Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122051) ayo válasza ProEvoFan (#122043) üzenetére


ayo
addikt

mert hogy poor console peasant :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#122052) ProEvoFan válasza Csapoati (#122045) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én szeretm a PCt, konzolt egyaránt.PS4 mellett a PCt is nyüstölöm.Nem is értem, akinek van pénze komolyabb PCre, az simán belekóstolhatna pl a ps4 exkluzívok világába egy használt ps4el.Talán akkor látná a fától az erdőt és nem élne a szokásos mantrázott sztereotípiákkal, hiszen a puding próbája az evés. :K

"Ez oda-vissza megy igazából"
Nem is állítottam az ellenkezőjét.Csak a PCn vannak a minőségibb játékokra reagáltam, hogy ez nem igaz.

(#122053) micafighter válasza Źşë' (#122035) üzenetére


micafighter
nagyúr

Memória árakról: nem tudom mennyire igaz az árvizes sztori, ezt valahogy könnyebben el tudom hinni: https://www.techrepublic.com/article/samsung-hynix-micron-sued-for-dram-price-fixing-that-could-have-raised-pc-prices/

Nehéz úgy árversenynek kialakulnia, hogy 3 gyártó van a piacon és az árakat gyakorlatilag ők diktálják. Erre nyilván rég rájöttek ők is.

(#122054) cyberkind válasza micafighter (#122053) üzenetére


cyberkind
félisten

Várhatod te is a jobb ram árakat, a Samsung nemhiába falta fel a többieket, ők az úr ezen a téren, szar se fog változni itt (se).

Paranormal Cocktivity

(#122055) ProEvoFan válasza FunPro (#122049) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Sonyra haragszanak az exkluzivitás miatt?Ez nekem új.Életemben nem hallottam erről.A konzol exkluzívnak pont az a lényege, hogy jobban eladja a konzolt, mélyebben megmutassa mekkora kakó van az adott konzolban.Jelenleg a Sony tartja életben a single játékokat a régi/új IP-kel, no meg a Nintendo az évtizedes címeivel.

(#122056) Źşë' válasza ProEvoFan (#122043) üzenetére


Źşë'
addikt

igen, ezt tudom hogy a consol only játékokkal nincs gond, na de ott van az az x mennyiség amiről olvastam gsben és hát azért eléggé húztam a szám miatta h iylen létezik konzolon?! am én is tervezek egy pst majd valamikor beszerezni, kezdem rávenni magam a dologra, van pár cím ami érdekel

(#122048) Hokunda azért ennyire nem szoktak tönkremenni a hardverek, ami ratyi az már az első hónapokban előjön, régi 8800gtsem mai napig megvan, itt van mellettem lévő előző gépemben 2500k mellett :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#122057) cyberkind válasza Źşë' (#122056) üzenetére


cyberkind
félisten

Milyen gondokra gondolsz? Nyilván itt is lehetnek gondok, de végtelenszer egyszerűbb és gyorsabb javítani mint PC-n, ott sok esetben hagyják is ahogy van. Nem kell félni egyik újkori géptől se, nyugodtan lehet bármit játszani rajtuk gond nélkül.

Paranormal Cocktivity

(#122058) micafighter válasza ProEvoFan (#122052) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,Nem is állítottam az ellenkezőjét.Csak a PCn vannak a minőségibb játékokra reagáltam, hogy ez nem igaz."

Ami viszont igaz, hogy az első sorban konzolra készült játékok egyre jobban le vannak butítva, legalábbis így vettem észre. Az új god of war-t is isteníti pl mindenki, biztos nem rossz játék, én nem próbáltam, de játékvideó alapján nekem nagyon leegyszerüsitettnek tünt, szép meg minden de kissé unalmas a lebutított játékmechanikák miatt. Ettől persze még simán kijátszanám ha lenne PS4-em.

(#122059) cyberkind válasza micafighter (#122058) üzenetére


cyberkind
félisten

És még így "butítva" is sok mindent zsebretesz, ez a legjobb ebben. :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#122060) micafighter válasza cyberkind (#122054) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én meguntam már a várakozást, bő fél éve eladtam 2x8 GB DDR3-ból az egyik RAM sticket, gondolván hátha elég lesz, sajnos az én felhasználásomhoz 8GB kevés, illetve kezd már kevés lenni a 4/4es i5-4590 is, ugyhogy beadtam a derekam egy új konfigra, 2x8 GB DDR4 lesz 70k mert nem a leggagyibbat akarom venni, ez van sajnos, de úgy vagyok vele az új géphez megint nem kell majd 5-6 évig nyúlni, aztán akkorra hátha lesz már olyan állapotban a cloud gaming hogy utána nem kell már drága gép otthonra, vagy max veszek egy új konzolt.

