Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123401) micafighter válasza TBT (#123400) üzenetére


micafighter
nagyúr

Tehát küldted nekik a steam support képet, hogy az előtt lett aktiválva, hogy te azt megvetted, és elhajtottak?

Paypal refundot inditottal?

(#123402) echterion válasza TBT (#123400) üzenetére


echterion
nagyúr

Refund nekik, hadd szívjanak ők is kicsit.

[ Szerkesztve ]

**********

(#123403) Źşë' válasza micafighter (#123393) üzenetére


Źşë'
addikt

csak a szokásos =)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#123404) oriic válasza TBT (#123400) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Refund PP-től és kész.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#123405) arty válasza TBT (#123400) üzenetére


arty
veterán

azonnal nyiss "disputát" :D

link

hrk be fogja nyalni keményen... (valszeg nem reagálnak majd a pp megkeresésére, akik ezután automatikusan utalnak neked.... :) )

---

(#123394) i2k : úgy néz ki tényleg nem :)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#123406) Executioner válasza arty (#123405) üzenetére


Executioner
tag

HRK? Eddig az Instantgaming-ről volt szó... :U

Exec

(#123407) ZsZso válasza Executioner (#123406) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Jó, értjük, hogy arra gondolt, csak pár napja a HRKról is szólt egy kis eszmecsere, amit én indukáltam, így jöhetett képbe. :K

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#123408) arty válasza Executioner (#123406) üzenetére


arty
veterán

upsz :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#123409) Cheesus


Cheesus
senior tag

Na, a Resident Evil HD Remastered-el meg is lett Steam-en az ezredik játékom.
Nem tudom hogy sírjak-e vagy nevessek.

https://www.twitch.tv/csehla

(#123410) warcat


warcat
veterán

Ha már szürke kulcsok,a piac jellegű helyeken friss indie címeknél valószínleg ilyen kulcsot veszel:
(Fennt a címre kattints a cikkhez)

So, let's talk a bit about key scammers, and the business of reselling free review keys for #steam indies through so-called "grey marketplaces".

EA: It's in the crate!

(#123411) micafighter válasza warcat (#123410) üzenetére


micafighter
nagyúr

Érdekes olvasmány volt, köszi

(#123412) FollowTheORI válasza Cheesus (#123409) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mennyit játszottál végig belőlük?
Attól függ. :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#123413) maross válasza warcat (#123410) üzenetére


maross
veterán

bar nem olvatam el a cikket, de kotve hiszem hogy olcsojanos nemjoarc youtuber pistike egy darab kulcsát vesszuk, mikor kimerithetetlen mennyisegu kulcsot lehet venni egy-egy cimbol.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#123414) micafighter válasza maross (#123413) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem erről szól a cikk. Egy ügyes csaló több, olcsó jános jófej youtubernek adja ki magát, ráir bot segitségével minden uj indie cim fejlesztőjére, kulcsot kunyerál, és aki küld neki kulcsot, az már fél órával később ott csücsül eladásra a kinguinon vagy a g2a-n.

A cikkben leirt esetben az ügyes csaló több ezer kulcsot adott el.

(#123415) warcat válasza maross (#123413) üzenetére


warcat
veterán

Nah de ha elolvastad volna,akkor tudnád,hogy 10-et kér magának és a nézői közötti szétosztásra, mindezt több kamu fiókkal.

EA: It's in the crate!

(#123416) cyberkind


cyberkind
félisten

2080TI+9900K 2000€ és még nem vettél mást, mindenképp jó és tetszetős az irány. :K

Egy hét múlva Red Dead Redemption 2, jó is lehet ilyen kombóval nézni a streameket. ;] :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#123417) micafighter válasza cyberkind (#123416) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ez gonosz volt :DDD

(#123418) cskamacska válasza cyberkind (#123416) üzenetére


cskamacska
addikt

Na, majd meglátjuk hogy 10 dolláros mustang upgrade nélkül megjárod-e egy nap alatt két város között az utat. ;] :P

The Jimquisition - Demolishing The Excuses Made For 'AAA' Publishers' Exploitative Greed

Jim-et továbbra is elvtársi szeretettel várja a r/LateStageCapitalism közönsége :))

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#123419) cyberkind válasza cskamacska (#123418) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem Tesla upgrade lesz. :P Jó videó lesz ha benne van Endrú az EA-től. :D

