Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123151) Dilikutya válasza cskamacska (#123149) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez milyen bolt?

Jó áron vannak, én a MW2-t még 10$-ért vettem az Amazonról.

Black Ops 2-re lehetne még valami jó akció, az az egy kéne még, meg a WWII. A Ghosts utániak nem hiányoznak, tudom, azok most voltak kicsi pénzért is valahol.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#123152) tomsolo válasza Dilikutya (#123151) üzenetére


tomsolo
őstag

orosz/ukrán zugüzér bolt

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#123153) i2k válasza tomsolo (#123152) üzenetére


i2k
senior tag

Akkor biztosan FEHÉRebb, mint a CDKeys...

//// :DDD :B :C :D :DDD :B

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123154) tomsolo válasza i2k (#123153) üzenetére


tomsolo
őstag

azt nem tudom, de cdkeynél már vettem több dolgot innen nem hiszem h mernék bármit

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#123155) i2k válasza tomsolo (#123154) üzenetére


i2k
senior tag

Én sem.

//Ironizálni próbáltam korábban a topiklakók felé - különösen az anyatopcsikban síróknak***.

*** = folyton szürkézők és ördögűzők

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123156) cskamacska válasza Dilikutya (#123151) üzenetére


cskamacska
addikt

Egy random startup legálbolt, hogy fél év múlva meg lesznek-e még, azt nem tudni. :D
A játékok normál ára fillérre pontosan annyi mint a Macgamestore kínálta Aspyr Mac változatok dolláros ára, na ezek erre adtak sokkal nagyobb engedményt, nyitási vevőcsalogatóként.

i2k: Ez sajnos nem jött be, Reddit/GameDeals-en hitelesíttették magukat mint rendes bolt rendes repjei. :P

De hogy te se maradj ki a jóból, cédékúcsbót is akad új, Gamivoban most zakciós a Bomber Crew. Na ez 100% seftes, jobb esetben GMG jótékonysági kulcsok, talán nem kártya csalással beszerezve. :K
Azt is mondják, hogy a Gamivo egy jobbik G2A, hát, meglássuk.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#123157) i2k


i2k
senior tag

A GreenManGaming megint megcsinálta: náluk a legolcsóbb, jelenleg, fehér forrásra áhítozóknak: "XCOM 2: War of the Chosen"
14,87 font + sarc = ~5520 Ft

//Szürke forrásból: 18,87 € + sarc. = ~6140 Ft

//A sarcod fizetési formától, banktól, országtól függően változik, ezt talán mondanom sem kell.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123158) tomsolo válasza cskamacska (#123156) üzenetére


tomsolo
őstag

Ja marha validak, náluk még a greenmangamingnek is validabb certre telt. (Még jó, hogy nem Lets encrypt :D)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#123159) i2k válasza i2k (#123157) üzenetére


i2k
senior tag

"XCOM 2: War of the Chosen - Tactical Legacy Pack is now available on PC, Mac and Linux. As a gift to the fans, the XCOM 2: War of the Chosen – Tactical Legacy Pack will be available for free to all owners of XCOM 2: War of the Chosen until 12:59pm ET on December 3. If you're having issues downloading the DLC, please restart your Steam client. "

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123160) micafighter válasza i2k (#123159) üzenetére


micafighter
nagyúr

:R

(#123161) MrTwister válasza i2k (#123157) üzenetére


MrTwister
őstag

"out of stock" :O

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#123162) i2k válasza MrTwister (#123161) üzenetére


i2k
senior tag

*we seem to temporarily run out of stock, getting more keys in ASAP

//Én holnap veszem majd, ha még kapható lesz jó áron.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123163) i2k válasza MrTwister (#123161) üzenetére


i2k
senior tag

"Sokkal" drágább, de még így is olcsóbb ~500 Ft-al, mint az akciózó STEAM-en: "XCOM 2: War of the Chosen" - https://www.wingamestore.com/ - 26 dollár = ~7380 Ft.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123164) MrTwister válasza i2k (#123162) üzenetére


MrTwister
őstag

Én is kivárom a holnapot, azért majd 2000 Ft különbség...

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#123165) tomsolo


tomsolo
őstag

Nem egészen 3 ojróért sikerült nemrégiben beszerezni a Children of Zodiarcs-ot.

