Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123701) reelc válasza FollowTheORI (#123700) üzenetére


reelc
veterán

Ezt az Activision adja, nem a Blizzard.
Az SC a Blizzardé.
Ok, hogy 1 cég, de külön vannak.
A Blizzé a BlizzCon. :)

(#123702) Csapoati válasza echterion (#123698) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A kampányt pedig érdemes végigjátszani, akár egyedül, akár haverokkal.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123703) cyberkind válasza i2k (#123697) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez a játék is jól sikerült. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#123704) i2k válasza cyberkind (#123703) üzenetére


i2k
senior tag

Amihez az Activison hozzáér... az... :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123705) i2k


i2k
senior tag

WarCraft III Reforged --- Bli$$Con.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123706) eddieke666


eddieke666
tag

Sziasztok!

Mi az a Blizzard SMS Protect?
Addig nem engedi elfogadni az ajándékot,amíg ezt nem engedélyezem.

(#123707) S1M0N válasza eddieke666 (#123706) üzenetére


S1M0N
senior tag

Ez

(#123708) akoska07 válasza eddieke666 (#123706) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ahol kiírja ott kattints az sms protect-re.

Értelem szerűen kitöltöd.
Utána beírod az smsben kapott kódot és kész.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#123709) i2k


i2k
senior tag

"Diablo Immortal"

Na, fogadjunk, hogy mobil játék lesz... :()

//Igazam lett!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123710) eddieke666 válasza akoska07 (#123708) üzenetére


eddieke666
tag

Köszönöm.
S1MON neked is.

[ Szerkesztve ]

(#123711) micafighter


micafighter
nagyúr

Most kaptam emailt a square enix-től, Just Cause 4 Expansion Pass teased cimmel. Azért ehhez már pofa kell.. :U Az alapjáték még meg se jelent..

(#123712) micafighter válasza i2k (#123705) üzenetére


micafighter
nagyúr

RTS játék.. Már régóta várok egy új részt a Warcraft RTSből :) A starcraft 2 nem lett annyira lehúzós, csak a szokásos expansion passok.. Ha nem lesz benne lootláda, akkor behuzom :K

Destiny 2 alapjáték meg kb elérte a reális árát.. azzal a rengeteg expansion passal meg mikrotranzakcióval.. :U

(#123713) ayo válasza micafighter (#123712) üzenetére


ayo
addikt

de ez nem új rész

http://jateknaplo.blog.hu

(#123714) reelc válasza micafighter (#123712) üzenetére


reelc
veterán

Nem új rész lesz, hanem a 3-ik remasterede, gondolom mint az SC esetében.

(#123715) micafighter válasza ayo (#123713) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én már azt se bánom, ha egy k....va Warcraft 4-et nem birnak kiadni :DDD :( Helyette inkább lebutitott Diablo 3at csinálnak real-money auction house-al.. :( Lehet jobb is, hogy csak remaster jön, azt nehezebb elk...rni :DDD

(#123716) i2k


i2k
senior tag

Nagy lehet az éhezés a Bli$$ard Activison elnökségének körében...
30 $/Ł/€ wazzer... 9800 Ft...
//Hogy a 23 ezer forintos kiadást már ne is említsem...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123717) Csapoati válasza i2k (#123716) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Fél ár egy AAA játékhoz képest. Sajnos ez csak nekünk drága... Amúgy akkor most már az összes kiadó nevébe beletesszük a dollár jelet? Csak mert mind a profitra megy, gondoltam szólok. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123718) i2k válasza Csapoati (#123717) üzenetére


i2k
senior tag

A Bli$$ard nevébe tökéletesen beleillik -- sajnos -- azzal, hogy eladta a lelkét.
Azóta játékot nem is tett le az asztalra igazán.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123719) reelc válasza i2k (#123716) üzenetére


reelc
veterán

Igen, pont 2x annyiba kerül az alapváltozat, mint a picit több mint 1 éve kijött StarCraft: Remastered.
Meg ugye jön a mobilos Diablo, amit nem is ők csináltak. De mivel mobilos biztos jó sok pénzt elvernek majd rá az ázsiai piacon, nagy siker lesz.