(#123417) micafighter
Szomorú de igaz, ahogy ez is.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#123420) micafighter válasza cyberkind (#123419) üzenetére


micafighter
nagyúr

Úgyis jön a tél, kazán helyett lehet majd fűteni 9900k-val :DDD

(#123421) Csapoati válasza micafighter (#123420) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A német brikett azért még mindig olcsóbb. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123422) arty válasza cyberkind (#123419) üzenetére


arty
veterán

de ennyiért mit vársz? hogy majd tudsz húzni rajta 3%-ot?! :D :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#123423) cyberkind válasza arty (#123422) üzenetére


cyberkind
félisten

Ennyiért legalább azt várom, hogy lehessen hűteni, de már az is luxus az Intel-nél ha nem feszeli alul az ember, forrasztás ide vagy oda.

-------------

Éééés ahogy várható volt a svéd Media Markt vagy benézte vagy kamuzott, de szerintük jövőre jön PC-re a Red Dead 2.
Elvileg a Cyberpunk is jövőre jön.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#123424) micafighter válasza cyberkind (#123423) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igen, az a vicc benne, hogy ez már az Intel szerint forrasztott proci.. de a hőmérsékleten nem látszik :DDD

(#123425) arty válasza cyberkind (#123423) üzenetére


arty
veterán

(ez már forrasztott?)

amúgy húzás nélkül végülis kibírja a tesztet, nem?
tuningra nincs garancia, ez/ezek most kicsit szarabbak... ;) cserébe csak öccá'!

(nagyon-nagyon remélem, hogy még sokáig kihúzom a mostani géppel, ilyen árakon tőlem meg is dögölhet mind (intel-nv-amd). tudom, sajnos én nem vagyok mérce, majd mások megveszik.....)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#123426) cyberkind válasza arty (#123425) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, ez már az, ezért gáz ez a magas hőmérséklet bármilyen órajelen és bármivel hűtve, mert ezt nem nagyon szedi szét az ember.

Persze, húzás nélkül talán kibírja, csak ugye minek K-s a proci.
Az alaplapról nem is beszélve, ha egy olcsóbb z370-esbe teszed, akkor még lassabb is mint a z390-ben, ami meg melegszik vagy ilyesmi, úgyhogy abszolút nem jó ez sehogy se.

(#123424) micafighter
Ilyen ütemben nem tudom mit akarnak kihozni jövőre, de már kevés a 14nm, pedig lejjebb nem tudnak menni egy darabig.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#123427) micafighter válasza arty (#123425) üzenetére


micafighter
nagyúr

Az 5ghz szerintem rendben van, az a vicc, hogy felesleges volt a kamu teszt az Intel által megbízott principled technologies-től, mert amúgy is a 9900k a leggyorsabb proci, csak nem 50%-al, hanem a valóságban inkább 10-15%al.

Szóval az 5ghz nem rossz, az meg szerintem nem nagy bukás, hogy 5.1ghz nem mindig megy, na de azok a stock hőmérsékletek épített vízzel nagyon gázok, pedig Intel szerint forrasztott a proci.

Amúgy árakban szerintem az amd 2200g, 2400g, 2600 és 2600x eléggé rendben vannak, ahogy vgat is tudsz kifogni jó áron, pl ocuk-n 140korul van szállítással a legjobb léghűtésü vega56 (Red dragon). Ha teszel rá két jó ventit (16k összesen kb) akkor hozza a vega64 teljesítményét, kb 150k-ból. Nem olcsó de a magyar árakhoz képest igen kedvező. Alsó kategóriában nem néztem szét, ott is biztos akadnak jó deal-ek.

[ Szerkesztve ]

(#123428) micafighter válasza cyberkind (#123426) üzenetére


micafighter
nagyúr

Jön majd a 10nm előbb-utobb, az kb pariban lesz a zen 7nm-el gyartastech tekintetében, ha jól emlékszem ilyesmit mondott abu.. ha lesz belőle rendesen kínálat jövő év végére, akkor remélhetőleg beállnak az árak egy kellemes szintre. A 2600/2600x szerintem már most is jó vétel, úgyhogy az elszállt Intel árak ellenére is jó irányba tartunk szerintem.

