Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122801) csaba951 válasza Źşë' (#122800) üzenetére


csaba951
veterán

Azért lenne rá ötletem! Ár legyen ugyanennyi, mint most de vásárláskor kell fizetned külön 50%-ot letétként. Ha refundot kérsz, a vételárat visszakapod, a jutalékot nem. Problem solved. :DDD

(#122802) echterion válasza csaba951 (#122801) üzenetére


echterion
nagyúr

Vagy inkább kukázzák az online drm-jeiket és akkor nem kell a refund-dal baszakodni, mert akinek nem tetszik a dolog, az eladja használtpiacon. A ps4 játékokra sem vonatkozik a 14 napos elállás, pc-n is lehetne ezt csinálni, csak hát a kiadóknak jobban megéri a mostani rendszer...

**********

(#122803) tomsolo válasza csaba951 (#122801) üzenetére


tomsolo
őstag

Baromi nagy ötlet, lenne is egy 100%os áremelés a válasz.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#122804) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Bezár a Telltale Games. Minden játékot töröltek, kivéve a Walking Dead: Final Seasont... Ennyit a Wolf Among Us 2 -ről. Meg a Batman S2-ről. Meg a Game of Thrones S2-ről. Meg a többiről...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#122805) S1M0N válasza KubanitoS (#122804) üzenetére


S1M0N
senior tag

Engem egyenesen sokkolt a hír, én nagyon szeretem a játékaikat a hiányosságaikkal együtt is. Jó lenne, ha valahogy megmenekülnének...

(#122806) Crytek válasza KubanitoS (#122804) üzenetére


Crytek
veterán

Sokat akart a szarka.. Majd tanulnak belőle. Könnyeket nem hullatok az is biztos

Next PC Upgrade: 2022

(#122807) gyimger válasza KubanitoS (#122804) üzenetére


gyimger
őstag

Miafasz? Ennyire nem mentek a játékaik? Épp nemrég gondolkodtam azon, hogy a Batman után jöhetne egy Superman-sztori, ha már sandboxban olyan kivitelezhetetlen a karakter. Wolfi 2? A képregények isteniek!

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#122808) djculture válasza gyimger (#122807) üzenetére


djculture
félisten

Már régen is rétegjátékok voltak ezek. Én magam is maximum a the walking dead-ot szerettem tőlük de azt is max a season two-ig utána egy halom trágya lett...

(#122809) micafighter válasza KubanitoS (#122804) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nyilatkozott közbe a telltale is, az a pár ember aki marad valami Minecraft fassagot csinál a Netfkixnek, a walking deadet se fogják befejezni.

(#122810) Źşë'


Źşë'
addikt

baromira sajnálom én is a dolgot, új műfajt teremtettek a játékpiacon, elképzelhető hogy a sok bundle cucc miatt lehetett a dolog?! lehet! ha azt vesszük elég hamar leakciózták a Walking Dead játékukat is (nem utolsó soron adták humble oldalon ingyen is), és a friss címek is viszonylag hamar megkapták az 50offot - aztán lehet gondolkozni hogy az 1$os ésatöbbi occó játékcsomagok milyen hatással vannak a játékiparra, főleg a nemrég említett single kampányokra nézve :U :((( a multi meg jég hátán is megél a mikrotranzakciók miatt

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#122811) Crytek


Crytek
veterán

Ez jól jött. Még az utolsó lehelettel lehet Humbleval egy Telltale megabundleval pénzt keresni... Jöhet :DDD :DDD :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#122812) maross


maross
veterán

:W

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#122813) i2k


i2k
senior tag

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#122814) vorosmarti válasza i2k (#122813) üzenetére


vorosmarti
senior tag

:D :D

(#122815) ayo


ayo
addikt

akkor összefoglalom:

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#122816) csaba951 válasza Źşë' (#122810) üzenetére


csaba951
veterán

Szerintem a managemant tehet róla!

Alapvetően kis cég volt, lelkes dolgozókkal, de állandóan az éhhalál szélén. Jó időben, jó helyen voltak - pont elkapták The Walking Dead hullámot. Hirtelen rengeteg pénzük lett, széles körben is ismertek lett. Na, ez lett a baj! Hatalmas terjeszkedésbe kezdtek, több új projectet is indítottak. Ezekhez rengeteg embert vettek fel. Na, ekkor derült ki, hogy a managemant nem tudja kezelni a rengeteg, párhuzamosan folyó projectet. Nem tudják optimálisan átcsoportosítani a munkaerőt a projectek között. Sok teljes állású helyett sokkal többet kellett volna szabadúszókkal dolgoztatni, megbízással.

