Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123651) Agyzuzo válasza i2k (#123646) üzenetére


Agyzuzo
addikt

40"-es moncsi 50-60 centiről, de ha játszom hátradőlök a székben, akkor több mint 1m.
Viszont ez tény, UHD-hez nem elég egy 27-es monitor, én nem skálázom a DPI-t, ennél a méretnél pont jó a 100% még, ebből a távolságból (minden progit kb. fullHD méretű ablakban használok ami nagyon jó mert pl. a böngésző sose takarja ki a teljes képernyőt, körbe van pakolva más egyébbel, munkára isteni, vagy ha az ember néz vmit youtube-on 1 ablakban akkor mellétesz mást egy másikba).

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#123652) Csapoati válasza maross (#123649) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát, nekem közelebbről már kényelmetlen, vagy hogy mondjam. Ülhetnék közelebb, de az nekem már fura. Lehet, hogy akkor nekem emiatt nem látszik akkora különbség (észreveszem persze) a FHD és a 4K között.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123653) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Üdv.
Pár hete magyarítás böngészése közben belefutottam egy oldalba, ahol a The Turing Test-nek volt magyarítása.
Viszont most meg nem találom sehol...
Valaki nem találkozott vele véletlen?
Tudom, hogy nincs túl sok szöveg benne, de akkor is. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#123654) i2k válasza Agyzuzo (#123651) üzenetére


i2k
senior tag

Köszi!
Pontosan ezért akarok magamnak 4K-t. 28"-est néztek ki magamnak, egyelőre. A nagyobb munka tér nekem megérné.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123655) micafighter válasza i2k (#123654) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én először 24" monitort akartam, aztán 27", végül rábeszéltek a 29"-re, féltem hogy nagy lesz (17"-rol váltottam :DDD) de nem zavar a méret, sőt, imádom, de a következő monitoron biztos, hogy 30" fölötti lesz :)

Nekem 21:9es van egyébként, ezt is nagyon tudom ajánlani, játékban is nagyon látványos hogy többet látsz mindenből, munkához meg aztán főleg szuper, egymás mellett 3db A4es oldal fér ki 100%os méretben az officeban :) nagyon kényelmes rajta a munka is, egymás mellett 2-3 excel tábla is kényelmesen elfér.

[ Szerkesztve ]

(#123656) i2k válasza micafighter (#123655) üzenetére


i2k
senior tag

17"-ről hatalmas ugrás. :K
Én sem akarok már nagyon 27" alá menni új monitorral.
Itt, melóhelyen ez a 22-es aprócska :(

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123657) i2k


i2k
senior tag

Meghibásodó RTX 2080 Ti videokártyákra panaszkodnak a felhasználók

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123658) KubanitoS válasza i2k (#123657) üzenetére


KubanitoS
veterán

Semmi gond, +100 ezer forintért lehet venni hozzájuk kiterjesztett garanciát. ;]

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#123659) warcat válasza i2k (#123657) üzenetére


warcat
veterán

Nem tudom, hogy sz*ros félmillió forintért mit várnak az emberek manapság....
.
.
.
.
;]

EA: It's in the crate!

(#123660) Csapoati válasza warcat (#123659) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mondok durvábbat: több tízmilliós autók is meghibásodnak. Ahogy minden más a világon. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123661) i2k válasza Csapoati (#123660) üzenetére


i2k
senior tag

Jaj... hát 800 milliós csoda villa is beázhat egy tornádó után...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123662) ayo válasza warcat (#123659) üzenetére


ayo
addikt

+5 FPS

http://jateknaplo.blog.hu

(#123663) i2k válasza ayo (#123662) üzenetére


i2k
senior tag

A "korszakalkotó" sugárkövetés Fí Csőrről ne feledkezzünk meg... :)
Úgy kell az nekünk, mint púposnak a mechanikus prés.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123664) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Legalább eljutottunk oda, hogy egy videokártyát luxusalutókkal és luxusvillákkal helyezünk egy szintre. Már ezért megérte felkelni. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#123665) i2k válasza KubanitoS (#123664) üzenetére


i2k
senior tag

:DDD :B

//szerk.: erős túlzással, első találaton nézve is, majdnem kijön egy használt Audi A4 belőle... mármint egy GTX 2080 Ti modellből.

//szerk.2: De itt biztosan!