(#122059) cyberkind nem nagyon van most konkurenciája se sajnos, mert a nagyobb kiadók elkezdtek multi irányba fejleszteni minden játékot amit csak lehet, abban nyilván könnyebb eladni a lootládákat, nekünk persze azt hazudják hogy azért mennek multi irányba mert a ,,single player játékok halottak". Multiba több az egységnyi befektetésre jutó $$$, a kiadók meg mennek a profit után.

[ Szerkesztve ]

(#122061) cyberkind válasza micafighter (#122060) üzenetére


cyberkind
félisten

Ryzen-t is veszel, vagy megvárod az új Intel-eket és majd abból?

Hogyne lenne halott, nyilván túl drága játékot csinálni és nem nem jön vissza elég pénz, szegények éhen halnak a csilliárdokból, ennek ellenére mégis okádják ki a játékokat évente, nem is értem miért kell fogyatékosnak nézni az embert. Én nem multizok csak nagyon ritkán a Rocket League-el, meg a Rainbow-al, de ezek nélkül is megvagyok, nekem a single kell, ha pedig ez nem lesz, én nem fogok az újkori szarokkal játszani.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#122062) pingtest válasza Hokunda (#122048) üzenetére


pingtest
tag

Én tavaly év elején vettem egyet egy barátomtól, ezt: http://www.palit.com/palit/vgapro.php?id=2407&lang=en, s hát baja még nincs. Azért ő használta szépen, 42000 forint lett a vége mindennel együtt. Szerintem így korrekt volt.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#122063) micafighter válasza cyberkind (#122061) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ryzen 2600 volt a terv, nekem egy 6/12 tökéletes lenne, hasonló árban intelnél 6/6 van a 8ezres szériában, viszont még 50k körül se kapni értelmes lapot tuningra a Ryzenhez sajnos, mondjuk annyira nem is húzható mint az intelek. Ebben az árban csak a Giga alaplap tud BCLK-t, a VRM minőség és hűtés a legtöbb lapon gyatra, az MSI az egész jó lenne ilyen szempontból, az nem gond hogy az IGP tuning teljesen bugos az MSInél mert 2200/2400g-t nem akarok, és LLC-t csak az MSI tud, viszont nem akarok fix órajeles tuningot mert nem csak játékra használnám a gépet és úgy sokat fogyasztana alap járaton, off set voltage-t meg nem támogat az MSI. Mivel PBO tuningot akarnék a Ryzennel az emlitett fogyasztás miatt, igy csak a gigabyte x470 aorus ultra gaming jön szóba mert off set voltage-t csak az tud ebben az árban, és az kell a PBO tuninghoz mivel PBO szeret túlfeszelni igy feleslegesen plusz hőt termelni, ugyhogy ha nem kap off set voltage-t, akkor thermal throttling miatt vesziteni fog órajelből. Ezen a lapon viszont a memória tuning csak kb 3200 MHz-ig megy, a VRM gyatra, a hűtés szintén gyatra, de PBO-ra még igy is jobb, mint a többi lap ebben az árban :DDD A memória tuningot meg annyira nem siratom ilyen RAM árak mellett.

Tudom, hogy játékhoz nem ad sok pluszt a 4-6-nál több szál/mag jelenleg, de egyrészt ez később változhat, másrészt nálam általában a játék is multitaskba megy, fut mellette még jópár dolog a gépen, ugyhogy szerintem ki tudnám használni a több szálat.

Arról lehet már tudni valamit milyen lesz az új 9es intel széria? Vagy majd csak október 1-ben?