Azért nagyon nem kell örülni, ahogy jött a hír hogy a RAM árak mérséklődni fognak, jött a Samsung megnyugtatni, hogy akkor ők is mérsékelni fogják a gyártást, hogy az árak maradjanak (az egekben) :DDD

(#123429) cyberkind válasza micafighter (#123428) üzenetére


cyberkind
félisten

Előbb-utóbb jön, de ez se hamar lesz mert nem sikerül összehozni, beszopatta magát az Intel a hatalmas előnnyel, ha pedig a Zen 2 javít az órajelen is, akkor nem kérdés mit kell venni, bár már lassan most se.

A ram árak meg addig tuti nem mennek lejjebb, amíg nem jön ki a DDR5, és az is itt van lassan, majd az startol durván, hogy aztán legyen hova csökkenteni, ami szintén durván magas ár lesz. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#123430) micafighter válasza cyberkind (#123429) üzenetére


micafighter
nagyúr

Zen ment kb 3.9-4Ghz-t, Zen+ megy 4,2-4,3at, a Zen 2 engineering sample kint van már (asszem még csak az epyc), az megy 4,5öt, úgyhogy alakul ez :K

[ Szerkesztve ]

(#123431) Lackki válasza cyberkind (#123419) üzenetére


Lackki
senior tag

aztap*csa :D
7700k-m is egy radiátor pedig x61 van rajta és thermal gryzzly

Privátot hamarabb észreveszem

(#123432) cskamacska válasza cyberkind (#123419) üzenetére


cskamacska
addikt

:D ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#123433) cskamacska válasza Csapoati (#123421) üzenetére


cskamacska
addikt

"A német brikett azért még mindig olcsóbb"

Nem feltétlen. :( Az ország jórészében vagy megszűntek a tüzépek, vagy nem árulnak tüzelőanyagot. Ahol árulnak, ott fát, esetleg valami rossz szenet. Barnaszén, brikett talán akad, minőségi feketeszenet amivel kevesebb a munka, és lényegesen nagyobb fűtőérték miatt még mindig megérheti a drágább árát már kutatni kell. A megújuló energiaforrások felhasználásáról szóló jurópai irányelvekkel egyetértésben, falun urasági majorból lopott fával tüzelnek újra, mint vagy 300-400 éve. :W

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#123434) DrTechnoid válasza cskamacska (#123432) üzenetére


DrTechnoid
őstag

"Rockstar Confirms That You Can Have Gay Cowboy Sex In Red Dead Redemption 2 "

🏳️‍🌈🏳️‍🌈 Elkéstek picit, pár hete már hogy az Odyssey-ben is meg lehet ugrani a másik hímet.🏳️‍🌈🏳️‍🌈

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#123435) arty válasza DrTechnoid (#123434) üzenetére


arty
veterán

Egy ilyen feature a Mass Effect óta miért hír?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#123436) i2k válasza arty (#123435) üzenetére


i2k
senior tag

(akkor nem csak nekem jutott eszembe ilyesmi)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123437) cyberkind válasza cskamacska (#123432) üzenetére


cyberkind
félisten

Remélem a Delorean is benne lesz a játékban. :K

Paranormal Cocktivity

(#123438) i2k válasza cyberkind (#123437) üzenetére


i2k
senior tag

Á, ahhoz túl nyuszi a Rockstar... :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123439) arty válasza i2k (#123436) üzenetére


arty
veterán

(pedig én azt nem is játszottam! :) )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#123440) i2k válasza arty (#123439) üzenetére


i2k
senior tag

(én női Shepardot indítottam --- igaz, nekem
- az 1. rész még befejezésre vár, 20 óra van csak benne
- a 2. rész: nincs telepítve, elkezdve
- a 3. rész: nincs telepítve, elkezdve
- a 4. rész: nincs telepítve, elkezdve)
:B

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123441) cyberkind válasza i2k (#123440) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha egyszer odajutsz, izgi lesz a széria, vagyis a trilógia, bár nekem így a friss élményekkel annyira nem tetszik a 3. és még hol a vége ami a legrosszabb.

Paranormal Cocktivity

(#123442) tomsolo válasza i2k (#123440) üzenetére


tomsolo
őstag

végitoltam a 3.-ig ott viszont annyira megutáltam az idióta vége miatt, hogy el is felejtettem a szériát örökre

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#123443) warcat válasza tomsolo (#123442) üzenetére


warcat
veterán

Az újrarendezett/bővített befejezéseket megnéztem youtubeon és úgy nem annyira szörnyű,de nem lesz újrajátszás belőle.

EA: It's in the crate!

