Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122601) i2k válasza Crytek (#122600) üzenetére


i2k
senior tag

Éheznek Ubisofték... szegények...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#122602) tomsolo válasza i2k (#122599) üzenetére


tomsolo
őstag

A TBS része valóban nem igazán kidolgozott (bár elég komplex is tud lenni) főleg amikor a grindelős küldiket tolod, ahol 90%-ban vkit el kell tenni láb alól(vagy magaddal vinni), csendben - mivel lebukás esetén folyamatosan fognak jönni az erősítések.). Bár hozzá teszem azért nem olyan egyszerű kidolgozni a legjobb útvonalakat, fázisokat, ha meg minden lófütyött össze akarsz szedegetni akkor elég időrabló, ámde ez teljesen elhanyagolható.

Viszont, van mindenféle bázis manage alá X-COM, az embereket különböző tréningre lehet elküldeni, na meg van titkosszolgálati nyomozás is, eszközöket, identitásokat lehet gyártani az embereknek - van egy női ügynököm szereztem neki fix kamu állást :D

Szóval az egésznek van egy nagy szívó ereje, rengeteg időt el lehet vele szöszmötölni még akkor is ha jó pár dolog lehetne jobban kidolgozott. Pár dologban azért különbözik a szokványos TBS-ektől: ha lebuknak az embereid, nem fognak adatot gyűjteni, a fedezék sosem biztosít 100% védelmet, egyedül a sebzést csökkenti, etc...

A szürke ára jelenleg 7k HUF körül megy annyiért nem rossz, a grafika nagyon hangulatos, tetszik a rengeteg felvehető ügynök, meg ilyenek.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#122603) i2k válasza tomsolo (#122602) üzenetére


i2k
senior tag

Köszi, ezek hasznos infók voltak. :R
A 7k nekem még Szürkéktől is sok, várok vele a lélektani határomig (ami a korábbi 3500-ről felcsúszott 5000-re).

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#122604) FollowTheORI válasza Crytek (#122600) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Bizony... mondjuk nekem Odyssey SP megvan, így már meglesz.

És bele lesz integrálva a Liberation Remastered is. :K

(#122601) i2k

Nem kicsit. :D
Bár szeritnem ez az utókornak jól jön majd, azért mégiscsak picit/nagyon jobban fognak kinézni... na és nem mellesleg játszhatóak lesznek az új platformokon is. :)

És megintcsak eljutottam oda, hogy a Splinter Cell-ekkel is megcsinálhatnák ugyanezeket. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#122605) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Forza Horizon 4 X1/PC kód 42,19€! (cdkulacs)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#122606) i2k válasza Csapoati (#122605) üzenetére


i2k
senior tag

Túl van árazva. :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#122607) micafighter válasza i2k (#122606) üzenetére


micafighter
nagyúr

Csak rossz helyen van a tizedesvessző ;]

(#122608) Csapoati válasza i2k (#122606) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Konkrétan a következő ajánlat az amazon, kb 3 ezer Ft-tal drágábban.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#122609) i2k válasza Csapoati (#122608) üzenetére


i2k
senior tag

Viccőtem...

///Mondjuk nekem --- windows 10 hiányában és a vele (w10) szemben mutatott érdektelenségem okán --- a játék helyből okafogyott. Így 4 euróért csak polcra venném. Egyelőre.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#122610) Dilikutya válasza Csapoati (#122608) üzenetére


