lesz amazon-on(kuponos), akkor írok majd ide...hátha van aki még akar venni...(láttam már kérdezgették páran)

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ

(#26456) kenand


kenand
veterán

Egy fórumban sajnos azt olvasni, csak azért adták ki a sorozat számokat, mert a CS2 aktivációs oldala már nem megy, így hogy használni lehessen megadtak "aktiváció mentes" sorozat számokat
De igazából azok használhatják akiknek meg van jogszerűen...
Jó lenne erről egy hivatalos nyilatkozat...
Így vagyok a Dreamweaver MX-emmel is -azt is hiába akarnám a Macromediánál aktiválni (ott is létezik aktiváció mentes sn)

(#26457) sagem válasza ruti (#26439) üzenetére


sagem
addikt

Nekem is szórja ész nélkül, de én arra lennék kíváncsi, hogy ennek úgy egyébként mégis mi értelme van? Miért nem nyitják már ki a játékot, már lassan 1 éve "béta", de közben már több, komoly pénzdíjas versenyt is rendeztek belőle, sőt, már jó ideje működik a mikrótranzakciós része is. Orrba-szájba küldik a meghívókat, amik már semmit nem érnek természetesen, s persze már jelentkezni sem kell, mert aki akar 1 perc alatt szerez hozzáférést. Ja, és van egy külön béta szerver is (na most akkor van a béta, meg a béta béta..) ahol tesztelik a peccseket és egyebeket. Maga a játék már réges-régen "nyitásra érett" állapotban van, ennek a meghívásos rendszernek meg az égadta egy világon semmi értelme nincs. Lehet, hogy úgy gondolják, hogy ettől "exkluzív" lesz a játék, de ez egy baromság, legalábbis szerintem :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#26458) ollie válasza kenand (#26456) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van róla hivatalos nyilatkozat. Aki korábban nem vásárolt licencet, az nem használhatja. Ha mégis használja, az értelemszerűen wareznek számít.

***

(#26459) kenand válasza ollie (#26458) üzenetére


kenand
veterán

Be tudnád linkelni a hivatalos nyilatkozatot?

(#26460) BigBlue69 válasza ollie (#26458) üzenetére


BigBlue69
őstag

Akkor ha gondolod töröld a hozzászólásom.. Én ennyire nem mentem bele..

Töröltem. Jobb is így, mert wareznak számít azoknál, akiknek nincs eredeti CS2-jük.

[ Módosította: ollie ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#26461) danih válasza kenand (#26459) üzenetére


danih
addikt

Nagy Program Promókban már linkelték, ez az, első hsz. Kár érte, home felhasználásra elég lenne sokaknak...

[ Szerkesztve ]

(#26462) ollie válasza kenand (#26459) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pár hsz-szel korábban megtalálod belinkelve, bár ez nem nyilatkozat, hanem egy fórumbejegyzés egy Adobe képviselő részéről. De itt van ez is (update rész): [link]

***

(#26463) csaba951


csaba951
veterán

Amazon USA - a fórum USA-beli látogatóinak

T-Money kiszivárogtatta a néhány nap múlva induló akciókat

1.11-1.13:
Alice: Madness Returns: The Complete Collection - $11.99 akciós ár (6.99 promo credittel) - Origin
Dragon Age Pack PC - $12.99 akciós ár ($7.99 promo credittel) - Origin

1.18-1.20:
Need for Speed: The Run - $8.99 akciós ár ($3.99 promo credittel) - Origin
EA Sports Classic Pack - $8.99 akciós ár ($3.99 promo credittel) - nem Steames és nem Origines
Syndicate - $9.99 akciós ár ($4.99 promo credittel) - Origin
Crysis Maximum Maximum -$17.99 akciós ár ($12.99 promo credittel) - csak a Crysis 2 Maximum Origines!

Crysis 1-et és a kiegészítőket a EA Support segít esetleg Origin fiókra tenni. De ez nem kötelességük!

1.13-1.19:
Tantalizing THQ Medley - $11.99 akciós ár ($6.99 promo credittel) - Steam

1.11-1.12
Darksiders Franchise Pack - $13.19 akciós ár ($8.19 promo credittel) - Steam
Saints Row The Third: The Full Package - $12.49 akciós ár ($7.49 promo credittel) - Steam

[ Szerkesztve ]

(#26464) maross válasza csaba951 (#26463) üzenetére


maross
veterán

Bar sok erdekes nincs szamomra, respect az infoert :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#26465) Crytek válasza csaba951 (#26463) üzenetére


Crytek
veterán

Ott a Dragon Age pack,de mivel már nem számítottam rá elszórtam a kuponomat :W
Akkor ez sem lesz meg az idén ,hacsak nem lesz benne a karácsonyi akcióban megint!