Nem az a baj, hogy csináltak Switches változatot, meg most mobilt... hanem levannak tojva a PC ill. a 2 másik konzol tulajdonosai.
Ráadásul hazudnak.

[ Szerkesztve ]

(#123720) Csapoati válasza i2k (#123718) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Starcraft 2, Diablo 3, Hearthstone, Heroes of the Storm, Overwatch - ezek nem is játékok?

A másik meg, hogy nem a Blizzard adta el a lelkét, hanem a Vivendi (akikhez 1998 óta tartoztak) egyesült az Activisionnel 2008-ban.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123721) i2k válasza Csapoati (#123720) üzenetére


i2k
senior tag

"Activision Blizzard, Inc. is an American video game holding company based in Santa Monica, California.[4] The company was founded in July 2008 through the merger of Activision and Vivendi Games..."

Felsorolásod:
* Starcraft 2 Wings of Liberty -- July 2010 (nyilvánvaló, hogy nem 2 év alatt készült el)
Cserébe 3 részre lett széthúzva

* Diablo 3 -- May 15, 2012
Ki emlékszik még az "Auction house" nagyszerű ötletére? Vagy arra, hogy nem azt a Diablót kaptuk, mint amiről regéltek?

* Hearthstone -- March 11, 2014
"Collectible card game" ... okay, next!

* Heroes of the Storm -- June 2, 2015
"Multiplayer" ... okkkay, next!

* Overwatch -- May 24, 2016
"Multiplayer" ... okkkkkkkkay, nexxxxt!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123722) reelc válasza i2k (#123721) üzenetére


reelc
veterán

Igaz akkor még nem játszottam a D3-mal, csak a kieg után, miután kivették az AH-t, meg lett Paragon 2.0, de ismerek legendákat a pl. bele se került PvPről is. Mondták hogy lesz, aztán mégse.

[ Szerkesztve ]

(#123723) Csapoati válasza i2k (#123721) üzenetére


Csapoati
nagyúr

"Azóta játékot nem is tett le az asztalra igazán."

Most akkor azon megy itt a dolog, hogy neked mi számít játéknak és mi nem? Haha. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123724) feri1014 válasza i2k (#123716) üzenetére


feri1014
senior tag

A 23 ezres kiadás a virtual tickettel van. Az picit más eset.

(#123725) micafighter válasza Csapoati (#123720) üzenetére


micafighter
nagyúr

Warcraft 3 és Diablo 1-2 az all-time favorite játékaim között van. Ehhez képest:

SC2 - a kampány tetszik, de az RTS résztől nem vagyok elájulva

Diablo 3 - nagyon le lett butítva a kettőhöz képest, plusz kiadáskor real money auction-house.. sokat kellett rá várni, és nagyon keveset kaptunk :( Ugy tünik tojnak erre az IPjükre

Hearthstone - "Free2play"nek álcázott, lootládás, mikrotranzakciós lehúzás (mondom ezt úgy, hogy van benne több, mint ezer órám, és olyan 150-200k HUF, de már egy éve hanyagolom ezt a pénztemető játékot)

Heroes of the Storm - Kellemes játék lett, a Dota és a LoL komplexitását mellőzi, ugyanakkor ad egy sajátos játékélményt, és hozzátettek érdekes újításokat a MOBA zsanrához (mondom ezt több ezer óra DOTA és LoL múlttal). Ezzel játszok minden héten pár órát, F2P, lootládás és mikrotranzakciós, de úgy gondolom hogy itt viszonylag jól eltalták az egyensúlyt. Nem érzed azt a késztetést, hogy pénz ráfordítása nélkül nem tudsz labdába rúgni.