Pár órát beletoltam, íme egy kis vélemény: ez az aranyos indie játék többé kevésbé kombinálja a TBS játékmenetet a kártyás játékokkal plusz kockákkal. Mikor azt mondom indie tényleg szörnyen indie, az átvezetőknél használt kamerakezelésnél ordít, hogy a T. fejlesztő első ilyen megírt szkriptje meg lehetne még sorolni pár dolgot (pl. a mapok elég egyszerűek), de a játékmenet egész jóra sikerült, így csalódás helyett egy eléggé addikt kis cucc lett.

Lényegében TBS módon lehet lépkedni egy adott pályán, a pakliból kihúzott kártyák jelentik hogy éppen mit csinálhatunk, a kockákkal meg eldönthetjük mennyire erősen csináljuk, plusz bónuszokat is lehet adni egy adott akcióhoz attól függően hogy a kártya milyen buffot ad ha bizonyos jelból megdobjuk a kellő mennyiséget illetve van pár kockaábra, amit megdobva szintén kaphatunk bónusz dolgokat.

Ez így lehet kicsit bonyin hangzik, de akkor itt egy életszerű helyzet:
1. karakterünkkel olyan közel megyünk az ellenhez, hogy a pakliban szereplő valamelyik kártyán lévő akciót végrehajtsuk. Tegyük fel a kártyán szerepel, ha a dobásban van csillag kapunk még egy akciópontot.
2. Dobunk a kockákkal. Ha nem vagyunk teljesen elégedettek a kijelölt kockákkal újra tudunk dobni.
3. Elfogadjuk dobást, benne van egy csillag, plusz egy szív, így az akció után kapunk vissza valamennyi HP-t is.
4. Mivel megdobott csillag miatt megint csinálhatunk valamit, ezért egy másik lappal akciózhatunk, vagy új lapokat húzhatunk a pakliból whatever.

Van mindenféle fejlődése a karaktereknek, paklit ugradelhetünk, építhetünk, új kártyákat kapunk, kocka szetteket oldhatunk fel, sőt kockát építhetünk a szinteknek megfelelően. A szintezés egyébként érdekes mert a sztori küldetések többé kevésbé fix level szinteken mennek, míg az elérhető skirmish pályák - ezekből is van 2 féle: normál meg elit - meg n+1 szintű ellenfelekkel. Így néha hol túl könnyű, néha hol meg nehéz, de hát ez egy ilyen móka még normálon is. Ami még tetszett, hogy elég acsik vannak - nemcsak olyanok hogy "FOREIGN GAMER You set english subtitles!" hanem ténylegesen a játékhoz kapcsolódóak mint pl. adott pályát befejezni X kör alatt vagy hogy Soha egyetlen hős sem hal meg az egész játék alatt.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#123166) eami válasza tomsolo (#123165) üzenetére


eami
addikt

hol lehet ilyet 3 ajróért szerezni?

(#123167) tomsolo válasza eami (#123166) üzenetére


tomsolo
őstag

Kinguinen vettem, kicsivel többért van itt most is.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#123168) MrTwister válasza MrTwister (#123161) üzenetére


MrTwister
őstag

Mikor lesz mán nem ót of stocökö! :O :DDD
Szerk.: és nem az!!!
Vihető-vehető az olcsó XCOM-2 kieg!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#123169) tomsolo válasza MrTwister (#123168) üzenetére


tomsolo
őstag

olcsó vs 26 USD, ráadásul DLC-ről beszélünk :DD

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#123170) MrTwister válasza tomsolo (#123169) üzenetére


MrTwister
őstag

Tény, hogy még így is húzós, viszont ennyire jó áron még soha nem volt és lehet nem is lesz a későbbiekben sem. :U
Nem is tudom van e ilyen drága DLC(mármint teljes árát nézve) más játékhoz is, vagy mindegyikhez ilyen húzós árúak a nagyobb kiegek. Bár akárhogy nézzük tomsolo-nak van igaza és abszolút nem éri meg dlc-t venni semmihez sem, mert majdnem mindegyik alig több mint egy vacak lópáncél. Jut eszembe egyébként ez megéri az árát, hozzáad annyit a történethez, kapunk ennyivel több játékidőt vagy ennyi pénzt nem ér még meg, hátha mégis lesz még jelentősen olcsóbb, mondjuk 10 font alatt? :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#123171) i2k válasza MrTwister (#123168) üzenetére