Én részemről 50-60k proci körül szeretnék már legalább 8 szálat kapni. Vagy inkább lehet úgy kéne fogalmaznom, nekem legalább 8 szál kéne, és 50-60k-nál nem akarok többet rászánni :DDD

(#122064) NyMRooD válasza Źşë' (#122056) üzenetére


NyMRooD
őstag

Mert PC-re minden tökéletesen optimalizálva van :)) Persze ha erőgéped van akkor általában nem számít, de én mindig egy közepes videó kártyával játszok (sőt már inkább közepesen őskövületnek mondanám a HD7770-em) és így bizony elő jön nagyon ha valami nincs optimalizálva. PS4-en meg talán a Mafia 3 (az elején) és pár teltale játék nem ment tökéletesen, xboxon meg elvileg minden jól fut, szóval szerintem ez inkább fordítva van.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#122065) NyMRooD válasza micafighter (#122058) üzenetére


NyMRooD
őstag

Egy eredetileg hack'n'slash játéknak csináltak egy RPG folytatást (aminek az rpg része tényleg nincs egy witcher 3 szinten), ezt azért nem egyszerűsítésnek mondanám, egyébként pedig ha az exkluzívok esetleg "egyszerűbbek" is, attól még a third-party játékok ugyan olyanok mint PC-n.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#122066) cyberkind válasza micafighter (#122063) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha teheted minél több magos/szálas procit vegyél, kelleni fog a jövőre nézve. :K Az új Intel szériánál az abiztos, hogy forrasztott lesz az i7 és i9, utóbbinál lesz HT, ja és még az, hogy tutira drága lesz, ha most nem is veszel semmit, megvárhatod a Zen 2-t, 7nm-en jön, és lehet bedobják as 12 mag 24 szálat a mindennapokra.

Paranormal Cocktivity

(#122067) micafighter válasza cyberkind (#122066) üzenetére


micafighter
nagyúr

Egy másik ok volt a Ryzen mellett, hogy 2020-ig igértek támogatást az AM4-hez, ugyhogy a proci csere viszonylag fájdalommentes lenne, bár nem tudni az új, Zen2-vel jövőre érkező vezérlők mennyi pluszt fognak hozni az alaplapoknak.

(#122068) Źşë' válasza NyMRooD (#122064) üzenetére


Źşë'
addikt

de mondjuk az optimalizálatlanságot nem emeltem ki, viszont a korlátozott alacsony fpst igen - pár nívósabb játéknál is olvastam (ami szvsz optimalizálatlanságtól független- tehát erősebb hardverrel lehet rajta sgíteni)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#122069) cskamacska válasza ayo (#122051) üzenetére


cskamacska
addikt

így-így ;]




:DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#122070) cyberkind válasza Źşë' (#122068) üzenetére


cyberkind
félisten

Igazából konzolon, vagyis PS-en 20 fps alatt van gond, az ottani 30 mondjuk 25-ig teljesen oké, viszont nem annyira gyakori ez se, csak ott amik szétzabálják a konzolt.

Paranormal Cocktivity

(#122071) NyMRooD válasza Źşë' (#122068) üzenetére


NyMRooD
őstag

De pont az optimalizáláson múlik az fps szám is, nézd meg az Uncharted 4-et, a HZD-t vagy a God of War-t, mind a három a legszebb játékok között van és képes slim-en is elfutni 30 FPS-el, ami azért elég jó, persze ezeknél nem kevés idő ment el az optimalizációra, pro-n pedig a HZD 4k ha jól tudom a másik kettő felskálázott 4k (de egyébként nem sokkal alatta futnak) és 30 FPS, 1080p-ben meg mind a három 60FPS. Egy third party-tól nem várom el, hogy ennyit optimalizáljon, de például xox-on nincs is rá szükség. PC-n ugyan ez a teljesítmény 300-400 ezer ft körül mozog, szóval ha valamire optimalizálnak az a konzol, nem a pc (szvsz). De félreértés ne legyen, én pc-ps-x triót használok és mind a hárommal elégedett vagyok, csak abban nem értünk egyet, hogy melyik miben jobb.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#122072) Crytek válasza NyMRooD (#122071) üzenetére


Crytek
veterán

God of War pron is bedöcög sok helyen...

Next PC Upgrade: 2022

(#122073) FunPro válasza NyMRooD (#122071) üzenetére


FunPro
senior tag

Ezt így azért nem lehet hasonlítgatni, mert a pc 1080p 60 fps jobban néz ki, mint a konzol. Ha ugyanazt a grafikát nézzük, akkor a pc magasabb fps számot produkál, vagy gyengébb hardver hajtja a 60 fps-t.

