Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122751) i2k válasza ayo (#122750) üzenetére


i2k
senior tag

Nyami! :K

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#122752) tomsolo válasza ayo (#122750) üzenetére


tomsolo
őstag

mondjuk animeből ezek pont hidegen hagynak - milyen régen néztem egyébként

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#122753) maross


maross
veterán

Esetleg aki vett humbli paradox bundle 2018-at, es aktivalt hearts of iron iii collectiont, meg tudná nézni, hogy hány dlc jart hozza? koszi

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#122754) tomsolo


tomsolo
őstag

Új ügynök dolgozik a cégben:

:DDD

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#122755) i2k


i2k
senior tag

Eddig:
"Shadow of the Tomb Raider" - 50,5% - 28 óra.

Még hogy 9 óra alatt végigjátszás... My ass...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#122756) i2k válasza tomsolo (#122754) üzenetére


i2k
senior tag

:C :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#122757) cyberkind válasza i2k (#122755) üzenetére


cyberkind
félisten

Sztori 9 óra még mindig, ami nekem karcsú, de a kritikák után nemcsak ez karcsú.

Paranormal Cocktivity

(#122758) i2k válasza cyberkind (#122757) üzenetére


i2k
senior tag

"Sztori 9 óra még mindig"

Már magyaráztam többször: nem tudod leválasztani a sztorit, és csak azt játszani.
Larával - a fejlődési rendszer miatt (is!) - kénytelen vagy nem a térképjel felé haladni csak (mert piros nyíl, na az nincs). Ha nem teszed, akkor úgy teszel, mintha merőkanállal bosszokat gyilkolni akaró Dark Souls karakterrel rohangálnál...
Normálon játszom, de elképzelhető, hogy 9 óra alatt (Very) Easy szinten nyomult a megmondó ember (és 99%-os biztonsággal állítható, hogy "telefonos segítségeket" is bevetett), akit most a fél internet kőbe vésett.

//Szerk.: Nyilvánvaló, hogy a panaszkodók egy (túlnyomó?) része szart se olvas el a játékban és/vagy nem létezik a fejében a teljes kép az előző két játék által, és valami giga-epikus-csillagrobbanást várt...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#122759) ayo válasza i2k (#122758) üzenetére


ayo
addikt

howlongtobeaten még nincs fent sok adat, de azok alapján annyira hosszú mint az előző két rész, szóval ez a része is hozza a sorozattól elvártat.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#122760) morfondőr válasza i2k (#122758) üzenetére


morfondőr
őstag

Nem egy olyan játékost láttam, aki minden cutscene-t és dialógust kinyom. Csak így nem sok értelme van a játéknak szvsz.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#122761) tomsolo válasza ayo (#122759) üzenetére


tomsolo
őstag

Nem tudom mi az elvártság, de amennyire én látom szegény Lara manapság egy elég hányatott(sic) életű influencer lett.

Egyébként pont ezen gondolkodtam el, hogy a régi sorozatban(1-4) bár alapvetően szexire vették a figurát, lényegében egy badass régész nővel játszottunk aki, elég okos és ügyes volt mindenféle csapdák és ellenfelek kiiktatására.

Na most ehhez képes már 3 éve azt várom mikor jön meg a menzesze a nyomorultnak(vagy legalább dugná meg egy krokodil.)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#122762) micafighter válasza tomsolo (#122761) üzenetére


micafighter
nagyúr

Az otherworld tesztben is említették ezt: nagyon sokszor kihangsúlyozzák a játék fejlesztői, hogy Lara egy törékeny nő, sokszor reszket, vacog, fél, megijed, de közbe meg egyébként egy hidegvérű gyilkoló gép. Kicsit ellentmondásos.

[ Szerkesztve ]

(#122763) ayo válasza tomsolo (#122761) üzenetére


ayo
addikt

sztem addig tolják ezt is, amíg a játékosok meg nem unják. majd utána elég lesz haladni a dolgokkal. tökre érthető. nekem mondjuk pont ezért volt unalmas a második rész és abba is hagytam, majd persze kitolom egyszer. első rész tetszett, de azt se venném már elő soha, kár hogy nem lehet eladni a használt Steam játékot :)