Overwatch - Jim a nagy gonosznak tekinti, a lootládás mikrotranzakciós világ elhozójának. Az biztos, hogy Activison Blizzard sok pénzt akaszt le a mikrotranzakciókból, de alapvetően szerintem az Overwatch model rendben van, nem bántja a szemem. A mikrotranzakciók csak kozmetikát érintenek, az is a játék része persze, de alapvetően nem lesz tőle előnyöd a játékban. Egyszer fizetsz a játékért, és folyamatosan jön hozzá új kontent, ezért a skines mikrotranzakciókat el tudom nézni.

Kérdésedre válaszolva: nem mindegyik.. És egyiktől se estem úgy hasra mint anno a D2 vagy Warcraft 3-tól. Még azt érdemesnek tartom megemlíteni, hogy a Warcraft 3 jóval több magánál a játéknál, aki multiplayert nem próbálta az lehet nem tudja, de rengeteg féle custom map készült a játékhoz, ebből nőttek ki különböző zsanrák később, pl Dota, Tower Defense, ezek custom mapok voltak Warcraft 3hoz eredetileg. Warcraft 3 multiplayerrel is több száz órát töltöttem különböző custom mapokon, mindegyik egész más volt. Van vámpíros, jurassic park túlélős, farkasemberes, a tower defensenek ezer fajtája, mindegyik egészen más játékmenettel, óriási móka volt multiplayerben. :)

Megnéztem amúgy az új Warcraft 3 gameplay videót... szépek a texturák, de ezekkel a szuperrészletes texturákkal és animációkkal kicsit elvesztette a varázsát..

(#123721) i2k :C :DDD

[ Szerkesztve ]

(#123726) i2k válasza Csapoati (#123723) üzenetére


i2k
senior tag

Tehát menjen inkább arról írjak és gondolkojak, hogy mi játék neked?
Jó witzz kis öreg...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123727) i2k válasza feri1014 (#123724) üzenetére


i2k
senior tag

Tehát, akkor igazolt az ára.
Nem szóltam... tessék csak sorba állni a 16+ éves játékok újrakiadásaiért 20+ ezer forintokért...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123728) Csapoati válasza micafighter (#123725) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azt én egy szóval nem mondtam, hogy a Blizzard a fénykorát élni, csak azzal lesöpörni a játékaikat, hogy multi only, skip... Akkor a WoW se játék. :) Engem a WC3 Reforged se érint, egyszer végigvittem az eredetit, annyi elég is volt, a D3-ból szintén, SC-kkel meg soha nem is játszottam. Csak hát azért a Bli$$ard gúnynév meglehetősen vicces a többi kiadó fényében. Arról nem a Blizzard tehet, hogy az Activision/Vivendi kötelékébe kerültek, szóval az actis pénznyelők (CoD és Destiny) teljesen más kategória.

i2k: Nem, kezdésnek inkább ne írj hülyeségeket, fiatal. :)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123729) i2k válasza micafighter (#123725) üzenetére


i2k
senior tag

Örülök, hogy azért akadnak normálisan gondolkodó, nem elsősorban fanboi játékosok is. :B

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123730) i2k válasza Csapoati (#123728) üzenetére


i2k
senior tag

"Arról nem a Blizzard tehet"...

Nyilván, mindketten ott voltunk a pénzügyi megbeszéléseken, és így hitelesen közölhetünk itt bármit is a témában (not)...
Az én véleményem: akkoriban a Bli$$ard nagy kakiban nem volt, csak éppen játékot 6 éve már nem adott ki, és vélhetően érezték, hogy a Diablo III sem, a kaszált StarCraft projekt után módosított, később 3 részletben kiadott StarCraft 2 is még messze van a kiadástól, de...
...a World of WarCrafthoz tömeggyártásban kierőszakolt anyagok jó üzleti modellnek tűntek, dőlt a lé az előfizetésekből is...
...mégis kellett nekik (Vivendi, és közvetve a Blizzard) a lóvé... mert miért ne.
Szóval, de tehet.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123731) micafighter válasza i2k (#123730) üzenetére


micafighter
nagyúr

Elég jól megél most a Blizzard a mikrotranzakciókból.

(#123732) FunPro válasza Csapoati (#123728) üzenetére


FunPro
senior tag

Pedig igaza van.