Dilikutya
félisten

Viszont az rendes bolt. 42€-t normális ember nem ad oda kétes seftereknek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#122611) Csapoati válasza Dilikutya (#122610) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem egyetlen esetet sem tudsz, amikopr a cdkeys-ről vásárolt kulcsokat vették volna el. Ne keverjük a G2A féle sefter paradicsommal. Pl. 33€-ért vettem az új WoW kieget náluk, azóta is játszom vele. Persze nem az én pénzem, felőlem megveheti, aki akarja a Horizon 4-et is 20 ezerért a MS (pardon, M$, ugye?) Store-ból.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#122612) tomsolo


tomsolo
őstag

Azért amikor a néger csajnak, magyar útlevelevelt csinálnak... :DDD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#122613) i2k válasza tomsolo (#122612) üzenetére


i2k
senior tag

:DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#122614) i2k válasza Csapoati (#122611) üzenetére


i2k
senior tag

Pre-Orderem is volt tőlük. Soha semmi gondom.
Megnéztem: 24 darab vásárlásom van/volt tőlük. 100%-osak.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#122615) micafighter válasza tomsolo (#122612) üzenetére


micafighter
nagyúr

:DDD :DDD

(#122616) ProEvoFan válasza Csapoati (#122605) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez a CD kulcsos bolt hivatalos viszonteladó?

(#122617) Csapoati válasza ProEvoFan (#122616) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem hivatalos, csak ők nem türkmenisztáni lopott kártyával vásárolják a kulcsokat a bangladeshi boltokban. :D Én már szerintem kétszámjegyű day-0 játékot vettem tőlük, mind megvan.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#122618) eami válasza tomsolo (#122612) üzenetére


eami
addikt

:F nem értelek... miért ne lehetne?

(#122619) KubanitoS válasza tomsolo (#122612) üzenetére


KubanitoS
veterán

Kicsit le vagyok maradva, ez melyik játék lenne?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#122620) i2k válasza KubanitoS (#122619) üzenetére


i2k
senior tag

https://store.steampowered.com/app/559100/Phantom_Doctrine/: "Phantom Doctrine" --- 40 juró.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#122621) tomsolo válasza eami (#122618) üzenetére


tomsolo
őstag

A 80-as években? :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#122622) eami válasza tomsolo (#122621) üzenetére


eami
addikt

simán.

(#122623) tomsolo válasza eami (#122622) üzenetére


tomsolo
őstag

Ja, baromira reális hogy egy amerikai kémügynökség az oroszok által felfedett színesbőrű ügynökének eltérés céljából egy magyar útlevéllel fogja kiszúrni KGB szemét.

PC please.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#122624) reelc


reelc
veterán

Most dobta fel a Steam, nekem ez új dolog, a Counter-Strike: Global Offensivenek lett egy ingyenes változata:
"Ingyenes változat offline játékhoz botok ellen, és meccsnézéshez GOTV-n."

[ Szerkesztve ]

(#122625) eami válasza tomsolo (#122623) üzenetére


eami
addikt

ennyire nem mentél bele korábban xD

(#122626) reelc


reelc
veterán

Ez a Humble pecsételős dolog valahogy nem jött be.
Mindig elfeledkeztem róla, mindegyik szériáról. :)
A Trove ingyenes játékok miatt beléptem a fiókomba, akkor láttam, hogy van ez a Glass Masquerade, ami nem is tűnik rossznak

(#122627) Źşë' válasza reelc (#122626) üzenetére


Źşë'
addikt

de ahogy nézem el is fogytak megint a kulcsok... mekkora egy fos lett ez a humble, akkor inkább már ne is csináljanak ilyen ingyen akciókat... omfg

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#122628) cyberkind


cyberkind
félisten

Nem láttam mindegyik stream-et, de abból a kevésből az jött le, hogy aki tolja az nem valami ügyes, és még ő is ~9 óra alatt kitolta a Shadow of the Tomb Raider sztoriját, semmi mellékes, csak sztori, ezt csak én érzem kevésnek egy ilyen játéktól?

Paranormal Cocktivity

(#122629) Crytek válasza cyberkind (#122628) üzenetére


Crytek
veterán

Előzőek is ennyik voltak...9-10-11 óra attól függ mennyit bénázol....De persze ha minden porszem alá benézel az 1.5 órás játékot is tudod játszani 30 óráig...