i2k
senior tag

Köszi. Kipipáltam én is :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123172) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Szerintem egyáltalán nem biztos, hogy mostanaban lesz 16 euró alatt megint a War of The Chosen, ráadásul itt ez a jó kis tactical pack is hozzá, szóval tudom hogy húzós, de nem éri meg tökölni, aki szereti az XCOM ot most be kell húzni. Ne úgy nézzétek hogy DLC, ez sokkal több annál, ez expansion :) Kb Xcom 2.5 :)

(#123173) phenomHUN válasza TheNewDawn (#123172) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Kövi humbli monthly húzócíme XCOM 2: WOTC, 100% confirmed. ;]

[ Szerkesztve ]

(#123174) TheNewDawn válasza phenomHUN (#123173) üzenetére


TheNewDawn
addikt

több mint 1 éve nem volt kb értelmes humble monthy, és a bundlek 95% a minden szirszar mostanaban, szóval ettől nem félek :)

(#123175) maross válasza TheNewDawn (#123174) üzenetére


maross
veterán

crytek, te vagy? ;]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#123176) FunPro válasza TheNewDawn (#123172) üzenetére


FunPro
senior tag

Nekem csak az a bajom, hogyha ez a 2.5, akkor miért kerül annyiba, mintha a 3 lenne?

Mondjuk ez már visszább ki lett tárgyalva, hogy tényleg azzal csesznek ki, aki day1 megvette a cuccot. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#123177) reelc válasza maross (#123175) üzenetére


reelc
veterán

A szelleme velünk él tovább. :))

(#123178) FunPro


FunPro
senior tag

Ha már crytek.

Ma feldobott a telefonom egy érdekes blogbejegyzést, ahol valami anyuka magyarázza, mi is az a steam.
Azt mondjuk nem tudom, miért pont nekem dobta fel, mert egész nap játékokat vadászok, és még anya sem vagyok (bár remélem az orvostudomány eljut arra szintre, hogy majd egyszer az lehetek ;] ).

A szemem igazából csak egy bekezdésen akadt meg:

"A játékok tárháza széles, vannak ingyenesek is (a lányom egy ilyen kedvéért regisztrált, valamint mert több ismerős kíváncsivá tette), de a legtöbb itt elérhető játék fizetős – más kérdés, hogy az árak nem különösebben magasak, a hazai tizenévesek közt népszerűek általában 1-7 euró közt mozognak. A „top” kategóriás játékok persze akár húsz vagy több euró felett is lehetnek."

Szóval úgy tűnik, a mai tizenévesek mind-mind a crytek egyetemre jártak! :DD

(Nomeg anyuka sincs igazán tisztában a dolgokkal, ha szerinte már kapok valami topp cuccot 20 juróért! :D )

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#123179) Csapoati válasza TheNewDawn (#123174) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja ja, ilyen Deus Ex: Mankind Divided, Mafia III, Destiny 2, Dark Souls III jellegű greenlightos indie szarok mentek. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123180) reelc válasza Csapoati (#123179) üzenetére


reelc
veterán

Ja, és nem tudtak beletenni tudodki örömére 15 perces horrornak álcázott sétaszimulátorokat. ;]
Se egy Colin McRae Rallyt, se egy Rambot.

[ Szerkesztve ]

(#123181) TheNewDawn válasza Csapoati (#123179) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Deus Ex Mankind Divided régóta megvan már és sokkal olcsóbban mint ott valaha kapható volt. Mafia 3 az nem 1 hanem 2 kalap szar, ha fizetnének se kéne. a Destiniy horroráron van és nem érdekel, de nygodtan fizess rá 100 eurót, hajrá, fele annyit se ér. a Dark Souls meg... köszi nem vagyok mazochista.

(#123182) tomsolo válasza MrTwister (#123170) üzenetére


tomsolo
őstag

Nem tom, éne ezeket szépen megjegyzem és megvárom majd a tényleg megérő komplett kiadásokat.