Az innováció teljesen kifogyott a stúdióból.

A WoW még valaminek a kiteljesedése volt. De a többi?

Csak meglovagolták az aktuális trendet egy tf2, egy dota, klónnal, valamint egy tucatkártyajátékkal.

Mentségükre legyen szólva, manapság mindenki ezt csinálja.

Akinek a nevébe beleilleszthető a $! ;]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#123733) warcat válasza i2k (#123727) üzenetére


warcat
veterán

De meg is nézted,hogy mi az egyáltalán?
Csak egybe van csomagolva a Blizzcon virtuális tickettel és így elengednek a csomagból 10 eurót, november 16-ig lesz elérhető csak.Nincs semmi köze a W3 reforgedhez.

EA: It's in the crate!

(#123734) Csapoati válasza i2k (#123730) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Még egyszer: a Blizzard Entertainment már 1994-ben kikerült az alapítók tulajdonából, utána több tulajváltás után jutottak el a Vivendiig 1998-ban. 2004-ben, tehát 4 évvel a Activision-Vivendi merger előtt jelent meg a WoW, ami gyakorlatilag a játékipar legnagyobb dobása volt úgy valaha (talán egyedül a GTA V hozott több pénzt, de hát a Rockstar az nem Rock$tar ;] ). Szóval semekkora szarban nem volt sem a Blizzard Entertainment (a fejlesztők), sem a Vivendi (kiadó) kevés kiadott játék ide vagy oda, mert dőlt a lóvé a 10+ millió előfizetőtől. A Diablo 3 bukta volt szerintem is, főleg hogy 2006-ban már kukáztak egy D3-at, aztán bukta volt a szintén (később) kukázott Titan projekt is, de ettől még a pénzügyi helyzetük teljesen stabil és nagyon jó volt végig, szóval nem hiszem (persze nem tudom biztosra), hogy ezért jött volna a merger. Én úgy emlékszem, hogy szerettek volna a világ legnagyobb kiadójává válni az EA-t megelőzve és ez sikerült is nekik. A Blizz játékok minőségén lehet vitatkozni (én nem fogok, mert mint mondtam, a WC3 és D3 volt csak meg, meg WoW-oztam és azzal jelenleg is játszogatok, szóval fanboinak egyáltalán nem mondanám magam), de régen se adtak ki sokkal többet.

FunPro: Mi számít innovációnak? Ez az egész játékipar egyik legfontosabb kérdése, mindenhol a remasterek mennek meg a sémák újrahasznosítása (khm, ubification). A Blizzard megtehette volna, hogy ül a WoW babérjain, mint a Valve a Steamen, ehelyett bevállalták a SC2-t, a D3-at, az Overwatchot, a Hearthstone-t és a HotS-t. Előbbi kettőre azért nem lehet mondani, hogy valaminek a klónja lenne (max a saját korábbi játékaiknak), A Hearthstone újra divatba hozta a kártyás játékokat (nekem annyira nem jött be, a Magic mindig is jobban tetszett), a HotS tulajdonképp szintén a WC3-ból ered, egyedül az Overwatch az, ami lemásolt más sikeres játékokat.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123735) micafighter válasza FunPro (#123732) üzenetére


micafighter
nagyúr

És akkor azt nem is emlíettük eddig, hogy a WoW is mennyire elment casual irányba. És most nem arra gondolok, hogy ,,anno pedig gyalogolni kellett", hanem pl a skilltree/képességek nagyon le lettek butitva. De itt egy kicsit részletesebben: [link] és [link]

Az említettek közül mondjuk a HS az inkább trendteremtő mint copy, eddig nem nagyon volt alternativája (ma már azért akad, de pár éve még nem nagyon volt), de a többivel egyet értek. Funny story, hogy a MOBA zsanrát megteremtő Dota eredetileg egy Warcraft 3 custom map volt. Viszont a Blizzardot nem nagyon érdekelte.. A Valve előbb harapott, igy a Dota 2 az övék lett. Jött ugye közbe a LoL is, végül a Blizzard lett az utolsó a partira, mikor övék volt az első meghívó.. :U A saját játékuk egyik legnépszerübb custom mapjának ki kellett jönnie 2 különálló játék formájában (Dota 2 és LoL) és az után is éveknek kelett eltelnie, hogy észrevegyék, hogy talán érdemes lenne nekik is beszállni.. :(