Next PC Upgrade: 2022

(#122630) cyberkind válasza Crytek (#122629) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem az első több volt és bénáztam, úgyhogy igencsak keveslem.

Paranormal Cocktivity

(#122631) micafighter válasza cyberkind (#122630) üzenetére


micafighter
nagyúr

A fő sztori itt kb 1/3a a játék időnek. A többi az rejtvenyek, mellek küldik, felfedezés.

(#122632) arty válasza Csapoati (#122611) üzenetére


arty
veterán

(sg) tottinak anno az f1 201x kulcsát elvették (cdkeys-es volt), szóval van rá példa

TÉNY: adtak neki másikat... (adtak volna akkor is, ha nem pár hónap, hanem év után veszik le?)

biztosan vannak fokozatok a szürkék közt is, de hogy maffia mind, az tuti :)
párdolláros genyózásra OK, ha amugy se akarod h a fejlesztő/kiadó pénzt is lásson az "adományodból", arra jó (pl call of duty, wow - perfekt! :D )

---

Fight n Rage - állítólag elég nehéz beat'em up, a pixelgfx tetszene, de félek. És még a Raging Justice stáblistát se láttam lepörögni...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#122633) arty válasza tomsolo (#122623) üzenetére


arty
veterán

mondtamén, hogy te/ti mindenhol pécét kiáltotok... súlytalan :P

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#122634) Csapoati válasza arty (#122632) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Többnyire retail kulcsokat szoktak adni (pl a WoW GC egyértelműen dobozos kód), szóval látnak abból is pénzt bőven az éhező kiadók.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#122635) arty válasza Csapoati (#122634) üzenetére


arty
veterán

többnyire ;) de az ugye csak vásárlás után derül ki....

---

előbb elfelejtettem írni, hogy a Fight n Rage féláras, azé' linkeltem :W
a magyarnéger elvette az eszem....

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#122636) micafighter válasza arty (#122632) üzenetére


micafighter
nagyúr

,, ha amugy se akarod h a fejlesztő/kiadó pénzt is lásson az "adományodból", arra jó "

Teljesen egyet értek :DDD :DDD

Igazából az Andromeda és a Maffia 3 kapcsán jöttem rá a szürke boltok és a warez létjogosultságára. Vannak olyan játékok, amiket szivesen kipróbálnék, de kifejezetten nem akarom támogatni a fejlesztőt/kiadót pénzzel. :)) :)) :))

[ Szerkesztve ]

(#122637) i2k válasza cyberkind (#122628) üzenetére


i2k
senior tag

Tomb Raider (2013) --- 69 óra --- Hard is megvolt --- Multiplayer miatt nincs "öcsi kimaxolva", de minden pillanatát élveztem a full végigjátszások alatt.

Rise of the Tomb Raider (2016) --- 61 óra --- Survivor nem volt még meg, de a játék még telepítve --- Coop miatt nincs "öcsi kimaxolva", de ezektől eltekintve még tervben van egy legnehezebb szinten való végigjátszás.

Szóval, a 9 órás végigjátszásra: KLIKK RÁM!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#122638) micafighter válasza i2k (#122637) üzenetére


micafighter
nagyúr

Gondolom úgy 9 óra hogy végigszaladtak a story fő küldetésszálán. A tomb raider amugy is egy ilyen mapot bejárkálós, felfedezős játék, nálam legalábbis. Ugyhogy szerintem is kb a 60 óra a reális játékidő rá, mindennel együtt.

(#122639) i2k válasza micafighter (#122638) üzenetére


i2k
senior tag

Akkor ide is:

De NINCS külön fősztori. Nem tudod leválasztani a játékmenetről a dolgot, mert ahhoz, hogy a sztorilájn haladhasson kellenek bizonyos dolgok...
...s Te is tudod: NINCS piros nyíl, hogy arra a sztori, erre meg a szendboksz...
...a "megérzés" dolog, meg a térkép segít persze, de önszopatás rohanni a pont felé fejletlenül, és tudatlanul.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#122640) cyberkind válasza i2k (#122639) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez esetben ismét csak kevésnek érzem azt a 9 órát egy abszolút nem ügyes játékostól.

