Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123301) micafighter válasza ZsZso (#123300) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem az volt a lényeg, hogy 281ert most alkalmi vétel, úgyhogy akinek van esze, az vesz most, kettőt is ;]

(#123302) Crytek válasza ZsZso (#123300) üzenetére


Crytek
veterán

+ árgép első találatai legtöbb esetben olyan helyekre mutatnak ahol mi földi halandok nem tudunk vaásárolni csak cégek..így kb értelmetlen azokat nézni...
SG-re is betette az árakat és nekem úgy jött le mintha úgy írná ott a legolcsóbbak.. "Dél-Afrikában már..." Magyaroknál meg már 300k-ért is és azt földi halandó is megveheti. :C

Next PC Upgrade: 2022

(#123303) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Összességében elmondható, hogy a GeForce RTX 2070 a 499 dollár körüli ajánlott fogyasztói árán egy igazán jó vétel.

És hol kerülnek ezek 499$-ba? Itthon ami RTX2070-et találtam, 220+ ezer. Jól megdrágul, mire ideér, szerintem a legalapabb modell is drágább 499$-nál.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#123304) micafighter válasza Dilikutya (#123303) üzenetére


micafighter
nagyúr

A hivatalos press conference bemutatón prezentált árak:

Mire vége lett a konferenciának, az nvidia weboldalán már minden kicsit drágább lett.. :U :U

(#123305) i2k válasza Crytek (#123302) üzenetére


i2k
senior tag

Ott a pont.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123306) i2k válasza i2k (#123294) üzenetére


i2k
senior tag

A játék: 16 GByte.
4K-s textúra csomaggal (ingyenes): 83 GByte.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123307) arty válasza Dilikutya (#123303) üzenetére


arty
veterán

Origo. Még a vga árakról is hazudnak :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#123308) i2k


i2k
senior tag

A legdrágább Fallout 76 fizikai kiadvány nem fogja magát a játékot tartalmazni...
Az ára: 115 dollár
Benne: "gyűjtői doboz, számozott művészeti nyomat, három darab, 64 oldalas mini-napló a jegyzeteinknek, néhány képeslap, egy kétoldalas térkép, gyűjtői Prima guide fizikai és digitális formában is – de játék, az nincs benne."

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123309) W.Wilson válasza micafighter (#123304) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Nem lett drágább, csak megint megy a trükközés azzal, hogy az FE verzió hivatalosan drágább, mint a gyártók kártyái, de a valóságban úgyis az FE-hez igazítják az árakat.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#123310) micafighter válasza W.Wilson (#123309) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem lett drágább, csak sehol sem lehet annyiért megvenni, amennyit kiirtak árnak.. :U De az intel is a minimum 1000 darabos rendelési árat irta ki természetesen az új procikra.

(#123311) Csapoati válasza i2k (#123308) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ennek így mi értelme amúgy? Bár... A gyűjtő /spekuláns megveszi így, felteszi a polcra, a játékot meg megveszi digitálisan.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123312) csaba951 válasza Csapoati (#123311) üzenetére


csaba951
veterán

Bontatlan kiadások sokkal többet érnek, így valóban felesleges, hogy legyen bennük kód. Mondjuk ebben a kiadásban a jegyzettömbök is feleslegesek, hasonló okból. :)

[ Szerkesztve ]

(#123313) ZsZso válasza Csapoati (#123311) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Szerintem az, hogy már olyan kibeba drága a fullos digitális verzió, hogy nem nézne ki jól az árcédula a gyűjtői kiadáson ha azt is beletennék. :K

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#123314) KubanitoS válasza i2k (#123308) üzenetére


KubanitoS
veterán

Tehát akkor pár darab papírkáért meg noteszért adjunk ki 30 ezret. Teljesen logikus.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#123315) W.Wilson válasza micafighter (#123310) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

De akkor ne az Nvidia oldalával gyere, mert az FE hivatalosan is drágább.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#123316) FollowTheORI válasza micafighter (#123304) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mert ami a saját shopban van az az saját FE kártyájuk... ami meg a preziben van az az egyéb cégek által forgalmazott javasolt végfelhasználói ár...

Nyilván a prezis árért sehol sem fogod megkapni a jó modelleket, mert mindenki az FE-hez fogja árazni (vagy affölé)... talán egy ként Manli, Inno3D, Gigabyte meg hasonló fapados cucc lesz akörül majd... talán.