(#123736) Csapoati válasza micafighter (#123735) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen, egyértelműen casualebb lett a WoW, a kérdés csak az, hogy vajon mi playerek kényelmesedtünk el, vagy inkább a mi igényeinket elégítette ki a Blizz? Én tudom magamról, hogy élveztem a vanillát, de visszanézve rengeteg időhúzó hülyeség volt benne, ami miatt szívott az ember. Ma 3-4 óra alatt sokkal tartalmasabb játékot kapok, mint anno. Az ára az volt, hogy a közösségi érzés odalett. A mai Blizzcon előadás nekem is csalódás volt, nem érdekel a kismillió pet meg mount meg ezek, én raidelni szeretek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123737) i2k válasza Csapoati (#123734) üzenetére


i2k
senior tag

Egy dologról beszélünk ám.
A(z akkor még) Blizzardnak (mint szabadjára engedett játékfejlesztő cégnek, és nyilvánvalóan aranytojást tojó tyúknak) az ég világon semmi-de-semmi gondja-baja, hát még anyagi problémája nem volt.
Egyszerűen markolni akartak a pénzpiacról, jó nagyot, a lehető legkevesebb melóval.

Szerintem: azóta is ezt csinálják. Le se tudnak (sz)állni erről a drogról.
Pont mint a Valve.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123738) Csapoati válasza i2k (#123737) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Egyszerűen markolni akartak a pénzpiacról, jó nagyot, a lehető legkevesebb melóval.

De amúgy mindenki ezt akarja, nem? :D A Valve meg mondjon le, hogy még az Ep 3-at se merték//tudták/akarták befejezni...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123739) i2k válasza Csapoati (#123738) üzenetére


i2k
senior tag

Mindenki ezt akarja. :K :B
Nem is hibáztatnám ezeket a fejlesztőket/kiadókat ezért, ha közben csurranna-cseppenne valami igazán jó, XXI. századi.

//Elmondom, hogy mire gondolok: a 90-es években színes-szagos "szinte életszerű" játékokról álmodoztunk, ami mindenben "reális" lesz, de mégsem rémisztően az.

Tény: grafóban, alapvetően technóban is hatalmas ugrásokat tett az ipar --- (tekintsünk el nagylelkűen olyan hardvergyártókkal titokban szőtt tervekről, amik révén pályák alatt hullámzó tengereket, meg távolban is 16x élsimítást kapó objektumokat (etc. etc.) kaptunk az arcunkba, csak hogy gépet fejlesszük, de leginkább az aktuális "csúcs" hardvert vegyük) ---, egyre jobb és jobb lett minden, ami a felszínen megcsodálható, és nyilvánvalóan olyan is, amit csak a hozzáértők láthattak.

Ugyanakkor: még MINDIG nem értük el azt, amit a 90-es évek elején vágytunk, és
- még buta az A.I.,
- nincs igazán gömbölyű egyetlen játékban sem -- (nézz rá egy autókerékre, egy cicire, egy popóra, egy ajtóívre, egy kormánykerékre etc. Minden háromszögekből áll, tudom, legfeljebb jó sokból. S amikor közel hajolsz bármihez (ingame), akkor...)
- az ütközés modellezés katasztrófa még mindig (testek, tárgyak lógnak egymásba, haladnak át egymáson, etc.)
- fizika (nem a PhysX*) köszönőviszonyban sincs az elvárhatóan "reálissal", helyette vagy script, vagy (olyan is) Havok** ragdoll van
- még mindig túlzásba visznek bizonyos animációkat, másokat meg elnagyolnak.
etc, etc, etc

S az egészet többnyire ezekre fogják:
- nincs a világon (még) olyan hardver, ami...
- nincs rá pénz, hogy mindent...
- nincs rá idő, hogy mindent...
- úgy se nézik meg a játékosok, hogy...
- a Single Player már nem menő, mert...
etc. etc.