(#123444) cyberkind válasza warcat (#123443) üzenetére


cyberkind
félisten

Ahhoz képest ami lehetett volna épp eléggé szörnyű mindenhogy, de legalább volt első napos DLC meg a többi tipikus szar. :))

Paranormal Cocktivity

(#123445) micafighter válasza cyberkind (#123444) üzenetére


micafighter
nagyúr

Meg mikrotranzakcios multi, az a legfontosabb, el ne felejtsük :)

(#123446) cyberkind válasza micafighter (#123445) üzenetére


cyberkind
félisten

Amikor minden fontosabb a kész játéknál, és ehhez egy Bioware teljesen asszisztál. :)

Másik topikba leírtam, de ide is beírom, szerintem az Anthem után a Bioware megy a darálóba az EA-nél, kellemest a hasznossal, úgyse akarnak ők csak főként multis játékot csinálni és terjeszteni.

Paranormal Cocktivity

(#123447) Aljasvip válasza cyberkind (#123446) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Ez a multis dolog nem tudom honnan jön... Én úgy tudom a kiadónak van némi beleszólása, hogy mit fejlesszen a stúdió, nem csodálkoznék rajta, ha kiderülne, hogy a Bio nem is akart ilyen címet fejleszteni.

A Mass Effect 3-hoz: Szerintem az EA a nemrég csúcsosodott lootbox és season pass förmedvényét akarta kipróbálni egy jól menő címen.
De mintha átestünk a ló túloldalára ezzel az utálkozással... A Bioware az EA előtt és alatt is csinált nagyszerű akció-szerepjátékokat (KotOR, Dragon Age, és igen, a Mass Effect), amihez hasonlót nehéz találni kortársai között, de még a mai mezőnyben is.
A Mass Effect 3 szerintem ott rontotta el, hogy túl személyes élményt adott, így a mindenkiben felépült világnak és elvárásoknak nem tudott megfelelni, 10+ lehetséges befejezés se lett volna elég...De szerencsére jöttek a vérpistikék, akiknek semmi sem jó, kierőltettek egy szájbarágós befejezést, hogy 60-as IQ alatt is megértse mindenki a történet végét. Érveket persze csak kevesen tudtak felhozni, más munkáját és történetét meg könnyű szarozni. A Witcher 3 esetében sincs sokkal több befejezés, és mint kiderült néhány kulcsjelenetben nem számít hogy ezt-azt a karaktert élni hagytad-e, ott mégsem panaszkodott ennyi ember.
Szar volt a Mass Effect széria mert nem tetszett a 3. rész (vagy csak a vége)? Ez olyan logika, mintha a teljes Star Wars saga-t kezded el utálni, mert nem tetszett az új film...

Az ME 2 DLC-i nagyon jók voltak, szerintem megérték a pénzüket, de a 3 esetében valóban túllőttek a célon azzal, hogy DLC-nek adtak el a történetből módszeresen kivágott elemeket. (ismét EA befolyást sejtek)
A multi szerintem remek volt, senki nem kötelezett rá, hogy vegyél cuccokat. A kampány újrajátszhatósága pedig mind a 3 résznél erős.
Én szerettem az Andromeda-t is, nem imádtam annyira, mint a korábbi részeket, de úgy éreztem ez az új széria ME1-e, ahonnan van hova fejlődni, de ehhez kiváló alap. Erre azzal kell szembesüljek, miután végigjátszottam, a történet is teljesen magával ragadott, hogy az internet pórnépe szétszedte, mert nem tetszett ez-az nekik. Az összes sztori DLC-t törölték, és valószínűleg a folytatást is. Köszi internet...

Én nagyon remélem, hogy egyszer észbe kap a stúdió, vagy az ott lévő kreatív emberek új stúdiót alapítanak és folytatják a szériát valahogy.

Félre ne érts, nem ellened/ellenetek szántam ezt a kommentet, de szerintem túlságosan végletekben gondolkozunk manapság (mint egy Sith :) ). Szerintem is túl korlátozott volt a 3-ik rész vége, de ettől függetlenül nem bánom azt a párszáz óra játékot, ami oda vezetett.

(#123448) _drk


_drk
őstag

Ma már a legtöbb stúdió egy bukás után bezárul. Most nekik van még egy nagy esélyük az Anthem-el.