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123666) reelc válasza KubanitoS (#123664) üzenetére


reelc
veterán

Továbbgondolva: hamarosan a "vagyonukat" kényszeresen képekkel posztolók nyakába se fux lesz ha így halad a dolog. Meg majd videoklipben is a rapper majd RTX-ekkel a nyakában fog arról rappelni hogy milyen nehéz is az élete, meg az utca nevelte fel és egyéb közhelyek..
Ja és persze a pultra se pl. Porsche kulcsot vág ki, hanem RTX 2080Ti-t, és ugye annyira menő, hogy SLIben nyomja otthon. :)

(#123667) ayo


ayo
addikt

Szerintem amúgy nem lenne gond az ár, HA tényleg arányosan kapnák kraftot is a gépbe, mert sokszor csak azt érzem, hogy a LED-ekre verhetem a mellem a konzolosokkal szemben és hogy mehetne ezerszer jobban PC-n, HA nem lenne szar a port vagy csak simán óriási a gépigény :D

A mostani pénzekért valami őrületesen menő érzést kéne érezni mindenkinek, ha PC előtt ül. Itt az én gépem és annyit érzek, hogy OK - már a Nioh is súrolta a határait. PS verziót nyomtam, szép volt, de a PC 1 fokkal jobb volt talán, de nem több százezer forintos különbség volt, szóval nekem ez kicsit meh.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#123668) Zolás válasza reelc (#123666) üzenetére


Zolás
addikt

Régen volt divat a kifúrt athlon procit a kulcstartóra rakni, na ha igazán menő vagy, rtx procit fúrsz fel, meg két ájfón xl-t.
Már látom is a hirdetésben, a procit kifűrészelték, de a működésében nem befolyásolja.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#123669) i2k


i2k
senior tag

A videó: How to Build a 4K Editing Computer (More cores are not always better) - Smarter Every Day 202

//Szerk.: angolul kevésbé értőknek:

"Hisszük, hogy a számítógépek vásárlása és tulajdonlása örömmel kellene járjon. A munkádat kell elvégezniük, és nem akadályozni abban téged."

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123670) tomsolo válasza ayo (#123667) üzenetére


tomsolo
őstag

gtx 750 vs gtx 1050 között olyan 40% van fpsben - vagy annyi se

Ellenben jelenleg a boltból ropogósan egy evga 1080 cirka 165 ezer forint. Na most az átlagpógárnak miért nem elég ez? Sose fogom megérteni. (Anno egyébként nem emlékszem hogy az 1080 Ti-n ennyi nyammogás lett volna, mint most a 2080-nal.)

A 4k nagyon kellhet Iminek(no offense csak példa) is ha kártyát, procit, alaplapot ramot, ssdt - whatever - kell hozzá bővíteni nameg egy moncsit is. Még közel low riderre(FHD only) vett figurában is ez min 300k összesen. (Ami még igy is jobban megéri mint bármilyen nedves konzolt veszek gondolat - imho.)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#123671) i2k válasza tomsolo (#123670) üzenetére


i2k
senior tag

Nem tervezek 4K-ban játszani PC-n. Korábban is leírtam. Az i5-4690 + R9 390-nek nyilván túl nagy falat lenne, és még SSD-m sincs.
Ellenben: nekem desktopra kell a nagy munkaterület.

4K-ban (nyilván: sakktábla módszer, a nagyon kevés 'natív 4K + 30 FPS' játék mellé) csak konzolon csapatnám.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123672) micafighter válasza warcat (#123659) üzenetére


micafighter
nagyúr

:DDD :DDD :DDD

(#123673) Csapoati válasza i2k (#123671) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Egyébként jó pár cím simán fog menni vele 4K-ban. :) Nyilván nem maxon, de akkor is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123674) i2k válasza Csapoati (#123673) üzenetére


i2k
senior tag

Ez nekem jó hír. :R

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123675) arty válasza i2k (#123671) üzenetére


arty
veterán

de 100% DPI mellett hogyan fogod látni 28"-n a 4k-s "munkát" ?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#123676) i2k válasza arty (#123675) üzenetére