//Havok-ot amúgy bírom. Inkább ez, mint a csak azon a hardveren működő PX.
Igaz, helyette most ott van az RTX... szóval...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123740) FollowTheORI válasza micafighter (#123712) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Gondolom abban bíznak hogy sok embernek megtetszik és megveszik a Forsaken-t.

De azért akik megvették anno az alapjátékot... majd a Season Pass-t, majd most a Forsaken-t és a második Annual Pass-t... na az a durva.

És ezeket jól arculcsapták azzal pár hónapon belül hogy humbli, aztán ingyen osztogatás, aztán az SP elvileg a Forsaken-be intergrálva.
És ha még az lenne hogy akinek megvan az alap az mindent elér, tehát a játékosszámot duzzasztaná ez... akkor azt mondom oké, a régieknek is van előny, mert több lesz a játékos... de így, hogy a Forsakenből ki vannak ezek zárva (úgy tudom)...
Hát ez akkora vergődésnek tűnik egy ekkora címnél hogy az már kínos.

Azért ez mégsem az Evolve meg hasonló próbálkozás ami hasonlóan "döglődött" majd eltűnt.
Na jó a D2 azért annyira biztos nem döglődik, de gáz amit csináltak...

Ki fog ezek utána a következő játékukra benevezni? Már ha lesz következő...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#123741) feri1014 válasza i2k (#123727) üzenetére


feri1014
senior tag

A 23 ezres árban továbbra is benne van a virtual ticket. Lehet nem ártana utána nézned, hogy mi az, ha már ennyit rugózol rajta, hogy ennyit elkérnek érte.

(#123742) i2k válasza feri1014 (#123741) üzenetére


i2k
senior tag

"továbbra is benne van a virtual ticket"

Minden petting nélkül, szárazon:

Fanboiként biztos azt hitted a hozzászólásod írásakor, hogy kemény vagy, mint a Vídia, de el kell keserítselek: láttam mit szúrok be, Én készítettem a képet, tudod.

Ha **opós szájú escort görlt adnának mellé, akkor is a legdrágább pakk a 70 eurós volna, és nem a 40-es.
Miért? Mert 70 euró. Kész. Ennyi.
S miről írtam?
A 16 éves játék, és annak csomagjainak áráról, nem a tartalmáról!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123743) feri1014 válasza i2k (#123742) üzenetére


feri1014
senior tag

Eléggé korlátoltnak tűnsz. De akkor kifejtem, hogy mi is a helyzet. Lehet, hogy láttad mi is van a képen, de hogy semmit nem fogtál fel belőle, az is biztos. Szóval, adott a Warcraft III: Reforged. Ha érdekel a játék, akkor szépen megveszed 30 euro-ért, ha kellenek a többi játékban elérhető cuccok, szépen megveszed 40 euro-ért. Ha kellenek a plusz cuccok és még nincs virtual ticketed, de úgy döntöttél, hogy néznéd a Blizzcon közvetítéseket, akkor megveszed a 70 euro-s bundle-t. 40 euro a Spoils of War Edition, 40 euro a virtual ticket. Szóval annyira szar ajánlat, hogy ha érdekel mind a kettő és most akarod megvenni, akkor 10 eurot még spórolsz is.

Attól pedig nem lehet elvonatkoztatni, hogy a csomag mit tartalmaz, ha az árról van szó. Ennyire ne legyél már idióta.

[ Szerkesztve ]

(#123744) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Szerintem az álláspontok ütköztetése, egy "vita" simán mehet teljesen érzelemmentesen is, és akkor mi, akik kívülállóként nézhetjük, olvashatjuk az ütköztetéseket, indokokat, még élvezhetjük is.

Viszont, ha tele van személyeskedéssel, akkor az már kevésbé élvezhető részünkről...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#123745) i2k válasza feri1014 (#123743) üzenetére


i2k
senior tag

"Eléggé korlátoltnak tűnsz."
"Ennyire ne legyél már idióta."