De ma ebben a millió dolláros üzletágban nem lehet ilyen hibákat elkövetni. Igazából a fejeseknek az látni kéne az egészet, elejétől végéig a kezdetektől. Ne mondja nekem senki, hogy nem vették észre milyen hülye fejeket vágnak a főszereplők... Nem az egyszer látott npc, hanem azok akiket végig kísérünk egy játékon át. Látták
, csak le se sz**ták.
De ilyenkor is mivan, a fejeseket elküldik, a többi fejlesztő meg át megy máshova. Az IP - t meg hanyagolják egy ideig vagy kuka.
Ezekben a dolgokban sok ember keze benne van, sok kompetens embernek, hiába a kiadó nyomása, ezeket meg kell csinálni nem lehet úgy hozzá állni hogy majd lesz valami.

(#123449) FunPro válasza Aljasvip (#123447) üzenetére


FunPro
senior tag

Igazából a ME 3 végével az volt a probléma, hogy az első és második rész folyamán (még a betöltőképernyő alatt is) végig az volt hangoztatva, hogy a döntéseid nagy befolyással lesznek a végkimenetelre.

Ez eddig szép és jó, de amikor a végén odakerülsz ahhoz a részhez, ahhol kb. 4 lehetőség közül VÁLASZTHATSZ, hogy mi is legyen a sztori vége, az nem kicsit zavarbaejtő. Speciel engem nem zavart annyira a dolog, de megértem a sok felháborodást. Ha az van sulykolva, hogy a döntéseid számítanak, akkor a végén számítsanak is!
(Amúgy én elég viccesen éltem meg a szitut, mert amikor beszélt ott a hologram, csak poénból belelőttem. Mint utólag kiderült, ez is egy választási lehetőség volt a sok közül....)

Egyébként ha jól emlékszem, ott azért még voltak kavarcok. A 3. rész folyamán folyamatosan kellet gyűjteni a sereget, ami már nem tudom mire volt jó, de azt tudom, hogyha nem volt elég szövetséges, akkor bajok voltak. Igen ám, de multi nélkül (de talán még azzal sem) nem lehetett elég szövetségest gyűjteni, csak ha megvetted a dlc-ket.
(Valaki homályosítson fel pls. hogy is volt ez, mert erre már nem tiszta egészen a dolog).

Az androméda részemről ott vérzett el, hogy az összes küldetés ugyanolyan volt. Menjél oda a bolygóra, csináld ezt, nézd végig ahogy robban a cucc, kezd előröl. Legalább is, amíg vittem a játékot, ez volt. Nameg, az optimalizációját is elég gyatrának érztem az előző részekhez képest, de lehet azért volt szutyok, mert befigyelt a denuvo.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#123450) Aljasvip válasza _drk (#123448) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Ebben az az érdekes, hogy én emlékeim szerint 2 hibával találkoztam a játék során. Zavart? Igen. Tragédia? Nem.
Szerintem javarészt nem vágtak hülye fejeket a karakterek, de persze ott van nekünk az internet, ahol minden apróságot már ki lehet emelni, és fel lehet fújni. A játék 90%-a remek, 5% rossz és 5% el lett rontva. Ettől már az egész játék szar?
Nem tudjuk értékelni a részleteket, hogy felépítettek egy újabb univerzumot, rengeteg szívszorító történet volt, lázadás, belső viszályok... Pedig ezt nem sok stúdió képes manapság véghezvinni, a folytatások, spin-offok és reboot-ok korában.

@FunPro
Köszönöm a részletes választ, részben egyetértek. Nálam a 3 vége egy igazi sci-fi nedvesálom, akár az eddig épített történettel teljesen ellenbe menő döntést is hozhatsz ha akarsz, de az eddig a pontig felépített történet bőven elnyomja. A döntések szerintem számítottak, de való igaz, hogy nem volt akkora hatásuk, mint amit vártunk.

Az Andromeda nálam pont az általad is említett dolgok miatt volt hasonló az ME1-hez, ott is voltak repetitív küldetések, pl bolygókon a bázisok kipucolása, vagy az összes kaland a MAKO-val, de a MEA esetében nekem sokat hozzáadott a bolygókhoz, hogy hatalmas területeket lehetett szabadon bejárni.
Ennyi erővel a Witcher (bocs, hogy ezt hozom fel mindig, nálam ez a másik nagy kedvenc) is repetitív, mert ott is sok egy kaptafára menő mellékküldi van, esetleg a kis hozzá fűzött sztorik érdekesebbek kicsit.

Így untam rá a Watch Dogs 2-re, az MEA-ban is voltak unalmasabb részek, de engem a világ kárpótolt, amibe ezt építették.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.