i2k
senior tag

Tuti, hogy én vagyok hülye ehhez, de ezt most nem értem?
3840*2160-as felbontás = 4x 1920*1080 = 4 szabvány monitornyi felület = több program fér el egy időben előttem = nem kell ALT+TAB és társai.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123677) FollowTheORI válasza i2k (#123676) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Arra gondol, hogy pl egy 24 colos FHD-t lecserélsz 28 colos 4K-ra, akkor nagyítóval kell sasolnod hiába 4x akkor "mukaterület"... effektíve alig nagyobb. :)
Kiraksz 4x annyi ablakot csak épp látni nem fogod. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#123678) maross válasza i2k (#123676) üzenetére


maross
veterán

28" 125%-on hasznalva mar jo, 100%-on ember legyen a talpan aki latja. 2db ablak fer ki ra, de azok nagyon jol hasznalhatoak a massziv láthato fuggoleges resz miatt. 4 ablak mar nagyon butan nez ki rajta, hiaba jut szinte fullhdnyi terulet egyre.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#123679) i2k


i2k
senior tag

Áh, értem.
Mondjuk nem 4 darab olvasnivalót akarok egyszerre :) :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123680) Dilikutya válasza FollowTheORI (#123677) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha meg 28-as 1080p-ről váltasz 28" 4K-ra, konkrétan ugyanakkora munkaterületed lesz, csak nem lesz szőrös az ablak széle. Van 28"/1080p monitorom, kb. 60-70 centiről használtam, amíg az volt az elsődleges, nem nagyon gondolnám, hogy a 4K előrelépés lett volna. Amúgy a legtöbb embernek pl. egy 5:4-es 19"-ről 24" 16:9-re váltani sem előrelépés, mert kb. ugyanakkora lesz minden, csak a weboldalak elveszhetnek a monitor közepén. Tulajdonképpen szerintem a valós igényeket tekintve a többségnek semmi szüksége széles monitorra. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#123681) FollowTheORI válasza Dilikutya (#123680) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Vagy ultra kell és akkor 2 ablak egymás mellett kényelmesen el van... és nem kell multi monitor.

4K csak játékra jó szvsz jelenleg... ott nem szőrös jól néz ki... munkára használhatatlan monitor méretekben.
Mármint nem előny úgy értem inkább.

Énis ha most bedöglene a fapados monitorom valami ultra szélest vennék... 34 col 21:9 pl ideális.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#123682) Csapoati válasza Dilikutya (#123680) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Csak annak van szüksége szélesvásznú monitorra, aki játszik, filmeket néz, vagy szeret két ablakot egymás mellé tenni (pl munkához). Mennyi lehet az aránya ezen embereknek? 70%? ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123683) i2k válasza Dilikutya (#123680) üzenetére


i2k
senior tag

Színekre sincs szükség... minek az.
Jók voltak a monochrome 14"-esek is, a célnak megfeleltek, ugyebár?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123684) micafighter válasza Dilikutya (#123680) üzenetére


micafighter
nagyúr

Attól függ, ki mire használja. Böngészésre tényleg jó a 4:3 és 5:4. Ha egy dokumentumon / excel táblán dolgozol, akkor is rendben van. Játékra viszont sokkal jobb a 16:9 vagy szélesebb monitor. Egyszerüen többet látsz a játékból. Munkánál pedig ha egymás mellett akarsz több dolgot csinálni, mondjuk megvan nyitva egy böngésző meg egy excel tábla, 4:3-on meg 5:4-en nagyon kényelmetlen, egyszerübb alt-tabozni. Otthon vagy 10 évig használtam 4:3 monitort, munkában évek óta 5:4, és nemrég váltottam otthon 21:9-re. A széles monitor mindenhez jobb, amit eddig próbáltam. Egyszerübb a munka, jobb a játék, a filmek is sokkal jobb élményt nyujtanak széles monitoron. Nekem ez a tapasztalatom :)

[ Szerkesztve ]

(#123685) arty válasza Csapoati (#123682) üzenetére


arty
veterán

de az insta állítva fotózott kacsacsőrűsei kurvahülyén néznek ki ultrawide-on :D

(sajna nem találtam hozzá képet :( )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#123686) cskamacska


cskamacska
addikt

Csöppet elkéstem.rovat

Roller Coaster Tycoon 3 zakciónak lőttek :(

The Old Republic MMO-hoz a The Rise of the Hutt Cartel és a Shadow of Revan kiegészítők ingyenesek a REVANSFATE beváltandó kóddal holnap kora reggelig
beváltáshoz nyilván fiók kell, és egyebek mellett a www.swtor.com/redeem-code címen megtehető

további promó kódok még amíg élnek
SWCANTINA2018 (ingyé flair)
SWCELEBRATION17 (ingyé droid)
SWCANTINA17 (ingyé mount)
NYCANTINA17 (ingyé mount)
NYCANTINA16 (ingyé mount)