(#122762) micafighter: ezek a részek pont a fejlődését mutatják be nagy vonalakban. de amúgy nekem is hiányzott az első részben, hogy hamar elkezdett gyilkolni, szenvedtem volna egy kicsit többet vele - persze megértem, hogy a játék nagyrészt nem erről szól, csak kicsit csalódtam, mikor annyit beszéltek a készítők róla, hogy mennyi mindent kell csinálni az elején.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#122764) tomsolo


tomsolo
őstag

cdkulcson a Frostpunk kuponnal 14 ojró, ami olyan 4500 Ft

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#122765) cskamacska válasza tomsolo (#122761) üzenetére


cskamacska
addikt

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#122766) ayo válasza cskamacska (#122765) üzenetére


ayo
addikt

érdekes szájüreg

http://jateknaplo.blog.hu

(#122767) smc válasza ayo (#122766) üzenetére


smc
addikt

Tele van paradicsomlével, csak RT nélkül még nem csillanik úgy ahogyan illendő lenne.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#122768) akoska07 válasza cskamacska (#122765) üzenetére


akoska07
nagyúr

Csak egy kérdésem van,kapta-e a látható és nem látható helyről is ? :DDD

#122767 smc :

Az arcán azt látom volt ott RT BT KT meg kitudja mi még. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#122769) i2k


i2k
senior tag

Itt az Apokalipszis... (és még csak nem is viccelek):

"Korábban már többször is írtunk róla, hogy a legsikeresebb e-sportolók valódi rocksztároknak számítanak a videojátékosok körében, most pedig újabb érdekes mérföldkő mutatja, hogy a legmenőbb sportolókkal is vetekednek, ha népszerűségről van szó.

A 26 éves Tyler „Ninja” Blevins, profi játékos és streamer a Fortnite nevű játékhoz fűződő streamjeiről ismert, a játékosok sorban állnak, hogy egyszer megmérkőzhessenek vele, több mint 10 millióan követik a Twitch élő közvetítő platformon."

Atomvillanásra vó'na szükség...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#122770) tomsolo válasza cskamacska (#122765) üzenetére


tomsolo
őstag

Igazából neketek ez a játék kell, csak nem meritek bevallani. :DDD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#122771) Źşë' válasza cyberkind (#122738) üzenetére


Źşë'
addikt

ezek a vgak, alaplapok, monitorok, ramok és nem utolsó soron cpu árak amik valóban a high end kategóriát tükrözik már sztem simán ott tartanak (eleve hogy 4kra van a 2080Ti) - de mondjuk jönnek ezek a gpu-k, jobban belegondolok csupán (még csak) pár játék miatt veszik majd meg, amilyen játékokat felhoztak a tesztekben azokat már ezer éve végigvitték az emberek... szóval rohadtul nem lenne indokolt (legalábbis számomra) a vételük - és ehhez kell még egy 500ezres ROG g-synces monitor 4Kval meg HDR-el és egyéb nyalánkságokkal - az egész kb 2-3millába áll így meg

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#122772) FollowTheORI válasza i2k (#122758) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Valamivel rövidebb a fő sztori az új TR-ben... de azért mert nincs benne annyi oda-vissza járkálás meg felfedezés mint a korábbi részekben (mármint a fő szálon belül, jóval lineárisabb és "tömörebb"). Szóval nincs annyira elnyújtva mákostésztára.
Viszont változatosabb helyszínek vannak és több, csak rövidebb ideig.

De összegészében a felfedeznivaló is picit kevesebb, de nem sokkal... én azt mondom kb 80%-a a korábbi részeknek.

Csak ugye itt a SP alatt több felfedezni valót fogunk kapni (+7-8 barlang/sír felfedezése még)... szóval összegészében az idők során szerintem ez kb fel fog menni 110-120%-ra. És már most változatosabbak a helyszínek meg a megoldandó feladatok, mint korábban. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#122773) cyberkind válasza i2k (#122758) üzenetére


cyberkind
félisten

Igaz, rosszul írtam, akkor értsd úgy, hogy ami kell a haladáshoz és csak a sztorihoz, az bénázva 9 óra, de mondom, a kritikák után nem ez a legnagyobb gondom mert magamnak eltudom simán húzni a dolgokat, viszont mint újkori TR játék így az olvasottak alapján, nekem a leggyengébb, ami elszomorító.

(#122771) Źşë'
Az ár high end, de a kategória nem, vagyis a cpu de főleg a vga téren nagyon nem, szét van osztva a 3 kategória vagy 8 felé, most egy vágott gpu a 2080ti személyében több mint 1k$, ez volt nem olyan régen a Titan helye ami ugye presztízs kártya meg teljesen unlockos.

(#122765) cskamacska
Most találta meg az elemeket a legjobb barátjába? :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#122774) micafighter válasza tomsolo (#122770) üzenetére


micafighter
nagyúr

Köszi, megy a wislhlistre :DDD

(#122775) reelc válasza i2k (#122769) üzenetére


reelc
veterán

Jobban tisztelem a valódi sportolókat.
Azokat, akik tisztán feszegetik az emberi test és elme határait.