CIV VI Deluxe is akciós most a fanaticalon - 6 dlc-t tartalmaz, de persze 30 ojrós Rise and Fall nincs benne.
30 ojrós DLC. Persze.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#123183) i2k válasza tomsolo (#123182) üzenetére


i2k
senior tag

Jelenlegi legolcsóbb forrásból:

* VOIDU: "Sid Meier's Civilization VI - Digital Deluxe" - 21,91 + BLUEWINTER kód = 17,53 = ~5700 Ft.
-- Alapjáték
-- 25th Anniversary Digital Soundtrack
-- Australia Civilization & Scenario Pack
-- Khmer and Indonesia Civilization & Scenario Pack
-- Nubia Civilization & Scenario Pack
-- Persia and Macedon Civilization & Scenario Pack
-- Poland Civilization & Scenario Pack
-- Vikings Scenario Pack

Sajnos, nem teheted mellé a DLC-t, azt külön vásárlással teheted magadévá:

* VOIDU: "Sid Meier's Civilization VI: Rise and Fall" - 16,18 + BLUEWINTER kód = 12,94 = ~4205 Ft.

Szumma: ~9905 Ft + a sarc.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123184) micafighter válasza FunPro (#123176) üzenetére


micafighter
nagyúr

Megjelenés környékén megvettem a játékot (nem emlékszem mennyi volt), aztán megjelenéskor megvettem a wotc-t 8k-ert, és nem bántam meg. DLC? Nem mondanám erre hogy DLC, mert egyes kiadók ezt külön játék ként adnák el, teljes 60€ áron, annyi content van benne. És ha a lopancel az DLC, akkor ezt nem lenne fair DLCnek nevezni.

Az pedig, hogy a day 1 vásárlókat szivatjak, nézőpont kérdése. Valószínűleg nagyon pontos kalkulacioja van az összes kiadónak, hogyan maximalizaljak a bevételt.. ők első sorban befektetők, ne feledjük. Aki day 1 megveszi, az valószínűleg rajongó, a rajongó pedig hajlamosabb az általa szeretett dologért többet fizetni, mint az átlag.

Én nem sajnáltam rá a pénzt, mert ez egy igen jó játék lett összességében, minden hibája ellenére is. És egy jó játékot szívesen támogatok, mivel sajnos egyre ritkábbak a jó játékok manapság. Főleg az olyanok, amihez nem csak lopancel DLCk jönnek, hanem sok sok plusz uj jatekórát adó kiegészítő.

Ugyanakkor ott van pl a Shadow of War, az első része nagyon tetszett, a franchise nagy kedvencem, a kis alternatív backstory nagyon tetszik, mégse vettem meg, a lootboxoknak köszönhetően elvi okok miatt, a silver, gold, mithrill verziók meg pizzériás DLCket inkább hagyjuk. Szépen kívártam, nemrég jött a definitive edition, a lootboxokat is kipatchelték mar, és akcio is volt már rá steamen is.

Szerintem aki itt rendszeresen megfordul és tájékozódik, az el tudja dönteni mi az, amit meg akar venni day1, és mi az, aminél inkább kivár. :)

[ Szerkesztve ]

(#123185) Csapoati válasza TheNewDawn (#123181) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Most mondanám, hogy halljuk, te mivel játszol, hadd szedjem azt ízekre, de áhh, nem ér ennyit az egész.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123186) Lackki válasza Csapoati (#123185) üzenetére


Lackki
senior tag

vmi multi csodára gondolnék elsőre :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#123187) Dilikutya válasza Lackki (#123186) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jó kis lúútboxos f2p, p2w :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#123188) TheNewDawn válasza Csapoati (#123185) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Nyilván mindenkiet lehetne, mindig is lesznek olyanok, akiknek mondjuk egy Witcher, mass effect dishonored vagy Deus Ex vagy xcom stb széria szar, és a nfs payback, mafia 3 , COD széria,. Pubg , Fosnite meg hasonló ( számomra)hanyadekok a kiralyak és a 100/ 100 as játékok :)

(#123189) Lackki válasza TheNewDawn (#123188) üzenetére


Lackki
senior tag

akkor te tényleg mivel játszol? már engem is érdekel

Privátot hamarabb észreveszem

(#123190) i2k


i2k
senior tag

Freya Allan lesz Ciri.