De olyat meg a többség nem venne szerintem. :)

Ettől független igen, az NV egy kemény kapitalista cég, megkérik az árát most mindennek, mert megtehetik.
Ez van, ilyen a világ, ilyen a rendszer.

Még mindig vehetsz mást, ha nem tetszik... pl konzolt. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#123317) Źşë' válasza Dilikutya (#123303) üzenetére


Źşë'
addikt

...és vegyél még hozzá 3 év garit is :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#123318) KubanitoS válasza Źşë' (#123317) üzenetére


KubanitoS
veterán

Na elmennek már tényleg a... :((( :((( :(((

Most komolyan mi ez már? 500.000 ft egy rohadt videókártya és vegyél hozzá még százezerért garanciát? Milyen világ ez már? Most tök értelmetlenül felhúztam magam elég rendesen... :(

szerk: Két éve nagyon húztam a számat, amikor 140 ezerért megvettem a GTX 1070-esem, erre kiderült hogy az egyik legjobb döntésem volt...

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#123319) ayo válasza KubanitoS (#123318) üzenetére


ayo
addikt

én már azt várom, hogy ezek az árak mellett jöjjön ki a PS5 ;] kíváncsi vagyok majd ki mit lép

http://jateknaplo.blog.hu

(#123320) FollowTheORI válasza ayo (#123319) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az se lesz olcsó. :D

De szerintem most van az inflexiós pont hogy a konzolok végleg átvehetik a játékos szerepet.
És most van az hogy a grafika is eljutott arra szintre, hogy komoly alternatíva a PC helyett és érdemes váltani vagy erősen megfontolni. :K

Élőben lehet megnézni milyen az amikor egy piac bedarálja saját magát (PC gamer).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#123321) Źşë'


Źşë'
addikt

egyetértek veletek a témában, csak most legtöbben a 4k mizériát lovagolják meg nagyon csúnyán, a fullhdhez meg ugye van elég sok alternatíva, picit eltorzult a világ mondjuk amúgy is, mert a normák és ezen értékrendek is drasztikusan megváltoztak > de lehet csak nekünk magyaroknak... btw de ha jobban belegondolok és havonta keresnék én is 2000-2500 €/$ másképp állnék a témához, de sztem elég sokunk, talán (vagyis elég biztosan) odáig jutottunk mi is hogy drasztikusan bért kellene fejleszteni ebben a csóró országban, mert ezeken az árakon csak pislogunk mint hal a szatyorban

(#123318) KubanitoS én a monitorommal voltam így, nem is tudom pontosan mikor vettem talán 2014ben, 153k-ért - húztam is a szám hogy ennyit kiadok egy rohadt monitorért, erre nem sokra rá Asus és Acer is villantott keményen a 400ezres kategóriában... bejöttek ezek a nyomi gamer címkézett szarok, ROG, Predator, meg minél divatosabb menőbb elnevezések mellé irgalmatlan árak, átreformálták a piacot... de nem csak PC esetében jelentkezett, sok mindenből megjelentek ezek a deluxe méregdrága termékek, játékoknál is a Deluxe- majd Gold, Ultimate, Enchanced tökömtudjami Edition-ok...

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#123322) Hokunda válasza micafighter (#123304) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Elinflálódott közben a dollár.

(#123323) cyberkind válasza Dilikutya (#123303) üzenetére


cyberkind
félisten

És még mindig drágább mint a 1070 induláskor, tényleg jó üzlet.

Paranormal Cocktivity

(#123324) cskamacska válasza ayo (#123319) üzenetére


cskamacska
addikt

Igen, mert azt gondolod hogy mivel a sima PS4-nél 5-10-szer gyorsabb 2080Ti, meg gyakorlatilag minden új Intel proci most drága, akkor majd abszolút minimum 8 magos Zennel és 16-32GB HBM2 memóriával megtámogatott Vega 64-et fognak 400 dollárért a PS5-ben az öledbe lökni. :DDD A RAM, GPU, és proci áremelkedés nyilván nem érinti az integrált AMD cuccokat, az a hanyatló mustárrécének van csak fenntartva. :P