De igen ez mind-mind csak optimalizáció kérdése.

Én személy szerint arra lennék kíváncsi, ha a játékokat alapból pc-re fejlesztenék, mennyivel csökkennének a gépigények.

Meg a mai napig úgy gondolom, hogy butítani könnyebb egy programot, tehát logikátlan a konzolt célplatformnak tekinteni.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#122074) NyMRooD válasza FunPro (#122073) üzenetére


NyMRooD
őstag

Persze, más de egy fix hardverre könnyebb optimalizálni és ebbe beletartozik az FPS szám is, ez az előnye a konzoloknak, pontosabban az áruk amit ennek köszönhetnek.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#122075) NyMRooD válasza Crytek (#122072) üzenetére


NyMRooD
őstag

Gondolom ezt akkor tapasztaltad amikor játszottál vele, oh wait... Nem, nem döcög be max lejjebb szalad az fps szám 1-1 átvezetőnél, de azt nem veszed észre (digital foundry-s tesztekből derül ki), tippre valami streamet néztél vagy olyan youtube videót amit magával a konzollal rögzítettek (persze az is lehet, hogy nekem a kv már ps5-öt adott pro-nak álcázva)

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#122076) Crytek válasza NyMRooD (#122075) üzenetére


Crytek
veterán

O wait több tulaj is mondta aki nem esett hasra a hájptól és nem vakok.. Nem átvezetők alatt hanem gameplay közben.. Ha meg te nem veszed észre attól függetlenül, hogy nincs fps mérő, hogy 60ról zuhan 15 öt az fps akkor ott bajok vannak

Next PC Upgrade: 2022

(#122077) cyberkind válasza Crytek (#122076) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam nagyon ritkán zuhant 30-ról az fps, és akkor se volt zavaró, ellenben qrva szép a játék, így még ezt is elnézem. Sima PS4, nem Pro.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#122078) Źşë' válasza NyMRooD (#122071) üzenetére


Źşë'
addikt

nagyon sok múlik azon is, de azon is hogy milyen motor van a játék alatt (milyen fizikai modell van, már ha van) és hogy hova szánják, uncharted ps only cím még szép hogy ps optimalizált, máshol nem is tudsz vele játszani, csak ps-en - ellenben egy multiplatform játékkal

mikor megjelentek az xo és a ps4, ill. jöttek a steam machineok, volt egy video vagy cikk nem is tudom már pontosan, amiben kb 190ezerből állították össze az adott gépet, és ha jól emlékszem talán egy 750ti volt a vga, gyakorlatilag egy szinten emlegették az adott konzolokkal, tehát igen, ha nem volna ennyire kaptitalista a világ akkor nem kellene ide más csak optimalizáció és picit nagyobb csapatmunka játékfejlesztők között

amúgy nekem az is a bajom (mint már régebben írtam), hogy amit konzolra elkészítenek és átportolják pcre, az vagy ugyan olyan "bután"/szépen (kinek hogy tetszik) fog kinézni, vagy szarul fog futni a hanyag portolásnak köszönhetően, vagy az esetek nagyon pici százalékában még fel is javítják (pl gta5) és akkor még a beállítási lehetőségekről nem is beszéltem ahogy testre tudsz szabni egy játékot - nekem olyan érzetem van amúgy mintha konzolra egy előre beállított játékprogramot kapna az ember míg pc-n rengeteg mindent be tudsz kapcsolni ill. le tudsz tiltani / amikkel vagy még szebb lesz, vagy még jobban tudod futtatni az adott játékot

(#122073) FunPro "Én személy szerint arra lennék kíváncsi, ha a játékokat alapból pc-re fejlesztenék, mennyivel csökkennének a gépigények." erről már írtam és meg is kaptam a magamét, de még1x leírom :DDD szerintem sokkal fejlettebb játékok lennének már, multi gpus rendszerekkel és erős procikkal durva fizikát és grafikát lehetne készíteni, és nem utolsó sorban optimalizálni mivel pcre történne a fejlesztés (én ezt nagyon valószínűnek tartom - már csak az után is: elsősorban a far cry 3 van előttem, mikor megkaptuk a pc-s verziót, és olyan visszafejlődések voltak benne, volt egy ilyen video amit végignéztem és csak szörnyülködtem, akkor ott van a witcher 3 is amit másképp mutattak be, neadjisten úgy nézett volna ki pc-n, lehet a konzolok nem bírták volna el... ezt sose tudjuk meg, csak azt tudjuk hogy az alfa verzió iszonyatosan dögös volt 2013ban! és nem is futott rosszul!)