//Red Dit, ahol lehet örömködni vagy ríni
//Röviden: nem sötét bőrű...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123191) arty válasza i2k (#123190) üzenetére


arty
veterán

nemár :( akkor nem lesz pécézős-sírás... :( :P

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#123192) i2k válasza arty (#123191) üzenetére


i2k
senior tag

Legfeljebb előveszik a Yennefert alakító félvér(?) Anya Chalotrát azok, akik mindenképp PéCézni akarnak...

//Mindkét szülő indiai, szóval nem félvér.

//Ja, a 22 éves hölgy le is zárta a Twitter-fiókját, mielőtt...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123193) cyberkind válasza i2k (#123192) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem értem miért zárják le a Shitler fiókokat a sztárok, elvállalták a szerepet, ebbe is tessenek szépen beleállni, legyen az bármilyen kritika", erősnek és királynak kell maradni mint Batman, ha pedig nem ez történik, ott az illető talán tudja, hogy valamit szarul csinál(t), esetleg nem teljesen alkalmas a szerepre?

Nekem ezzel nem sok bajom van, csak így jelenleg Yennefert nehezen tudom elképzelni, de remélem csak megoldják a Netflixnél értelmesen.

Ja igen, Cavill meg a maga hírnevével is abszolút kilóg a sorból.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#123194) i2k válasza cyberkind (#123193) üzenetére


i2k
senior tag

Én sem értem.
Mindkét nő a maga nemében (szerintem!) bomba jól néz ki. Örülhetnének, hogy felkapottak lesznek --- (vállalták, az első lépésekkor, annak idején ezek előnyeit, hátrányait) a hírnév nem mindig fenékig tejfel, de cserébe legalább van.
Manapság a social a menő és "alapvető": a pénzforrást adó generációk már nem is élnek és érhetőek, vonzhatóak be máshol, csak ott. Nagy öngól, ha ezt a sztáro(cská)k kihagyják.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123195) maross válasza i2k (#123192) üzenetére


maross
veterán

yennefert alakito szineszno is kinez vagy 14-nek...cirinek pont jo lenne o is.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#123196) i2k válasza maross (#123195) üzenetére


i2k
senior tag

De a fél világ épp azért sírt, mert Ciri nem lehet színesbőrű...

//Nem mintha Yennefer az lett volna, ugye.
//A könyvek írója azzal "védekezett" egy megkereséskor, hogy ő sosem közölte, hogy a szereplők bőrszíne milyen...
...ezt akkor, amikor a fehér hajúról volt szó...

Erre meglépik Yennefert :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123197) cyberkind válasza i2k (#123196) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak legyen jó a sorozat, aztán ha mégse, lehet támadni ezzel is. :D

Paranormal Cocktivity

(#123198) i2k válasza maross (#123195) üzenetére


i2k
senior tag

maross:

Freya Allan
- Oxfordshire (Anglia)
- brit
- 17 éves
- 1,59 méter

Anya Chalotra
- Wolverhampton (Anglia)
- indiai
- 22 éves
- 1,71 méter

cyberkind:
Pesszimista vagyok. A cím (Witcher) elviszi egy darabig... de...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123199) FunPro válasza cyberkind (#123193) üzenetére


FunPro
senior tag

Én mondjuk így pont eltudom képzelni, ahogy Yen zoknit, parfümöt, esetleg rózsát árul! ;]

Amúgy egy szereplőt azért így sunyin belinkelek!

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#123200) NyMRooD válasza i2k (#123198) üzenetére


NyMRooD
őstag

Én a kép alapján meg nem mondtam volna, hogy indiai a csaj, szerintem így már rendben lesz (a fekete Ciri tényleg nagyon elütött volna, ez nem fog annyira).

u.i. látszik a castingon, hogy nagyon szerettek volna diverzek lenni, de csak azért, hogy jobban eladhassák. Értem én, hogy sokakat miért zavar a "fehér férfi uralom" és tényleg itt az ideje ezen változtatni (persze nem az említettek diszkriminációjával), de azt ne bőrszín megváltoztatással tegyék, hanem új karakterek és sztorik kitalálásával és írásával. Gáz, hogy sokan elhiszik, hogy hollywood ennek az élharcosa akar lenni, valójában meg csak a rebootokra mennek rá csak most átszínezve mert a sima reboot láz megbukott.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.