Érdemes 2 megerősítéses belépést kihasználni, mert 100 prémium játékpénzt lehet érte kapni havonta. Azaz beállítod, kettő évig otthagyod az egészet, és mire visszatérsz már ki si lehet váltani a potyapénzből a legidegesítőbb korlátozásokat. Mert korlátozások, azok vannak, EA kiváló ütemérzékkel legutolsóként indította a SWTOR-t előfizetéses rendszerrel, amibe rövid úton belebuktak, de mivel erről lemondani semmiképp nem akartak, így csattogós f@szkorbáccsal verik az orrát minden ingyé és preferred(költött valamikor valamit a játékra, vagy akár csak nem fizetett elő újra 5 év után) játékosnak az alábbiak szerint:
Free to Play (F2P), Preferred, and Subscriber / Premium Info

Maga a játék egész tűrhető SP-ben(olyan szinten, hogy az utolsó két kieg szó szerint még coopban sem játszható, nem hogy MMO-ként :Y ), csak a hülye korlátozásokat kellene így-úgy feloldani.
További single játék ami MMO-nak hazudja magát a The Secret World, ezt legalább coopban is lehet élvezni, de továbbra is csak annyira MMO, hogy bambán álldogáló mobok vannak benne, és időnként találkozni egy-egy kósza játékossal is.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#123687) tomsolo


tomsolo
őstag

Terror form Backlog

Erőt vettem magamon és az elmúlt héten letoltam a fiókon ott porosodó Might & Magic X Legacy-t.

Rég baszott fel játék ennyire, de juszt se hagytam magam. :) Alapból jó móka lenne pedig ez, mert voltak benne kellemes dolgok, de kell hozzá gyomor rendesen. Kezdjük a nehézséggel, két féle van normál - nem könnyű - és hard ami őrület. Már az első hordóból kiugró pók után rájövünk, hogy itt vmi félre ment mert jelentős különbségek vannak az enemy és és az embereink statjai között. Emiatt a harcok 90% egyáltalán nem rövid mivel nagyjából arról fog szolni, hogy szilánkokat pattingatunk le róluk és ezerrel tápoljuk magunkat.

Mana tengereket sőt óceánokat ittam ki, mivel az egy pihenést leszámítva semmi nem pótolja, így marad az üvegezés(potions) óraszám. Ami tovább fokozza az idegeskedést az a kezdő csapat összeállítása, mivel - ez a játékban később derül ki - vannak teljesen tök felesleges skillek(pl. tőrözés). Vannak speckó tápolható(szintet lépő) fegyverek is - emiat kb. az összes többi több tonnányi fegyver (loot) értelmét veszti. Utóbbiról annyit hogy az uccsó pályán is olyan dárdákat szedtem fel amíg nagy kegyesen 30 HP pattingattak le az 1250 HP átlag HP rendelkező ellenfelekről - ha használtam volna őket.

Van a játékban gyors utazás ami az egyik a 'bánat se jár arra' obeliszktől a másik 'lófasz nincs arra se" obeliszkig vezet. Minden másra ott a kocsizás, vagy hajó (átlag 166 pénz) vagy a 10 perces séták ha le vagyunk rongyolódva. Mondjuk ez meg a másik amitől agyfaszt kaptam, vannak benne jó dolgok - még érdekesek is maguk módján - de ha nagy nehezen ki is szenveded szinte nagy nulla amit cserébe kapsz.

Gondoltam, hogy a végére azért csak valamennyire badass leszek mert minden skillnek van egy grandmaster fokozata amit külön ténerrel kell megcsináltatni, na most ezek kb kimerültek abban hogy 10 ponttal több sebzés 20 ponttal kevesebb verés - az 1000+ HP ellenféllel szemben.