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#123325) cyberkind válasza ayo (#123319) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem kell azt kivárni, már így is sokan mennek át, másrészt pedig nem értem miért ilyen drágák ezek a szarok, amikor egy normális játék sincsen a 15-ös Witcher 3 és Gta 5 óta (ez volt lassan 3 és fél éve), amire azt lehet mondani, hogy oké, fejlesszünk, a Red Dead Redemption 2 se most jön (ha jön), nonszensz, hogy a semmi szarokkal akarják eladni ezt mind. A ratyi trészingről nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#123326) cskamacska válasza FollowTheORI (#123320) üzenetére


cskamacska
addikt

Abszolút számokban már átvették a játékos szerepet.. uhh, mondjuk 30+ éves NES óta, meg alatta, meg előtte, mert mindig sokkal több konzol fogyott játékra mint PC.
Most pedig épp a mobil játék(igen a Fee2Pay szemetes ;) ) vette át a vezető szerepet a statisztikákban, biztos rossz napok jönnek hát a Konzolos Mustárrécékre is. :D

Arra a grafikára / játékmenetre / AI-ra / fizikára / stb gondolsz amin pont nem lehet változtatni semmit az erősebbik konzolokon, csak a pixelszámot / FPS-t / grafikai effektek mennyiségét lehet tornászni, mert a gyengébb konzolokon is pont ugyanúgy kell mennie a játéknak, mint a nagyokon? :U

cyberkind: "egy normális játék sincsen a 15-ös Witcher 3 és Gta 5 óta"

Akkor megint crytek tempóban toljuk? :U
Példának okádék a halott Post Scriptum simán meghálálná ha egy 1070Ti-t tennék alá. :))

és ha már PS

PS for me one of the most immersive shooter ever made

Aquila - 26 Sep @ 7:52pm
Today we rushed with aprox 30 man over a open field with smoke screen and the enemies were shooting a ton of mg´s and rifles trought the smoke, people dropped, explosions, and several bursts passed me inches, blurring my vision completely and just keep me running because our Squad Leader yelled "run run run" and actually I´ve stopped carrying about anything, and just waited to catch a bullet. In the end I found myself in a creek, somehow surviving this unbelieveable virtual hell.

It was like the opening scene of Save Private Ryan or the opening scene of Medal of Honor Allied Assault but with the important difference that nothing was scripted and these were real playes on both sides. Never ever I´ve felt so (shell)shocked afterwards in a FPS.

:K

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#123327) ayo válasza cskamacska (#123324) üzenetére


ayo
addikt

attól nem nagyon félek, hogy a PS5 drága lesz. a mostani PC-s árakat nehezen lehet verni :)

(#123325) cyberkind _én azt látom, hogy már most is rettentő sok ember felhagyott a PC-vel, de sokaknak nem pálya a konzol, ezért nem tud mit csinálni, csak várni a csodára. a többiek viszont általában egy PS4-gyel elintézték a dolgot. azért várom a PS5-öt, mert a next gen megjelenése után mindig felmennek a gépigények is és akkor jó nagy szarban leszünk, kivétel ha lépnek végre...

http://jateknaplo.blog.hu

(#123328) cyberkind válasza ayo (#123327) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha relatív drága is lesz a PS5, mondjuk 600€, akkor is olyan brutális teljesítményt kapunk, hogy az állunkat kereshetjük majd, és ez is most is elérhető azokban a játékokban. Milyen csodára vár, olcsóbbak ezek nem lesznek soha többé, de drágábbak simán.

(#123326) cskamacska
Miért, van olyan amire megéri költeni több 100k-t maximálisan? Nincs, nekem nem jók a sima tartalmas szarok mint az AC és hasonlók, nekem olyasmi kell amit eddig csak a PS tud szállítani évről évre, meg a CDPR, R*, esetleg a soulslike játékok de ennyi, a többi nem érdekel, nem is köt le, idén már a Forza is kiesett a körből.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#123329) FollowTheORI válasza cskamacska (#123326) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem teljesen így értettem, hanem ahhoz hogy mondjuk egy One X kvázi 4K-ját hozd PC-n, sokkal drágább cucc kell... hogy ugyanazt kihozd kb.

Vagy megfordítom méginkább... One X 4K HDR élményt nem kapsz a legtöbb mai PC-n... tehát már ebben is vezet a konzol.
(Adott pénzből jobb grafikát és élményt kapsz... ez előző gennél még nem feltétlen volt így, sőt!)

PS5-nél meg a következő Xbox-nál szerintem méginkább ilyen lesz.