Kicsit hasonló eset még a 38 Studios (Kingdoms of Amalur: Reckoning). Itt egy ex baseball liga játékos úgy gondolta, hogy majd ő fog csinálni egy olyan aranybányát, mint a World of Warcraft (2006). Felvett 75 millió dollárt a Rhode Island állam adófizetőinek pénzéből fenntartott Economic Development Corporation-tól. Felvettek több száz embert, teljes munkaidőre. Menet közben kiderült, hogy nem is olyan egyszerű MMO-t feljeszteni, pláne úgy hogy az embernek fogalma sincs hogyan kell ilyet csinálni (0 előzetes tapasztalat). A részlegek gyakran egymás munkájára vártak. Így ment ez 6 évig. Ekkora végképp elfogyott az összes belelapátolt pénz. Hiper gyorsan átszabták a játékot single rpg-re, és kiadták AAA címként. A hatalmas várakozásokhoz képest baromi nagy bukta lett. Be is dőlt az egész cég.

(#122817) cyberkind


cyberkind
félisten

Kár hogy olyanoknak drága a játékfejlesztés, akik nemcsak lehúzták a népet orrba-szájba, jöhetne ebbe a sorba az EA meg a Ubisoft, de főleg az Activision.

Paranormal Cocktivity

(#122818) micafighter válasza csaba951 (#122786) üzenetére


micafighter
nagyúr

A 2 óra/14 nap szerintem is rendben volt.. bár a 14 nap eltörlésével jobban járnánk.. van, hogy akcióban behuzok valamit, de meló / egyéb elfoglaltságok miatt nincs időm játszani, akkor bukom a refund lehetőségét.

Szoval szerintem a steam refund rendben volt eddig is nagyjabol, ha már nem adhatjuk el a használt játékokat..

Bár szerencsére eddig nem nagyon volt szükségem a steam refundra.

[ Szerkesztve ]

(#122819) micafighter válasza cyberkind (#122817) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ők nem fognak egy könnyen bedőlni, a sok mikrotranzakciobol több pénzük jön, mint az új játékokból, így igazából mindegy milyen szemetet adnak ki. De már rezeg a léc, belguimban már meghozták a lootboxos törvényt, nemrég elkészült a lootbox tanulmány amit talán az ausztrál kormány kérvényezett, és orvosok kitették az egyenlőség jelet a szerencsejátékkal, plusz már 16 EU ország elkezdte az együttműködést a lootboxok szabályozására, úgyhogy lassan vége az állami szabályozás nélküli szabadrablásnak.

Kíváncsi leszek mondjuk mit fognak kitalálni a lootboxok helyett az okosak, az activisionnek is szabadalma van hogy a játékosokat hogy tereljék a lootboxok irányába, már kész vicc volt a kialakult helyzet, ideje volt hogy az állami szabályozás lépjen valamit.

(#122820) Lackki válasza micafighter (#122818) üzenetére


Lackki
senior tag

szerintem sem gáz annyira, de jó pár játéknál kevés a 2 óra...
pl én most a graveyard keeperrel voltam így. Sajnos pocsék egy játék, de végig vittem :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#122821) micafighter válasza Lackki (#122820) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nehéz szabni egy határt ami mindenre jó, van olyan játék, amit 2 óra alatt végig viszel..

Lehetne mondjuk a teljes játék idő 10%a mondjuk, a 30 órás játéknál már 3 óra lenne, de az 5 órás játéknál már csak fél óra..

Lehetne jobb is, de a 2 óra szerintem úgy nagyjából rendben van.

(#122822) cyberkind válasza micafighter (#122819) üzenetére


cyberkind
félisten

Rosszabb a helyzet mint Vegas-ban, oda tudta az ember miért megy, itt meg... Azt viszont el kell fogadni vagy lehet is készülni, hogy erre lesz valami más úgyis, még több DLC, vagy még több lópáncél és társai, persze ez nem minden játékba fér bele, de a multissal játszanak többen.

Paranormal Cocktivity

(#122823) Lackki válasza micafighter (#122821) üzenetére


Lackki
senior tag

crytek játékait pl végig viszed 2x 2 óra alatt :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#122824) micafighter válasza cyberkind (#122822) üzenetére


micafighter
nagyúr

:K Maradhat igazából a lootbox meg mikrotranzakcio felőlem, de ésszerű keretek között.. mert az már egyszerre nevetséges, siralmas és elszomorító hogy pl az NBA 2k18 úgy néz ki, mint egy mobil F2P játék..

[ Szerkesztve ]

(#122825) tomsolo válasza Lackki (#122823) üzenetére


tomsolo
őstag

perc az, nem óra

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#122826) Crytek válasza Lackki (#122823) üzenetére


Crytek
veterán

Az a refurn a csiraarcuaknak való csak akik képtelen 567 ezer billárd gameplay alapján eldönteni valamitről hogy kell-e nekik vagy sem.. Nekem erre nincs szükségem ,a szart is végigviszem legalább tudok róla írni valamit és én legalább játszom vele nem dísznek van és program futtatja. De nincs ezzel gond a való életben is körülvesz a sok döntésképtelen ember...