"Meg a mai napig úgy gondolom, hogy butítani könnyebb egy programot, tehát logikátlan a konzolt célplatformnak tekinteni." ez így van, nem véletlen az a csekély settings menü, és az alacsony fps, amúgy tv-n toltam pcről már pár játékot, az alacsony fps valóban nem is zavaró, és ha még a tvnek van egy képjavítási opciója akkor meg nem is venni nagyon észre!

(#122077) cyberkind am 40"os tvre kinyomtam anno a lebutított crysis 1. részét és csak ámultam, tehát nem csak úgy látszott hogy jobban fut a game, de még szebben is nézett ki mint monitoron, ez halál komoly!

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#122079) cyberkind válasza Źşë' (#122078) üzenetére


cyberkind
félisten

Amióta rendes 1080p-s tv-m van (4. éve lesz), ezzel a "problémával" küzdök, amit hiába írtam le itt a fórumon is több topikba, el se tudják képzelni miről beszélek, úgyhogy tudom miről beszélsz. :)

Paranormal Cocktivity

(#122080) NyMRooD válasza Crytek (#122076) üzenetére


NyMRooD
őstag

Azt írtad, hogy "bedöcög sok helyen..." nem azt, hogy 60-ról lemegy 45-re, az neked döcögés? Akkor sima ps4-en a 30fps meg arról a drop 22-24 fps-ig micsoda, állókép? Nem estem hasra a hájptól, csak azért lett meg a játék mert váltottam pro-ra és adták ajándékba, de akinek a 45 fps döcögés az tényleg nem vak hanem... valami teljesen más :D

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#122081) Dilikutya válasza NyMRooD (#122080) üzenetére


Dilikutya
félisten

60fps alatt nincs élet, ezt már sok okos megmondta itt is. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#122082) NyMRooD válasza Źşë' (#122078) üzenetére


NyMRooD
őstag

Persze, ebben teljesen igazad van és a mostani generációtól már nincs meg a konzolokban az a plusz teljesítmény a pc-hez képest mint régen, amikor fél generációnál érte útól a pc hardver a konzolt de az erőforrások profi kihasználása miatt csak a generáció végére tudta beelőzni. Most pedig az nvidia a következő kártya családjával elindul egy olyan irányba (ray tracing) ami konzolon nem lesz, legalább is a következő genben még biztos nem.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#122083) NyMRooD válasza Dilikutya (#122081) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ó, elnézést, tényleg erről megfeledkeztem :), bár én nem akarok az oroszoktól hitelt felvenni egy olyan erőműre ami 4k-ban minden visz 60fps-el. Bár elkezdtem gondolkozni a fejlesztésen, de nekem főleg munkára kell, szóval max egy 1060-asnál vagy annak a szintjén meg is fogok állni.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#122084) FunPro válasza NyMRooD (#122080) üzenetére


FunPro
senior tag

Nekem személy szerint csak az a döcögés.

Legyen inkább állandó 45, mintsem 60-45-57-60-49-60...

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#122085) ProEvoFan válasza NyMRooD (#122082) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Persze hogy nem, mert a konzolbizniszt az AMD viszi.

(#122086) csaba951 válasza csaba951 (#121742) üzenetére


csaba951
veterán

Yakuza 0

A játék alapvetően vaj simán fut, de érthetetlen módon pár percenként hosszú másodpercekre teljesen lefagy, CPU 100%-on, majd utána megint megy rendesen minden tovább. Többek között ezt a hibát fogja kijavítani a patch 2, amit pár nap múlva élesítenek.