Azt hogy nem lehet változtatni nem értem, hisz számos példa van hogy X-en vagy PS4 Pro-n szebb és gyorsabb is egy játék, mint az alap konzolon. Szóval ez már most megdőlt. :)

Nyilván az AI, fizika meg hasonló játékmenetek az más... ahhoz majd a következő gen tesz hozzá az erősebb procival.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#123330) i2k válasza FollowTheORI (#123329) üzenetére


i2k
senior tag

A 3-400,000 Ft-os 4K HDR megjelenítőt meg ingyen osztogatják gondolom a konzol mellé...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123331) cyberkind válasza i2k (#123330) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem létszükséglet az, nekem van sima 1080p-s és egyik konzol miatt se cserélem le csak a 4k miatt, ha nincs tv-d az más dolog.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#123332) FollowTheORI válasza i2k (#123330) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mint ahogy a 2-300 ezres monitorokat is a gamer PC-hez... lol. :K

Mellesleg nem kötelező a tévé... ha nincs tévéd... ha meg van, akkor... :P

(#123333) i2k

Szerintem szakadjunk le a kijelzőről, mert nem releváns annyira... sokan nem tévével használják a konzolt se.
Mellesleg nem ez a lényeg mert kb 10 értelmes HDR játék ha van... 4K tévé meg annyiba kerül, mint egy jobb monitor... ami nem 4K monitor mellesleg.

De igazad van, kell azis hozzá... csak a vicc az, hogy egy konzol és egy HDR képes tévé még mindig olcsóbb lesz mint egy 4K HDR képes PC... szal vesztettél ígyis ugyis (ha most a 4K HDR a mérce). :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#123333) i2k válasza FollowTheORI (#123332) üzenetére


i2k
senior tag

Míg PC-n elvagy egy 22"-es olcsó monitorral, FullHD-n, addig a te couch warrior konzolosodnak nagy megjelenítő kell, és ugye az "elvárt" 4K és HDR, meg a sok más feature... szóval, ja: kell az a sok százezer forintos megjelenítő, hogy 3-6 méterről lásson is valamit, és ne asztal előtt kelljen gubbasztania.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123334) cyberkind válasza i2k (#123333) üzenetére


cyberkind
félisten

Monitoron is tudod használni, persze az még szék, de mindegy, ha így gondolod akkor te is várhatod a csodát a PC Gaming-nél. :D

Paranormal Cocktivity

(#123335) tomsolo


tomsolo
őstag

Children of Zodiarcs lepergett - 26 óra volt normalon. A hardot nem erőltettem mert RNG-ben ehhez nincs türelmem.

Alapvetően jól szórakoztam, bár tegyük hozzá néhány pályá nagyon könnyű a grind és level különbség miatt de ez egy ilyen móka néha nehéz néha könnyű. (Bár hozzáteszem vannak pályák amik reménytelenek azonos szinten való teljesítésre.) Kár hogy nem volt pénz egy kicsit grandiózusabbat csinálni, kicsit jobban kidolgozva a részleteket.

Ilyen fáradt munka utáni kockadobálásra teljesen jó volt a hiányosságai ellenére is, olyan 6 és 7 között lőném be egy tízes skálán a téma kedvelőinek.

Pro
- az alap játékmechanika
- Jók voltak a kártyák
- Jó volt kockázni, főleg a vége fele nagyon hasznos volt az újradobás opció 2 kiválasztott kockával
- kockaszettek
- kockakészítés (bár elég limitált)
- néha nem volt egyszerű összerakni a taktikát, még úgysem, hogy néha vagy 5-6 szinttel feljebb voltam mint az ellenfél
- érdekes módon élveztem a grindet(skirmish) mivel milyenkor az ellen n vagy n+1 szinten van, így mindig más volt egy csata
- 20 pálya + 5-6 sidequest + 1 arena

Contra
- nagyon indie
- van vmilyen sztori, de elég nyögvenyelős a tálalás,
- maga történet meg kimerül az árva/utcagyerek(ek) megmenekülnének dologban
- a cutscenek nagyon idegesítettek főleg a kamera miatt
- olyan a gui hogy dobás után nem lehet zoomolni a kockákra így néha nem láttam teljesen mit is dobtam :P
- hangok

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#123336) i2k válasza cyberkind (#123334) üzenetére


i2k
senior tag

Valamit félreértesz: én nem állítom, hogy nem lehet monitoron is használni.
A 4K HDR-ről pofázok, aminek konzolhoz rendkívül magas ára van.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123337) i2k válasza tomsolo (#123335) üzenetére


i2k
senior tag

:R

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123338) cyberkind válasza i2k (#123336) üzenetére


cyberkind
félisten

De miért kell feltétlenül mindkettő? Én csak ezt nem értem, de még ezzel a kombóval is bőven jobb ár/teljesítményt nyújt a konzol, igencsak brutális játékokkal (persze ez csak a PS-re igaz).