A történet is olyan, hogy még érdekes is lehetne de nem lesz az. Az openingben elhangzó bevezetőt - ennek kéne megalapozni az élményt ugye - nem tudom ki írta, de rég hallottam ekkora fantasy katyvaszt.
A végén röhögő görcsöt kaptam amikor az egyik NPC meghalt - előtte már végigszopatott egy 6 helyre mászkálós/gyűjtögetős küldivel amiért semmit sem adott, sőt semmit sem használt az egész küldetés sem a történet előre menetele szempontjából - szóval meghalt a jó lélek, aki egy senki volt az egész játékban erre meggyászoltuk. Kétszer is.!!! Szem nem maradt szárazon. A végén a záróban még egyszer felhívták rá a figyelmet, nehogy elfelejtsük november 1.-én.

Kár, mert azért voltak érdekesebb dolgok csak hiányzott az a bizonyos dolog. Például, hogy vannak történetek - dungeonok - amiknek akkor van értelme ha a csapatban van pl. paladin. Ha nincs akkor miután végigvered magad egy ilyen tök felesleges labirintuson rájössz, hogy nem tudsz tovább menni mert az oltárt (egy 2 méter magas szoborral) csak a paladin veszi észre és tudja beletenni a fáradságos munkával összeszedett kőkorongot.

És még írhatnék sok ilyen "kárról", de ami miatt végül is végig toltam az az openworld szerű, tényleg kalandozós élménye. Jópofa puzzlek is voltak benne ezeket is díjaztam, illetve hiába régi játék voltak szép helyszínek is.

Aki az utóbbit bekezdésben lévőt díjazza azt tehet egy próbát, de sok levegővel.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#123688) i2k válasza tomsolo (#123687) üzenetére


i2k
senior tag

:R

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123689) tomsolo


tomsolo
őstag

Hogy fejlődik a Steam.

The Ditzy Demons Are in Love With Me - 18+ Adult Only Content DLC

"MATURE CONTENT DESCRIPTION
The developers describe the content like this:

Nudity, Vaginal Sex, Anal Sex, Intercrural Sex, Mentions of Rape, Dubious consent, Alcohol Usage, Drug Usage / Abuse (Aphrodisiacs, Libido Boosters), Lactation, Urination, Bondage, Restraints, Cosplay Sex, Blindfolded Sex, Masturbation, Oral Sex, Fingering, Stripping, Footjob, Sleeping Sex, Paizuri / Breast Jobs, Food Insertion, Sex Toys, Collared / Leash Sex, Animal Genitals, Discussion and Usage of Contraceptives, Age Difference, Discussion of Pornography, Sexual Humiliation, Group Sex"

Régen az ilyenek még paetronon kellet letölteni, most meg már rendes DLC-kért lehet megvenni.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#123690) tipuka válasza tomsolo (#123689) üzenetére


tipuka
addikt

helyes! fejlődhetne gyorsabb ütemben! :DDD

(#123691) i2k válasza tipuka (#123690) üzenetére


i2k
senior tag

Unokáinknak majd már megadatik, hogy szinte felhőtlen legyen az élmény... :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123692) tomsolo


tomsolo
őstag

Jól indul a nap

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#123693) i2k válasza tomsolo (#123692) üzenetére


i2k
senior tag

:C
Mert megérdemled: :R

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123694) micafighter válasza tomsolo (#123689) üzenetére


micafighter
nagyúr

Hmm, honnan tudod hogy régen honnan kellett letölteni? :DDD :DDD ;]

Ha oda jutok majd én is kipróbálom a programod, egyenlőre még csak az első résznél járok :R

(#123695) micafighter


micafighter
nagyúr

Az uj RTXekhez ingyen játék jár: Space invader

;]

[ Szerkesztve ]

(#123696) i2k válasza micafighter (#123695) üzenetére


i2k
senior tag

:)))))))))

//Nvidia Easter Egg :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123697) i2k


i2k
senior tag

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#123698) echterion válasza i2k (#123697) üzenetére


echterion
nagyúr

Ilyet én is kaptam. :))
Mondjuk játszani szerintem sosem fogok vele...

**********

(#123699) reelc válasza echterion (#123698) üzenetére


reelc
veterán

Szerintem mindenkinek megjelenik giftként a kliensben. Ahogy a kártyacsomagok szoktak, na, az a kártyás játék se volt még feltelepítve.

(#123700) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Bezzeg a SC Remasteredet nem dobálják a Blizzcon alkalmával... hogy száradna le a kezük. :D :O

Ez a D2 az évszázad lehúzása lett az már biztos... :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.