Next PC Upgrade: 2022

(#26466) kenand válasza csaba951 (#26463) üzenetére


kenand
veterán

Dragon Age packra 49 USD akciós árat ír....
ja még most annyi, de leárazzák, értem...

[ Szerkesztve ]

(#26467) maross válasza kenand (#26466) üzenetére


maross
veterán

Valszeg mert még nincs 11-edike.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#26468) GoZoL válasza kenand (#26466) üzenetére


GoZoL
senior tag

1.11-1.13:

(#26469) BioNiCMaN válasza ruti (#26442) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Küldtem egy dota2-t a ruti@szopoalarc.hu-ra. ;]

Szólj, ha megkaptad. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#26470) kenand


kenand
veterán

Crysis warhead automatán hozzáadódott az Originhez nekünk, Crysis 1-et telefonon sikerült hozzáadatnom

(Lord of the Rings Conquest-et már nem lehet lejárt az EA kiadói joga hozzá)

(#26471) KubanitoS válasza BioNiCMaN (#26469) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ez nem volt szép tőled. ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#26472) Vertigo18 válasza BioNiCMaN (#26469) üzenetére


Vertigo18
addikt

Szerintem nem fogja megkapni, mert tőlem már kapott! ;)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#26473) BigBlue69 válasza BioNiCMaN (#26469) üzenetére


BigBlue69
őstag

Én nagyon erősen gondolkodom, hogy Defranco-t lepem meg vele..:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#26474) Vertigo18 válasza BigBlue69 (#26473) üzenetére


Vertigo18
addikt

aztán majd elárasztják őket a kis-Dota-giftek... :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#26475) ruti válasza BioNiCMaN (#26469) üzenetére


ruti
Közösségépítő

nem kaptam meg, mert rossz a cím :(
a domain még OK is, de a userid-m: hatalmas :P

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#26476) Vertigo18 válasza ruti (#26475) üzenetére


Vertigo18
addikt

Én a Steamedre küldtem... Szerintem már azóta 3 lett belőle! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#26477) DeFranco válasza BigBlue69 (#26473) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Na majd meglátod, hova regisztrálom akkor az email címedet... keresek neked olyan egzotikus kekszoldalt, hogy ihaj ;]

(#26478) Agyzuzo válasza DeFranco (#26477) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Feliratkozik majd "véletlenül" néhány gay bear oldalra? :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#26479) Helmoras


Helmoras
őstag

Dotás téma, értek mindent köszi a válaszokat, nem voltam képben kinek mennyit osztanak nem ezen akartam meggazdagodni nyilván, és valóban nem olvastam el részletesen a leírást, így hibás volt a feltevésem.

Üdv.

(#26480) Alien83 válasza 7 (#26436) üzenetére


Alien83
senior tag

DLC-k mennyire juttatnak előnyhöz?

(#26481) ayo válasza Alien83 (#26480) üzenetére


ayo
addikt

a plusz skinek nevezzuk dlcknek pontosan annyit adnak a jatekhoz mint a nevuk: plusz skin semmi tobb

dota semennyire se pay to win - inkabb play with russians

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#26482) scorpy02


scorpy02
aktív tag

Van olyan köztetek, aki máig sem kapta meg a visszatérített pénzt gamersgate-ről? :U 12 napja már, hogy jött az email a renfund-ról, de azóta nekem még semmi. Cib-es webkártyával fizettem paypal acc nélkül...

(#26483) Youri válasza scorpy02 (#26482) üzenetére


Youri
veterán

acc nélkül 30 nap a paypal részéről a dolog

RTX ON

(#26484) orkester válasza scorpy02 (#26482) üzenetére


orkester
senior tag

Velük anno nekem is volt ilyen. Fel kellett őket hívnom, hogy nézzenek rá és másnapra jóvá is írták. Ugyanis akkor azt mondták, hogy amúgy 30 nap (vagy 15 már nem emlékszem) múlva a rendszer automatikusan visszateszi, ha a bolt nem vonja le az összeget.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#26485) scorpy02 válasza Youri (#26483) üzenetére


scorpy02
aktív tag

A 21. században 30 nap míg visszakapok 2500Ft-ot a számlámra... Fantasztikus. :W

(#26486) Alien83 válasza ayo (#26481) üzenetére


Alien83
senior tag

Akkor elnézést, mert én azt hittem hogy a Dota sorozat olyan mint a LOL.
Mindenki ezt mondta, hogy a LOL a Dota első részének a koppintása volt.