Next PC Upgrade: 2022

(#122827) Lackki válasza Crytek (#122826) üzenetére


Lackki
senior tag

Miért baj ha van refund? ha lenne demo akkor valóban nem kéne, de miért kell nekem youtuben nézni a 20perces gameplayeket, hogy nem egy trash játékot veszek a képek és a trailer alapján?

Ennél a graveyard keepernél pl a nem az elején jött ki, hogy annyira elfogytak az ötletek, hogy abból állt az egész játék hogy A napon menj Xhez, majd 1 hét múlva B napon Yhoz hogy megkapd azt amit Xhez kell vinned ismét A napon. Rohadt időhúzás volt az egész.

Privátot hamarabb észreveszem

(#122828) _drk


_drk
őstag

Szerintem az a baj hogy felvásárolnak már minden épp-kéz láb kiadót. Még ki se adták a játékot, de már megvette őket valaki, majd fel is oszlik, vagy szét darálják a csapatot.
Az hogy az Ubisoft, meg Acticion ezt csinálja, hát ők már letettek valamit az asztalra, ahogy az EA is, jó persze elmúlt 10 évben tényleg egyre mocskosabb dolgokat művelnek. De ha ezt kívánja a Piac, és látszik a Fosnite-ból hogy kiválóan működik, úgy ahogy a Valve-nek szerintem bőven elég pénze lenne ha továbbra is csak a Dota2-CsGo-s cuccokat dobálnál kifele.
De hol van a többi kiadó? Játékfejlesztő? Hol vannak az egyszerűbb fps-ek. Ha még szar grafikával is, de azért csak játszható lenne pár db. Ez Indie pont ebből táplálkozik, de hány indie kiadó lett A+ kiadó, fejlesztő?

(#122829) ayo válasza Lackki (#122827) üzenetére


ayo
addikt

fordítok: refundolsz = szararc vagy :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#122830) Lackki válasza ayo (#122829) üzenetére


Lackki
senior tag

ja értem :D
eddig 1 refundom volt csak. De ezek után... nem is lesz több, nem akarok még nagyobb szararc lenni. :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#122831) KubanitoS válasza Crytek (#122811) üzenetére


KubanitoS
veterán

Most komolyan, hogy lehet így hozzáállni a dolgokhoz? Csődbe ment egy játékfejlesztő cég, aki igencsak tudott minőséget alkotni, neked meg az a fontos, hogy keress egy plusz eurót... Eszem megáll.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#122832) Crytek válasza KubanitoS (#122831) üzenetére


Crytek
veterán

Sajnáld őket, könnyezd meg őket a te dolgod. Engem kicsit se hat meg. Sokkal nagyobb cégek vesztek már oda. Nem neked és nem nekem köszönhetik, csak maguknak... Ez egy ilyen biznisz a gyenge elhullik.
Remélem a maradék 25nek még lesz esze és naponta bundlezza az össze játékot :C :C

ayo (#122829): Paulo Coelho idézetek sehol sincsenek hozzám képest :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#122833) i2k válasza KubanitoS (#122831) üzenetére


i2k
senior tag

"aki igencsak tudott minőséget alkotni"

Khm...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#122834) cyberkind válasza Crytek (#122832) üzenetére


cyberkind
félisten

Legközelebb azt is írhatnád, hogy b***ni f*sz nélkül jó. :D

Paranormal Cocktivity

(#122835) gyimger válasza Crytek (#122832) üzenetére


gyimger
őstag

Akkor jöhet megint a csattogós lepke, meg a pasziánsz, ha már nem lesz fejlesztő, aki bundlezzon neked.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#122836) Crytek válasza gyimger (#122835) üzenetére


Crytek
veterán

Közel 1900 steam + nem is tudom mennyi uplay+ origin játékkal bátran kijelentem megszünhetne mind nem esnék kétségbe..ugyanis ez a mennyiség min 50 életre elég...

Next PC Upgrade: 2022

(#122837) megapowa válasza Crytek (#122826) üzenetére


megapowa
csendes tag

Valaki úgy dönt hogy megveszi a játékot majd később pedig úgy dönt hogy refundolja.

(#122838) megapowa válasza Crytek (#122836) üzenetére


megapowa
csendes tag

Nem mindenki dönt úgy hogy összeharácsol minden szart mert ego nem engedi meg hogy refundoljon. XD

(#122839) Crytek válasza megapowa (#122838) üzenetére


Crytek
veterán

Mivel nekem nem került pénzbe több mint a játékok 70%-a nincs okom a refundra...Igen megérinthetsz

Next PC Upgrade: 2022

(#122840) megapowa válasza Crytek (#122839) üzenetére


megapowa
csendes tag

A kevesebb mint 30%-ot is lehet refundolni ha fos.