Tudom maradi vagyok, de az én szememben még mindig nem sport a gépezés. Ok, kell reflex, helyzetfelismerés, de a szememben nem sport. Kényelmesen ülsz, precíz felszerelésekkel játszanak a profik, stb.

Mondjuk anno rámnyitott apám, amikor Carmageddonoztam. Azért megütközött rajta, hogy van ilyen játék, és játszom vele. Ezt még azzal se magyarázhattam volna ki, hogy "de hát ez sport", mert akkor még nem volt az a gépezés 20 éve. :)
Tudom voltak "tornák" régen a Quake 3-mal stb. de úgy rémlik senki nem nevezte sportnak.

[ Szerkesztve ]

(#122776) ayo válasza reelc (#122775) üzenetére


ayo
addikt

valódi sport manapság csak arról szól, hogy ki tud ügyesebben csalni :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#122777) reelc válasza ayo (#122776) üzenetére


reelc
veterán

Meg a pénzről, szponzorokról, stb.
Nem ez az egyetlen dolog, ami jórészt elveszítette az értelmét, az értékeit.

A gaming is erre tart.
Pl. amikor elolvastam az RTX jelentését, a "parasztvakítás" :) szó jutott az eszembe. Szóval ami ott van nem úgy van ott, ahogy láttad, majd az új kártya megmutatja, hogy is néz ki. :)
A bányászat stb. nélkül már nem itt tartanánk.
Na mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#122778) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Flat Out Ultimate Carnage GFLW nevezetű foshalom problémáját valaki nem tudta megoldani? (aki kitalálta azt kéne elásni valami sivatag közepén, élve!) Win10 alatt egyszerűen képtelen elindítani a játékot a steam, xlive.dll után ishibakódot dob, kompatibilitás variálása szintén nem segít neki semmit.

(#122779) cyberkind válasza reelc (#122775) üzenetére


cyberkind
félisten

Szintén, de sajnos be kell látni hogy ez fogja idővel annak a helyét átvenni, és ezt kell majd elismerni, de ezért remélem hogy a zsebhoki is bekerül, oda rengeteg ember mehetne. :D

Paranormal Cocktivity

(#122780) i2k válasza cyberkind (#122779) üzenetére


i2k
senior tag

Azok után, hogy Apple-termékkel már -- kezdetben csak átvitt értelemben, a Measure app segítségével meg már szó szerint is -- farokméregetés folyik, én már mondhatni apatikus vagyok minden emberi teljesítményt illetően.
De azé': kéne az a megtisztító atomvillanás.

//Szerk.: Ha valaki nem tudná, hogy mire is utaltam...: "Az internet népe szerint az Apple új mobilappja, a Mérőszalag a dickpicek új korszakát hozza el, pedig vélhetően eredetileg nem erre tervezték."

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#122781) cyberkind válasza i2k (#122780) üzenetére


cyberkind
félisten

A jövő és a technológia, erről nekem ez jut eszembe, az a csodás jövő. :)

Paranormal Cocktivity

(#122782) genndy válasza Hokunda (#122778) üzenetére


genndy
addikt

Nekem működött, megy simán, csak le kell tölteni neki ezt: Games for Windows Live

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#122783) i2k válasza cyberkind (#122781) üzenetére


i2k
senior tag

:Y

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#122784) tomsolo válasza i2k (#122780) üzenetére


tomsolo
őstag

Már 2000 körül megjelent egy cikk - a digitális fényképezés hajnalán - hogy egy felmérés szerint minden első 10 képből 5 valamilyen nemi szerv fotója. ;P

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#122785) i2k válasza tomsolo (#122784) üzenetére


i2k
senior tag

Ez is "biztató"... :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#122786) csaba951


csaba951
veterán

Valve, Ubisoft fined over refund policies
Franciaországban 180000 € büntetést szabtak ki a hatóságok a Ubisoft-ra, mert a Uplay-en egyáltalán nincs refund lehetőség.

Ugyanitt a Valve (Steam) pedig 147000 € büntetést kapott, mert a 14 napos refund mellett kikötötték a maximális játékidőt is (kb. 2 óra). Ha az egyikből kifutottál, akkor (hivatalosan) nem voltál jogosult a refund-ra. A hatóságoknak a maximalizált játékidővel volt bajuk, szerintük a 14 naphoz nem kellene ilyen megkötésnek lennie.