(#26487) ayo válasza Alien83 (#26486) üzenetére


ayo
addikt

igen az is de az hogy ki hogy adja v nem adja el a jatekat az mar mas tema. alapvetoen nem erdemes amugy megvenni a dota jatekot steamrol - mivel a skineket olcsobban ossze lehet csereberelni mint amennyit er.

http://jateknaplo.blog.hu

(#26488) sagem válasza Alien83 (#26486) üzenetére


sagem
addikt

Ez igaz is, illetve kicsit több mint koppintás, mert a LoL kiagyalói között vannak az eredeti DOTA fejlesztői is, egyszerűen a LoL-al "piacképessé" s szélesebb tömegek számára elérhetőbbé tették ezt a stílust:) De egyébként a LoL-ban sincs "pay to win" rendszer, ezért is népszerű (s ezért lenne halva született a Dota, ha mással próbálkoznának). Ezek a játékok egyébként tök jól példázzák, hogy az EA féle úttal szemben (fizetsz mint a disznó, és akkor szupercsillagharcos fegyvert kapsz..) lehet ezt máshogy is csinálni, sőt, ez a modell sokkal sikeresebb is..csak hát jó játékot kell csinálni :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#26489) Alien83 válasza ayo (#26487) üzenetére


Alien83
senior tag

ja értem így...én sem fizetnék soha skin-ekért.

#26488 (Sagem):

Biztos vagy benne?
RUNA?

[ Szerkesztve ]

(#26490) sagem válasza Alien83 (#26489) üzenetére


sagem
addikt

Biztos vagyok benne, régóta LoLozom (igaz, mostanában már nem). A Rúna sem kerül pénzbe, ha játszol IP-t gyűjtetsz, az IP pedig felhasználható rúna vásárlásra is ;) Igen, meg lehet venni pénzért is, de ez csak annyi előnyt ad, hogy egyből megveszed, nem kell hozzá gyűjteni, viszont ettől még ugyanaz a tárgy marad. Hősöket is lehet venni pénzért vagy IPért, ez a jó benne, NINCS olyan létfontosságú tárgy vagy karakter, amit ne lehetne ingyen is megszerezni, ráadásul nem kell éveket játszani pl. egy-egy rúnáért :)

sőt, régen a rúna OLDAL (kényelmi funkció) csak pénzért volt elérhető, most már ezt is lehet IPből szerezni, de ez itt már eléggé off, lényeg a lényeg, hogy a LoL tényleg free to play ;)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#26491) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Új indieroyale bundle:
the Replay Bundle Vol. 1

Nuclear Dawn for: steam (pc, mac)
Defense Grid: The Awakening for: steam (pc), windows, desura (+ DLC!)
Gemini Rue for: steam (pc), windows, desura
Soulcaster for: windows, desura (+ OST)
Soulcaster II for: windows, desura (+ OST and Remix)

jelenlegi minimumár: 3,14 €

Én kihagyom. :)

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#26492) danih válasza SenorGrande (#26491) üzenetére


danih
addikt

Jó az ennyiért, már a DG önmagában megér ennyit :)

(#26493) Wolverine válasza Alien83 (#26486) üzenetére


Wolverine
félisten

Játékmenetet tekintve. Az üzleti modellt tekintve nem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26494) ayo


ayo
addikt

az uj indie royale bundlet igazabol nagyon en se vartam mivel replay neven volt... viszont most igy megnezve azert minosegi lett. nuclear dawn es a defense grid sztem elegge jo ar ha valakinek nincs meg. soulcaster viszont az egyik kedvenc jatekom szoval csak ajanlani tudom:)

az ev elso bundle leirasa

http://jateknaplo.blog.hu/2013/01/08/indie_royale_the_replay_bundle

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#26495) warcat


warcat
veterán

Több játék társaságában felkerült Amazonra a Deadlight + Mark of the Ninja (Steam) ,és úgy néz ki,hogy lesz belőlük bundle/kuponozható leárazás,már ki vannak szemelve egy ideje,csak még drágák voltak :)

EA: It's in the crate!

(#26496) Agyzuzo válasza warcat (#26495) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Esküszöm nem találom. :D Link?

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#26497) ZsZso válasza ayo (#26494) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Gemini Rue HATALMAS (!!) kalandjáték lett. Aki pici affinitást érez a point&click játékok iránt, az mindenképp próbálja ki.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#26498) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

[Amazon] The Storming, Burning, Reflecting, Flaming, Sabotaging Pack - 15 USD (10 USD kuponnal)
Ma fog majd indulni...

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#26499) Vertigo18 válasza ZsZso (#26498) üzenetére


Vertigo18
addikt

ZsZso, még ilyet!!! :C

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#26500) maross válasza ZsZso (#26497) üzenetére


maross
veterán

Nem ertem, hogy ilyen jo otleteket miert kell ennyire retro stilusban elloni. Egy szazeves Syberia grafikaval nagy tomegeket erne el, felzarkozhatna a nagyok melle.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.