Mi okozta? Sokan (többek közt én is) arra gondoltak, hogy a Denuvo. De nem. Kiderült, hogy egy programozási hiba okozta. A játék másodpercenként több ezerszer ellenzőzött valami kulcs értéket a (windows) registry-ben. Ezt szedik majd ki, és akkor már csak akkor ellenőriz, amikor valóban szükség van rá. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#122087) i2k válasza csaba951 (#122086) üzenetére


i2k
senior tag

Félre is tettem a játékot, mert akadozott rendesen nálam is (és nyilván akkor sok millió más júzernél is).
Azt hittem, hogy a gép kevés neki, ezért Low-ban játszottam :)
...úgyis akadt.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#122088) _drk válasza ProEvoFan (#122027) üzenetére


_drk
őstag

Az a baj a 400k már sok! Főleg hogy ez még csak középkategória.
Azért 200-250k-bók lehetett jó kis gépet össze állítani, még olcsóbban ha az ember ügyeskedve használtan megvárta a jó alkalmakat.
1 éve akarok gépet fejleszteni de én nem adok ki 100k-t egy xx60-as kártyáért. Még a többi rendbe is van már Intel szerencsére kicsit meg lett szorongatva, 50k-ért egész jók azok a procik mind 2 oldalon.
Mindenki a RAM-on sír, de pont az amit ha megvesz az ember 16gb-ot ahhoz 5 évig tuti nem kell hozzányúlni.

Abba bele se menjünk, hogy az ilyen medium pc-ken jön elő egy év múlva, hogy valami nagyon szarul van optimalizálva.1 éves 400k-s gépen low-ra venni valamit, vagy nézni a szaggatást, elég idegőrlő.
Ezért vesz már mindenki ps-t, 50k-ért simát és hozzá az exkluzívokat még 50-ért, fél évig évig szerintem el is van vele az ember.

(#122089) micafighter válasza _drk (#122088) üzenetére


micafighter
nagyúr

A screen tearinggel mi a helyzet konzolon? Támogatja valamelyik konzol a gsyncet vagu freesyncet?

(#122090) Crytek válasza micafighter (#122089) üzenetére


Crytek
veterán

Egyelőre csak pár méregdrága tv támogatja és az xbox one biztosan a freesyncet.. PS4-et nem tudom.
G-Syncet egyik se fogja mivel az nvidia a konzolok meg amdsek

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#122091) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Nem úgy volt, hogy a Friday the 13th: The Game kap egyjátékos módot? Azzal mi lesz?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#122092) cyberkind válasza Dilikutya (#122091) üzenetére


cyberkind
félisten

Valszeg semmi mert kb semmi köze a fejlesztőknek a játékhoz, jól megkeverte a stúdió vagy valaki a szart, és ők húzták a rövidebbet.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#122093) cyberkind


cyberkind
félisten

Cyberpunk 2077 gameplay :Y :Y

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#122094) FunPro válasza cyberkind (#122093) üzenetére


FunPro
senior tag

Egész jó lesz ez az új Deus Ex! ;]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#122095) micafighter válasza cyberkind (#122093) üzenetére


micafighter
nagyúr

Már elejétől a végéig játszható állapotban van, már csak a finomhangolás megy :K

(#122096) cyberkind válasza micafighter (#122095) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezek szerint valóban így lehet, és így akár már jövőre is kipottyanhat.

Paranormal Cocktivity

(#122097) i2k válasza cyberkind (#122093) üzenetére


i2k
senior tag

Youtube-on...

Csak az a kicseszett higanymozgás ne lenne (kontrollerrel játszik).

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#122098) FunPro válasza FunPro (#122094) üzenetére


FunPro
senior tag

Amúgy személy szerint én most ugrottam le a vonatról.

Valahogy nem ilyen játékra számítottam. Biztos jó lesz, biztos nagyot fog szólni, csak valahogy mégsem ilyennek képzeltem.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#122099) cyberkind válasza FunPro (#122098) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem csak a TPS nézet hiányzik. :D Úgyhogy amint preorder gomb van, jön a Steam-es verzió és a gyűjtői is. :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#122100) FunPro válasza cyberkind (#122099) üzenetére


FunPro
senior tag

Nekem is, de az nagyon!

Ha tps-ben kezdik el fejleszteni, teljesen más lenne a játék.

Így most megint kapunk egy darálós fps-t, csililó ágú skillfával.

Amúgy, azon az indokláson még mindig nem tettem túl magam, hogy azért lett fps nézet, hogy "jobban bele tudják élni magukat az emberek".

Most komolyan, van aki úgy játszik egy játékot, hogy magát képzeli bele a játékba, és teljesen azonosul a karakterrel? Mert ha igen, akkor az szerintem gyorsan menjen orvoshoz! :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.