Szerintem alaposan túllőttek a célon. Rengeteg játéknál a 14 nap bőségesen elég a végigjátszáshoz. Vagy pl. premierkor meg lehetne venni bármelyik AAA címet, majd 13 nap játék után kérni egy refundot. Kiadók biztos örülnének neki...

(#122787) i2k válasza csaba951 (#122786) üzenetére


i2k
senior tag

Szóval, szegény kiadók... :O

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#122788) cyberkind válasza csaba951 (#122786) üzenetére


cyberkind
félisten

Valamikor kevés lehet a 2 óra de az esetek nagy részében bőven elég, úgy tűnik itt is nagy a hozzáértés.

Paranormal Cocktivity

(#122789) csaba951 válasza i2k (#122787) üzenetére


csaba951
veterán

Refund bevezetésével kb. duplájára nőttek az árak (akciós játékok). Szerinted most mi jönne?!

(#122790) cyberkind válasza csaba951 (#122789) üzenetére


cyberkind
félisten

Így is szar a PC portok nagy része így még szarabb lenne, vagy lehet nem is lenne, nem értem miért olyan kevés a 2 óra ami egy Terminator 2 alapkiadás időtartam, szinte mindenre elég.

Paranormal Cocktivity

(#122791) cskamacska válasza tomsolo (#122770) üzenetére


cskamacska
addikt

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#122792) FunPro válasza cyberkind (#122790) üzenetére


FunPro
senior tag

Én is a 14 napot törölném a valve helyében. :K

Véleményem szerint, ha a játékoknak adnak 14 napot, azzal teljes egészében kiírtják a single player játékokat, valamint az indie műfajt.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#122793) i2k válasza FunPro (#122792) üzenetére


i2k
senior tag

"valamint az indie műfajt"

Amivé lett az indie --- nem hullajtanék könnyet.
Persze, jöhetsz azzal, hogy de akkor X-Y-Z címek sem jöttek volna...
...de, jöttek volna... csak később, lassabban, és drágábban.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#122794) cyberkind válasza i2k (#122793) üzenetére


cyberkind
félisten

Te az amúgy se acélos PC ellen vagy, amit lassan a felső 10k-nak csinálnak csak. :DD

Paranormal Cocktivity

(#122795) i2k válasza cyberkind (#122794) üzenetére


i2k
senior tag

Wait a minute...

Nekem nem jelentenek sokat azok a címek, amikkel bár lehet, hogy a készítője/i dolgoztak 1-2 hetet, teleszórták 5000 achievementtel, feldobták 9,99 euróval és csodák-csodája 90% OFF-al jelenik meg a STEAM ajánlólistáján... és az ehhez hasonló módszerrel spammelő fosszar önmegvalósító-scam-"poénnak szántam ám"-Unity-engine-assetekből-összehányt címek...

Részemtől azt tartom bajnak, hogy nincs szinte semmiféle NÍVÓ ami alatt nem kerül fel (és a "készítők" sem érzik úgy, hogy égő felrakni a "termékeiket")...
...és a legutóbbi engedményekkel a STEAM gyakorlatilag Alexanderplatz méretűre nyitotta a pénzcsapot magának.

A "minőségi" (tudom, megfoghatatlan, absztrakt most ez így, de most nem minőségjelzős szerkezet) indie címeket szívesen látom én is.
Csak azokból évente 2 kézen megszámolhatót látok.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#122796) i2k válasza cyberkind (#122794) üzenetére


i2k
senior tag

The problem with all the crappy games on Steam - Weekend Update
Colonel RPG
Published on Aug 13, 2017

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#122797) ayo válasza i2k (#122795) üzenetére


ayo
addikt

egyszerű technikai hiba az egész, a trash helyett az indie taget nyomták be...

http://jateknaplo.blog.hu

(#122798) i2k válasza ayo (#122797) üzenetére


i2k
senior tag

Jujjj... :DD :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#122799) cyberkind válasza i2k (#122795) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezeket abszolút nem nagyon érinti szerintem sehogy se a refund vagy a 2 óra, de ellenben az AAA-nak mondott címeket, amik (x) évente jönnek már igen, erre értettem amit írtam, a sok indieszar oké hogy van, engem nem zavar mert gyűjtöm azokat is.

Paranormal Cocktivity

(#122800) Źşë' válasza FunPro (#122792) üzenetére


Źşë'
addikt

kikölcsönzik ingyen a játékot visszarefundolják, és mindenki happy csak a fejlesztők nem :DDD és beindul egy gépezet..

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.