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#123339) i2k válasza cyberkind (#123338) üzenetére


i2k
senior tag

Te: "De miért kell feltétlenül mindkettő?"
Én: én a HDR-t egyelőre parasztvakításnak tartom, szóval: nekem a kell-a-halálnak feature.

Ellenben: FollowTheORI-ra reagáltam kezdetektől, aki:

"Nem teljesen így értettem, hanem ahhoz hogy mondjuk egy One X kvázi 4K-ját hozd PC-n, sokkal drágább cucc kell... hogy ugyanazt kihozd kb.

Vagy megfordítom méginkább... One X 4K HDR élményt nem kapsz a legtöbb mai PC-n... tehát már ebben is vezet a konzol."

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123340) cyberkind válasza i2k (#123339) üzenetére


cyberkind
félisten

Több irányból is nézhető a dolog, másrészt egy átlagos 4k tv-n is simán lehet játszani, de ha nincs tv-d, akkor nehezebb az ügy.

Paranormal Cocktivity

(#123341) Crytek


Crytek
veterán

Ezt az Outpost Zero-t tolja valaki? Steamen azt írja Single player.. Van benne értelmes egyjátékos kampány or?

Next PC Upgrade: 2022

(#123342) FollowTheORI válasza i2k (#123339) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Egyáltalán nem parasztvakítás a HDR, nagyonis látványos, ha jól van megcsinálva és a kijelző is megfelel hozzá.

Az más kérdés hogy valaki meg tudja vagy akarja e fizetni vagy sem... nem kötelező.

És PC-n is pont ugyanolyan drága... vagy majdnem.

Én nem azt mondtam hogy kötelező, hanem azt hogy a kozol már ebben is jobb olcsóbban. :)

Mellesleg én sokat látom/olvasom mostanában azt hogy tévét kötnek a PC-re is elsődlegesen is... szóval még ilyen relációban sem elhanyagolható már ez sem.
Nyilván ez a legdrágább kombó. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#123343) cyberkind válasza FollowTheORI (#123342) üzenetére


cyberkind
félisten

De PC-n nem is nagyon akar menni a HDR téma.

Az enyém kezdetek óta PC-re is van kötve, jó most épp lapos a PC. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#123344) Csapoati válasza i2k (#123336) üzenetére


Csapoati
nagyúr

4K HDR tévé 150 ezer Ft-ból simán kijön (nyilván nem a legjobb, de a 22"-es olcsó monitor sem) , amin csodák csodája, tévézni is lehet (amit azért a legtöbb ember szokott, max nem a kereskedelmi csatornákat nézni rajta, hanem filmet, ami 22"-os egérmozin nem annyira ütős). Szóval ha valami, akkor ez pont nem érv a konzolok ellen. De ha meg nem kell HDR, csak 4K, az még olcsóbban kijön.

cyberkind: Azért terjed az, pl a Horizon 4 meg az F1 2018 elég ütősen néz ki HDR-rel, és egyre több játék támogatja.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123345) cyberkind válasza Csapoati (#123344) üzenetére


cyberkind
félisten

Terjedni terjed, de szerintem mindig több értelme lesz filmre, bár ez is a kínálattól függ.

Paranormal Cocktivity

(#123346) FollowTheORI válasza cyberkind (#123343) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

No igen, most kezdenek szállingózni a HDR monitorok, igaz még azok is elég gyérek... :K

Szerintem ezért is részben kötnek rá inkább tévét sokan, mostanában.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#123347) tomsolo válasza Csapoati (#123344) üzenetére


tomsolo
őstag

> 22 colos egérmozi

Há bazze' mekkora egerek élnek felétek? :DD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#123348) Csapoati válasza tomsolo (#123347) üzenetére


Csapoati
nagyúr

FIlmhez gondoltam kicsinek. Nekem legalábbis nem nyújt élményt egy ekkora monitoron nézni filmet kb 70-80 cm távolságból. Játszani valahogy más, ott nem dőlök hátra a székemben.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123349) Źşë' válasza FollowTheORI (#123342) üzenetére


Źşë'
addikt

én is egy HDR-nek jobban örülnék mint egy RTX nek - már ha lehet effektnek nevezni ezt az RTX-et - sőt ha köv monitorom tuti HDR-es lesz ill g-sync-es, ez mellett nem tudom mennyire kell a 144hz vagy magasabb képfrissítés

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#123350) Csapoati válasza Źşë' (#123349) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor kezdj el spórolni, mert amit most felsoroltál, az olyan 700 ezer Ft. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.