Nem tehetek róla, hogy nem jártál irodalom- és nyelvtanórákra, és helyette homokot túrtál az iskola udvarában, de teszek egy utolsó, nem elkeseredett, hanem rólad lemondásos kísérletet arra, hogy hátha most megérted:

Nem arról írtam, hogy mit adnak mellé, és mennyire éri meg a mellé adott szolgáltatás (amiért pénzt kérni... na mindegy), hanem arról, hogy a 16 évvel ezelőtt egyszer már megjelent, 2019-ben ráncfelvarrottan újra kiadott WarCraft III legdrágább csomagja az bizony 23 ezer Ft-ba kerül.
Se több, se kevesebb nem került rögzítésre.

Ha fanboi lelkedet sértette a valóság, arról csak is te tehetsz, senki más.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123746) cskamacska válasza feri1014 (#123743) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem kimondottan a Blizzbashing-hez csatlakozva, de az mióta normális az hogy egy marketing rendezvény televíziós közvetítéséért egy játék árát kell fizetni a népeknek? :F

Mert hogy Blizzard Conference belépőjegyért bőségesen kell fizetni, az egy dolog, de a távközvetítésből pont kimarad minden amivel épp élménnyé tehetik a személyes részvételt, gyakorlatilag elnyújtott reklámokért fizetnek akik épp fizetnek.

Amúgy ezt bepróbálta a fizetős stream-et a CIG is az idei CitizenCon kapcsán, de a meglepően nagy felháborodás miatt seggel előre visszakoztak pár nappal utána. :D
De úgy néz ki Blizzard körökben ez a norma. Hát, legközelebb mikor felmerül, hogy egyre több a szektás a Star Citizen körül(mert tényleg), megnyugvással vehetjük tudomásul, hogy még mindig nem olyan rossz, mint máshol. :D

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#123747) feri1014


feri1014
senior tag

Továbbra is 30 euro a játék. Nem a játékért fizetsz annyit, hanem a virtual ticketért. Ha érdekel mind a kettő, azt veszed meg, mert olcsóbb. Az a bundle teljesen más eset. Felesleges ezen lovagolni. Nem is lesz elérhető a Blizzcon után.

cskamacska: Szvsz mindig is teljesen felesleges volt a virtual ticket. A szöveges közvetítések, összefoglalók bőven elegek szoktak lenni. A mellé járó in-game cuccok miatt veszik az emberek. Bár idén ebben is kimondottan gyenge ajánlat lett.

[ Szerkesztve ]

(#123748) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sajnos én is eléggé korlátolt vagyok, mivel nem tudom felfogni ésszel mégis ki fizetne 40 eurot azért, hogy nézzen egy kis tévéközvetítést.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#123749) TBT válasza KubanitoS (#123748) üzenetére


TBT
addikt

A Virtual Ticket kicsit több ennél... :U

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#123750) Csapoati válasza i2k (#123745) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tök jól elbeszéltek egymás mellett. :) Ez olyan, mint a legutóbbi játékos csomag (talán a Fallout 76?), amiben minden színes-szagos izé volt, csak a játék nem. Akkor az most technikailag a játék legdrágább kiadása vagy sem? A Project Cars 2-höz is készült valami über kiadás, amihez járt egy gyönyörű McLaren 720S modell. Az árát tekintve olyan volt, mintha a modell mellé megkapnád ingyen a játékot. Ezt is necces a játék legdrágább kiadásának nevezni, hiszen az utána következő gold vagy tudom is én mi, amiben minden benne volt (előrendelői dlc, season pass), fele árába se került. Ha úgy vesszük, az is egy kiadás, igen, csak ott már nem a játék a lényeg.

A Blizzcon Virtual Ticketben meg a hozzá adott jóságok adják a lényegét, melyek ingame petek, mountok, egyéb digitális nyalánkságok. Az már más kérdés, hogy megéri-e, nekem pl nem, de az ismerősöket elnézve sokaknak meg igen.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.