Paranormal Cocktivity

(#122641) eami válasza Csapoati (#122634) üzenetére


eami
addikt

azokat a retail kulcsokat sem ingyen pumpálják a netre a kiadók. látnak abból is pénzt.

(#122642) Źşë' válasza i2k (#122637) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem 46 órám van a Rise of-ban a 2013-ban pedig 25, és ha jól emlékszem minden szart összeszedtem bennük, azaz 100% gameplay - rise of-ban én sem néztem meg a survivalt, az valahogy kimaradt, de majd mindenképp pótlom

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#122643) ayo


ayo
addikt

howlongtobeat

Tomb Raider (2013)
Main Story
11½ Hours
Main + Extra
15½ Hours
Completionist
20½ Hours

Rise of the Tomb Raider
Main Story
13 Hours
Main + Extra
21 Hours
Completionist
34 Hours

és bár itt még kevés az anyag, de azért alakul ez is:

Shadow of the Tomb Raider
Main Story
14 Hours
Main + Extra
18½ Hours
Completionist
24½ Hours

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#122644) reelc válasza ayo (#122643) üzenetére


reelc
veterán

Az ilyen mi mennyi ideig tart dolgoknál szerintem van egy olyan faktor is, hogy ki mennyit játszik általában (mennyire gyakorlott), ki mennyire ismeri a konkrét játéksorozatot, vagy stílust?

Nekem biztos jóval több időbe kerülne bármelyik, mert egyrészt talán a Tomb Raider 2-vel játszottam a szériából utoljára, másrészt biztos leállnék sokszor nézelődni is, hogy már itt tart a grafikai szint. :)

De ez mindegy is, nem szólok bele a profik eredményeibe. :)

(#122645) micafighter válasza reelc (#122644) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem "profik eredményei", én ugy tudom ez nagy statisztikából készül, átlag userek :DDD

(#122646) ayo válasza reelc (#122644) üzenetére


ayo
addikt

nem profikról van itt szó, te is fel tudod tölteni a saját eredményedet. ez az oldal pont arra jó, hogy átlagosan megnézd, hogy nagyjából mennyi idő.

nekem is van sok játék, amiben 10-20x több órám van mint az átlagos játékosnak, de nyilván nem az lesz a mérvadó, ezért szoktam ezt az oldalt nézni én is.

ez a "profik" statja

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#122647) reelc válasza micafighter (#122645) üzenetére


reelc
veterán

(#122646) ayo: A profit úgy értettem, hogy a játékosok nagyrészének valószínűleg nem ez a mostani rész az első, hanem akár a reboot óta ismerhetik a sorozatot. Másrészt pl. akik újságoknak/weboldalaknak tesztelnek, azok is jobb eredményt hoznak össze.
Szóval egyik kategória sem én vagyok, az átlagjátékos fölött vannak. :)

Persze, jók ezek az eredmények, kellenek, kell valami kapaszkodó, hogy kb. mennyi ideig szórakoztathat az, amire az ember kiad egy kisebb vagyont. :)

A speedrun más téma, az valami embertelen. :)

(#122648) ayo válasza reelc (#122647) üzenetére


ayo
addikt

itt pl. közel 2 ezer ember töltötte fel a main story eredményét, hidd el hogy bőven van benne olyan gamer, mint te :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#122649) reelc válasza ayo (#122648) üzenetére


reelc
veterán

Ok. :)
Elhiszem.

[ Szerkesztve ]

(#122650) vorosmarti válasza Źşë' (#122642) üzenetére


vorosmarti
senior tag

25 óra alatt kimaxoltad a 2013-as TR-t? Az elég emberfeletti :) Én 60-70 óra alatt mentem végig. 70%-os lett. Van még mit tanulnom :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.