(#122841) micafighter válasza Crytek (#122826) üzenetére


micafighter
nagyúr

Azért van sok minden, ami a gameplay videókból nem derül ki, csak hogy egy elég fontos dolgot említsek pl hogy az adott játék hogy fut a gépeden.. ha nem fut rendesen, akkor nem akarom talonban tartani, hogy ,,majd egyszer hátha jó lesz".

(#122842) KubanitoS válasza i2k (#122833) üzenetére


KubanitoS
veterán

Walking Dead, Wolf Among Us és a Batman-széria is mind nagyon jól sikerült darabok...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#122843) i2k válasza KubanitoS (#122842) üzenetére


i2k
senior tag

Nem akarlak én meggyőzni semmiről - hidd, ha neked így jó. :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#122844) cyberkind válasza i2k (#122843) üzenetére


cyberkind
félisten

Te meg nyomassad a Lara cicát tovább! :P :D

Paranormal Cocktivity

(#122845) gyimger válasza Crytek (#122836) üzenetére


gyimger
őstag

Irigylem is tőled mindet, amilyen játékokról írni szoktál, attól is eret vágok magamon, hogy csak olvasok róluk. Ha ilyen minőség mind a 2000 cím, akkor tényleg megdögölhetnek a fejlesztők, hisz van helyette sok olcsó/ingyen Cryteket kielégítő jumpscare putri horror. A Wolf Among Us meg ne kapjon folytatást, mert Cryteknek nem ingyen osztogatták. Elvégre logikus.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#122846) ZsZso válasza KubanitoS (#122842) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ízlésről vitatkozni értelmetlen. Nem is szeretnék, csak leírom én mit gondolok, mit tapasztaltam.

Én is szeretem nagyon a TellTale játékokat. Annyira, hogy én speciel élveztem a Minecraft Story módot is és a Guardians of the Galaxy -t is, pedig azokról nagyon rosszakat mondanak. (talán a Game of Thrones lett szerintem a leggázabb)

A helyzet viszont az, hogy a minőségük érezhetően romlott azóta, hogy egyszerre 2-3 címet toltak egyszerre. Az első játékok jóval hosszabbak voltak, a sztorik némileg erősebbek (igaz ez szubjektív!), a Batmannél pl. hatalmas nagy égés volt, hogy optimalizációról konkrétan elfeledkeztek és akadozott, szaggatott. A GotG -ba egy olyan bug került, ami miatt ki kell lépni a játékból majd vissza, hogy tudd folytatni.

Remélhetőleg a TellTale helyett majd egy másik gárda fog hasonló játékokat gyártani. Kereslet van rá, csak minőségibb cuccott és okosabban kell gyártani.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#122847) i2k válasza cyberkind (#122844) üzenetére


i2k
senior tag

Nyomom... és nyomnám is. :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#122848) HoyHoy2


HoyHoy2
tag

szürkeoldalon előrendeléssel, mik a tapasztalatok? cdkeysen próbálta már valaki?

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#122849) i2k válasza HoyHoy2 (#122848) üzenetére


i2k
senior tag

"cdkeysen próbálta már valaki?"

Jelen! Tökéletesen működött.

//Szerk.: Pre-Order témában ugyanakkor a GreenManGaming verhetetlen, véleményem szerint. Különösen, hogy valamennyi engedményt mindig kap a vásárló (és néha VIP kód is van).

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#122850) Źşë' válasza KubanitoS (#122831) üzenetére


Źşë'
addikt

látom egyre több fület, izé szemet sért - mindig ugyan azt a lemezt rakja fel ilyenkor, mert muszáj megmutatnia hogy ő milyen ....... ^^" (itt már vagy 100adszorra - és igen ezt váltja ki az emberből...), ilyen a személyisége, mentalitása, addig jó míg mi nem vagyunk ilyenek, illetve a többség, szánni való, bár én nem szánom, csak elítélem keményen... :((( ez kb olyan mint mikor valakit elüt az autó és belehal, aztán jól kiröhögöm.... :U
am van karma is, csak nehogy utolérje...

(#122833) i2k háát ahány reviewot olvastam akár gsen akár néztem steamen azért egyöntetűen pedig ezt támasztotta alá, ill. én véleményem is ez - steamen sincsenek megosztó véleménnyel a játékról, full pozitív a játékosok visszajelzése mindegyik részről ahogy nézem

(#122848) HoyHoy2 cdkeysen volt 1-2 vételem, azok rendben voltak, de ne feledd azt ha belefutsz egy fekete kulcsba akkor hogy miért vették le a terméket a steam library-dból

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.